Смертельні розваги під носом чиновників. Чого не бачать ТСН і СТН

9 3577

Нововолинці подивились по телевізору  оту дуту сенсацію, яку замовив журналістам мільйонер-прихапізатор, – і закидали РАДАР своїми відео!

Про кричущі міські негаразди.

Про смертельну небезпеку для дітей і підлітків.

 

Аж цілий десант телевізійників із “1+1”,  поліцейських і “зоозахисниць” на чолі з мільйонером Климовичем висадився днями у передмісті Нововолинська під парканом, за яким безробітна й немолода вже жінка утримує своїм коштом підкинутих їй собак.

Галасували 4 години поспіль, лякали псів, брехали наввипередки, ганьбили безгрошівну волонтерку на всю Україну. Проте старанно оминули всі реальні проблеми Нововолинська.

Ну, немає в нашому місті та його околах інших сенсацій, крім тієї, що в одній із мисок одного песика немає води, а волонтерка не хоче мати діло з двома скандальними непорядними жіночками.

Нововолинці подивились по телевізору дешеве мочилово, яке замовив прихапізатор ділянок та підвалів, – і закидали РАДАР своїми відео! Про кричущі міські негаразди.

Оце сумнозвісний довгобуд поліклініки біля лікарні:

 

 

Його купила така собі пані Цьось із сусіднього району. За рік, що минув від аукціону, тут не зробили нічого. Просто загородили будівлю дощатим парканом. І ЗНЯЛИ ГРАТИ з дверей і вікон.

Грати були встановлені після нещасних випадків, коли діти залазили аж на верхотуру, курили, пили там –  і падали на купи цегли й бетонну підлогу.

Грати перешкоджали й наркоманам колотись та ночувати в недобуді.

Тепер – заходь, не бійся, виходь – не плач. Якщо вийдеш, а не розіб’єшся на смерть.

 

 

Головлікар Нововолинської ЦМЛ Віктор Мороз, багаторічний член виконкому міськради, керує тут уже 34-й рік. На довгобуд дивиться з вікон свого кабінету вже років зо тридцять.

У сусідній багатоповерхівці – квартира міського голови В.Сапожнікова.

Їздить  у лікарню на підробіток перший заступник міського голови – секретар Нововолинської міської ради А.Сторонський (лікар за фахом).

Невже ніхто з них не бачить смертельної небезпеки для дітей? Невже посліпли депутати Климович і Ярема (власник міського каналу СТН) разом із продажними журналістами?

Чому тицяти власницю будівлі та владу носом у цю РЕАЛЬНУ проблему мають прості нововолинці?

Тимчасом як грошовиті чиновники та їхні лакузи у соцмережах і по кабінетах обсмоктують “сенсацію”, висмоктану телевізійниками з брудного депутатського пальця.

Якщо знову хтось впаде з недобуду, де в нас буде катівня, га?

 

Фото, відео – Артур

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

9
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
пациент

цікаво побачити умови договору про купівлю та передачу цього обєкту на аукціоні – там мають бути вказані часові межі та дії які має здійснити покупець інакше “всьо пропало”…..

editor

поки не збудує, не може продавати, це знаю точно.
Гарна думка. Зроблю запит, давно збиралася.

Ульріх

Будинок спеціаліста на перехресті Маяковського і Кірова знову засипаний шприцами. Напишіть ще про них.

АНАТОЛЬ Бідзюра

Запит про незаконний продаж недобудованої споруди дорослої поліклініки, як кричуще порушення відповідного Закону України – вже у Генеральній прокуратурі. І ще в одному місці. Через тижнів три, буде відповідь. Феодальні устремління та дикі притиправні, антизаконні й злочинні дії “сапогізму й рожелюківщини” у Нововолинську не пройдуть!

Якби хто допоміг із астотранспортом, то я показав би вам наяву (на відео й фото) руїни Ремонтно-будівельного управління де працював міський голова, двох заводів ЗЗБВ, “Оснастки”, трьох автобаз, шахт і багато чого іншого у нашому “чарівному містечку”.

Пiшохiд

То я прикупив,думав перепродам,але Анатоль влiз

АНАТОЛЬ Бідзюра

Кому там Анатоль дорогу перейшов?

анти чобіт

а сапог хизується по тб ремонтом операційної за мілліони,знову вусатий розбагатів на енну сумму

Олександр

Це вже вкотре ремонтують за останні роки….скоро вже і золоті унітази будуть встановлювати.Ну не для всіх,але якщо мер потрапить….

н🇯🇵

Прикольно треба буде зайти з пацанами.