коруппп

Докази на свій захист мер, якому закидають корупцію, збирає на… “порталі”!

13 1171

У своєму кабінеті нововолинський мер зненацька вручив представнику “порталу” адвокатський запит. Тепер той ходить глибоко стурбований…

Щось не не видно було вчора у залі міськради молодиків, які зазвичай фіксують усю сесію на відео й викладають на своєму “порталі”. Не відчув у лиху годину їхньої підтримки підвальний король, збирач карпатських і волинських земель Леонід  Лисий   тьху ти, Сонцесяйний – депутат, якого вони регулярно, за їхнім же висловом, “облизують”.

А день у нього був важкий – обламався Льоня на підвальному питанні.

Невже відцуралися багатого депутата (в народі – Лямовича) після гучного скандалу з віджимом підвалу на проспекті Перемоги? Не може бути. Стільки років його нахвалюють – то в інтернеті, то в газеті “Наше місто” (юний орел Сашко особливо старався – дякував спонсору за допомогу деякій молоді).

Усе виявилося куди цікавіше.

Представник “порталу”, який я називаю моїм фан-клубом №1 (є ще фан-клуб №2, там Льоня блоги мені присвячує), прибув-таки в мерію – на підмогу спонсору, зі слів наших інсайдерів.

Хитровусий мер покликав цього представника до свого кабінету – і вручив під розписку адвокатський запит. Від приватної компанії  “Конфідент”.

 

Запит  вручили тут…

 

У запиті адвокат зажадав від “порталу” відео з тієї сесії міськради, де наш заслужений господарник традиційно встановлює собі та своїм заступникам зарплатню з преміями та надбавками.

Здавалося б: відео в інтернеті є – бери й дивись. Але ні, “Конфідент” хоче одержати саме те “ексклюзивне відео”, на якому “чітко видно, як мер і його заступники голосують” за свої матеріальні блага (цитата з “порталу”) .

Такого кіно на “порталі” нема. Те, що там виклали під гучною назвою “ексклюзив”, – це лише обговорення питання на сесії 12 листопада 2015 року та голосування звичайних собі депутатів.

Камера не рухається, знімають довго й нудно з одного ракурсу. Тому міський голова і його перший заступник (він же – секретар міськради) в об’єктив НЕ потрапили.

Навіщо ж на “порталі” прокукурікали про свій викривальний ексклюзив, де буцімто “чітко видно, як голосують мер і його заступники”? Навіщо прибрехали?

Задля надування щок і рейтингу.

На маніпулятивній брехні сивочолий мер зі своїм конфідентом їх, мабуть, і спіймали.

Мера доблесні правоохоронці тягнуть до суду – так, за дрібничку, задля звітності про боротьбу з корупцією. Не заявив на тій сесії про конфлікт інтересів, голосував за платню, надбавки та премії самому собі.

“Конфідент”, ясна річ, свого постійного клієнта ревно захищає. Збирає будь-які докази, бодай непрямі, на його користь.

 

Впливовий “конфідент” Сергій Сафулько завжди готовий захистити нововолинського мера.

А клієнт за ціною не постоїть!

 

Фішка у тім, що супер-пупер-викривальне відео спрацює у судах якраз на підтримку мера. Там же не видно, чи він взагалі голосував!

Та у цій пікантній історії є й друга фішка.

У той самий момент, коли відбувалося голосування, мера й заступників – як вбачається з відео – старанно фотографувала представниця мого фан-клубу №2 (ну, де Леонід Сонцесяйний – за блогера).

І вона може або оприлюднити ті фото для викриття корупції на другому поверсі міськради… або не оприлюднити. Типу – знаєте, не збереглися.

У наш час інформаційних технологій відновити можна все. А головне, можна пригадати – склерозу ж бо нема.

Та чи насмілиться сайт нардепа Гузя надати громадськості й непідкупній Феміді цей компромат на нововолинського мера і свідчити проти нього?

У суді виступати – це не фотожаби малювати…

Для особливо пильних

Невже департамент захисту економіки ГУ Нацполіції не спромігся вишукати на нововолинських владців геть нічого свіжішого і цікавішого за рішення сесії від 12.11 далекого 2015-го?

І я тут навіть не про кількамільйонні оборудки. Скласти протокол за корупційне діяння правоохоронці можуть лише впродовж короткого терміну. Може, йдеться про цьогорічне голосування? Адже зарплату чиновникам підвищують щороку – з урахуванням інфляції та інших моментів.

А  якщо все ж таки мова про події 2015-го, то чому поліція передала до суду цю елементарну адмінсправу аж півтора року потому? Хто заважав угледіти корупцію одразу?

На сесіях неодмінно сидить пан прокурор. Вчащає й начальник міськвідділу поліції. Чому ж вартові закону спохопилися так пізно?

 

 

ДО РЕЧІ

На тій-таки сесії 12.11.2015 Сторонський А.М. за лічені хвилини став три в одному: і секретарем міськради, і першим заступником міського голови, і членом виконкому.

Із цим триєдиним чиновником щодо явно незаконного об’єднання/суміщення ним посад у самоврядній і виконавчій гілках влади досі судиться громадський діяч А.Бідзюра. Самотужки. Правоохоронці тут порушень закону чомусь не вбачають.

 

Наталя Камишникова

 

P.S. Уточнила у тексті відомості інсайдерів, на яких там послалася. Посміялася з бабської та нервозної реакції “адміністрації порталу” на мій допис. Ця хамська реакція якнайкраще свідчить, що я написала правду.

І запит від адвоката був, і вручили його “порталу” в кабінеті мера, і “адміністрація” після цього ходила глибоко занепокоєна. 🙂

І на відео 2015 року чітко видно: ПРИБРЕХАВ “портал”! Сапожнікова та його першого заступника під час голосування нема у кадрі!

Засновників “порталу” теж не було видно під час бурхливого розгляду 24 травня питання, на якому так залежало депутату Л.Климовичу. Невже сховалися за завісою чи під столом?

Та й  селищний голова Топорівський мав дуже блідий вигляд після дебатів із Сапожніковим.

Може, ті дебати відшибли пам’ять молодому чиновнику – геть забув про свої велемовні подяки Климовичу! Доведеться нагадати. Документально. І не лише про них.

РАДАР закликає хамуватого Топорівського: “припини публікувати плоди своєї хворої фантазії” щодо Камишникової, навчися сприймати критику гідно, не хами. Ти все ж таки публічна особа, а не закомплексований підліток.

І менше бреши – гидко дивитись, як потім викручуєшся.

 

 

Наостанок. Голосування на сесії 12.11.2015 р. було чітко видно тому ж таки Топорівському, що сидів у президії. Мав побачити, як голосували міський голова та його заступники.

Піде в суд свідчити проти мера? Разом із представницею “Бугу”?

Запасаємось попкорном. 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

13 Коментар "Докази на свій захист мер, якому закидають корупцію, збирає на… “порталі”!"

повідомляти

Анатоль_ Бідзюра
11 місяців 24 днів тому
Та ні “НС” – чотириєдиний. Тьху ти! Пять’єд,.. чи шестиєдиний, ні таки семи… – ну геть збився із лічби. Давайте рахувати разом. Отже: Перший заступник міського голови, секретар міськради, заступник голови міського виконавчого комітету, голова комітету із питань боротьби із корупцією, депутат Нововолинської міської ради, член виконкому, лікар-уролог Нововолинської ЦМЛ… Гм. А ще деякі посади Андрія Мироновича продовжувати перераховувати? Чи хай так і буде? Ну, як скажете. Це узурпація влади – однозначно! Оцінку цьому явищу, незабаром, дасть Верховний суд. Хочу зазначити, що посадових інструкцій чи інструкцій по ТБ у А.М., на всі міськрадівські посади нема. І у міського голови –… Читати далі »
Вуаля
11 місяців 24 днів тому

І ще голова МО партії “Батьківщина”.

анти чобіт
11 місяців 24 днів тому

зека геть

Вуаля
11 місяців 24 днів тому

Климович голосував за рішення від 24.02.2017р. №14/54 – це корупція.

Wagonwheel
11 місяців 22 днів тому

http://www.pravda.com.ua/news/2017/05/27/7145186/
тут за 100 кв буча цікаво що за більш ніж 400 квадратів може бути?

Львівська траса
11 місяців 23 днів тому

Цієї весни вздовж львівської траси встановили багато нових білбордів.Цікаво,чиї вони всі і хто дозволив…

понтов
11 місяців 19 днів тому

яреми и компании

wpDiscuz