Марафет навели! Після виступу РАДАРА

12 1569

Учора – вже наприкінці робочого дня – ми критикнули нововолинських чиновників і начальника ВУКГ, які байдуже споглядають занехаяний сквер біля бібліотеки та руйнацію фасаду будинку, де розташована книгозбірня.

Сьогодні о 9.00 у сквері почали ремонтувати і фарбувати лави!

Про це нам повідомила читачка Ніна Євтушик, приємно вражена оперативністю комунальної служби.

А всюдисущий Артур зробив оці фото:

 

 

РАДАР дякує працівникам ВУКГ за благоустрій у сквері!

Засікаємо, скільки часу знадобиться заступнику міського голови з комунальних питань В.Рожелюку, аби дати нарешті вказівку щодо ремонту фасаду й особисто проконтролювати її виконання.

Час пішов. Цеглини невблаганно летять із-під даху. Читачі та бібліотекарі щохвилини РИЗИКУЮТЬ ГОЛОВОЮ в буквальному сенсі слова…

 

У ТЕМУ:

Культура, мер!..

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

12
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
Віктор

ЩО НЕ ГОВОРИ, А “РАДАР” – ВЕЛИКА СИЛА !!!!!!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Здоров’я тобі, “РАДАРЕ”!

Ігор

Чинушам місто платить зарплату, і не кислу , щоб вони займались благоустроєм міста а не в кабінетах просижували

editor

Misha Yourchenko: Де там що там у нас ще поламане? 🙂

Людмила Зіменко

Ото Вам і відповідь на поставлене запитання “а нафіга?” у попередній статті “А ви що скажете?”. Радар потрібний, дуже потрібний! Від нього є велика користь!…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Душі поламані. І долі.

Невідомий

Лавочки зробили за день а ось фрунтон на домі другий рік падає на голову,напевно чекають пока когось не завалить.Невже не можна заштукатурити.

editor

Людмила Сахатюк: Прийдіть, будь ласка, ще на 15 мікрорайон, де ставлять ялинку. Там має бути 4 лавочки, а реально є одна, а з дітками гуляють багато мам.
Катерина Вавринюк: одна лавочка, і та вічно зайнята мужиками – любителями ядерних алкогольних напоїв та настоянки глоду. Хоч би ще одненьку, а ліпше дві-три, по колу…

editor

Громадяни, РАДАР не набігається. Скидайте фотки!

юра

то не виконком, а якийсь дитячий садочок – одному другому по 60-70 років, із з*п по 20-30 тисяч гривень і ще й від горшочка не відірвеш , А ЩОБ ЩОСЬ ЗРОБИВ, то носом треба впихнути , може ще й плакати буде

Анатоль_ БІДЗЮРА

Члени виконкому НВ міськради зарплати не отримують, “Юро”. Вони працюють на громадських засадах. Так, як їм накаже міський голова. І місцеві депутати те ж саме – стартують на сесіях щоразу одноголосно!, виконуючи волю “5-ти каденційового і всенародного”, під “гіп-гіп ура!” – від підлабузників за вказівкою та помаху його скеровуючої руки :))) Котрий не збирається “покидати політики” заради свого задавненого і дуже шкурного інтересу на першу за числом, у його довгому і бурному житті, посаду голови об’єднаної територіальної громади. Якщо тільки сільські мешканці Тишкович і Гряд (будучи настільки забамбуленими і дурними, прости мене Господи!) повірять обіцянкам старого пройдисвіта та його найближчому… Читати далі »

Фея

Про той спадок і думати навіть страшно, бо згадується мені, як Нововолинський мер(читай міська рада) мали велике бажання приєднати до Нововолинська і збудувати на сільській землі поміж Космівкою і Лішнею птахокомплекс чи птахофабрику. Розповідали людям, що там буде крепко гарно – євробудівля з євровікнами і євродверима, все буде механізованого і казали, що не буде ніякого смороду. Не казали про те, що десь мають діватися відходи і постійно буде курсувати туди-сюди техніка. Мовою міського керівництва це називається “залучення інвестора”. Під той план мали забрати у селян землі (городи і навіть паї), бо це вже мало би бути місто, а у місті… Читати далі »