Не тусуйтесь під банкоматом! Банк виписав підліткам останнє попередження

17 3430

Гоп-компанії так дістали адміністрацію одного з банків у центрі Нововолинська, що вона почепила на вікні біля банкомату пікантне оголошення.

Проймає до мурашок! 🙂

“Креді Агріколь Банк” застерігає підлітків, які полюбляють тусуватись під наглядом відеокамер: 

 

 

Фотосюжет – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
11 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Вікторія

Це еуропейське місто! Еуропейські талановиті та виховані підлітки!
Дуже шкода, що в нас немає еуропейської поліції, яка прекрасно справляється з подібними відморозками- пару разів по ребрам дубиняками, пару днів за гратами і чималенький грошовий штраф приводять до тями.

Роман

а не потрібно і бити – 1 конкретний штраф – і бажання пропадає на раз два

Ольга

Шкода, що у нас немає європейського законодавства, яке би це дозволяло робити

Тарас

Гірше, закон є але він не працює…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Єдна гума нє завадзі!

Андрій

А з помилками банкіри пишуть, ото позорище. Що немогли прочитати, що написали!!! І яку «міліцію» вони будуть викликати??? З минулого??? В нас вже давно «поліція»!!!!!

Tina

Не важливо “міліція” чи “поліція”, її як не було, так і не буде.

...

Якщо було порушення – передається справа до поліції, з’ясовуються особи, батьки відшкодовують збитки. Які дубиняки? Люди ви геть показилися? Там можуть бути і ваші дітки. Треба займатися дітьми і їхнім вихованням а не все вирішувати криком побиттям і подібним. Є факт розпиття дітьми алкоголю, то злочин замовчувати це, приховувати і цим сприяти дітям нищити своє майбутнє.

Вано

Відповідати за свої вчинки, мусить кожен. І вчити цьому потрібно ще зі шкільної парти. В часи коли вчитель мав право луснути лінійкою по руках, такого безладу не було, а от ваше ,,тихе виховання,, породило те, що тепер твориться…

Вікторія

Саме дубиняки! Бо ці милі діточки вже не розуміють слів. Словами можна навчати діток років до 10-ти, якщо не навчили, то беріть лозу. Ну, і коли дитятко жлуктить горілку, пиво та нищить майно банку чи магазину – тільки дубиняка, пару днів за гратами і добрячий штраф. Щоб добре до залишків мізків дійшло.

Вікторія

На рахунок, що там можуть бути мої діти, то своїм дітям я сказала, якщо вони крастимуть чи ще що протизаконне робитимуть, і я про це дізнаюсь, то сама їх здам до поліції.
Якщо я не зуміла навчити, то нехай вчить дубиняка і тюрма.

нов

Зараз заплачу😢
нічого, хай би ,,дітки» отримали трошку для профілактики різкою
Що не вбиває, робить сильнішим

Лондон

Оніжедєті, нє?

Інкогніто

Саме цікаво те, що люди пишуть їм треба дати дубинок, але як тільки поліція застосує силу, половина тих людей будуть писати: ” Що за бєспрєдєл?”, ” Не мають права”.

Вікторія

Саме цікаве, що поліція сама боїться усього на світі. І силу вже не застосовує навіть там де необхідно. Бо ні сили немає, ні розуміння того, для чого взагалі поліція у державі. Згадайте вакханалію бандюків в “Базиліку”, коли поліція мало не поздавала аналізів і ще трохи, то звітувала б по струнці перед бандюками.

Юлія

Це не були бандюки. Це були звичайні люди…

Юлія

Хай попробують дати. Не хочу перебільшувати але дітки безголові настільки, що не дивляться хто стоїть перед ними. Міліціонер, жінка, пенсіонер. Вони б’ють і не дивляться. Чому біля аміго не затримали Ореста і Назара? Двох дітей які посилали тих поліцейських , лізли битися? Я стояла з відкритим ротом коли дивилася на це зі сторони. Під’їхав чорний бус і забрав їх двох просто з під носа поліції. Як це розуміти??