dulyayaya

Бізнес на хворих. Білі халати, темна контора

10 2283

Фігуранти цього скандального відеосюжету – головний лікар Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич й екс-начальник Луцького міського управління охорони здоров’я Федір Кошель.

Ідеться про елегантну оборудку: замість комунального підприємства “Муніципальна аптека” медики тихцем створили товариство з обмеженою відповідальністю. Відчуйте різницю!

Елітні маєтки медиків із обмеженою відповідальністю постали саме на цій різниці?

Обіг коштів за півтора десятка років існування ТзОВ – 150 мільйонів гривень.

Ролик виклав в інтернеті користувач під ніком test test.

Ви спитаєте, а як у Нововолинську? А про це буде окремий сюжет.

 

 
  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "Бізнес на хворих. Білі халати, темна контора"

повідомляти

саня
2 років 5 місяців тому

за томограф у нововолинську переплатили 400 000 грн

Анатоль_
2 років 5 місяців тому

І не тільки за томограф. А й за рентгенапарат.

читач
2 років 5 місяців тому

Почитайте перед дверима томографа вивіску…Це приватна кантора!!!!До лікарні вона має відношення тільки тим,що знаходиться на території державної!!! лікарні.Під прикриттям головного лікаря,і під гарною рекламою(яка навіть на 1%не відповідає дійсності),з вас викачує гроші бізнесмен!!!

editor
2 років 5 місяців тому

а скиньте хтось фотку вивіски, коли там будете, а?

саня
2 років 5 місяців тому

а гроші на закупівлю з бюджету були?

ЗМІ
2 років 5 місяців тому

Ще цікавіше, що один лакуза від пані Духневич вийшов на працівників змі, щоб розкритикувати інші лікарні і своїх колег і таким чином відволікти увагу від свого корупційного скандалу. Уявіть рівень паскудства цієї людини.

Віка
2 років 5 місяців тому

Шановні співгромадяни, хочу спитатися, з якої пори у Нововолинську в інфекційному відділенні хворих з Боткіна посилають здавати аналіз на маркери гепатиту у приватні лабораторії, у котрих ці аналізи коштують понад 450 грн.? Хочу знати на якій підставі наражають жителів міста підхопити Боткіна від інфекційного хворого, який розгулюватиме містом, а скоріше за все хворий поїде туди маршруткою, аж до лабораторії, яка навпроти ТНЕУ?
У мене просто не має слів.

editor
2 років 5 місяців тому

дуже дивно. Медики, що скажете?

Анатоль_
2 років 5 місяців тому
Нічого дивного. Хочуть поділитися грішми хворих. Корупція, прошу панства! Як і, схоже, у приватному аптечному бізнесі на території ЦМЛ, що знаходяться у нашому із вами комунальному майні, яким є всенька лікарня. І це при тому, що такі самі аналізи роблять і у ЦМЛ. Одним словом, паскудні із нас панове члени громади, господарі. Не можемо навіть запитати у місцевої влади: а де діваються благодійні внески від хворих, скільки грошей отримує міська каса від оренди приміщень? Чому до цих пір не добудована поліклініка для дорослих, яку наш “славний господарник” продавав три рази разом із землею? Чому скорочують лікарняні ліжка, у той час,… Читати далі »
Рідна Волинь
2 років 3 місяців тому

27 січня на ютубі вийшло продовження цього фільму під назвою “Духневич і Кошель пліснява на волинській медицині”. Фільм представив громадський рух “Рідна Волинь”.

wpDiscuz