Учора опівдні біля Низкиницького монастиря утворився транспортний колапс. На майже рівному місці – там не дуже велика вибоїна.

Численні автомобілі не могли ані проїхати на Тишковичі, ані виїхати в місто з гаражів, бо на вузькій дорозі стояли як вкопані два “фіати” – легковий і вантажний.

За кермом легковика “Фіат скудо” перебував депутат Нововолинської міської ради Василь Гура.

Він спускався згори і, щоб не втрапити у вибоїну, заїхав на зустрічну смугу. Внаслідок невдалого маневру зачепив вантажний чорний “Фіат дукато”, що рухався в напрямку Тишкович.

На автівці Гури розбилося оглядове дзеркало.

 

 

Обидва “фіати” зупинились, обидва водії розлютились, бо кожен вважав винним іншого, – і почалася словесна перепалка, як зазвичай пишуть у поліцейських протоколах.

За версією нововолинця Андрія (“Фіат Дукато”), перепалкою все й обмежилось. За версією Василя Гури, дійшло до шарпанини і Андрій порвав йому куртку (розійшлися шви на рукаві).

Обмінявшись люб’язностями, обидва викликали поліцію. Після чого Андрій змотався в Тишковичі  (доправив додому хвору старшу родичку, яку віз із стоматології), повернувся на місце ДТП і став точнісінько там, де ця приключка трапилась. Автомобіль Гури весь цей час стояв нерухомо.  Обидва водії гонорово чекали на поліцію.

У цей час із горбочка зійшов репортер РАДАРА – на жаль, без фотопристроїв. Іще здивувався, чого вантажний чорний фіат зненацька розвернувся внизу під монастирем. Виявилося, що після абсолютно незначної ДТП водії не змогли розійтися по-хорошому.

– Я б і погодився домовитись без поліції, але ж він на мене кинувся і куртку мою подер! – заявив РАДАРУ депутат міськради, він же – голова первинки НПГУ на шахті №9.

– Нічого я не дер, а ти теж кидався, ще й жінку мою за руку хапав, аби подивилась яму, яку ти обминав, – так само емоційно заявив водій вантажного буса.

 

 

Тут учасники запеклої суперечки помітили, що на дорозі утворився затор. Зверху та знизу кілька водіїв сигналили й висовувались у віконце сказати пару теплих слів – усі ж бо квапляться.

Нагодилась і “швидка” – вона мчала з Нововолинська у Тишковичі. Проїхати між “фіатами” було неможливо. Оминути їх – теж. Тому довгих 15 хвилин водій “швидкої” та медики просили, благали й вимагали звільнити їм проїзд.

Лікар навіть набрала своє начальство й дала власникам обох “фіатів” слухавку. Обидва сказали медичному начальству, що з’їхати трохи вбік не можуть, бо вважають себе постраждалими і чекають на приїзд поліції.

РАДАР у буквальному сенсі розвів руками цю бідосю. Показав водієві “швидкої” об’їзний шлях біля могилок і гаражів.

Згаявши на   двох баранів    два “фіати” 15 хвилин, “швидка” рвонула у Тишковичі до пацієнта.

 

 

Коли вона поверталась у лікарню, ці двоє все ще чекали на поліцію та з’ясовували стосунки. РАДАР тим часом регулював рух, наче досвідчений даішник. І теж зателефонував на 102, аби прискорити прибуття правоохоронців.

Нарешті вони прибули – аж двома автомобілями. Певно, й нововолинські, й іваничівські. Один екіпаж, оцінивши обстановку, подався на важливіші виклики, а другий почав опитувати учасників ДТП і оформляти папери.

РАДАР здалеку спостерігав, як Андрій із Василем у салоні поліцейського автомобіля почергово щось пояснювали та жваво жестикулювали. Тоді Андрій вийшов, полегшено зітхнувши, і повідомив:

– Щодо ДТП ми претензій одне до одного не маємо. Гура сам винен, що розбив своє люстерко, нема чого виїздити на зустрічну.

Щодо  куртки – йому сказали: він може подати цивільний позов. Але для цього має знайти свідків.

А свідків якраз не було!

Коротше, перемогла жуйка…

Ну, й таке. Водій вантажного фіата зробив цілу низку фото й відео. Однак побоявся їх на РАДАРІ оприлюднити.

Адже Гура йому одразу сказав: “Ти не знаєш, на кого нарвався!..”

Тому подивіться на баранів. 🙂

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Депутат міськради Гура на шахті №9 вдарив керівника шахтарської профспілки

Прочитав сам? Поділись з іншими: