баранн

ДТП із депутатом, два “фіати” і “швидка”, яку не пропускали 15 хвилин

46 3673

Учора опівдні біля Низкиницького монастиря утворився транспортний колапс. На майже рівному місці – там не дуже велика вибоїна.

Численні автомобілі не могли ані проїхати на Тишковичі, ані виїхати в місто з гаражів, бо на вузькій дорозі стояли як вкопані два “фіати” – легковий і вантажний.

За кермом легковика “Фіат скудо” перебував депутат Нововолинської міської ради Василь Гура.

Він спускався згори і, щоб не втрапити у вибоїну, заїхав на зустрічну смугу. Внаслідок невдалого маневру зачепив вантажний чорний “Фіат дукато”, що рухався в напрямку Тишкович.

На автівці Гури розбилося оглядове дзеркало.

 

 

Обидва “фіати” зупинились, обидва водії розлютились, бо кожен вважав винним іншого, – і почалася словесна перепалка, як зазвичай пишуть у поліцейських протоколах.

За версією нововолинця Андрія (“Фіат Дукато”), перепалкою все й обмежилось. За версією Василя Гури, дійшло до шарпанини і Андрій порвав йому куртку (розійшлися шви на рукаві).

Обмінявшись люб’язностями, обидва викликали поліцію. Після чого Андрій змотався в Тишковичі  (доправив додому хвору старшу родичку, яку віз із стоматології), повернувся на місце ДТП і став точнісінько там, де ця приключка трапилась. Автомобіль Гури весь цей час стояв нерухомо.  Обидва водії гонорово чекали на поліцію.

У цей час із горбочка зійшов репортер РАДАРА – на жаль, без фотопристроїв. Іще здивувався, чого вантажний чорний фіат зненацька розвернувся внизу під монастирем. Виявилося, що після абсолютно незначної ДТП водії не змогли розійтися по-хорошому.

– Я б і погодився домовитись без поліції, але ж він на мене кинувся і куртку мою подер! – заявив РАДАРУ депутат міськради, він же – голова первинки НПГУ на шахті №9.

– Нічого я не дер, а ти теж кидався, ще й жінку мою за руку хапав, аби подивилась яму, яку ти обминав, – так само емоційно заявив водій вантажного буса.

 

 

Тут учасники запеклої суперечки помітили, що на дорозі утворився затор. Зверху та знизу кілька водіїв сигналили й висовувались у віконце сказати пару теплих слів – усі ж бо квапляться.

Нагодилась і “швидка” – вона мчала з Нововолинська у Тишковичі. Проїхати між “фіатами” було неможливо. Оминути їх – теж. Тому довгих 15 хвилин водій “швидкої” та медики просили, благали й вимагали звільнити їм проїзд.

Лікар навіть набрала своє начальство й дала власникам обох “фіатів” слухавку. Обидва сказали медичному начальству, що з’їхати трохи вбік не можуть, бо вважають себе постраждалими і чекають на приїзд поліції.

РАДАР у буквальному сенсі розвів руками цю бідосю. Показав водієві “швидкої” об’їзний шлях біля могилок і гаражів.

Згаявши на   двох баранів    два “фіати” 15 хвилин, “швидка” рвонула у Тишковичі до пацієнта.

 

 

Коли вона поверталась у лікарню, ці двоє все ще чекали на поліцію та з’ясовували стосунки. РАДАР тим часом регулював рух, наче досвідчений даішник. І теж зателефонував на 102, аби прискорити прибуття правоохоронців.

Нарешті вони прибули – аж двома автомобілями. Певно, й нововолинські, й іваничівські. Один екіпаж, оцінивши обстановку, подався на важливіші виклики, а другий почав опитувати учасників ДТП і оформляти папери.

РАДАР здалеку спостерігав, як Андрій із Василем у салоні поліцейського автомобіля почергово щось пояснювали та жваво жестикулювали. Тоді Андрій вийшов, полегшено зітхнувши, і повідомив:

– Щодо ДТП ми претензій одне до одного не маємо. Гура сам винен, що розбив своє люстерко, нема чого виїздити на зустрічну.

Щодо  куртки – йому сказали: він може подати цивільний позов. Але для цього має знайти свідків.

А свідків якраз не було!

Коротше, перемогла жуйка…

Ну, й таке. Водій вантажного фіата зробив цілу низку фото й відео. Однак побоявся їх на РАДАРІ оприлюднити.

Адже Гура йому одразу сказав: “Ти не знаєш, на кого нарвався!..”

Тому подивіться на баранів. 🙂

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Депутат міськради Гура на шахті №9 вдарив керівника шахтарської профспілки

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

46 Коментар "ДТП із депутатом, два “фіати” і “швидка”, яку не пропускали 15 хвилин"

повідомляти

Іра
1 місяць 1 день тому

Та шо тут знати – нєужелі Вася натравить свого швагра Вовчіка на того Андрія? ще й у ДТП, у якій сам винен?))) бо вискочив на зустрічну!!! А то шо гура шарпався – то я вірю, він ж неадекват: згадайте його лайку з жінкою в якомусь держпідприємстві, чи то тепло, чи водоканал….

Кетрін
1 місяць 1 день тому

Явно обоє “постраждалі”, аж на усю голову. Значить поїхати завезти родичку додому із стоматології і повернутись на місце аварії можна, а швидку пропустити ні? На місці водія швидкої я б ще інші їхні “люстерка” для симетрії поправила, а не молила.

хто відповідає за ями ?
1 місяць 1 день тому
Замість того ,щоб двом учасникам дтп обєднатися скласти” акт” “протокол” та виставити претензії до “ям” на дорозі та використати депутатські повноваження за призначенням щодо утримання доріг в неналежному стані, то ” учасники” без толку грубили один одному. В результаті дорога не залатана чекає на інші ,може бути і більш серйозніші наслідки . Шкурні інтереси на першому плані. Порвана куртка ближче до тіла, ніж неполатані дороги у місті та вдеребанені кошти на ремонт доріг. А Коптюк часом не причетний до утворення тих ям на міських дорогах ? Депутату ліпше знати з ким можна мати “справи” , а кого ліпше оминати. До… Читати далі »
Гастроентеролог
1 місяць 1 день тому

А що, пани не мають автоцивілок? Не могли європротокол скласти і забути про інцидент?
Яке дикунство…папуаси.

н🇯🇵
1 місяць 1 день тому

Який дурень Зара купує цивілку????? Від них толку абсолютно ніякого гроші на вітер….

Гастроентеролог
1 місяць 22 годин тому

Якщо ви купуєте у нечистих на руку страховщиків, на дому, написану на коліні, а не в солідних страхових компаніях, то це таки правда, що гроші на вітер.
Нормальні люди купують, і при ДТП страхові виплати отримують.

петро
1 місяць 1 день тому

два бика

Мешканець
1 місяць 1 день тому

Гура неадекватний чоловік, я вважаю.
Позорить статус депутата і міську раду.

гість
1 місяць 1 день тому

хіба тільки він один? Там клоуни є ще “похлєшче”.

михайло
1 місяць 1 день тому

якщо депутатові заважала яма то нехай засипле адже все у нього в руках

Фея
1 місяць 1 день тому

У чужий монастир зі своїм уставом не ходять. Це я до того, що коли пану конче було треба проїхатися по зустрічній смузі, то в першу чергу необхідно було пропустити законний транспорт. Як не крути – а депутат винний. А що “швидку” не пропустили – то винні обоє – вирок остаточний і оскарженню не підлягає. Все за Правилами дорожнього руху – так книжка пише.

Фея
29 днів 23 годин тому

Ще на курсах водіїв нас вчили, що водії повинні бути взяємоввічливими під час руху транспортних засобів. Але тієї ввічливості я тут впритул не бачу – як один, так і другий просто на вершині власного нахабства.

н
1 місяць 1 день тому

Адже Гура йому одразу сказав: “Ти не знаєш, на кого нарвався… Великий пан ще нарвешся шо об*****

вовчик
1 місяць 1 день тому

вовчика не впутуйте.гура поступив не по понятіях ,так що морду набють без вовчика.не треба було ментів викликати.

читач
1 місяць 1 день тому

Бажаю обидвом:коли вони викликатимуть швидку,щоб вона до них їхала годину!!!А не 15 хв)

Нововолинець
1 місяць 1 день тому

На рахунок Гури підтримую що соромить статус депутата міської ради(

Мешканець
1 місяць 1 день тому

Цей Гура взагалі не адекватний. Працюю на одному з підприємств. Довелося з ним стикнутись. Скажу як є: *** воно й в Африці ***. Нема кому йому корону лопатою поправити

гість
1 місяць 15 годин тому

Нововолинцю, а ви можете назвати хоча б одного депутата, який не осоромив свого статуса та працює на благо громади, а не на “прихлєбатєлєй корита”?

шахтар
1 місяць 1 день тому

Це депутат нетрадиційної оріентації 🙂

шахтар2
29 днів 23 годин тому

*****
Там було лайливе слово. 🙁
Шахтарю2, перше китайське попередження!

Модер

Ульріх
1 місяць 22 годин тому

Ша медузи. Гура чи не єдиний з депутатів не боїтьсявисказати своє фє в лице замам мера і самому вусатому.

ШАХТАР
1 місяць 15 годин тому

Згоден, Ульріху, Ляшко теж сильно борзой.

Ульріх
1 місяць 22 годин тому

Але в цьому випадку Вася неправ

ШАХТАР
1 місяць 14 годин тому

Тут , Ульріху, правою залишилася лише “ЯМА”. А тому до неї ще довго ніхто претензій не виставлятиме. Бо збереження “ЯМ” знаходяться під законною охороною “господарників”. А хто попре проти закона. Закон, як-то кажуть, він і в Африці закон. А нам до Африки ще ой як далеко. Хоча по дорозі до Африки Комунізм уже минули….

Житель
1 місяць 10 годин тому

Гура навіть Сапожнікова посилає. А інші депутати сидять на сесіях і не муркнуть. Так шо честь і хвала Гурі, побільше б таких депутатів

Іра
1 місяць 9 годин тому

ЩО? честь і хвала? за що? що конкретно він зробив за час депутатства?? по пунктах?? не треба стрілки переводити, що інші зробили\чи теж не зробили, кожен сам за себе відповідає. що конкретно гура зробив для міста, виборців????

Михайло
1 місяць 8 годин тому

Хто такий Громик?Звідки родом?

шахтар
30 днів 23 годин тому

гуру люструвати у смітнику

Валік
30 днів 21 годин тому

І все те дійство було під куполами монастир. Два багача не могли розібратись хто кому карету поцарапав. Шо було 100 років тому назад тей зараз робиться. А може це знак божий був!

Валік
30 днів 21 годин тому

Що там з маріелою що трапилося там розкажіть Наталя. Текст коментаря дуже схожий на дитячий хоча може я й ошибаюсь. Можна подробности в студию.

wpDiscuz