Кроноспан затіяв грандіозне будівництво. Мер, ти здурів?..

43 5383

Наш мер, певно, вже геть здурів від жадоби до грошей.

Дозволити викиди нового виробництва!..

Може, Вітю, давай уже атомну електростанцію збудуємо в Нововолинську? 

 

Нещодавно їхав з Луцька автобусом. Побачив, що “Кроноспан” будує в полі щось масштабне.

Оце вчора пішов прогулявся… хотів сказати – на свіжому повітрі,  але так сказати про наше повітря в районі Панасівки язик не повертається.

Йоооой. “Кроноспан”, який ми знали, був лише квіточкою на торті. У полі за Панасівкою будують новий величезний завод або підрозділ. Площею як велике село.

 

 

Охорона там із київської фірми. Дуже весела – мене за терориста прийняли. Сказали, що я гранати прийшов кидати.

Я – агент Путіна, ха-ха.

Прибігла Інна, юристка “Кроноспану”, а з нею – начальник служби зовнішньої охорони. Посміятися разом зі мною не схотіли. А от поліція, яку я викликав, посміялася.

 

 

Поліцію викликав, бо мене без моєї згоди начальник зміни охорони фотографував. За командою юристки Інни мої фото він із телефону видалив.

Поговорили ми з тією Інною про викиди, про рак, який вони спричиняють. Діалогу не вийшло. Зі слів юристки, все відповідає нормам і тим показникам, які затвердила місцева влада.

Проте я дізнався багато нового.

“Кроноспан” усе спирає на мера Сапожнікова. Були громадські слухання. Усі дозволи “Кроноспану” на це будівництво надали в Луцьку, а нововолинська влада – лише дозволи на викиди.

Ще раз: це дозволи нас труїти.

Розмова наша потроху зайшла в кут. “Кроноспан” – одне з 7 чудес Нововолинська. Про інші чудеса згодом.

 

 

Скажу чесно, я шокований тією новою махіною. Нововолинців незабаром потруять, як тарганів дихлофосом. Контролю жодного.

Я пробував спілкуватися з мешканцями вулиці Панасівської – всі залякані. Бояться проти заводу виступати.

 

 

Мер Нововолинська, певно, вже здурів від жадоби до грошей. Дозволити викиди нового виробництва!..

Може, Вітю, давай уже атомну електростанцію збудуємо в Нововолинську? Адже майбутнього в наших шахтах ви не бачите.

Це не критика – це мій жах в очах від масштабів розбудови “Кроноспану”.

 

Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

43
Коментуймо!

3000
17 Коментарі теми
26 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
21 Автор коментаря
Олег

280000m3 OSB плити в рік оце так дозволили, там що 5 труб таких будуть кадити? Але цікаво, за що такі преференції? Там працює всього на всього 250 працівників, це для міста мізер, розширять ще 100 наймуть за мінімалку.

Коля

Та то пєсєц!

Олег

Компенсація збитку від планованої діяльності здійснюється в період експлуатації шляхом нарахування і сплати екологічного податку. Платежі за викиди забруднюючих речовин після нового будівництва мають бути наступними та становити в загальному на рік 414 885, 149 грн. Получим кошти, встановим ще пару годинників і будем святкувати.

Вікторія

Справа в тому, що екологічний податок розлізеться по кишеням держиморд, а онкохворі будуть лікуватись та вмирати за власний кошт.
Де логіка? Де компенсація від екологічного лиха? І кому?

Роман

зверніть увагу – клас наслідків СС2 – тобто наслідки є і не малі !!! а говорять, що не шкідливе виробництво

Сергій

Клас наслідків це не забруднення

Фантік

Це просто дупа.

макс п.

Клас наслідків СС2 (середні наслідки) ………Можлива небезпека для здоров’я і життя людей, ..кількість осіб які перебувають поза об’єктом від 100 до 50 000…

Ната

Мені просто не віриться . Як таке могло розпочатись. Нема слів

Олександр

Як вибирали-так і є! А спробуйте звернутись до зе-команди, хай зупинять шкідливе виробництво. Вони ж за людей!

гість

Клас наслідків залежить від вартості будівництва та кількості людей, що перебувають на об’єкті.
Епіцентр у Новіку буде мати CC3 🙂

Вован

А як ти робиш фото людей без дозволу тай щей висвітлюєш їх на сайті. Тут ти вже закону не дотримуєшся?????

Тарас

Артур – та ви ще той “жук”, та вміти гарно “балакати” ще не означає говорити правду. Стаття поверхнева, одностороння, що свідчить про : або брак досвіду або не компетентность автора!!! Це я посміявся з неї, бо знаю цю історію не з блогерських слів, тому вибач, в моїх очах – це просто людська “жовч”. Вау, щось будується, який жах! Наївно для наївних. Нарахунок реакції охорони, цікаво яка б була ваша реакція, коли б у ваш офіс чи дім прийшов “хтось” без усяких пояснень і просто собі фотографував??? Ваші зауваження тоже потрібно було б сприймати як знак того що ви щось приховуєте?

РАДАР

Шановний, а от неадекватну частину вашого коментаря ми публікувати не будемо. З простої причини: ви анонім і ображаєте конкретну людину.

Тарас

У моєму тексті не було нічого образливого та неадекватного , все дуже чемно написано. Проте, ви видно боїтесь слів очевидців, та й взагалі іншої думки, ще й редагуєте коментарі. Цікава практика, притому що там не було жодного нецензурного слова. Це так по нашому, по-українськи… А сам автор нікого не ображає?
Чи ви не ображаєте, висвітлюючи щось однобоко? Не потрібно, не відповідайте, все і так зрозуміло…

РАДАР

Тарасе, очевидці вашої так званої “роботи” склали про вас думку, що вам відверто чогось бракує, вже надто дивно ви себе поводили.
До речі, у наш час блогером може стати кожен. Блог вам у руки, Тарасе! Ще б людям трішки більше мудрості, щоб відрізняти адекватну писанину від неадекватної.

І як, приємно? А це лише цитата. І все чемно написано. 🙂
Обціяємо: жодного коментаря до вашого блогу ми не відредагуємо. Поставимо як напишуть. Навіть із лайкою та образами на вашу адресу. Навіть із відвертим чи прихованим хамством.
Чекаємо!

Робін

ну давай розкажи мені правду, я хочу послухати, про ваші екологічні викиди, працюю поряд на підприємстві 15 років, хочу твій професійний допис.

Критик

І що тут нового написали? Про те нове будівництво тут же ж на Радарі було дві чи три статті, коли Кроноспан громадські слухання ще проводив. Чергова стаття, щоб обгадити мера – де треба і де не треба вже… Зі статтей на Радарі складається таке враження, що наш мер власник всіх шкідливих підприємств у Нововолинську і мер одноосібно приймає рішення чи будувати нове підприємство чи ні, чи надавати якісь дозволи чи не надавати)))) Це так само, як Зеленський може знизити тарифи і провести медреформу))) А потім всі здивовані – ой, це ж у президента немає таких повноважень…. Пан Артур, мабуть, теж… Читати далі »

Артур

Шановний Критик я відповім вам чесно на всі ваші запитання увечері. Я зараз в дорозі тому не можу писати. Повірте в мене є що вам сказати. Відповім на всі питання від усіх!

Артур

Відповідаю на головні питання. Чому я фотографував. Перед прогулянкою на Кроноспану я проконсультувався в безкоштовній юридичній консультації з юристом. Отже по закону я маю право через паркан фотографувати Кроноспан. Це не оборонний завод. Я лише немаю права на територію заходити. Я на територію й не заходив. Далі мене як я казав без мого дозволу сфотографували. Я теж у відповідь миттєво сфотографував ту особу що мене сфотографувала щоб написати заяву на ту особу в Поліцію та доказати. Іще охорона почала просити мене пред’явити паспорт я відмовив охороні а далі охорона сказала що я затриманий. Тут я і набрав 102 бо маразм… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Охорона не має права ні заарештовувати, ані обшукувати. Ні проводити слідчих дій, ані складати протоколи. Це прерогатива поліції за певного письмового дозволу прокуратури, якщо тільки вони не приїхали на терміновий кримінальний виклик. Ніхто не може підміняти поліцаїв. Це все протизаконно. Приватна охорона виконує функції сторожів для запобігання крадіжок, виникнення пожеж тощо. Читайте “ЗУ Про поліцію”. Це не важко.

Бачив

А пожежа вчора на підстанції була. Горіло нове обладнання. І пожежне авто приїздило.

РАДАР

Детальніше можете? Дякуємо.

Бачив

За високою плито-бетонною стіною «Кроноспан» побудував собі підстанцію на 110 тисяч вольтів. От і запалав вогнем і димом новий високовольтний 110000кв трансформатор обліковий. Персонал МНС був на місці, та обійшлось .

Артур

Я щиро охороні Кроноспану і Інні та Сапожнікову хочу зізнатися. Я мав намір лише показати екологію в Нововолинську та причини забруднення повітря. Хотів донести до Мера що досить з 15 мікрорайона робити Освенцім з газовими камерами. Але ситуація вийшла з під контролю. Буду в Луцьку зайду до губернатора на прийом і розповім за Кроноспан та усі фото покажу з неадекватною охороною. Про викиди про нове будівництво. Я хотів лише в Нововолинську оприлюднити це все а тепер і на стіл губернатора усе піде. Він нас з Кроноспаном розсуде він розумна людина! Я лише за екологію та чисте повітря для нас воюю… Читати далі »

Тарас

Думаю що тепер на пана Артура можна подавати в суд за наклеп. Де докази того, що його “матюкали” і хотіли затримати – це по-перше! По-друге, Артур нібито “хотів лише показати екологію в Нововолинську”…. Ха-ха-ха. Оце професіоналізм! І тому він пішов до паркану заводу. А де дані про забруднення, про повітря, хвороби, хоч якісь дані?????? Це не потрібно досліджувати, еге ж? Краще переливати із пустого у порожнє, молодець автор! Тепер так, ще треба піти до губернатора, щоб і там по-переливати воду, без фактів, цифр, аргументів. Це все Артур, лише балачки, які викликають ажіотаж, та нічого не змінюють. Можливо у вас були… Читати далі »

Безкоштовний юрист

А ви подайте, подайте, дізнаєтесь багато нового. Статті “за наклеп” давно немає. А докази Артур надасть у суді.
Свій професіоналізм ви можете продемонструвати у вашому блозі про викиди з Кроноспану і їхню шкідливість/Їкорисність для здоров’я людей.
Артур вам нічого не зобов’язаний, він такий самий, як і ви. І це не стаття, а блог у рубриці “Блоги”. Маєте повне право не читати.
Натомість можете прокоментувати оце: http://radar.in.ua/dyhaj-na-povnu-novovolynsk/
Чорний дим із боку єврозаводу з євростандартами.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Не іронізуйте, анонімний “Тарасе”. Може, насмілитеся подати в суд на Артура? Проте, у позові потрібно буде вказати своє повне ім’я та поштову адресу. Інакше не приймуть. Щоби занести позов до суду потрібно бути сміливим і не анонімним. :))) То давайте. Це вже стає цікавим. Наклеп, кажете? Ну, ну. Тоді вже втручусь я і покажу вам “наклепи” у вигляді фото\відео реальних викидів та офіційну статистику захворювань мешканців на територіях, що прилягають до підприємства.
Загальна статистика існує. І недовго зробити вибірку за адресами хворих на рак та верхніх дихальних шляхів. Коли подасте?

Тарас

То це я повинен подавати у суд? Це було написано риторично, як варіант. Взагалому мені байдуже до того, хто там з ким сварився, проте, не байдуже до примітивної інформації у даній публікації. Не має у законодавстві такого?, – що ж шкода! (Я не юрист) Тепер розумієте, ось вам наглядний приклад коли інформація ніби надається, та справді це так, аби когось “вжалити”. Насправді ж користі у ній – жодної . А статистика загальна мені не потрібна, знаємо ми що то за наука! Давайте конкретні факти, цільову статистику, графіки, джерела, по Нововолинську, по нашому регіоні, до відкриття заводу і на даному етапі.… Читати далі »

РАДАР

То це вам хтось тут мав у рубриці “Блоги” робити розслідування?.. Погугліть, що таке блог.
І скажіть директорці “Кроноспану” пані Покінській, хай надасть нам і вам цільову статистику, графіки, джерела – до відкриття заводу й на даному етапі. Порівняльну зарактеристику з регіонами в Європі хай не забуде.
Отоді це буде виглядати як відкритість і прозорість єврокерівництва єврозаводу з євростандартами.
А то там старанно приховують суспільно значущу інформацію, а ви вчепились у звичайну собі людину, яка виклала фото для роздумів. Що, зачепило? На все добре.

Тарас

Нічого собі “блог”. Цитата блогера: “Скажу чесно, я шокований тією новою махіною. Нововолинців незабаром потруять, як тарганів дихлофосом. Контролю жодного.”

Звідки інформація про відсутність контролю? Де хоч якісь факти. То цей блог не більше ніж простий пост у фейсбуці пересічного філософа?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Жеби ви, анонімний “Тарасе” та були здорові й жили 100 років! Така інформація, конкретно, по кожному населеному пункту України здобувається цілком легально, від медустанов – міських та обласних. Шляхом подання інформаційних запитів до керівників та в архіви. Мені доводилось це робити. Відповіді були опубліковані в Інтернеті. Стосовно мешканців прилеглих територій. Це можна зробити легко і просто. Саме оце – без заморочок. Люди поділяться своєю бідою: без питань. А ось, дані для порівняльної характеристики у країнах Євросоюзу, для судів, будете здобувати ви. “НВ Кроно” знаходиться у нашому місті, а не в Польщі чи Австрії. І люди хворіють саме тут, а не… Читати далі »

Тарас

Чекайте на здоров’я! Жеби ви ще 100 років прожили! Артур і без мене є чим зайнятись, як бачите, ще стільки всього страшного і таємного твориться у місті…є де розгулятися. Ви в дуеті можете працювати, може дивись, та й справді ви побудуєте лише корисні заводи і усі нововолинці повернуться назавжди одому із заробітків. Успіхів!

Тарас

P.S. Це моє особисте право бути анонімним, тут таких 90%! По-друге, це дозволяє політика сайту. А по-третє , для чого вам моя офіційність? Може ще про мене напишете блог? Дякую, мені вистачило цього…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Будьте собі та існуйте абсолютно автономно і анонімно – як підводний човен. Бійтеся, полохайтеся, лякайтеся, підлизуйте, повзайте, підлабузнюйтесь – це ваше святе конституційне право. Але, не пишіть дурниць.

РАДАР

Шановна “Цікаво”, не коментую і не поширюю тут провокативних брехливих чуток. Матиму час – підніму свої архіви й напишу, як було насправді. Викладу й документи.
А поки що запитайте у цих директорів і у селищної влади, чому закрита школа ДОСІ стоїть пусткою. Чому там не збудували обіцяний центр реабілітації для людей поважного віку, хоспіс, навчально-тренінговий та медико-діагностичний центр?
Теперішній селищний голова навіть запевняв 4 роки тому, що в нинішньому будинку престарілих у Благодатному знову запрацює дитячий садок.
І що? І де? Прокуратура через суд заборонила будувати у колишній школі соціальний центр? А чому? І Камишникова до цього аніяким боком.

Гість

Люди ,нам потрібно не сваритись а вирішувати це питання , писати петиції збирати голоси і йти вперед,а то як мишей поотруюють і все.

Олег

Я зрозумів би мера і депутатів якби там було влаштовано хоча б 5000 робітників в яких середня зарплата 40000грн, хоч би знали за що травлять і були кошти на лікування і відпочинок. А так 200людей і то оформлянні як підприємці, тобто бюджету міста від цього підприємства не холодно не жарко. Я пам’ятаю як там недавно працівнику ноги переїхало і їх ампутували, так він оформлений як підприємець і ніяких виплат йому напевне не буде, сам робив сам винуватий. От таке в нас ЄВРОПЕЙСЬКЕ підприємство.

РАДАР

Це ви точно знаєте про того робітника??? Уперше чую, що там працівники оформлені як підприємці. Невже?!

Олег

В лікарні коли оформляли травму він був як підприємець.

РАДАР

А Боже ж мій. У директорки місячна зарплатня – в шестизначних числах, не менше, а тут таке хитроголове жлобство.
Цікаво, як інші оформлені.

Віктор

Незнаю, як охоронець міг бути оформлений підприємцем. І взагалі нікого незнаю хто так оформлений. Інша справа – це підрядні організації, за них Кроноспан не відповідає.
Знаю за працівників Кроноспану – завжди періодичний інструктаж ОП. Ари оформлення на роботу також потрібно пройти цілу купу інструктажів.

Артур

Хочу усіх привітати зі святом. Побажати здоров’я та чистого повітря. Кроноспану бажаю вміти об’єктивно розуміти усю інформацію яка з’являється в інтернеті. Читати, розуміти та сприймати так як воно є. Диму на пустому місці не буває. Кроноспан прекрасно розуміє що вони потихеньку отруюють людей. Але як то кажуть є гроші очі сліпі. Я хотів щоб Нововолинськ знав правду. Правду що завод будує нові цехи та нарощує нові потужності. Правду ніколи від людей несховаєш.