У своєму кабінеті нововолинський мер зненацька вручив представнику “порталу” адвокатський запит. Тепер той ходить глибоко стурбований…

Щось не не видно було вчора у залі міськради молодиків, які зазвичай фіксують усю сесію на відео й викладають на своєму “порталі”. Не відчув у лиху годину їхньої підтримки підвальний король, збирач карпатських і волинських земель Леонід  Лисий   тьху ти, Сонцесяйний – депутат, якого вони регулярно, за їхнім же висловом, “облизують”.

А день у нього був важкий – обламався Льоня на підвальному питанні.

Невже відцуралися багатого депутата (в народі – Лямовича) після гучного скандалу з віджимом підвалу на проспекті Перемоги? Не може бути. Стільки років його нахвалюють – то в інтернеті, то в газеті “Наше місто” (юний орел Сашко особливо старався – дякував спонсору за допомогу деякій молоді).

Усе виявилося куди цікавіше.

Представник “порталу”, який я називаю моїм фан-клубом №1 (є ще фан-клуб №2, там Льоня блоги мені присвячує), прибув-таки в мерію – на підмогу спонсору, зі слів наших інсайдерів.

Хитровусий мер покликав цього представника до свого кабінету – і вручив під розписку адвокатський запит. Від приватної компанії  “Конфідент”.

 

Запит  вручили тут…

 

У запиті адвокат зажадав від “порталу” відео з тієї сесії міськради, де наш заслужений господарник традиційно встановлює собі та своїм заступникам зарплатню з преміями та надбавками.

Здавалося б: відео в інтернеті є – бери й дивись. Але ні, “Конфідент” хоче одержати саме те “ексклюзивне відео”, на якому “чітко видно, як мер і його заступники голосують” за свої матеріальні блага (цитата з “порталу”) .

Такого кіно на “порталі” нема. Те, що там виклали під гучною назвою “ексклюзив”, – це лише обговорення питання на сесії 12 листопада 2015 року та голосування звичайних собі депутатів.

Камера не рухається, знімають довго й нудно з одного ракурсу. Тому міський голова і його перший заступник (він же – секретар міськради) в об’єктив НЕ потрапили.

Навіщо ж на “порталі” прокукурікали про свій викривальний ексклюзив, де буцімто “чітко видно, як голосують мер і його заступники”? Навіщо прибрехали?

Задля надування щок і рейтингу.

На маніпулятивній брехні сивочолий мер зі своїм конфідентом їх, мабуть, і спіймали.

Мера доблесні правоохоронці тягнуть до суду – так, за дрібничку, задля звітності про боротьбу з корупцією. Не заявив на тій сесії про конфлікт інтересів, голосував за платню, надбавки та премії самому собі.

“Конфідент”, ясна річ, свого постійного клієнта ревно захищає. Збирає будь-які докази, бодай непрямі, на його користь.

 

Впливовий “конфідент” Сергій Сафулько завжди готовий захистити нововолинського мера.

А клієнт за ціною не постоїть!

 

Фішка у тім, що супер-пупер-викривальне відео спрацює у судах якраз на підтримку мера. Там же не видно, чи він взагалі голосував!

Та у цій пікантній історії є й друга фішка.

У той самий момент, коли відбувалося голосування, мера й заступників – як вбачається з відео – старанно фотографувала представниця мого фан-клубу №2 (ну, де Леонід Сонцесяйний – за блогера).

І вона може або оприлюднити ті фото для викриття корупції на другому поверсі міськради… або не оприлюднити. Типу – знаєте, не збереглися.

У наш час інформаційних технологій відновити можна все. А головне, можна пригадати – склерозу ж бо нема.

Та чи насмілиться сайт нардепа Гузя надати громадськості й непідкупній Феміді цей компромат на нововолинського мера і свідчити проти нього?

У суді виступати – це не фотожаби малювати…

Для особливо пильних

Невже департамент захисту економіки ГУ Нацполіції не спромігся вишукати на нововолинських владців геть нічого свіжішого і цікавішого за рішення сесії від 12.11 далекого 2015-го?

І я тут навіть не про кількамільйонні оборудки. Скласти протокол за корупційне діяння правоохоронці можуть лише впродовж короткого терміну. Може, йдеться про цьогорічне голосування? Адже зарплату чиновникам підвищують щороку – з урахуванням інфляції та інших моментів.

А  якщо все ж таки мова про події 2015-го, то чому поліція передала до суду цю елементарну адмінсправу аж півтора року потому? Хто заважав угледіти корупцію одразу?

На сесіях неодмінно сидить пан прокурор. Вчащає й начальник міськвідділу поліції. Чому ж вартові закону спохопилися так пізно?

 

 

ДО РЕЧІ

На тій-таки сесії 12.11.2015 Сторонський А.М. за лічені хвилини став три в одному: і секретарем міськради, і першим заступником міського голови, і членом виконкому.

Із цим триєдиним чиновником щодо явно незаконного об’єднання/суміщення ним посад у самоврядній і виконавчій гілках влади досі судиться громадський діяч А.Бідзюра. Самотужки. Правоохоронці тут порушень закону чомусь не вбачають.

 

Наталя Камишникова

 

P.S. Уточнила у тексті відомості інсайдерів, на яких там послалася. Посміялася з бабської та нервозної реакції “адміністрації порталу” на мій допис. Ця хамська реакція якнайкраще свідчить, що я написала правду.

І запит від адвоката був, і вручили його “порталу” в кабінеті мера, і “адміністрація” після цього ходила глибоко занепокоєна. 🙂

І на відео 2015 року чітко видно: ПРИБРЕХАВ “портал”! Сапожнікова та його першого заступника під час голосування нема у кадрі!

Засновників “порталу” теж не було видно під час бурхливого розгляду 24 травня питання, на якому так залежало депутату Л.Климовичу. Невже сховалися за завісою чи під столом?

Та й  селищний голова Топорівський мав дуже блідий вигляд після дебатів із Сапожніковим.

Може, ті дебати відшибли пам’ять молодому чиновнику – геть забув про свої велемовні подяки Климовичу! Доведеться нагадати. Документально. І не лише про них.

РАДАР закликає хамуватого Топорівського: “припини публікувати плоди своєї хворої фантазії” щодо Камишникової, навчися сприймати критику гідно, не хами. Ти все ж таки публічна особа, а не закомплексований підліток.

І менше бреши – гидко дивитись, як потім викручуєшся.

 

 

Наостанок. Голосування на сесії 12.11.2015 р. було чітко видно тому ж таки Топорівському, що сидів у президії. Мав побачити, як голосували міський голова та його заступники.

Піде в суд свідчити проти мера? Разом із представницею “Бугу”?

Запасаємось попкорном. 🙂

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: