25 січня в нововолинському Палаці культури відбудуться збори акціонерів ВАТ “Оснастка”.

Фонд держмайна готує підприємство до продажу, про що повідомив голова ФДМ Віталій Трубаров. Продаж – процес тривалий, а тим часом…

Розповідає колишня працівниця “Оснастки” Людмила Зіменко з селища Благодатне:

– Після занепаду і зупинки заводу СТО працівникам видали сертифікати акцій (частку в розбудові і становленні підприємства). Частину заводу (основні приміщення і цехи) викупила одна з компаній Порошенка, який тоді ще не був президентом.

Років із десять ми про завод не чули нічого. Але цими днями всім працівникам прийшли повідомлення/запрошення на збори акціонерів у Нововолинську в Палаці Культури.

 

 

Текст повідомлення не дуже зрозумілий, тому я ходила з тим листом до адвоката.

 

 

Акціонерам нав’язують співпрацю з КРЕДОБАНКОМ, який знаходиться у Львові.

Аби потрапити на збори акціонерів, треба сплатити КРЕДОБАНКУ через ПРИВАТБАНК 80 гривень. Без цієї сплати на збори акціонерів не пустять – що дуже дивно й незаконно, бо ми самі маємо право вибирати банк, ЯКЩО ВІН НАМ ПОТРІБЕН!

Також незрозуміло, про яке переоформлення документації йдеться, бо воно, вочевидь, має відбуватися за кошти акціонерів. Незрозуміло, коли й за що доведеться платити знову з нашої кишені.

Незрозуміло, чому саме зараз, коли завод не працює і перебуває у такому занедбаному, покинутому стані, переоформляють папери і проводять збори.

РАДАР запрошує й інших акціонерів “Оснастки” висловитися щодо всіх цих процедур та перспектив.

Радо надамо слово і керівництву підприємства.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: