IMG_20180719_172954

Дерева біля АТБ завинили тим, що “руйнували поребрики”. Відповідь із виконкому

18 1385

На критичну публікацію РАДАРА щодо безбожної вирубки дерев у сквері на проспекті Дружби – біля магазину АТБ – виконком Нововолинської міськради відреагував не лише відпискою, а й цілою серією фото!

Роздивляйтесь. Але майте на увазі, що…

За нашими підрахунками, у сквері спиляли не менш як 17 дерев.

Рішенням виконкому від 18 липня дозволено знищити 8.

Хто має відповісти за зрубані без дозволу???

 

Рішення виконкому оприлюднили на сайті міськраді з великим запізненням.

На час чергової вирубки – 20 і 21 липня – його там іще не було. Отже, ВУКГ діяло незаконно.

 

 

У ТЕМУ:

Таємне рішення виконкому знайшли РАДАР і… поліція

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

18 Коментар "Дерева біля АТБ завинили тим, що “руйнували поребрики”. Відповідь із виконкому"

повідомляти

Василь
11 місяців 15 днів тому

Те що зараз відбувається в Нововолинську (корупція, розкрадання бюджету, наркоманія і т.д.) не є провиною Сапожнікова, це цілком і повністю його заслуга.

Фея
11 місяців 15 днів тому

Не лише ці “напрацювання” входять до заслуг міського голови – є ще багато інших “напрацювань”

Олександр
11 місяців 15 днів тому

А, що можна очікувати? Там поребрики засіли назавжди! Їх потрібно викорчовувати, як ті старі дерева!

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 15 днів тому

До В. Сапожнікова. Слово “осінню” в українській звучить, як “восени”. Це русизм, яких так багато у щоденних висловах міського голови на роботі. Згідно “ЗУ Про державну службу” місцеві службовці повинні щороку складати іспити на знання державної мови. Дивіться, що підписуєте, В.Б.. Пошліть Миронюка (Миронюк) на курси лікнепу української мови, або звільніть.

Валік
11 місяців 15 днів тому

Маю до вас пропозицію. Може якось зустрінемося і десь на смітнику назбираємо дошок старих і хоть прикриємо той люк біля АТБ. Я сам на смітнику буду дошки шукати і тягнути їх до люка а ви лише пофоткаєте.

editor
11 місяців 15 днів тому

неправильний підхід. У нас на це є відповідні служби. Їхнє начальство читає РАДАР. Ото хай і реагують.

Валік
11 місяців 15 днів тому

Я так бачу що мені треба буде самому зайти до інженера Нововолинської філії Укртелекому і його за ручку завести на те місце і носом тикнути в той відкритий люк. Бо так читають але нічого не хочуть робити ждуть нещасного випадку. Поки хтось травмується там.

editor
11 місяців 15 днів тому

ви ще знайдіть того інженера, дуже нелегка справа.

Валік
11 місяців 15 днів тому

Тема магазину АТБ уже мертва. Магазин запустили він робе і здавалосяб усе. А не все. Біля угла ательє там де попиляли ті дерева що на фото є три люки. Два люки закриті бетоними блінами з літерами ВК а 3 люк належить Укртелекому. Кришку хтось вкрав люк без кришки яма глибока і вся в кабелях на дні. Увечері якась дитина або пяна людина точно вилетить в той колодязь. І ноги переламає. Нікому діла немає до того люка.

шанувальник
11 місяців 15 днів тому

це ж який скот міг таке придумати ?

Ігор
11 місяців 14 днів тому

Де лавки і урни?

Валік
11 місяців 14 днів тому
При вході в АТБ стоять урни. Ой нащо ви запитали за ті лавочки? Лавочок біля АТБ тепер не буде. Тепер щовечора усі йдуть пити під Бібліотеку. Такого бардак я ще не бачив! Під Центральною Бібліотекою міста щовечора на тих лавочках бухають не тільки хронічні алкаголікі а й жінки з калясками з малими дітьми. Тепер Бібліотека в прямому смислі слова стала культурним місцем для масових попойок. Якби начальник відділу культури Нововолинської ради увечері підійшов до Центральної Бібліотеки вінби інфаркту та інсульту разом зловив би від побаченого. Діти в колясках плачуть мамаші готові, в рот собі копчену рибку попасти не можуть, все… Читати далі »
editor
11 місяців 14 днів тому

фотки у студію. Або відео. Бо це все ж таки громадське місце.

Анатоль_ БІДЗЮРА
11 місяців 14 днів тому

І не тільки там, а й під АТБ – на нікельваних поручнях і парапетах. Я не знав, що ви не знали. :))) Будуть фото. Трішки пізніше.

editor
11 місяців 14 днів тому

Пропоную позрізати в місті всі лавки і всі дерева. Дерева – як аварійні і сухостійні, лавки – як морально нестійкі. 🙂
Натомість усюди покласти нові поребрики. Доручити це Коптюку.

Фея
11 місяців 14 днів тому

Дайош попойку! Хай живе АТБ!☺Напевно це круто – в АТБ купив, а під бібліотекою випив.☺ АТБ промахнулися – якби не пиляли дерева, а гарненько для п’яниць облаштували територію під магазином, то алкашам не потрібно було би іти через дорогу до бібліотеки, вони пили би прямо не відходячи від каси – за порогом магазину і швидше би бігали/повзали за добавкою, та і виручка в магазині була би більша.☺

Василь
11 місяців 14 днів тому

А може для зручності алкашів і наркоманів Бібліотеку переобладнати під АТБ. Дивись там і закусь готова ( фруктові дерева, не кожен може собі дозволити закушувати РАЙСЬКИМИ яблучками. СЕРВІС від мера.)

editor
11 місяців 14 днів тому

Віра Ленарт: А чим завинили 5 здорових молодих каштанів на території 1 школи? Їх зрубали “під шумок”, коли різали старий садок. Розкішні дерева, у тіні яких гралися діти під час літнього оздоровчого шкільного табору!

wpDiscuz