Вночі до мене вдерлись бандюки. Помстилися за статті. Поліція бездіяла

16 8524

Сьогодні після першої години ночі двоє молодиків вдерлись на моє подвір’я, розтрощили ломакою вікно й намагалися вкинути у помешкання пластикову посудину з токсичною легкозаймистою речовиною.

А тоді поставили її палати під моїми дверима.

Це відбувалось у мене на очах. 

 

Залишили на згадку дві каністри з зеленкуватою смердючою рідиною.

Передали в такий демонстративний спосіб привіт за котрусь із моїх публікацій отут, на РАДАРІ.

У свою чергу, передаю палкий привіт начальнику (чи в.о.начальника, не знаю) Нововолинського відділення поліції, підполковнику поліції Галащуку С.Ю.

Наприкінці січня, отримавши на РАДАР від аноніма конкретну брутальну погрозу фізичною розправою, я звернулась до поліції з заявою. Наполягала на внесенні мого повідомлення в Єдиний реєстр досудових розслідувань і просила розпочати кримінальне провадження.

Отримала відписку за підписами О.Цицори й С,Галащука: підстав немає, погроза віртуальна, встановити особу залякувача неможливо.

Написала скаргу в обласне управління. Знову відписка. Щоправда, додали: матеріали розгляне департамент кіберполіції.

На тому все.

Сьогодні вночі бандюки перейшли від слів до діла.

 

 

У хаті стоїть нестерпний сморід від токсичних випарів. Поліцейські опитали мене і поїхали. Пожежу я загасила самотужки ще до приїзду надзвичайників.

Наша поліція нас. Підставте потрібне слово самі.

Поліцейський зі слідчо-оперативної групи, яка прибула на мій виклик, категорично забороняв мені розповідати бодай комусь про цю кримінальну подію. Типу таємниця слідства, відповідальність за розголошення.

Пояснила йому, що Конституція дозволяє мені інформувати громадськість. До того ж, ідеться про реальну загрозу для мого життя і здоров’я. І про бездіяльність поліції упродовж трьох останніх місяців, відколи я звернулася туди з заявою про погрози.

Отож палкий привіт підполковнику поліції Галащуку й генералу поліції третього рангу Шпизі – нашим берегунам.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ: 

“Напишеш хоч шото про Сапожнікова чи Ярему – відправлю надовго в реанімацію”. Погрози авторці РАДАРА

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

16
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Іван

Може вам, як журналісту, для самозахисту та захисту свого майна, придбати вогнепальну зброю?

Ігор

Вона не журналіст, а медіаволонтер – тому не вийде.

Вуаля

Зверніться про надання державної охорони.

Жора

Уроди

гість

це була спроба навмисного вбивства шляхом спаленя живцем. Отак має писатися в кримінальному проваджені. Несекрет що отой “лисий”, який погрожував узимку, людина С. Тих ублюдків нормальна Поліція до обіду знайшлаб. На травневій сесії депутати мають голосувати щоб Галащука зробити не в. о. А діючим начальником поліції. Це питаня на сесію виніс мер. І подумайте чи буде наша поліція шукати кого, риторичне питання. Наша поліція служе як ви думаєте кому.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Приєднуюся до “Гостя”. І у мене така ж особиста думка. У Нововолинську, як вбачається, існує організоване злочинне угрупування яке координується із єдиного центру. У нього можуть входити правоохоронці та представники місцевих владних структур, “червоні директори” і деякі багатії із числа депутатів-бізнесменів міськради. І, без сумніву, міський криміналітет. Згадайте хоча б, усунення із Нововолинська опорних офісів СБУ, поліції, прокуратури, “Укрпошти”, Пенсійного фонду тощо. Бездіяльність згаданих правоохоронних органів – тому підтвердження. Відписки, яких у мене від них – як у пса бліх, беззаперечна правда. Нехіть розслідувати кримінальну справу по невиконанню рішення суду керівниками міськвиконкому, котрій у серпні виповниться 1 рік – теж… Читати далі »

Леон (кіллер)

Пора купувати зброю та починати самосуд!!!
Відстріл..
Бог простить…

Нововолинськ

Треба змінити мера і те кодло випалити все….

Тролик

Мій список ймовірних причетних до підпалу –
Климович
Шостак.
Максим Терлецький та Назар Статочнюк
Чечен
Ярема
Коптюк
Сапожніков
Сторонський
Кожне зі списку мстиве

гість

Сторонського точно можна з цього списку викреслити. Я добре знаю його характер. Він обматюкає, морду наб’є, зло зразу на людину вихлібнути може. Проте отак обіжатися чи мстити він не буде я його добре знаю. Сторонського викреслюємо.

Тролик

тому і поставив його на останнє місце.

саня

рожелюк і коптюк?

гість

як статочнюк чи терлецький можуть помститися якщо вони в тюрьмі?

Тролик

Можуть відправити “торпеду”. з тюрми. Чому недавно побили родичку Каті Литкіної?

саня

риторичне питання кому це вигідно?напевно героям публікацій радару

Жителька

Оце дожилися ми в Новіку,що страшно спати в ночі,бо можуть живцем спалити!І Бога не бояться,бо це великий гріх і за нього треба буде відповідати!