Бізнес на хворих. Білі халати, темна контора

10 2446

Фігуранти цього скандального відеосюжету – головний лікар Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич й екс-начальник Луцького міського управління охорони здоров’я Федір Кошель.

Ідеться про елегантну оборудку: замість комунального підприємства “Муніципальна аптека” медики тихцем створили товариство з обмеженою відповідальністю. Відчуйте різницю!

Елітні маєтки медиків із обмеженою відповідальністю постали саме на цій різниці?

Обіг коштів за півтора десятка років існування ТзОВ – 150 мільйонів гривень.

Ролик виклав в інтернеті користувач під ніком test test.

Ви спитаєте, а як у Нововолинську? А про це буде окремий сюжет.

 

 
Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
саня
4 років тому

за томограф у нововолинську переплатили 400 000 грн

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  саня

І не тільки за томограф. А й за рентгенапарат.

читач
4 років тому
Відповісти  саня

Почитайте перед дверима томографа вивіску…Це приватна кантора!!!!До лікарні вона має відношення тільки тим,що знаходиться на території державної!!! лікарні.Під прикриттям головного лікаря,і під гарною рекламою(яка навіть на 1%не відповідає дійсності),з вас викачує гроші бізнесмен!!!

editor
4 років тому
Відповісти  читач

а скиньте хтось фотку вивіски, коли там будете, а?

саня
4 років тому
Відповісти  читач

а гроші на закупівлю з бюджету були?

ЗМІ
4 років тому

Ще цікавіше, що один лакуза від пані Духневич вийшов на працівників змі, щоб розкритикувати інші лікарні і своїх колег і таким чином відволікти увагу від свого корупційного скандалу. Уявіть рівень паскудства цієї людини.

Віка
4 років тому

Шановні співгромадяни, хочу спитатися, з якої пори у Нововолинську в інфекційному відділенні хворих з Боткіна посилають здавати аналіз на маркери гепатиту у приватні лабораторії, у котрих ці аналізи коштують понад 450 грн.? Хочу знати на якій підставі наражають жителів міста підхопити Боткіна від інфекційного хворого, який розгулюватиме містом, а скоріше за все хворий поїде туди маршруткою, аж до лабораторії, яка навпроти ТНЕУ?
У мене просто не має слів.

editor
4 років тому
Відповісти  Віка

дуже дивно. Медики, що скажете?

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  editor

Нічого дивного. Хочуть поділитися грішми хворих. Корупція, прошу панства! Як і, схоже, у приватному аптечному бізнесі на території ЦМЛ, що знаходяться у нашому із вами комунальному майні, яким є всенька лікарня. І це при тому, що такі самі аналізи роблять і у ЦМЛ. Одним словом, паскудні із нас панове члени громади, господарі. Не можемо навіть запитати у місцевої влади: а де діваються благодійні внески від хворих, скільки грошей отримує міська каса від оренди приміщень? Чому до цих пір не добудована поліклініка для дорослих, яку наш “славний господарник” продавав три рази разом із землею? Чому скорочують лікарняні ліжка, у той час, як ст. 49 Конституції України забороняє це робити? Як виконуються конституційні права і свободи громадян стосовно бузоплатності міської медицини? Скільки сотень тисяч гривень у рік отримує ЦМЛ, як дотації від обласної держадміністрації і як вони використовуються? І так далі. Схоже, нас знову дурять. Все повертається. Майдан їх нічому не навчив. Бо за місцевий владний лжебомонд ніхто у нас, по-справжньому, ще не брався.

Рідна Волинь
4 років тому

27 січня на ютубі вийшло продовження цього фільму під назвою “Духневич і Кошель пліснява на волинській медицині”. Фільм представив громадський рух “Рідна Волинь”.