Довгобуд розбирають шабашники

9 2553

Розбирати недобуд найняли п’ятьох робітників із села.

Звичайних шабашників, а не спеціалізовану організацію. 

Звісно, так дешевше. Та чи безпечніше?

Нововолинська влада і поки що не відомий новий власник сумнозвісного довгобуду вирішили знести під нуль будівлю полікліники для дорослих.

Вона нависає над містом уже тридцять років.

Замість неї постане житлова багатоверхівка, внизу відкриють приватний медичний заклад.

Ну, хоч якесь буде покращення. Але…

 

 

Розбирати недобуд найняли п’ятьох робітників із села. Звичайних шабашників, а не спеціалізовану організацію.

Звісно, так дешевше. Та чи безпечніше?

На робітниках немає ні будівельних захисних касок, ні жилетів, ні тросів. Хоча працюють на висоті .

Де ті перевіряльники з інспекції праці та прокуратури? Де інструктаж із техніки безпеки?

Хто цей “ощадливий” працедавець?

Смертельний випадок під час знесення будівель на п’ятій шахті нікого нічого не навчив?..

 

 

Знімають шифер із даху – акуратно, десь іще використають. Розбирають балки – без жодних страхувальних засобів!  Ризикують головою. Без каски…

Хлопці, працюйте обачно, бережіться, бо крайніми по-любому зроблять вас.

 

Усі фото – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

9
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
5 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Це порушення законодавства України. А якщо точніше – крадіжка комунальної власності територіальної громади в м. Нововолинську місцевими владними посадовими особами. Це по-перше. А по-друге: І землі також. Бо й недобудована поліклініка, і продана земельна ділянка під нею та навколо неї – власність міської громади. Які входять у цілісний майновий комплекс комунальної ЦМЛ – лікарняного містечка. Не здивуюся, якщо незабаром там зміниться поштова адреса зі Пирогова, 7 на Стуса №… якийсь там, щоби замести сліди. Таке вже було. Наприклад, у садочку № 1 на вул. Маяковського, 14. У якого міські владці відтиснули громадську земельку під маркет “своїй в дошку” людині. Ми… Читати далі »

Олександр

П. Анатоль, а Ви не пам’ятаєте як називалась посада “Віці” у 1989р.? А хто розпочинав це будівництво, хто тоді був головним лікарем? Цікаво, де мер навчився так керувати? Не пам’ятаю ні одного подібного довгобуду , розпочатого в 50-60-70р.щоб стояв 30р.! А скільки орденів за таке господарювання роздано!

Анатоль_ БІДЗЮРА

До Олександра. Пам’ятаю. Був заступником мера Нововолинська, заступником голови міськвиконкому. Перед тим – головою планової комісії. Міська поліклініка для дорослих почала будуватися ще за СССР. Хай розбирають і землю продають. Будуть відповідати. Прийде час – спитають. Можливо, він вже настав.

Юрій

На п’ятому мікрорайоні так само розбирають недобуд якісь люди без захисних касок.

Артур

Олександре, мене інше гризе. Чого мер такий скупий для громади! Я хожу на сесії та виконкоми, жодну сесію ще не пропустив. І наш Мер ( як гидко писати наш ) усі рішення виконкому закінчує словами а ми не надто багато на себе беремо? На наш бюджет. І просить співфінансування в області. На виконкомі стояло питання про надання пільги на електроенергію -25% для сімей учасників АТО. Знижку надали тимчасово до прийняття рішення на сесії обласної ради. Тобто щоб область сплачувала ту пільгу бо наш міський бюджет і так багато тягне! На всяку фігню гроші в бюджеті є а на пільгу ні.

Олександр

Простий аналіз слів мера-найбільше інвестицій в області і відсутність коштів на соціалку і не тільки… Брехун! Постійні перегляди бюджету міста-подивіться і проаналізувати! Навіть не знаю як таке назвати. А яка там атмосфера! Це про “лайки” і “гестапо”. Випадковість? Не вірю! І на останок-знищено все промислове виробництво, шахта будується більше 30р.-мера нагороджують орденами, рука піднялась взяти… Та про що можна говорити-дно!

анти чобіт

ви б побачили який *евроремонт* зробили у приміщенні колишнього жеку у благодатному,сапог хвалився що 90 000 гривень потратили,а там тільки підкрасили і все

Олександр

Бачив ремонт в амбулаторії біля бані… І суми озвучували всі, кому не лінь… А в голови ОДА Савченка питань не виникало. .

Артур

Рано проходив повз. Уже в жилетках ті шабашники. Касок нема і далі. Така злість на душі була. За 30 років щоб добудувати поліклініку Сапожніков продав землю. Поліклініку недобудовану зносять. Тяжко дивитись, як те що могло служити на користь людей зносять!