Квіткові арки. Де найкраща?

16 1738

Стараннями працівників ВУКГ центр Нововолинська погарнішав.

На бульварі Шевченка, майдані Незалежності, проспекті Перемоги комунальники встановили металеві підвазонники…

і дбайливо заповнили кожну конструкцію барвистими квітами.

Жіноцтво вже влаштовує тут фотосесії. Справді, краса!

 

На проспекті Перемоги

 

Біля фонтану на бульварі

 

Біля “Рубіну”, знову на бульварі… 

 

Біля спортшколи

 

На майдані

 

Біля поліклініки

 

А де це так на будинку осипалась плитка? Невже у самому центрі?

Але не будемо про сумне…

 

І яка композиція вам до вподоби найбільше?

 

Фото – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

16
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
9 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
Тролик

Ви запитайте які витрати на ці арки, я думаю ви жахнетеся

РАДАР

Та спитаємо. Так старалися знайти позитив… 🙂

Олександр

Чим би “дитя” не тішилось… Хочу “скляний ” міст, як в столиці, а найбільше хочеться “індивідуальне” опалення, як в Сапожнікова і Гаврилюка!

Анатоль_ БІДЗЮРА

А ще я хочу віллу орендувати, як В. Сапожніков у небожа. Мати стільки грошей, як у нього показано в Деклараціях – в банках і в готівці, що зберігаються вдома. Дачу на березі Світязя і маєтки по світах… Чим я гірший? Що не крав??

Олександр

А я про ГРОМАДСЬКЕ, щоб кожен міг користуватись… А сидіти в тій хаті… боятися вийти на вулицю. Ви ніколи не чули, що люди в слід говорять?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Чув, і не один раз. Мені, із моїми висловлюваннями в дусі Конституції та законодавчих актів України, із чотирма судовими процесами… проти місцевої владної комуно-камарильї, безнадійно далеко до проклять простих і бідних людей. Я їх не засуджую. Хто чим багатий…
Це нещасна людина, по великому рахунку. Яка майже повністю ізольована у стінах службового кабінету та орендованої вілли, і не спілкується по-людськи ні з ким, окрім вузького кола обраних. Ну, хіба що, є іще “ЦАРСЬКІ ПОЛЮВАННЯ” та виїзди за кордон із відомою метою. Незабаром, люди плюватимуть в очі, на вулицях.

Олег

А шо, зварив 3 труби, написав, эксклюзивный дизайн і розробка проекту від кращих проектувальників світу 1000000000грн, робота зварювальника алкаша-професіонала по тарифах Німеччини 200000 грн, матеріал титан 300000грн. Квіти рідкісні екземпляри і розміщення розроблено професійними флористами зі США 50000000грн. Десь так рахували ціну. Бо в нас в місті вже все приведено до ладу не хватало тільки арок з квітами, камери на кожен сантиметр знімають, кругом де треба паркомати стоять, асфальт ідеальний, в громадських місцях вже не п’ють(базарчик), їздить сучасний громадський транспорт (а не гробовозки підприємців, заліплені скотчем). Розпил бабла просто ті арки, бо на арки списати грошей можна дуже багато, зверху… Читати далі »

РАДАР

Тим, хто вирощує і доглядає ті квіти, велика шана. А що позитивних відгуків нема, то це народ просто занімів від іншого позитиву – розбудови Кроноспану-2. Ніяк не оговтається від щастя, яке нашому чарівному європейському містечку привалило.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Навіть і не думаю писати щось позитивне. Це заліплювання людям очей райдужними бульками, у зоні “сапогізму і сторонщини” – тим, які ще не встигли втекли за кордон, або хто не має змоги зробити це негайно.
Із того ж самого розряду, викидаються мільйонні суми із наших податків, на підсвітку обдертих фасадів будівель й світлових іграшок на бетонних стовпах в центрі міста.

Вікторія

На фото “біля поліклініки” вже хтось приклав золоті рученьки і одного горщика внизу вже немає.
Робимо ставки: скільки горщиків залишиться до кінця літа?
Вангую, що скоро познімають ті, що з ампельними бегоніями.

Добродiй

Бiля лiкарнi, горшкi затуляють статую “МАТИ з дитиною” . Зараз краще буде видна статуя! Берiть люди добрi в добрi руки.

статуя

Вперед по горщики! Відеокамери все покажуть. Та й я підкажу.

Леся

Цi конструкцii – як годинник бiля школи, хоч нехоч, на тобi, кушай не обляпайся!

гість Олександр

Але ж ***** в нас люди . Зробили для вас гарно – вам все-одно фігово .

Гість

Дитинко… це ж Нововолинськ! Як гівном обмащувати в інтернеті – то всі герої. Як зібратись проти злодійства та бездіяльності влади, чи проти місцевих бандюків – всі хвости під зад і сидять по своїх будках…

Олег

Ви не поняли головного, це як би ви планували робити ремонт, назбирали грошей і ваша дружина замість ремонту, на всі гроші, гарні квіточки по всій квартирі почепила і при тому ще й в 10 раз дорожче, чим можна було купити. І говорила б вам “Але ж ***** в нас люди . Зробили для вас гарно – вам все-одно фігово”