костюмме

Лікарі купують спецодяг за свої гроші. Дивні звичаї Нововолинської ЦМЛ

34 9078

Користувач обурився у соцмережах, що педіатр Ковальова веде прийом пацієнтів у звичайному одязі, а не у білому халаті.

Вона відповіла:

– Шановний, за 27 років мені лікарня не дала жодного халату, а за свої кошти я принципово не буду купувати!

 

РАДАР впав у ступор: у медичному закладі не видають працівникам спецодяг?!

І запитав трьох перших-ліпших медиків: невже?..

 – Не видають, купуємо кожен собі. Так заведено, всі вже звикли.

Отак короткий відеосюжет репортерів UA: Волинь про мороку з деклараціями у Нововолинському центрі первинної медико-санітарної допомоги несподівано виявив іще одну проблему – задавнену, з бородою…

РАДАР погуглив: а що нам каже закон?

А він каже:

Адміністрація медичних установ повинна забезпечувати весь персонал закладу засобами індивідуального захисту та медичним одягом.

Дана вимога поширюється на всі санітарно-медичні заклади незалежно від їх адміністративного підпорядкування, форм власності або спеціалізації.

Нормативи видачі медичного одягу та вимоги щодо його комплектності затверджені НПАОП 0.00-4.01-08 (Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту (далі – ЗІЗ), затверджене наказом Держгірпромнагляду від 24.03.2008 № 53).

Звичайний медичний халат коштує (розцінки з інтернету) від 200 грн. до 345 грн. Є й дорожчі, але нас цікавить суто бюджетний варіант.

У Нововолинській ЦМЛ і ЦПМСД (разом) працює понад 500 медиків.

Їм мають видавати 3 халати (костюми) на 36 місяців. Тобто один халат щороку.

Тепер полічіть.

А нічогенька така економія виходить… У чию кишеню? І куди дивиться служба з охорони праці?

І це ми ще не рахували вартість шапочок, шкіряних капців, рукавичок… Їх теж мають надавати безкоштовно згідно з нормативами носіння.

РАДАР підозрює, що безкоштовні шкіряні капці нововолинським медикам навіть не снилися.

Чи як?

 

 

На фото з сайту ЦМЛ  – медики кардіологічного відділення Нововолинської ЦМЛ із почесною відзнакою – сертифікатом “Чиста лікарня”.

Цікаво, спецодяг їм видали? чи вони теж самі купили?

У ТЕМУ:

Скандал у лікарні. Педіатри і сімейні лікарі обурені тяганиною

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

34 Коментар "Лікарі купують спецодяг за свої гроші. Дивні звичаї Нововолинської ЦМЛ"

повідомляти

Альона
4 місяців 26 днів тому

Це давно не новина

Санта😎
4 місяців 26 днів тому

Більшість з гуманітарки.Там часто такий висить. Чому лікарі це терплять? Значить їм не вигідно кудись іти і щось говорити. Звикли.. Добре і так.. Є ще хуже. Даремно, треба своє відстоювати, це престижна робота яка має добре оплачуватися, але.. Крали крадуть і будуть красти ті :насяльнікі:Чому за кордоном інакше? Тому що держава думає за людей, а не за те, як би набити свої кармани.

Життя
4 місяців 26 днів тому

Все в цій лікарні за правління цього діда Мороза за власні кошти: і лікування,і проходження курсів підвищення кваліфікації,і хабарі щоб влаштуватися на роботу,медогляд з чарівною Бельською. А ви кажете халати і капці. Звісно ж всі купують медогляд за свої кошти. Гнати ту банду геть!!!

Медик
4 місяців 26 днів тому

Що там костюми??? Ми купуємо ручки, бумагу, клей за власний рахунок…. Костюм це не саме страшне))) І ще… За 200 грн купити костюм не реально(((

Читач
4 місяців 26 днів тому

Це завжди було в лікарні є і буде. Дякую що ви про це згадали. Після статі нічого не зміниться проте сміття час від часу треба виносити. Знаю точно в Луцькій Обласній Клінічній Лікарні одяг персоналу хірургічного відділення купує лікарня. За інші відділення не знаю. В нас напевно ніколи не прийде час коли лікарі отримають халат з рук Мороза.

Олександр
4 місяців 26 днів тому

Значить Мороз має отримати пендаля!

Ульріх
4 місяців 26 днів тому

Коли то лікарям купували спецовку .певно так само як шахтарям)))))))

Тролик
4 місяців 26 днів тому

Мовчання ягнят… А ваша профспілка де? Гава її зїла?
Хоча мабуть як завжди , Мороз поставив головою свого ставленика, а ягнята внески полатять і не мекають.

анти чобіт
4 місяців 26 днів тому

знову немає коштів навіть на халати,це у європейському містечку так,цікаво чому всі мовчали всі ці роки, зате на премію вусатому та його трутням завжди є

Гість
4 місяців 26 днів тому

Я як прийшла на роботу до лікарні, ніхто їх і не видавав,самі купували халати,шапочки,бумаги щоб друкувати бланки,навіть рідке мило іте що потрібно для роботи.То ж що тут дивуватися.Ніхто про тебе не поділяється, якщо це ти не зробиш сам.А халат продавали люди які розпродували їх десь скуповуючи.

ХХХ
4 місяців 26 днів тому

На мою думку лікар без халата справляє на пацієнта(клієнта) таке ж враження як продавець на ринку котрий кладе фарш голими брудними руками

YYY
4 місяців 26 днів тому

На мою думку, з керівника, який за 31 рік роботи головлікарем у порушення закону не забезпечив своїх підлеглих (лікарів, медсестер, санітарів) спецодягом, треба зняти і білий халат, і звання заслуженого медика. Бо там явно брудна бухгалтерія. Не може бути, щоб на спецодяг лікарня не закладала кошти.

Бімбер
4 місяців 26 днів тому

Згідний з вами на всі сто. Але, на мою думку, в даній ситуації халат відсутній не тому що його нема(коли в лікарні перевірка, то халати всі носять), а тому що лінь вдягнути.

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 26 днів тому

“Ded Moroos” – пузатий бос, зажав спецодяг для медиків? І це ж треба бути такими покірними, щоб і не писнути за стільки років!?

лікарі
4 місяців 26 днів тому

дід мороз – може ти вже пішов би ? чи справи не пускають ? і хотів би з дідом мером зробити лікарню ще кращою за рахунок відкатів при закупівлях ? чому КРУ не цікавиться закупівлями в лікарні ? я впевнений ці халати пройшли в лікарні як вже закуплені ! але закуплені як повітря . ну ДІД МОРОЗ -ваша відповідь , як гол.лікаря , і як депутата ? невже ви думаєте , що ніхто нічого не бачить ?

Олександр
4 місяців 25 днів тому

“лікарі”, а Ви тільки на “радар” вмієте писати… Знаєте хто во міністра? Прізвище, адресу?

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 25 днів тому

Це терористичний акт, “ОЛЕКСАНДРЕ”. Відносно членів тер. громади Нововолинська. Скоюваний слабкими і боягузливими істотами (навіть не людьми) – хабародавцями і “благодійниками”, які кладуть на лапу начальству, пильно дивлячись їм в дупу: Ой, які ви розумненькі та хорошенькі. Красивенькі і зовсім не старі! Керуйте нами ще.
Холєра. Я та моя родина все своє свідоме життя страждаємо і потерпаємо матеріально, від цих підлабузливих сволот.

Ольга ст. медсестра
4 місяців 26 днів тому

А скажіти кому взагалі і ДЕ? видасть? ??, цікаво?

Олександр
4 місяців 26 днів тому

А що тут обговорювати-будинки на зарплату не будуються! Навіть на мерську…

Іринка
4 місяців 26 днів тому

В лікарні взагалі нічого не видають,а навпаки хочеш працювати неси щоб влаштуватись на роботу,щоб пройти курси підвищення кваліфікації,а будеш гавкати…. не дадуть працювати,не подобається розраховуйся.

Тролик
4 місяців 26 днів тому

А я думаю тут була корпоративна змова. Вам лікарям дозволено брати побори у пацієнтів, нам “морозам” можна деребанити бюджетні гроші. Деякі в “шоколаді” (не всі лікарі падлюки). Тут появилася Супрун і схемка поламалася.

Олександр
4 місяців 25 днів тому

Колись, я просив дописувачів не писати про “побори” в лікарні, а зробити навпаки-розповісти історію як вас класно, згідно з Конституцією України, лікували…. Вже і не чекаю…

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 25 днів тому

А я просив не давати хабарів і “благодійних внесків”. ЯК ДО СТОВПІВ.

антилікар
4 місяців 25 днів тому

говорити то вже говорити все.гляньте як лікарі тісно співпрацюють з аптеками ! здають ліки відрами ! як ви думаєте де вони їх беруть ?

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців 25 днів тому

Як де!? У “чорній хаті”, звісно. Назвати адресу? Протерміновані із перебитими датами виготовлення. :))

Олександр
4 місяців 25 днів тому

Ви, знаєте, я не бачив відер з ліками, але під весну підготую декілька десятків листів до різних міністрів і не тільки… Дуже хочеться декому розповісти про “чудне містечко – Нововолинськч”. І буде це спробою вирішення своїх персональних проблем – від тепла і води і до медицини… Пропонував об’єднуватись-бажаючих немає!

Бандерівка
4 місяців 24 днів тому

Бажаючих нема не тільки у вашому випадку, бо ще не зникла у наший людей погана радянська звичка надіятись на якогось “дядю” чи “тьотю”, не вмерла в рабсько-прислужницьких душах ідеологія, що хтось має зробити все для них,а вони тимчасом тихенько собі по кутках відсидяться, поки хтось за них розбірки робити буде. А найгірше те, що ті раби-прислужники вважають, що вони все роблять правильно, бо їх така їхня позиція повністю влаштовує більше їм так зручно

Іра
4 місяців 25 днів тому

Ну це жесть звісно.
Але з іншої сторони: якщо ковальова така принципова, то хай би йшла і питала, де її халат.

Скорочено. Висловлюйтесь акуратніше.
Модер

РАДАР
4 місяців 25 днів тому

Света Горох: І не тільки лікарі. Санітарки теж за свою крихітну платню багато що купують.
Леся Василишина: Екстрена допомога також купляє за свої гроші.

Медик
4 місяців 23 днів тому

Медики багатьох лікарень купують спецодяг за власний кошт. А ще ми купуємо ручки, папір і навіть деякі ліки для першої невідкладної допомоги бо в лікарні ” грошей нема”, або ” держава не виділяє” ! Це реалії сучасної української медицини .

Оленка
4 місяців 12 днів тому

Я не розумію чому вся увага сконцентрована лише на медиках .Чому ніхто не напише за шахтарів. які також уже давно купують і чоботи, і портянки, і мило, і рушники , і заробітна плата чотири рази в рік.

Олеся
4 місяців 11 днів тому

Працювала 6 років у психіатричній лікарні і нам ніколи не купували халатів. Тільки, що й кричали зовнішній вигляд, халат повинен бути білого кольору! Прийшла на роботу нова медсестра у кольоровому костюмі то їй заборонили ходити у ньому, а яка вам різниця ви ж його не купували?! Так і доставали бідолагу, що звільнилась і пішла працювати до іншої лікарні. Благо що хоча б курси підвищення кваліфікації були безкоштовні.

Ульріх
4 місяців 11 днів тому

Не будьте фейком, психіатрія то не урологія.

Олеся
4 місяців 11 днів тому

На роботу, що влаштуватися у село на Фап чи амбулаторію гроші треба платити!!!! Всі знають і це вже давно! Набридло!

wpDiscuz