Де купити дешевший букет?

7 2575

Це питання цікавить тих нововолинців, яким ціни у гламурних квіткових крамничках трохи кусаються.

Раніше могли піти по дешевший букет у центр міста – під “Вопак”.

Тут у павільйончику сиділи квітникарки, що вирощують красу на продаж у себе в саду, на дачі, у теплиці.

Та ось уже рік жіночок, із якими можна поторгуватися, не видно.

 

Павільйон пустує.

У чім річ?

 

 

– Усе просто, – сказала власниця салону квітів по сусідству з закритим квітковим базарчиком. – Ми приватизували й викупили цю територію ще 12 років тому. Облаштували.

Можу пускати туди бабуль торгувати квітами, можу не пускати. Це моя особиста справа. 

 

 

Найдешевший букет у цій крамничці – 50 гривень. Три гвоздики у целофані.

Троянди – 70 грн. За одну.

Це на початку червня.

А квітникарки-аматорки уже рік шукають собі місце – ну, хоча б на базарчику біля стадіону. Товар тендітний, на осонні з ним цілий день не простоїш. Потрібні якісь мінімальні умови.

Адміністрація ринку роздумує. Квітковий сезон у розпалі.

Купити недорогі букети на випускний у дитсадок чи на останній дзвоник було для багатьох нововолинських родин проблемою.

 

Фото – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

7
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
3 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Ярка

Дуже шкода , я перепрошую , що та здирниця й обманщиця викупила те місце. 9 років назад вони обманом втулили моїй дитині дешеві , старі рози п ,а взяли як за дорогі,після того я туди ані ногою.А якщо зайдеш і нічого не візьмеш , зухвале ставлення до себе страх як відчуваєш. Так що “бабкам “треба свій павільончик !!!

User

дуже дешево можна купити квіти в центрі , внизу трьохповерхового будинку , як йти від укртелекому на площу і впираєтесь в квіти . а біля вопака, на мою думку, один обман .

РАДАР

Ну, в наші плани не входило ганити тут власницю крамнички. Має право не пускати на свою територію конкурентів – користується. Крамничка в неї гарна, має свою клієнтуру.
Мова про інше: де подітися дрібним квітникаркам? Бо їхня клієнтура їх шукає.

Ульріх

Не дивно, в ту крамницю за квітами ходить міський голова, сам бачив. Дуже дорога, навіть кактуси. В бабусь купував квіти для коханої, зараз теж би брав, але нема ніде. От хочеться саме простих, домашніх, справжніх!!!

Олександр

Міський голова вже давно не “ходить”…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Одноосібні продавці квітів, якщо пам’ятаєте, торгували біля входу в “Вопак”. Вони не хотіли йти в інше місце. Попросили мене – і я написав їм слізливо-грізну петицію до “батьків міста” в чорновику, лякав судами через втрату робочих місць… Пішли вони, потім, на ІІ поверх до найголовнішого показали йому мою писанину і кажуть: “Ви подивіться, що цей придурок нам написав! Хіба так ми можемо із вами – таким шанованим і улюбленим нами, це зробити?”. Підлизнули, одним словом. Їм, як нагороду за вірність, дали оце саме місце – вже викуплене. Нині, термін формули вірності і підлабузнювання, вочевидь, скінчився. Місце забрали. До мене ці… Читати далі »

РАДАР

Негарно, звісно. Але ніхто на РАДАР не приходив. Просто люди питають, куди поділися ті квітникарки й де купити квіти недорого.
Була ціла проблема перед останнім дзвоником. Надто якщо до школи й дитсадка ходять двоє, троє чи більше в сім’ї.