“Кроноспан” будує потужний завод, а не цех! Таємне стає явним

35 5066

ТзОВ “Кроноспан УА” отримає кредит на 116 млн. євро від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Кошти дають під будівництво нового заводу.

“Кошти інвестують у нові виробничі потужності, що відповідають стандартам і нормам ЄС.

Компанія планує розширити виробництво в Україні шляхом будівництва НОВОГО заводу в Нововолинську.

Спеціалізоване енергоефективне обладнання (зокрема, котел на біомасі потужністю 45 МВт, новий трансформатор і новий електрофільтр) забезпечить альтернативне рішення для електропостачання і дозволить скоротити втрати енергії і викиди пилу”,йдеться в прес-релізі банку.

Очікують, що нове виробництво продукції з високою доданою вартістю сприятиме заміщенню імпорту орієнтовано-стружкових плит (OSB) та збільшенню експорту з України на ринок ЄС і в інші країни.

ТзОВ “Кроноспан УА”, дочірня компанія Kronospan Holdings PLC (Кіпр), – один з найбільших у країні виробників ламінованих і шліфованих ДСП.  Також постачає на ринок плити МДФ, шліфовані і лаковані ХДФ, глянцеві плити HDD, ламіновану підлогу, стінні та інші види продукції групи Kronospan.

У січні-вересні 2018 року виторг компанії становив 2,15 млрд. гривень, чистий прибуток – 314,5 млн. гривень.

 

 

Kronospan створений в Австрії 1897 року. Нині є провідним європейським виробником листових матеріалів на основі деревини, працює в 21 країні. Загальний обсяг продажів перевищує 2,7 млрд. євро на рік.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні в 1993 році банк взяв на себе сукупні зобов’язання з надання майже 13,1 млрд. євро в рамках 418 проектів.

А тепер хай нам хтось іще побреше, що будують просто новий великий цех…

 

 

Фото – Артур

У ТЕМУ: 

“Ми живемо на вулиці смертників!” – заявили сусіди “Кроноспана”

  • Розкажу iншим:

Також читають

35
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
23 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
19 Автор коментаря
РАДАР

Порадіймо за пані Покінську і пана Сапожнікова. А, й за нові робочі місця.
За пару років Нововолинськ можна буде перейменувати на Онковолинськ.

Робін

Шо є то є, і головне усім начхати, і так з онко в місті біда.

Андрій

………..

Вам сюди:
http://radar.in.ua/hamam-tut-ne-bude-mistsya-pravyla-radara/
Модер

Назарій

………….

Вам теж сюди: http://radar.in.ua/hamam-tut-ne-bude-mistsya-pravyla-radara/
Модер

Олег

І що саме головне, людей то візьмуть на роботу 200чоловік, бо там підприємство не потребує багато робітників. Там тільки викидів на 20000000 чоловік хватить. Який дурень дозволив це підприємство в місті? Бо, податки платить не тут, людей там працює 250чол. це мізер. Що такого виграло місто від цього підприємства? Що там такі великі зарплати, так ні. Бюджету міста великі надходження, також ні. Займаються соціальними питаннями міста (школи, садочки, літні табори, санаторії), також ні. А що тоді в плюс? А викиди в атмосферу і хвороби Нововолинців оце в плюс. Так в мене і питання, якому ДУРНЮ прийшло в голову дозволити це… Читати далі »

Олександр

Який дурень?… Помиляєтесь, зовсім не дурень-найкращий мер Волинської обл., старий комуняка і реестровий кізяк, найзапекліший ворог жителів Нововолинська- Сапожніков! Він знищить Вас без “градів” і танків, йому достатньо людського мовчання-вибрали-тепер не жалійтесь, не рабська це справа! І наступного виберете такого… Якого заслуговує- те!

анти чобіт

це він чи воно так дбає про людей щоб їх комари не кусали

Анатоль_ БІДЗЮРА

Який дурень дозволив, питаєте? Та ж, виконавчим комітетом Нововолинської міської ради зареєстровано було – так написано на інформаційному щиті. А ось чи дурень – питання відкрите. Зовсім ні! Для власної кишені чи бездонного гамана. Хто у нас голова виконкому? Хто голова міської ради? Хто міський голова? А хто секретар міської ради, він же і перший заступник міського голови та секретар виконкому запитаєте ВИ. Перший, три в одному – ВІКТОР БОРИСОВИЧ САПОЖНІКОВ. Другий, теж три в одному – СТОРОНСЬКИЙ АНДРІЙ МИРОНОВИЧ. Повна узурпація влади у Нововолинську! Для міського голови – теж все чікі-пікі, згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування”. А у другого… Читати далі »

анти чобіт

тепер вони ще й на аптечних препаратах будуть заробляти

Анатоль_ БІДЗЮРА

До панів – отих, що без штанів. Повинен зазначити, що новозбудований “КРОНО-УА” в Нововолинську окрім нових робочих місць принесе виборцям\мешканцям – громадянам України могутній імунітет від різного роду зарази і хвороб, справжню і регулярно-коштовну медицину, термінове державне фінансування на побудову ендокринологічного та онко диспансерів, прорідження числа мешканців у нашому дуже вже й так перенаселеному місті, повну відсутність лісів – і як наслідок грибів та ягід… А своїх покійників, жалюгідні мешканці, котрі не встигли виїхати чи вмерти, будуть змушені хоронити у дворах і на тротуарах бо цвинтарі приватизуються найвищими чиновниками міськради і переповняться настільки, що місця на них (в один-два-три поверхи)… Читати далі »

Роман

Потрібно добиватися щоб поставили хороші фільтри. А люди хай працюють, хай заробляють і економіка хай розвивається, а то пів Нововолинська контрабандою цигарок заробляє.

Сергій

І багато від них добилися за 15 років?

марія

про які фільтри ви говорите?хто їх буде контролювати і міняти? зараз вже бачимо чим ми дихаємо.особливо виїхавши в відпустку на два тижні з нововолинська. і повернувшись додому- починається хронічний кашель…

Анонімка

Так там зарплата робочого 6700 – 8000грн,хіба то зарплата для такого підприємства?

сумний

вже ця тема колись піднімалась, тоді всі посміялись про “СЛУШОК” сказали, що то буде гараж для машин та заспокоїлись, але на жаль “Аннушка масло пролила вже давно”, колись Допкін не дозволив це найбільше в Україні “чудо ” будувати в Харкові, тому дозволили у нас! Це буде найпотужніший Кроноспан в Україні (можливо і не тільки) , проекти , плани і будівництво розпочато вже давно (декілька років)……. цілі бригади робітників приїздять зі Львов. вони вам більше розкажуть, бо давно знають. “В кожному слухові є доля правди!

Олександр

Невже комусь не зрозуміло, що керівництво кроноспані і місцева влада – одна банда? Невже в прокуратурі сидять одні дибіли і хапуги, чому вони нічого не роблять, адже порушення почались з вибору місця під будівництво підприємства, не кажучи вже про відповідність з проектною документацією… Як отримав диплом інженера-будівельника мер Сапожніков, коли на кожному кроці в Нововолинську порушення будівельних норм? Ну, не мафія? Молодь втікає з міста-і правильно робить! Це не місто для комфортного проживання.

Мольфар

Гiгантоманiя – в минулому. Лусне ця “Стройка века” даже скоро, не потрiбно стiльки продукцii. Завод СТО теж думали ВIЧНИЙ! Де вiн?

Вікторія

Лусне ця стройка, бо повинищує усі ліси, а закуповувати коштовну деревину з-за кордону Кроноспану не вигідно. Це ж тільки місцеві рагулі за безцінь спродують-вирубують зелені легені країні, не турбуючись ні про себе, ні про майбутніх нащадків.
Нажаль, ліси в Україні зникають практично зі швидкістю світла, а ростуть дуже повільно.

Дейла

Давно знала що то буде завод….краще дерево хай “смердить” ніж “курчак” на все місто…..! А онко не тікі у нас і місті прогресує…..А у всьому світі….!!! Якшо комусь шось мішає……”смердить” виїжайте з міста….туди куди вам буде краще…..!

Шось мішає

Іди спитай у Покінської, чому вона тут не живе. Хай краще вона з Нововолинська забереться. Разом з тобою.

Вікторія

Біда в тому, що Покінська, то тільки проста пішка у великій грі. Не стане Покінської буде інша чи інший керівник. Прибирати потрібно завод. Хоча тільки запеклий ворог міг дати дозвіл на будову такого хімічного монстра в маленькому містечку, у якому немає достатньої дотації медичних установ, у якому мешканці убогого містечка виживають, як можуть. у якому дітлахам немає куди подітись у літній період, бо крім роздовбаних радянських качєльок, які вкрай бомжацько та немічно виглядають на тлі міської ради та фешенебельних будинків та приватних бізнесів очільників міста та їхніх родичів. Не кожен з мешканців може дозволити собі відправити своїх дітей чи поїхати… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Що там говорити… Ми іще безправніші, аніж гладіатори в древньому Римі. Ми не маємо права захистити себе. Знайдіть мені статтю чи положення, яке б дозволяло нам захищаючись, позбавити життя нападника, і нас не посадили за перевищення рівня оборони. Чому В.Б. Сапожніков і його найближчі чиновники у місцевому самоврядуванні, можуть мати нарізну зброю, а ми ні? І то не один ствол! Чому нам заборонено купувати, хоча б короткоствольні нагани, револьвери, пістолети… Я відповім. А тому, що рано чи пізно, за беззаконня яке вони чинять, довелося б таки відповідати. А це означає, що вони – влада місцева та центральна, поліція, прокурори, СБУшники… Читати далі »

Іванка

Роль Покінської тут диявольська, така жіночка і по трупах піде, я вважаю.

Олександр

Вам би в школі вчитись було краще… Або нік змінити… Почитайте хоч в інтернеті про “такі” виробництва. А хто захоче виїхати-ваших дурних порад точно слухати не буде.

федір

Металоконструкції монтують турки

РАДАР

Для Назарія. Свій перший же комент ви написали з матюком на адресу всіх не згідних із вашою думкою. Тому погуляйте у бані пару тижнів.

ВІктор

Ця проблема в ЗМІ обсмоктується вже вічність…….І що ???? Н І Ч О Г О !!!!!!! Постійні обіцянки-цяцянки, а народ задихається і вимирає….Вони розказують байки, номов щось з фільтрів поставили, екологія перевірила (хоча нововолинська комісія НЕ вірить) і там все гуденько…..ВСЕ ЦЕ БРЕХНЯ !!! Покінська – шикарний топ-менеджер, і вона свою зарплату відпрацьовує на всі 100000%…… Але її найняли на роботу іноземці…. Сапожніков……..Тут справа набагато гірша і страшніша……Його на роботу найняла нововолинська громада і ми йому платимо зарплату……І робимо ми це роками : довіряємо, платимо і…….плачемо і помираємо від його виконання обовязків…..І – МОВЧИМО !!!!! Бо ця постійна перестрілка в… Читати далі »

ІМХО

Шикарна в неї тільки зарплата. Директор БРВ по сусідству мав торік по 150 тисяч на місяць офіційно. У неї значно більше. Її чоловік там – права рука, теж загрібає. На нашому здоров’ї. Ця пані – шикарний хижак, який піде по головах. Хоча нерідко поводиться по-бабському. Моя думка.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Згоден. На коментарі і сигнали від вибрців, а також на письмові запити міських та обласних депутатів у питаннях екології, захворюваності, розкрадань громадських фінансів, корупції тощо, місцеві наші наймити – В. Сапожніков та його “три богатирі” повинні реагувати блискавично і дієво. Що маємо? Та, поклали вони на нас! Бо звикли до аморфності холодцю – їхніх виборців у кількості 42 500 душ – саме стільки нас зареєстровано в Нововолинську. Окрім підлітків та дітей, що не мають права голосу. Нещодавно вперше!, за весь час його тоталітарного, майже 30-річного правління, Віктор Борисович відреагували на критику у соціальних мережах і пригрозили взяти в свої білі… Читати далі »

Коса

Мер із косою, Туй із косою, Рожелюк із косою, Громик із косою, Магдисюк із косою. Оце шоу!!!!
Народ, хто зробить кращу фотожабу? Радар, оголосіть конкурс!!!

РАДАР

Приймається. Найкраща фотожаба порве весь інтернет.

РАДАР

Щось не бачу на сайті міськради повідомлення про громадські слухання по Кроноспану, призначені на 19 червня. Скиньте посилання, хто бачив.

Вадим

Компартії нема а комментують одні комуняки. Забрати, заборонити… хто ви такі? В нас діє закон- звертайтесь до суду… вічні мітингарі та революціонери.

Шановний, вам перше попередження – за образу користувачів.

Модер

Олег

В нас діє закон? Де? Коли? Є десь в Україні чесний суд? Покажіть де хоть одного топ посадовця покарали за корупцію. Вон Лозинський який на сафарі вбив людину і той мало того не сидить так вже йому судимість зняли, ви так можете зробити? Чесний суд 20 квітня 2011 суд оголосив вирок: Лозінського засуджено до 15 років позбавлення волі. 9 квітня 2012 Апеляційний суд м. Києва пом’якшив вирок Лозінському до 14 років позбавлення волі 25 березня 2013 Вищий спеціальний суд України змінив статті обвинувачення для Віктора Лозинського. До нього «застосували найнижчу планку покарання за статтею 115 КК (умисне вбивство), знайшовши якісь… Читати далі »

гість Олександр

я працюю на ливарному…і кожен ранок..коли йду на роботу…їдуть фури…..по п,ять штук….і кожна з двома контейнерами,для тирси….іменно,для тирси…я не знаю…де в нас стільки пилорам…що стілкі тирси……кожен ранок….на протязі декількох місяців…….наша думка з колегами ,що вони десь в лісі поставили кілька дробілок…і щоб не везти ліс…щоб резонансу не було….вони такім чіном прикривають злочинність…визуть тирсу…і все…а не ліс………але в такіх маштабах….в нас в Україні стількі тирси нема…..вони напевно в лісі дроблять дерева на тирсу……..це кожен ранок…по пять фур з двома контейнерами…а в останній час навіть по два раза….сьогодні йшов з роботи…теж їхали….їхали з ранку….і їхали вже порожні коли йшли з роботи!!!