І не чікі, і не пікі… Рожелюк збрехав громаді

14 2035

Заступник нововолинського міського голови Володимир Рожелюк присягався, що після такого капремонту все буде чікі-пікі аж 6 років.

Однак…

 

Цьогоріч у Нововолинську шляхове покриття 11 вулиць капітально відремонтувала фірма “Унідор”.

Шари щебеню заливали бітумною емульсією, трамбували катком. Запевняли: це надійна шведська технологія, яка продовжує життя старого асфальту.

Та минуло якихось 3 (три!!!) місяці – і…

Ось ділянка від “п’ятачка” у Шахтарському мікрорайоні до собору. Улітку тут кипіла робота!

 

 

Кипіла так, що навіть поліція приїздила і щось там фотографувала, документувала, спостерігала…

Та, мабуть, шляховики знайшли для правоохоронців якісь вагомі аргументи. 🙂

Ремонтники з Луцька заробили в Нововолинську грубі гроші і поїхали собі.

 

 

А на дорозі, відремонтованій під наглядом поліції, тепер чомусь довго стоять калюжі після дощів.

І наша звичайна водичка легко роз’їдає ту шведську емульсію й нещадно вимиває щебінку… 🙁

 

 

У ямах, де стоїть дощова вода, покриття вже немає!

Шведські технології не з дешевих. Скажімо, на ремонт вулиці Соборної протяжністю 1100 метрів пішло 974 тисячі гривень (порівну з обласного бюджету і з міського). Майже мільйон!

Якість ви бачили на фото. 🙁

 

 

Заступник міського голови В.Рожелюк присягався, що у найближчі 5-6 років усі дороги, відремонтовані в Нововолинську “Унідором”, протримаються в задовільному стані.

 

 – З дорогами все буде чікі-пікі! Як із годинником… 🙂

Фото з сайту Нововолинської міськради

 

5-6 років, кажете? Ну-ну…

 

 

Як засвідчують наші світлини, час летить підозріло швидко…

 

Фотосюжет – Артур, Нововолинськ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

14
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
Гість

100% шведи і не здогадуються, що в них є ТАКА технологія.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Товариш В. Рожелюк про шведські технології ремонту шляхів сказав так: “Воно довго стоїть!”

Віктор

Рожелюк – брехун номер 1 чи 2 в Нововолинську, хіба цього хтось не знав ???

Олександр

Рожелюк брехун? Назвіть хоч одного чесного з тієї “команди”… До речі, вкотре запитую у прокурора, коли зреагуєте на публікації?

анти чобіт

а тепер у Благодатному площу не асфальтували, вулиця Миру не має ширини 8 метрів, а максимум 5, а від переїзду до Зеленої там, певно, і кілометра немає, хтось знову збагатів.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Окрім завуженого шляхового покриття там ще, мабуть і недовкладені пісок, щебінь смола, асфальт – по товщині тощо. На вул. Тихій, після такого ремонту, і після наших річних ходінь до прокуратури слідчі сподобилися таки зробити шурфові дослідження. А після цього, тихенько спустили справу на гальмах. Прокурорів Ю. Сєчку та Л. Решетника відправили на пенсію… А на вул. Некрасова взагалі анекдот: Дорогу змістили метрів на 7-10 убік від зафіксованої в проекті (сам бачив) -люди зверталися і в прокуратуру. Проте, ви ж знаєте наших прокурорів і їхню “взаємодію” зі місцевою владою. :))) Їхня бездіяльність вбиває Державу! Давня біда нововолинської громади у тім, що… Читати далі »

Оксана

Погоджуюсь з вами на рахунок Нововолинськоі громади. Але це й по всій Україні таке ж саме. Народ погона інформований, не хоче нового вчитись, різко реагує на критику. Живу за кордоном. Приїхавши на відпочинок, відразу звернула увагу на “нові дороги”. На мої натяки Нововолинській громаді, що щось не так з тими дорогами, відповідь-добре що й так роблять. Представники влади цікавились думкою, як виглядає, правда не в мене особисто. Значить, щось хочуть робити. Але невже, вони не бувають на якихось закордонних відрядженнях, де видно якість доріг там і у нас. Та почніть вчитись кінець кінцями. Лишіть ці міфи”ми найкращі, наймудріші” . Ми… Читати далі »

Анатоль _ БІДЗЮРА

Знаєте, Оксано, мене не цікавить вся Україна. Навіть і вся Волинь. Мені болить Нововолинськ тому, що я тут живу із дітьми і онуками. А по всій Україні я не можу одночасно перебувати – роздвоївшись, розтроївшись, розчетверившись… По всій УкраВ’їні живуть такі ж люди, як і я. І вони повинні мати таку ж громадянську позицію, теоретично… Та не хочуть. Не бажають, і не будуть місцеві чиновники та державні службовці-правоохоронці нічого робити, Оксано! Вони відшліфовують свою зажерливість: щоби іще більше та надійніше поцупити бюджетні гроші і людське майно. Працьовитість? Гостинність? Відповідальність? Співучість? Це ви про що, наївна дівчинко? Ми переродилися. Ми ЛЕДАЧІ,… Читати далі »

Оксана

Майдани мають бути на місцях, Анатолію. Вся громада повинна підтримувати один одного, жити не лише одним днем, думати за майбутнє своїх дітей, внуків. Ми маємо працювати, не чекати, що хтось за нас зробить. Так, наша байдужість нас і вбиває. Але народ не розуміє інколи. Потрібно пояснювати, вчити. Чому б не організувати якісь громади на волонтерських правах, де можна обговорити такі питання, поділитись якимось досвідом. Який би не був наш Нововолинськ, але все ж таки є свідомі громадяни, що хочуть змін. Можливо , за допомогою Радара щось створити, та й почнеться робота

Мама

Мафія, бо якби був у нас мер, то того б****а не було б, а так гребуть кожен під себе.

анти чобіт

у мафії є якась честь а це мотлох

Олександр

Італія в часи розквіту мафії мала найвищі темпи зростання і розбудови…а наша мафія в придачу ще й тупа – скоро нікому буде на них працювати….

сумно

Ніде за кордоном немає такої технології ремонту дороги як “плювалка -харкалка” – це те що їздило і запльовувало ямки!!! Вибачте, але іншого опису не знайду цьому діству!!! Цей жах з камінцями летів усім в автомобілі причіплявся до взуття і до цього часу домогосподарки його вимітають з хат. А наслідки шедевральні!!! особливо в дворах будинків де плювалка пройшлася… біля кожної ямки (яка на сьогодні тільки збільшилась) можна поставити хрестик як оплакування нашим податкам….цими камінцями не тільки не відремонтували а навмпаки розбили вщент підїзди до будинків!!!

федя

Малі діти розуміють, що спочатку треба вирівняти, а тоді класти асфальт.
Від шведської технології машину трясе, як на бруківці.