IMG_20180719_172954

Дерева біля АТБ завинили тим, що “руйнували поребрики”. Відповідь із виконкому

18 1261

На критичну публікацію РАДАРА щодо безбожної вирубки дерев у сквері на проспекті Дружби – біля магазину АТБ – виконком Нововолинської міськради відреагував не лише відпискою, а й цілою серією фото!

Роздивляйтесь. Але майте на увазі, що…

За нашими підрахунками, у сквері спиляли не менш як 17 дерев.

Рішенням виконкому від 18 липня дозволено знищити 8.

Хто має відповісти за зрубані без дозволу???

 

Рішення виконкому оприлюднили на сайті міськраді з великим запізненням.

На час чергової вирубки – 20 і 21 липня – його там іще не було. Отже, ВУКГ діяло незаконно.

 

 

У ТЕМУ:

Таємне рішення виконкому знайшли РАДАР і… поліція

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Дерева біля АТБ завинили тим, що “руйнували поребрики”. Відповідь із виконкому"

повідомляти

Василь
10 днів 12 годин тому

Те що зараз відбувається в Нововолинську (корупція, розкрадання бюджету, наркоманія і т.д.) не є провиною Сапожнікова, це цілком і повністю його заслуга.

Фея
10 днів 10 годин тому

Не лише ці “напрацювання” входять до заслуг міського голови – є ще багато інших “напрацювань”

Олександр
10 днів 4 годин тому

А, що можна очікувати? Там поребрики засіли назавжди! Їх потрібно викорчовувати, як ті старі дерева!

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 днів 10 годин тому

До В. Сапожнікова. Слово “осінню” в українській звучить, як “восени”. Це русизм, яких так багато у щоденних висловах міського голови на роботі. Згідно “ЗУ Про державну службу” місцеві службовці повинні щороку складати іспити на знання державної мови. Дивіться, що підписуєте, В.Б.. Пошліть Миронюка (Миронюк) на курси лікнепу української мови, або звільніть.

Валік
10 днів 7 годин тому

Маю до вас пропозицію. Може якось зустрінемося і десь на смітнику назбираємо дошок старих і хоть прикриємо той люк біля АТБ. Я сам на смітнику буду дошки шукати і тягнути їх до люка а ви лише пофоткаєте.

Валік
10 днів 7 годин тому

Тема магазину АТБ уже мертва. Магазин запустили він робе і здавалосяб усе. А не все. Біля угла ательє там де попиляли ті дерева що на фото є три люки. Два люки закриті бетоними блінами з літерами ВК а 3 люк належить Укртелекому. Кришку хтось вкрав люк без кришки яма глибока і вся в кабелях на дні. Увечері якась дитина або пяна людина точно вилетить в той колодязь. І ноги переламає. Нікому діла немає до того люка.

шанувальник
10 днів 7 годин тому

це ж який скот міг таке придумати ?

Ігор
9 днів 18 годин тому

Де лавки і урни?

Валік
9 днів 12 годин тому
При вході в АТБ стоять урни. Ой нащо ви запитали за ті лавочки? Лавочок біля АТБ тепер не буде. Тепер щовечора усі йдуть пити під Бібліотеку. Такого бардак я ще не бачив! Під Центральною Бібліотекою міста щовечора на тих лавочках бухають не тільки хронічні алкаголікі а й жінки з калясками з малими дітьми. Тепер Бібліотека в прямому смислі слова стала культурним місцем для масових попойок. Якби начальник відділу культури Нововолинської ради увечері підійшов до Центральної Бібліотеки вінби інфаркту та інсульту разом зловив би від побаченого. Діти в колясках плачуть мамаші готові, в рот собі копчену рибку попасти не можуть, все… Читати далі »
Анатоль_ БІДЗЮРА
9 днів 12 годин тому

І не тільки там, а й під АТБ – на нікельваних поручнях і парапетах. Я не знав, що ви не знали. :))) Будуть фото. Трішки пізніше.

wpDiscuz