грошшш

140 гривень за вхід у ДЮСШ! Танцюють діти, а платять усі. Кому?..

96 2704

Рано-вранці РАДАРУ зателефонував обурений нововолинець. Повідомив:

  – Сьогодні, в неділю, об 11.00 у спортивній школі почнеться танцювальний конкурс для дітей. Змагатимуться й малята, яким по 4-6 рочків.

Звісно, діти прийдуть у супроводі  батьків, дідусів і бабусь. 

А плата за вхід на шоу – 140 гривень. Із кожного!

Тобто дід – 140, баба – 140, мама-тато – по 140, малеча – 140…

А якщо в родині є ще діти й вони хочуть подивитись на виступ брата/сестрички?

700-900 гривень за пару годин перебування родини у стінах ДЮСШ!!!

 

 

Що участь дітей у таких конкурсах є платною – всі звикли. Звикли й до того, що глядачам треба платити за вхід. Але раніше це було ще по-Божому: 20 гривень  із глядача, 40 – із конкурсанта. А  за що деруть такі скажені гроші  сьогодні?

І хто саме їх бере на вході? Куди йдуть гроші, як вони обліковуються? Квитки дають?

Каса  сьогодні буде щонайменше 60 тисяч гривень!

Хіба спортивна школа перетворилась на закритий приватний заклад? А як же “охоплення” дітей гуртками і секціями?

Усі ці питання порушив читач РАДАРА, Відповідь сподіваємось одержати від дирекції ДЮСШ та організаторів дитячих змагань.

А фото з конкурсу і фото квитків на вході – від наших користувачів. 🙂

Усім конкурсантам – позитивних вражень і перемоги!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

96 Коментар "140 гривень за вхід у ДЮСШ! Танцюють діти, а платять усі. Кому?.."

повідомляти

Мешканець
2 місяців 9 днів тому

Я не представник ДЮСШ , не організатор змагань. Проте розумію суть чому і як робиться.
Організатори ( приватна структура) взяла в оренду зал ДЮСШ а – повинна оплатити ; музичну техніку – також оплачують організатори ( приватна структура, а не працівника ДЮСШ а , виконкому, управлінь). Також потрібно оплатити грамоти, медалі, кубки , пальне, заробітну плату всім задіяним.
Звичайно організатори хочуть щоб і їм лишився якийсь прибуток – інакше не займалися цим.
Здається зрозуміло все

Мешканець
2 місяців 9 днів тому

Вважаю що орендна плата за ДЮСШ складає 10000 грн за день ( сума заробітної плати всіх працівників ДЮСШ а за день з нарахуваннями 5000грн + 5000 грн ел енергія, амортизація ДЮСШ а ( те що потрібно підремонтувати, купити лампочки і тд після змагань).
Всі секції з танцювання також є комерційними та дорого оплачуються.
Танці дорогий вид спорту у всіх країнах)…
Такі закони життя

Олександр
2 місяців 9 днів тому

Приємно,що люди починають думати і розуміти,що у сучасному світі все повинно оплачуватись,причому справедливо! А тут-чистої води махінації,достатньо перевірити деякі речі-хто організатор і чи має він право вести такий вид комерційної діяльності? Чому без білетів? Достатньо було викликати наряд поліції….

Мешканець
2 місяців 9 днів тому

Організаторів перевірили відповідні служби перед початком – так має бути.
Уявляю ситуацію, коли посеред виступу дітей, присутніх гостей з усієї України, за вашою рекомендацією приїжджає поліція та починає влаштовувати перевірку….
Вам би подякували всі

Пiшохiд
2 місяців 9 днів тому

Це вам не совок де все по пять копiйок

Так чи ні
2 місяців 9 днів тому
Ну, якщо врахувати ті гроші, які ДЮСШ відмило на ремонті то і на фарбу підкрасити стіни і на крани і на все хватить на роки вперед. Не одноразово чулось про те, яка сума була виділена на ремонт, а на справді скільки вложили і скільки ще в карман положили. З суми можна ахрєнєть. Тільки звичайно такі питання менш на віду ніж квиточки чи платний вхід. Всіх їх за яйця треба брати, щоб гроші раціонально і по факту йшли. Ато в місті тільки гляди на годинник, сквери та інше і перше, шо на думці ото вже відмили гроші, а не першорядно шо… Читати далі »
Баба Міша
2 місяців 9 днів тому

Я так розумію, організатори навіть не “напрягались” залучити якихось спонсорів для реклами. А нащо, батьки заплатять, знайдуть гроші і 20-140-250. І ще на лампочки в ДЮСШ залишиться)

Людмила
2 місяців 9 днів тому

Люди, схаменіться Це справа добровільна і не необхіднаґ

Олександр
2 місяців 9 днів тому

Ви про що?Про ціни на м*ясо,чи на горілку?

Мешканець
2 місяців 9 днів тому

По логіці «Баби» необхідно зобовязати всіх залучити спонсорів щоб підприємці все продавали дешевше : квитки в кінотеатр, канцелярію, продукти, речі.

Баба Міша
2 місяців 8 днів тому

Приходьте в День шахтаря на урочистий концерт. Вхід 200грн (оренда стадіону, обладнання, прибуток).

Yurist
2 місяців 9 днів тому
Шановні!!! Схаменіться!!! Я не організатор і не маю жодного відношення до цього конкурсу. Але я чудово знаю умови проведення конкурсів подібного роду! Якби ДЮСШ і міська влада зробили хоча б оренду безкоштовну, заплатили друкарні за дипломи, виготовили біля 400-500 кубків (вартість одного кубка приблизно 160 грн., тільки-що знайшов рекламу), оплатила оренду ламінату, бо в ДЮСШ підлога така, що діти ноги б попереламували в танці. Окрім того, якби міська влада безкоштовно надала рекламні площі для популяризації заходу та простір на телебаченні, оплатила проживання суддів у готелі, ТОДІ Б МИ ГОВОРИЛИ ЗА БЕЗКОШТОВНІ КВИТКИ. А так, я думаю, вас туди силою не… Читати далі »
Олег
2 місяців 9 днів тому

По перше ціни на кубки http://ukrkubok.com.ua/c20-kubki я думаю дітям самі дорогі не купляють. По друге я даю 99% гарантію щоб коли міськарада зробила так як Ви кажете все надала безкоштовно, то квиток подешевшав би на 20грн. максимум. Тому що в нас не спорт а заробляння бабла організаторами, і їм далеко порівну Ваші діти. Я думаю і зараз десь така маржа витрат і прибутку.

Олександр
2 місяців 8 днів тому

Навіть добавити нічого,хіба що порівняти-в 90-х довелось побувати на концертах (в Європі) М Джексона і Р.Блекмора-вартість квитків була від 30 до 50 долларів.Через місяць в Києві побачив афішу-С Ротару-ціна квиточків від 125 до 650 грн(при курсі 3 за зелений)!!! РІВЕНЬ!!!

Yurist
2 місяців 9 днів тому

чого видалено мій попередній коментар??? це там правду пишемл?

мешканець
2 місяців 9 днів тому

560 гривень з однієї пари в супроводі одного із батьків . потім за це грамота за 5 гривень і медалька китайська за 7.50 . супер . молодці .вміють заробляти гроші на батьківській любові до своїх дітей.

Аліна
2 місяців 8 днів тому

там змагалися не тільки дітки від 4 до 6 років,а і старші,присутні там мали б бачити,я і моя дитина також були на тих змаганнях,а сума за вхід так це за цілі змагання а не за одне відділення!організатори і ті хто стояли на вході ж не знають скільки часу ми там пробудемо…квитанціі давали все норм!мені кажеться що це є не найгірша тема для обговорення,

мешканець
2 місяців 8 днів тому

560 гривень з однієї пари в супроводі одного із батьків . потім за це грамота за 5 гривень і медалька китайська за 7.50 . супер . молодці .вміють заробляти гроші на батьківській любові до своїх дітей.

пішохід6
2 місяців 8 днів тому

Чому ви обговорюєте витрати на цьому заходу. Батьки які відають дітей на танці знають на ,що вони ідуть і які це витрати. Для батьків це навіть не витрати ,а вкладання в своїх діток які дуже талановиті . А журналісти краще б написали про діток ,які там танцювали і представляли наше місто,скільки нагород вони отримали ,як найменші перший раз вийшли на паркет, як старалися,то це вас не цікавить ,а цінна на вхід зацікавила.

Справедливий
2 місяців 8 днів тому

От у нас люди:все їм не так! Ви там були? Бачили, що там було? Роздули з мухи слона! Все треба залізти до чужої кишені й порахувати, наче своєї мало! Не подобаються танці- не танцюйте й на турніри не ходіть! А організатори молодці! Такі турніри мають у місті бути часто! І мені всеодно, заробили гроші чи пішли в мінус! Бо вчора було на що дивитись! І міським ДЮЦ, Палацу культури треба ще повчитись в них при організації змагань!

Нововолинець
2 місяців 8 днів тому

От народ! А чого файки так дешево поляки скупляють, ви тему не піднімаєте?! Це для незадоволених, а не для сайту! Добре, що є такий сайт, який показує всю суть людей нашого міста!

Іван
2 місяців 8 днів тому

А хто автор цієї статті? Усі решта наче підписані. Запитання для адміна… Чесно, просто цікаво

Назар Безіменний
2 місяців 8 днів тому

Дійсно.Стаття не підписана.Прізвище автора в студію!

Справедливий
2 місяців 8 днів тому

Зайшов почитать новини на ніч, а туи таке!!! Іван правий, хто автор? Народ цікавиться!!!

мешканець
2 місяців 7 днів тому

а кому взагалі належить ДЮСШ, що за декілька годин танців маленьких дітей доводиться платити їхнім батькам десятки тисяч? мешканцям міста чи кому? колись кожного тижня проводились дискотеки у будинку культури. і вхідний квиток міг собі дозволити кожен студент.
Що це за фрази -“ТАНЦІ СЬОГОДНІ ДОРОГЕ ЗАДОВОЛЕННЯ” ? Напевно, музичне обладння там було не краще, ніж на любому весіллі міста. І ціна оренди – підключити ноутбук до підсилювача і включити ЧА ЧА ЧА діткам коштує 300 гр., а не 5 тисяч.
Висновок один – розводять батьків, як кроликів.

wpDiscuz