баранн

ДТП із депутатом, два “фіати” і “швидка”, яку не пропускали 15 хвилин

46 3934

Учора опівдні біля Низкиницького монастиря утворився транспортний колапс. На майже рівному місці – там не дуже велика вибоїна.

Численні автомобілі не могли ані проїхати на Тишковичі, ані виїхати в місто з гаражів, бо на вузькій дорозі стояли як вкопані два “фіати” – легковий і вантажний.

За кермом легковика “Фіат скудо” перебував депутат Нововолинської міської ради Василь Гура.

Він спускався згори і, щоб не втрапити у вибоїну, заїхав на зустрічну смугу. Внаслідок невдалого маневру зачепив вантажний чорний “Фіат дукато”, що рухався в напрямку Тишкович.

На автівці Гури розбилося оглядове дзеркало.

 

 

Обидва “фіати” зупинились, обидва водії розлютились, бо кожен вважав винним іншого, – і почалася словесна перепалка, як зазвичай пишуть у поліцейських протоколах.

За версією нововолинця Андрія (“Фіат Дукато”), перепалкою все й обмежилось. За версією Василя Гури, дійшло до шарпанини і Андрій порвав йому куртку (розійшлися шви на рукаві).

Обмінявшись люб’язностями, обидва викликали поліцію. Після чого Андрій змотався в Тишковичі  (доправив додому хвору старшу родичку, яку віз із стоматології), повернувся на місце ДТП і став точнісінько там, де ця приключка трапилась. Автомобіль Гури весь цей час стояв нерухомо.  Обидва водії гонорово чекали на поліцію.

У цей час із горбочка зійшов репортер РАДАРА – на жаль, без фотопристроїв. Іще здивувався, чого вантажний чорний фіат зненацька розвернувся внизу під монастирем. Виявилося, що після абсолютно незначної ДТП водії не змогли розійтися по-хорошому.

– Я б і погодився домовитись без поліції, але ж він на мене кинувся і куртку мою подер! – заявив РАДАРУ депутат міськради, він же – голова первинки НПГУ на шахті №9.

– Нічого я не дер, а ти теж кидався, ще й жінку мою за руку хапав, аби подивилась яму, яку ти обминав, – так само емоційно заявив водій вантажного буса.

 

 

Тут учасники запеклої суперечки помітили, що на дорозі утворився затор. Зверху та знизу кілька водіїв сигналили й висовувались у віконце сказати пару теплих слів – усі ж бо квапляться.

Нагодилась і “швидка” – вона мчала з Нововолинська у Тишковичі. Проїхати між “фіатами” було неможливо. Оминути їх – теж. Тому довгих 15 хвилин водій “швидкої” та медики просили, благали й вимагали звільнити їм проїзд.

Лікар навіть набрала своє начальство й дала власникам обох “фіатів” слухавку. Обидва сказали медичному начальству, що з’їхати трохи вбік не можуть, бо вважають себе постраждалими і чекають на приїзд поліції.

РАДАР у буквальному сенсі розвів руками цю бідосю. Показав водієві “швидкої” об’їзний шлях біля могилок і гаражів.

Згаявши на   двох баранів    два “фіати” 15 хвилин, “швидка” рвонула у Тишковичі до пацієнта.

 

 

Коли вона поверталась у лікарню, ці двоє все ще чекали на поліцію та з’ясовували стосунки. РАДАР тим часом регулював рух, наче досвідчений даішник. І теж зателефонував на 102, аби прискорити прибуття правоохоронців.

Нарешті вони прибули – аж двома автомобілями. Певно, й нововолинські, й іваничівські. Один екіпаж, оцінивши обстановку, подався на важливіші виклики, а другий почав опитувати учасників ДТП і оформляти папери.

РАДАР здалеку спостерігав, як Андрій із Василем у салоні поліцейського автомобіля почергово щось пояснювали та жваво жестикулювали. Тоді Андрій вийшов, полегшено зітхнувши, і повідомив:

– Щодо ДТП ми претензій одне до одного не маємо. Гура сам винен, що розбив своє люстерко, нема чого виїздити на зустрічну.

Щодо  куртки – йому сказали: він може подати цивільний позов. Але для цього має знайти свідків.

А свідків якраз не було!

Коротше, перемогла жуйка…

Ну, й таке. Водій вантажного фіата зробив цілу низку фото й відео. Однак побоявся їх на РАДАРІ оприлюднити.

Адже Гура йому одразу сказав: “Ти не знаєш, на кого нарвався!..”

Тому подивіться на баранів. 🙂

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Депутат міськради Гура на шахті №9 вдарив керівника шахтарської профспілки

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

46 Коментар "ДТП із депутатом, два “фіати” і “швидка”, яку не пропускали 15 хвилин"

повідомляти

Іра
11 місяців 2 днів тому

Та шо тут знати – нєужелі Вася натравить свого швагра Вовчіка на того Андрія? ще й у ДТП, у якій сам винен?))) бо вискочив на зустрічну!!! А то шо гура шарпався – то я вірю, він ж неадекват: згадайте його лайку з жінкою в якомусь держпідприємстві, чи то тепло, чи водоканал….

editor
11 місяців 2 днів тому

Теплокомуненерго. Але був значно дикіший інцидент на шахті №9, де він привселюдно вдарив свого колегу з НПГУ.
РАДАР про це писав.
http://radar.in.ua/deputat-miskrady-gura-na-shahti-9-vdaryv-kerivnyka-shahtarskoyi-profspilky/

Іра
11 місяців 2 днів тому

Мені одне цікаво: чому ще на нього заяви в поліції нема? депутат – то як вагітність – врємєнно. якщо є сміливість простягати руки, то хай має і сміливість відповідати!!!

editor
11 місяців 2 днів тому

та там важко сказати, хто кого більше шарпнув. Не бачила. Зійшла вниз на 10-й хвилині цього цирку. А водій вантажного буса навіть фотки побоявся надати, яка вже там від нього заява у поліцію…

Кетрін
11 місяців 2 днів тому

Явно обоє “постраждалі”, аж на усю голову. Значить поїхати завезти родичку додому із стоматології і повернутись на місце аварії можна, а швидку пропустити ні? На місці водія швидкої я б ще інші їхні “люстерка” для симетрії поправила, а не молила.

хто відповідає за ями ?
11 місяців 2 днів тому
Замість того ,щоб двом учасникам дтп обєднатися скласти” акт” “протокол” та виставити претензії до “ям” на дорозі та використати депутатські повноваження за призначенням щодо утримання доріг в неналежному стані, то ” учасники” без толку грубили один одному. В результаті дорога не залатана чекає на інші ,може бути і більш серйозніші наслідки . Шкурні інтереси на першому плані. Порвана куртка ближче до тіла, ніж неполатані дороги у місті та вдеребанені кошти на ремонт доріг. А Коптюк часом не причетний до утворення тих ям на міських дорогах ? Депутату ліпше знати з ким можна мати “справи” , а кого ліпше оминати. До… Читати далі »
Гастроентеролог
11 місяців 2 днів тому

А що, пани не мають автоцивілок? Не могли європротокол скласти і забути про інцидент?
Яке дикунство…папуаси.

н🇯🇵
11 місяців 2 днів тому

Який дурень Зара купує цивілку????? Від них толку абсолютно ніякого гроші на вітер….

Гастроентеролог
11 місяців 2 днів тому

Якщо ви купуєте у нечистих на руку страховщиків, на дому, написану на коліні, а не в солідних страхових компаніях, то це таки правда, що гроші на вітер.
Нормальні люди купують, і при ДТП страхові виплати отримують.

петро
11 місяців 2 днів тому

два бика

editor
11 місяців 2 днів тому

усіх закликаю до толерантності.

Мешканець
11 місяців 2 днів тому

Гура неадекватний чоловік, я вважаю.
Позорить статус депутата і міську раду.

гість
11 місяців 2 днів тому

хіба тільки він один? Там клоуни є ще “похлєшче”.

михайло
11 місяців 2 днів тому

якщо депутатові заважала яма то нехай засипле адже все у нього в руках

Фея
11 місяців 2 днів тому

У чужий монастир зі своїм уставом не ходять. Це я до того, що коли пану конче було треба проїхатися по зустрічній смузі, то в першу чергу необхідно було пропустити законний транспорт. Як не крути – а депутат винний. А що “швидку” не пропустили – то винні обоє – вирок остаточний і оскарженню не підлягає. Все за Правилами дорожнього руху – так книжка пише.

Фея
11 місяців 3 годин тому

Ще на курсах водіїв нас вчили, що водії повинні бути взяємоввічливими під час руху транспортних засобів. Але тієї ввічливості я тут впритул не бачу – як один, так і другий просто на вершині власного нахабства.

н
11 місяців 2 днів тому

Адже Гура йому одразу сказав: “Ти не знаєш, на кого нарвався… Великий пан ще нарвешся шо об*****

вовчик
11 місяців 2 днів тому

вовчика не впутуйте.гура поступив не по понятіях ,так що морду набють без вовчика.не треба було ментів викликати.

читач
11 місяців 2 днів тому

Бажаю обидвом:коли вони викликатимуть швидку,щоб вона до них їхала годину!!!А не 15 хв)

Нововолинець
11 місяців 2 днів тому

На рахунок Гури підтримую що соромить статус депутата міської ради(

Мешканець
11 місяців 2 днів тому

Цей Гура взагалі не адекватний. Працюю на одному з підприємств. Довелося з ним стикнутись. Скажу як є: *** воно й в Африці ***. Нема кому йому корону лопатою поправити

editor
11 місяців 2 днів тому

Люди, давайте акуратніше! У Василя є свої плюси. Не накидайтесь на нього всім анонімним гуртом. Будь ласка. У міськраді, як хтось тут слушно сказав, є значно гірші “слуги народу”. Гура принаймні щирий. Більш-менш.

гість
11 місяців 1 день тому

Нововолинцю, а ви можете назвати хоча б одного депутата, який не осоромив свого статуса та працює на благо громади, а не на “прихлєбатєлєй корита”?

шахтар
11 місяців 2 днів тому

Це депутат нетрадиційної оріентації 🙂

шахтар2
11 місяців 3 годин тому

*****
Там було лайливе слово. 🙁
Шахтарю2, перше китайське попередження!

Модер

Ульріх
11 місяців 2 днів тому

Ша медузи. Гура чи не єдиний з депутатів не боїтьсявисказати своє фє в лице замам мера і самому вусатому.

editor
11 місяців 2 днів тому

Бачте, за горлопанство часом перепадають непогані дивіденди. На хамуватій манері теж можна зробити кар’єру. Це я так, міркую вголос.
Гура, по-моєму, не відрізняє прямолінійність від хамства.
І да, вусатому і його замам він по пиці так і не дав. А от свого ж товариша вдарив. І не вибачився.

Ульріх
11 місяців 2 днів тому

То за те, що Гура посилає Рожелюка йому доплачують? Хто, Громик?

editor
11 місяців 2 днів тому

я не про це.
А посилати Рожелюка, який помітно втратив важелі впливу, багато хоробрості не треба.

ШАХТАР
11 місяців 1 день тому

Згоден, Ульріху, Ляшко теж сильно борзой.

Ульріх
11 місяців 2 днів тому

Але в цьому випадку Вася неправ

ШАХТАР
11 місяців 1 день тому

Тут , Ульріху, правою залишилася лише “ЯМА”. А тому до неї ще довго ніхто претензій не виставлятиме. Бо збереження “ЯМ” знаходяться під законною охороною “господарників”. А хто попре проти закона. Закон, як-то кажуть, він і в Африці закон. А нам до Африки ще ой як далеко. Хоча по дорозі до Африки Комунізм уже минули….

Житель
11 місяців 1 день тому

Гура навіть Сапожнікова посилає. А інші депутати сидять на сесіях і не муркнуть. Так шо честь і хвала Гурі, побільше б таких депутатів

editor
11 місяців 1 день тому

Ахахах, І куди ж він його посилає? До Климовича? Свого партайгеносе з Радикальної партії?.. Гура може посилати хоч 10 разів на день, але Сапожніков нікуди не йде. 🙂

Із хамством Гурі треба “зав’язувати”, все ж таки депутат, а не гопник чи баба базарна. А от якщо він пошле Сапожнікова з Коптюком залатати ті ями біля гаражів, то від його посилів буде хоч якийсь толк.
А так – він їх послав, вони – його, потім разом випили й посміялись, а бюджет як дерибанили, так і дерибанять.

Іра
11 місяців 1 день тому

ЩО? честь і хвала? за що? що конкретно він зробив за час депутатства?? по пунктах?? не треба стрілки переводити, що інші зробили\чи теж не зробили, кожен сам за себе відповідає. що конкретно гура зробив для міста, виборців????

Михайло
11 місяців 1 день тому

Хто такий Громик?Звідки родом?

editor
11 місяців 1 день тому

заступник голови міської ради. Із Іваничівщини. Має сторінку на фейсбук, можете глянути.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 1 день тому

Не стверджуватиму, але нібито із села Мовників, що поблизу Литовежа. Хіба так важко знайти цю інформацію? Запросто. Скажу тільки: Схоже, це вірний слуга нововолинського режиму “сапогізму”. Там, у “жовтому домі” інших не беруть, і дуже довго підшукують кандидатів на такі посади. Як колись, у КГБ СССР. :)) Там особливий відбір. Як і на всі посади у феодальному самоврядуванні міста. Щоби не нашкодити “султану” і його вірним мамлюкам.

editor
11 місяців 1 день тому

Анастасія Луцик: Ну олені вони і в Африці олені. А от для медпрацівників на майбутнє, взнати кожного члена родин оцих рагулів і так само спішити до кожного з них на виклик, бо вчорашнє запізнення могло трагічно закінчитися для ні в чому не винної сім`ї

editor
11 місяців 1 день тому

думаю, що родичі ні до чого. І медики такого собі не дозволять. Але загалом із боку водіїв це було свинство, так.

Анастасія- гангрена
11 місяців 1 день тому
будь-ласка допоможіть знайти мою Маріеллу. Її забрали з залу засідань виконавчої опіки у справах дітей, без дозволу матері, Маріелла заплакана до мами просилась , були рідні бабуся, дідусь, тітка, а вони без рішення суду віддали Маріеллу до якоїсь чужої патронажної сімї. Я вже не сплю дві ночі, нічого не їм. Де моя дитина? Я написала заяву в органи опіки, щоб повернули мені Маріеллу, а вони посилають мене в усній формі : “Йди лікуйся”. Я незнаю, що мены робити і куди йти. В Маріелли книжечка яку ми написали власноруч на Різдвяні свята. Будь-ласка допоможіть! Дитина ходить в дитячий садочок, на гурток… Читати далі »
ШАХТАР
11 місяців 1 день тому

А поліції слабо було медикам відновити право на терміновий проїзд та скласти протокол щодо цього порушення, а також акта оформити стосовно утримання доріг міста в неналежному стані ? Але говорили- балакали, помахали кулаками, а яма так і лишилася не залатана….Хоч “ЯМА” добре знає з КИМ тепер матиме справу, але ,видать, зовсім цього не злякалася. Переживе та “ЯМА” ще не одну каденцію…..

шахтар
11 місяців 1 день тому

гуру люструвати у смітнику

editor
11 місяців 1 день тому

Пропоную почати з більш одіозних.

Валік
11 місяців 1 день тому

І все те дійство було під куполами монастир. Два багача не могли розібратись хто кому карету поцарапав. Шо було 100 років тому назад тей зараз робиться. А може це знак божий був!

Валік
11 місяців 1 день тому

Що там з маріелою що трапилося там розкажіть Наталя. Текст коментаря дуже схожий на дитячий хоча може я й ошибаюсь. Можна подробности в студию.

wpDiscuz