осник

Акціонерів знову хочуть надурити?.. Листи щастя від “Оснастки”

23 2327

25 січня в нововолинському Палаці культури відбудуться збори акціонерів ВАТ “Оснастка”.

Фонд держмайна готує підприємство до продажу, про що повідомив голова ФДМ Віталій Трубаров. Продаж – процес тривалий, а тим часом…

Розповідає колишня працівниця “Оснастки” Людмила Зіменко з селища Благодатне:

– Після занепаду і зупинки заводу СТО працівникам видали сертифікати акцій (частку в розбудові і становленні підприємства). Частину заводу (основні приміщення і цехи) викупила одна з компаній Порошенка, який тоді ще не був президентом.

Років із десять ми про завод не чули нічого. Але цими днями всім працівникам прийшли повідомлення/запрошення на збори акціонерів у Нововолинську в Палаці Культури.

 

 

Текст повідомлення не дуже зрозумілий, тому я ходила з тим листом до адвоката.

 

 

Акціонерам нав’язують співпрацю з КРЕДОБАНКОМ, який знаходиться у Львові.

Аби потрапити на збори акціонерів, треба сплатити КРЕДОБАНКУ через ПРИВАТБАНК 80 гривень. Без цієї сплати на збори акціонерів не пустять – що дуже дивно й незаконно, бо ми самі маємо право вибирати банк, ЯКЩО ВІН НАМ ПОТРІБЕН!

Також незрозуміло, про яке переоформлення документації йдеться, бо воно, вочевидь, має відбуватися за кошти акціонерів. Незрозуміло, коли й за що доведеться платити знову з нашої кишені.

Незрозуміло, чому саме зараз, коли завод не працює і перебуває у такому занедбаному, покинутому стані, переоформляють папери і проводять збори.

РАДАР запрошує й інших акціонерів “Оснастки” висловитися щодо всіх цих процедур та перспектив.

Радо надамо слово і керівництву підприємства.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Акціонерів знову хочуть надурити?.. Листи щастя від “Оснастки”"

повідомляти

юрій
6 місяців 1 день тому

то заводчанам треба платити, й не не 80 , а 800 грн в місяць, бо віддали кращі роки свого життя на заводі СТО , а їх потім ” тупо” викинули на вулицю, до речі, висококласних спеціалістів…..

АНАТОЛЬ_
6 місяців 1 день тому

Роботу втратили близько 4 000 осіб. Множте це число на членів їхніх родин, приблизно – на 4. А іще ж є Бавовно-Прядильна фабрика, 7 шахт, Харчокомбінат, ДОК, два заводи залізобетонних виробів, три автобази, цегельний завод та інші “жертви ” “великого і заслуженого господарника” – Віктора Сапожнікова. Хто підрахує втрати мешканців Нововолинська та
їзхніх дітей від його 20-річного “господарювання”?

Людмила Зіменко
6 місяців 20 годин тому

Заводчани не просто втратили роботу- їх тупо кинули і не один раз. На додаток до всього нас іще пограбували -, забрали всі заощадження в ощадній касі. Багато хто не пережив такої наруги і відійшов у інший світ. Я донесла до широкої аудиторії інформацію, що тут не усе чисто і прозоро, а акціонери нехай самі собі замислиться над ситуацією. Особисто я довіри до невідомого мені керівництва не маю.

Олександр
6 місяців 16 годин тому

Додам….А скільки податків не сплачено до місцевого бюджету цими підприємствами? Хтось бачив реакцію міського голови?Де позов міської ради до власників?…*Одна команда*.

Людмила Зіменко
6 місяців 12 годин тому

Про податки то не до акціонерів і не до цього сюжету – не та тема обговорення.

Людмила Зіменко
6 місяців 2 годин тому

Олександр. Є комісія, яка уповноважена представляти інтереси акціонерів. Самі акціонери ту комісію не вибирали і повноважень їй не давали. Коли вже Вас так цікавлять несплачені податки – то можете поцікавитись у цієї комісії з цього приводу. Я особисто отримала акційний сертифікат у руки і жодних довіреностей про захист своїх інтересів не підписувала( інші акціонери також). Користуючись юридичною необізнаністю людей керівники провернули не одну аферу.

Олександр
5 місяців 29 днів тому
Шановна,тема якраз про ТЕ….Коли *обанкрочували* *ОСНАСТКУ* міська рада була *в темі*,і не могла цього не бачити ,і не повинна була цього допустити.Бо вона відповідає за все ,що твориться на *ЇЇ*території.І не потрібно видавати себе за *невинних овечок*,коли в 90-х всі вивозили ОСНАСТКУ* до Польщі,розтягували все ,хтощо міг,де Ви були?Не Ваша вина-так ,можливо-не всім дано ,але місцева влада для того і Є-і з неї мають спитати.Що,міський голова не знав хто викуповує головний корпус? Знав,і це був Порошенко,не Президент,а такий самий громадянин України,як всі.Були питання?….А чому зараз виникають? …А Пан Гунчик,ким тоді був?Яка його роль в цьому процесі? А грамоти кращому меру-за… Читати далі »
Людмила Зіменко
6 місяців 19 годин тому

Спеціалісти були настільки висококласні, що деякі із них за кордоном отримали роботу за фахом ( адже вчили нас за міжнародними стандартами ). Важке машинобудування – це можна хоч ракети чи супутники у космос запускати.

Олександр
5 місяців 29 днів тому
Не смішіть….Важке машинобудування не може від Землі відірватись. Поганий з Вас спеціаліст був,якщо ви вважаєте,що завод СТО,чи *ОСНАСТКА* міг полетіти в космос.Хочете подискутувати….спробуйте.Аргумент 1. лінія НВС2А-ВС2А(це про щось вам говорить?) почала випускатись на 15 років пізніше італійської РАVEZI і важча рази в 2.5.Це з цим Ви в космос зібрались? Чи Ви забули кофемолки ,які каву не хотіли молоти? Чи пельменниці з вареничницями,які годились тільки в якості підставок під каструлю?…. Зрозумів би ,якщо б Ви написали-завод СТО міг забезпечити вугільні підприємствазапчастинами,навіть виробляти гірничу техніку….Але,кому це було потрібно…..Списав станочок-продав за 100 баксів,як металолом і ще 200 в кишеню поклав…І головне-думати не потрібно.… Читати далі »
Людмила Зіменко
5 місяців 29 днів тому

Ваш коментар навіть до кінця дочитувати не буду. Завод був напівсекретний, працював над секретними замовленнями із засекреченими замовниками, навіть без адреси. І коли ви цього не знаєте – то цілком зрозуміло, що ця засекреченість спрацювала безвідмовно і була надзвичайно ефективною. Який я спеціаліст справи не стосується. На відміну від вас я підписують справжнім ім’ям і прізвищем і ображати тут мене анонімно честі вам не робить. Цей допис у соцмережі написаний для того, аби акціонери знали, що тут щось не так, або не те. Я подала всю інформацію, яку хотіла , тому це мій останній коментар.

Олександр
5 місяців 29 днів тому

Розкрию Вам таємницю-продукція поступала на підприємства ВПК СРСР,але для виробництва звичайних електродвигунів.Один-єдиний виріб-роторний прес РП-100 для виробництва кульок для кулькових бомб прямого призначення для ВПК.І як акціонерці можу сказати з 100% впевненністю-запийте водичкою-ВСЕ ВКРАДЕНО ДО ВАС,навіть арматуру з бетону.

Володимир
6 місяців 23 годин тому

Отак розпродали усе майно , і тепер буде мавзолей для нашого Сапожникова.

Ульріх
6 місяців 19 годин тому

Можна достроково?

"Оснастка" фсьо
5 місяців 29 днів тому

Ведеться якась темна гра, про мету якої можна тільки здогадуватись. На збори акціонерів багато хто ходити не збирається. Наразі мова іде про переоформлення паперів. Ситуацію проробили і прорахували наперед усі вигідні для когось (не для акціонерів) варіанти.
Мова може йти про рейдерське захоплення підприємства – головне папери переоформити, хоч і незаконно, а поки там хтось щось доведе у судовому порядку – то і рак свисне.
Завжди і в усі часи були штрейкбрехери/тітушки, які відстоювали інтереси начальства.

wpDiscuz