Нововолинські чиновники знову зганьбились.

І знову підтвердили: в “АТБ” з мером – договорняк. Залаштунковий.

Сьогодні о 14.13 РАДАР  утретє викликав поліцію у сквер на проспекті Дружби – навпроти Приватбанку й магазину “1000 дрібниць”.

Упродовж червня-липня ми вже телефонували на 102 щодо незаконної вирубки дерев у центрі Нововолинська. Сьогодні там зрубали ще 5 дерев, а всього – щонайменше 13.

Якщо раніше ніхто з браконьєрів жодних дозволів правоохоронцям не показав (ксерокопія плану забудови не є належним документом), то сьогодні вони підготувались.

Але знову зганьбилися разом із міською владою! І зараз я розкажу чому.

Прибувши на виклик і оглянувши сквер, звідки вже поїхала вся техніка й забралися дроворуби, працівники Нововолинського відділення поліції витребували в адміністрації ВУКГ дозвільну документацію.

І їм надали рішення №237 від 18 липня 2018 р. виконкому Нововолинської міськради на знесення 8 дерев у сквері на проспекті Дружби. Це 2 горобини, 3 клени, 1 черешня, 2 ще якихось насадження.

Але! На сайті Нововолинської міськради цього рішення виконкому НЕМАЄ!

Останнє рішення там – за номером 211 від 27.06.2018 р.

https://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.php/miska-vlada/normatyvni-akty/rishennia-vykonavchoho-komitetu/4914-2018-rik.html

Будь-який нормативний акт, не оприлюднений належно, є нечинним. Усі рішення виконкому мають бути у відкритому доступі – на сайті Нововолинської міськради або в газеті “Наше місто”.

Станом на зараз жодне з рішень, ухвалених виконкомом 19 чи 18 липня, не оприлюднене!

Отже, виконувати рішення №237 адміністрація ВУКГ не мала права.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nl3v383pQgU&feature=youtu.be[/youtube]

 

Звісно, ми надішлемо у ВУКГ і виконком запити з вимогою надати цей документ. І ми його отримаємо й опублікуємо. А ви стежте, коли він нарешті з’явиться на сайті міськради.

І зверніть увагу на таку арифметику.

Вирубано вже 13 дерев. Утаємничений від народу (тобто незаконний) документ дозволяє вирубати лише 8.

А ще 5 дерев знесли ні за цапову душу, так?

А може, мають знести найближчим часом іще 3 на підставі рішення виконкому, а вирубані раніше не рахуються?!

Калькулятор вам у руки, пане прокуратор! Ну, тобто керівник Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури І.Васьовчик! Розв’яжіть цю задачку.

Чи слабо?..

 

Наталя Камишникова

Відео – Аліна

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: