грошшш

140 гривень за вхід у ДЮСШ! Танцюють діти, а платять усі. Кому?..

96 2675

Рано-вранці РАДАРУ зателефонував обурений нововолинець. Повідомив:

  – Сьогодні, в неділю, об 11.00 у спортивній школі почнеться танцювальний конкурс для дітей. Змагатимуться й малята, яким по 4-6 рочків.

Звісно, діти прийдуть у супроводі  батьків, дідусів і бабусь. 

А плата за вхід на шоу – 140 гривень. Із кожного!

Тобто дід – 140, баба – 140, мама-тато – по 140, малеча – 140…

А якщо в родині є ще діти й вони хочуть подивитись на виступ брата/сестрички?

700-900 гривень за пару годин перебування родини у стінах ДЮСШ!!!

 

 

Що участь дітей у таких конкурсах є платною – всі звикли. Звикли й до того, що глядачам треба платити за вхід. Але раніше це було ще по-Божому: 20 гривень  із глядача, 40 – із конкурсанта. А  за що деруть такі скажені гроші  сьогодні?

І хто саме їх бере на вході? Куди йдуть гроші, як вони обліковуються? Квитки дають?

Каса  сьогодні буде щонайменше 60 тисяч гривень!

Хіба спортивна школа перетворилась на закритий приватний заклад? А як же “охоплення” дітей гуртками і секціями?

Усі ці питання порушив читач РАДАРА, Відповідь сподіваємось одержати від дирекції ДЮСШ та організаторів дитячих змагань.

А фото з конкурсу і фото квитків на вході – від наших користувачів. 🙂

Усім конкурсантам – позитивних вражень і перемоги!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

96 Коментар "140 гривень за вхід у ДЮСШ! Танцюють діти, а платять усі. Кому?.."

повідомляти

Мешканець
14 днів 18 годин тому

Я не представник ДЮСШ , не організатор змагань. Проте розумію суть чому і як робиться.
Організатори ( приватна структура) взяла в оренду зал ДЮСШ а – повинна оплатити ; музичну техніку – також оплачують організатори ( приватна структура, а не працівника ДЮСШ а , виконкому, управлінь). Також потрібно оплатити грамоти, медалі, кубки , пальне, заробітну плату всім задіяним.
Звичайно організатори хочуть щоб і їм лишився якийсь прибуток – інакше не займалися цим.
Здається зрозуміло все

Мешканець
14 днів 18 годин тому

Вважаю що орендна плата за ДЮСШ складає 10000 грн за день ( сума заробітної плати всіх працівників ДЮСШ а за день з нарахуваннями 5000грн + 5000 грн ел енергія, амортизація ДЮСШ а ( те що потрібно підремонтувати, купити лампочки і тд після змагань).
Всі секції з танцювання також є комерційними та дорого оплачуються.
Танці дорогий вид спорту у всіх країнах)…
Такі закони життя

Олександр
14 днів 18 годин тому

Приємно,що люди починають думати і розуміти,що у сучасному світі все повинно оплачуватись,причому справедливо! А тут-чистої води махінації,достатньо перевірити деякі речі-хто організатор і чи має він право вести такий вид комерційної діяльності? Чому без білетів? Достатньо було викликати наряд поліції….

Мешканець
14 днів 17 годин тому

Організаторів перевірили відповідні служби перед початком – так має бути.
Уявляю ситуацію, коли посеред виступу дітей, присутніх гостей з усієї України, за вашою рекомендацією приїжджає поліція та починає влаштовувати перевірку….
Вам би подякували всі

Пiшохiд
14 днів 17 годин тому

Це вам не совок де все по пять копiйок

Так чи ні
14 днів 17 годин тому
Ну, якщо врахувати ті гроші, які ДЮСШ відмило на ремонті то і на фарбу підкрасити стіни і на крани і на все хватить на роки вперед. Не одноразово чулось про те, яка сума була виділена на ремонт, а на справді скільки вложили і скільки ще в карман положили. З суми можна ахрєнєть. Тільки звичайно такі питання менш на віду ніж квиточки чи платний вхід. Всіх їх за яйця треба брати, щоб гроші раціонально і по факту йшли. Ато в місті тільки гляди на годинник, сквери та інше і перше, шо на думці ото вже відмили гроші, а не першорядно шо… Читати далі »
Баба Міша
14 днів 15 годин тому

Я так розумію, організатори навіть не “напрягались” залучити якихось спонсорів для реклами. А нащо, батьки заплатять, знайдуть гроші і 20-140-250. І ще на лампочки в ДЮСШ залишиться)

Людмила
14 днів 15 годин тому

Люди, схаменіться Це справа добровільна і не необхіднаґ

Олександр
14 днів 12 годин тому

Ви про що?Про ціни на м*ясо,чи на горілку?

Мешканець
14 днів 12 годин тому

По логіці «Баби» необхідно зобовязати всіх залучити спонсорів щоб підприємці все продавали дешевше : квитки в кінотеатр, канцелярію, продукти, речі.

Баба Міша
13 днів 19 годин тому

Приходьте в День шахтаря на урочистий концерт. Вхід 200грн (оренда стадіону, обладнання, прибуток).

Yurist
14 днів 13 годин тому
Шановні!!! Схаменіться!!! Я не організатор і не маю жодного відношення до цього конкурсу. Але я чудово знаю умови проведення конкурсів подібного роду! Якби ДЮСШ і міська влада зробили хоча б оренду безкоштовну, заплатили друкарні за дипломи, виготовили біля 400-500 кубків (вартість одного кубка приблизно 160 грн., тільки-що знайшов рекламу), оплатила оренду ламінату, бо в ДЮСШ підлога така, що діти ноги б попереламували в танці. Окрім того, якби міська влада безкоштовно надала рекламні площі для популяризації заходу та простір на телебаченні, оплатила проживання суддів у готелі, ТОДІ Б МИ ГОВОРИЛИ ЗА БЕЗКОШТОВНІ КВИТКИ. А так, я думаю, вас туди силою не… Читати далі »
Олег
14 днів 11 годин тому

По перше ціни на кубки http://ukrkubok.com.ua/c20-kubki я думаю дітям самі дорогі не купляють. По друге я даю 99% гарантію щоб коли міськарада зробила так як Ви кажете все надала безкоштовно, то квиток подешевшав би на 20грн. максимум. Тому що в нас не спорт а заробляння бабла організаторами, і їм далеко порівну Ваші діти. Я думаю і зараз десь така маржа витрат і прибутку.

Олександр
14 днів 4 годин тому

Навіть добавити нічого,хіба що порівняти-в 90-х довелось побувати на концертах (в Європі) М Джексона і Р.Блекмора-вартість квитків була від 30 до 50 долларів.Через місяць в Києві побачив афішу-С Ротару-ціна квиточків від 125 до 650 грн(при курсі 3 за зелений)!!! РІВЕНЬ!!!

Yurist
14 днів 12 годин тому

чого видалено мій попередній коментар??? це там правду пишемл?

мешканець
14 днів 8 годин тому

560 гривень з однієї пари в супроводі одного із батьків . потім за це грамота за 5 гривень і медалька китайська за 7.50 . супер . молодці .вміють заробляти гроші на батьківській любові до своїх дітей.

Аліна
13 днів 18 годин тому

там змагалися не тільки дітки від 4 до 6 років,а і старші,присутні там мали б бачити,я і моя дитина також були на тих змаганнях,а сума за вхід так це за цілі змагання а не за одне відділення!організатори і ті хто стояли на вході ж не знають скільки часу ми там пробудемо…квитанціі давали все норм!мені кажеться що це є не найгірша тема для обговорення,

мешканець
13 днів 18 годин тому

560 гривень з однієї пари в супроводі одного із батьків . потім за це грамота за 5 гривень і медалька китайська за 7.50 . супер . молодці .вміють заробляти гроші на батьківській любові до своїх дітей.

пішохід6
13 днів 12 годин тому

Чому ви обговорюєте витрати на цьому заходу. Батьки які відають дітей на танці знають на ,що вони ідуть і які це витрати. Для батьків це навіть не витрати ,а вкладання в своїх діток які дуже талановиті . А журналісти краще б написали про діток ,які там танцювали і представляли наше місто,скільки нагород вони отримали ,як найменші перший раз вийшли на паркет, як старалися,то це вас не цікавить ,а цінна на вхід зацікавила.

Справедливий
13 днів 8 годин тому

От у нас люди:все їм не так! Ви там були? Бачили, що там було? Роздули з мухи слона! Все треба залізти до чужої кишені й порахувати, наче своєї мало! Не подобаються танці- не танцюйте й на турніри не ходіть! А організатори молодці! Такі турніри мають у місті бути часто! І мені всеодно, заробили гроші чи пішли в мінус! Бо вчора було на що дивитись! І міським ДЮЦ, Палацу культури треба ще повчитись в них при організації змагань!

Нововолинець
13 днів 8 годин тому

От народ! А чого файки так дешево поляки скупляють, ви тему не піднімаєте?! Це для незадоволених, а не для сайту! Добре, що є такий сайт, який показує всю суть людей нашого міста!

Іван
13 днів 7 годин тому

А хто автор цієї статті? Усі решта наче підписані. Запитання для адміна… Чесно, просто цікаво

Назар Безіменний
13 днів 6 годин тому

Дійсно.Стаття не підписана.Прізвище автора в студію!

Справедливий
13 днів 6 годин тому

Зайшов почитать новини на ніч, а туи таке!!! Іван правий, хто автор? Народ цікавиться!!!

мешканець
13 днів 4 годин тому

а кому взагалі належить ДЮСШ, що за декілька годин танців маленьких дітей доводиться платити їхнім батькам десятки тисяч? мешканцям міста чи кому? колись кожного тижня проводились дискотеки у будинку культури. і вхідний квиток міг собі дозволити кожен студент.
Що це за фрази -“ТАНЦІ СЬОГОДНІ ДОРОГЕ ЗАДОВОЛЕННЯ” ? Напевно, музичне обладння там було не краще, ніж на любому весіллі міста. І ціна оренди – підключити ноутбук до підсилювача і включити ЧА ЧА ЧА діткам коштує 300 гр., а не 5 тисяч.
Висновок один – розводять батьків, як кроликів.

wpDiscuz