гай1

На честь загиблих героїв хотіли висадити дубовий гай. Але місця в Нововолинську не знайшлося…

33 1071

Нещодавно дізналася, що мешканці Нововолинська хотіли висадити дубові деревця і створити алею Слави в пам’ять про загиблих наших воїнів. Громада хотіла вшанувати героїв.

Але чиновники в Нововолинську не знайшли місця для майбутньої алеї.

Люди хотіли висадити дубовий гай, бо у нас хлопці були, як дуби, сильні духом, не згиналися, стояли на смерть… Хотіли, щоб не тільки портрети у центрі міста, а й дерева нагадували про загиблих.

У Володимирі-Волинському місце знайшлось, а у нас – ні.

Ще будучи ученицею старших класів, я разом із учителями й учнями садила берізки за селищем біля стадіону. Минуло багато років. Берізки виросли, те місце стало березовим гаєм.

 

 

То невже при колишній владі було простіше? Нововолинське керівництво вже землю громади повіддавало у приватну власність чи не має бажання рахуватись із думкою громади? Щось із місцевою владою не те. Це обурливо, і це ганьба!

Хлопці наші за землю нашу життя поклали. То що ж заважає чиновникам у пам’ять про це шматок цієї землі віддати як останній дарунок загиблим і згорьованим рідним і близьким?

Наша земля багатостраждальна, а народ наш – мученик. На цій землі повинно бути місце для храму, для садіння дерев і для вшанування пам’яті героїв.

 

Людмила Зіменко

селище Благодатне

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

33 Коментар "На честь загиблих героїв хотіли висадити дубовий гай. Але місця в Нововолинську не знайшлося…"

повідомляти

НАТА
11 місяців 21 днів тому

Ці берізки були посаджені ще у 1980році.

людмила зіменко
11 місяців 21 днів тому

У 1978 році я закінчила школу, я 1961 року народження, так що ви не праві.

НАТА
11 місяців 21 днів тому

Я пам”ятаю, коли ми ще в 4 класі ходили обсапували ці берізки і нам наш класний керівник розповідала, що це випускники 80 року школи №9.

людмила зіменко
11 місяців 21 днів тому

“Ната. ” Я з однокласниками садила іх на суботнику . А хто вам що сказав – то ваші проблеми. Ви з якого року народження?

НАТА
11 місяців 21 днів тому

Можливо ви праві,розкажіть детальніше про створення березового гаю. А я з випуску 1987року. І те що я писала раніше то це правда ми доглядали чі берізки.

Анатоль_ Бідзюра
11 місяців 21 днів тому

До речі. У центральному парку Нововолинська чотри роки тому повирізали майже всі дуби. Залишився один. А може й того вже нема. Стовбури були акуратно складені на місці, де тепер розкидають свої шатра гастролюючі циркачі. Писав у НВ виконком і у Луцьк. Реагування – О. Маю фото пеньків і стовбурів. Судити потрібно місцеву владу. І то давно вже пора. Зажерлася і знахабніла до краю.

людмила зіменко
11 місяців 20 днів тому

Цілком згідна з Вами. Я збираю матеріал для звернення до природоохоронноі прокуратури. Зберігайте усі фото і, можливо, документи, бо вони можуть знадобитись.

Анатоль_ Бідзюра
11 місяців 20 днів тому

Фотодокументи надам на першу вимогу.

анти чобіт
11 місяців 20 днів тому

ще б один старий пень із виконкому дуба врізав,було б добре

людмила зіменко
11 місяців 21 днів тому

Шановна “Ната”. В якому році посадили берізки я сказати не можу. Але у той час суботники були частиною політики і економіки держави. На суботники ходили масово і підприємства, і навчальні заклади. Так, садила берізки школа

людмила зіменко
11 місяців 21 днів тому

номер дев’ять. Мені здається, що там були присутні і молодші за мене школярі, адже був важливим ще і виховний процес, нас вчили робити щось хороше,світле, добре і вічне. Потім деякі деревця чи то всохли, чи хтось поламав, і нам було дуже шкода, що вони вже не виростуть. Ми теж ходили іх обкопувати, доглядали за ними знову- таки на суботниках. Посадили той гай березовий до 1980 року це точно.

юрій
11 місяців 21 днів тому

не знайшлося?………..чи не захотіли знайти? це різні питання, а за другим питанням криється питання – чи вже нема , що шукати?…. з мером товаришем сапожніковим, великим комбінатором, є велика ймовірність, що вже все продано, по хорошій ціні, …..для його кармана

Бубочка
11 місяців 21 днів тому

Слів нема, залишились емоції. Не хочу клясти, але маю надію, що і Сапогу колись землі забракне 1×2 і 2 в глубину.

Вуаля
11 місяців 21 днів тому

На мікрорайоні Шахтарському (від перехрестя – вниз, з лівої сторони) повсихали всі саджанці. Можливо там посадити діброву.

іра
11 місяців 21 днів тому

посадіть у Благодатному, там місце знайдеться

людмила зіменко
11 місяців 21 днів тому

А хлопці ж то були з Нововолинська. То невже ім у рідному місті місця для вшанування пам’яті не знайдеться?

людмила зіменко
11 місяців 21 днів тому

Думаю, що сама громада повинна вирішувати. Було б добре, якби розглянули декілька варіантів

Анатоль_ Бідзюра
11 місяців 21 днів тому
До Людмили. Розглядати ці варіанти потрібно у комплексі зі іще одним питанням – недовіра міському голові. Без нього всі Ваші добрі починання приречені на провал. Пам’ятаєте колотнечу на східцях міськради – аж три дні, у присутності тисяч людей? Коли взимку із ІІІ Майдану, у 2014 р., повернулися бійці нововолинської Штурмової сотні і оголосили про недовіру міському голові В.Сапожнікову? Як він звиваючись вужем, написав заяву про свою відставку? У мене є її фотокопія. І що ж? На третій день мер зібрав бюджетників і пригодованих депутатів та й провів перед міською радою позачергову сесію. І… залишився. Донині. А перед тим, на ІІ… Читати далі »
юрій
11 місяців 21 днів тому

так звана рада від усієї громади міста – це це повнісстю просапожнковський орган стрих членів на чолі зі старшим сторонським, що теж говорить про цілковиту керованість цієї членоради товаришем палким комуністом на свою користь, так що шансів в дубків ніяких

юрій
11 місяців 21 днів тому

так і в самих містян шансів нема до поки весь цей членовиконком в цьому складі там сидіти буде

людмила зіменко
11 місяців 21 днів тому

Шановна Нововолинська громада. Запрошую усіх небайдужих, волонтерів, активістів організуватися і зайнятись вирішенням питання по створенню дубового гаю, Алеі Слави. Потрібно написати звернення до міськвиконкому із проханням виділити для цього проекту земельну ділянку. Нехай міськвиконком на це письмове звернення дасть офіційну письмову відповідь, Таким буде початок цього проекту згідно з законом. Пишіть у коментарях, або на info@radar.in.ua

є хороше місце для для дубків
11 місяців 19 днів тому

климовичу незаконно біля хлібзаводу знову сапог десь біля 20 соток вддав, а там би гайок не завадив би.

уточнення місця для дубків
11 місяців 10 днів тому

Крім тих двох ділянок незаконно наданих під забудови, Климовичу, кажуть, наділили ще поруч 20 соток за асфальтованою дорогою в сторону хлібозаводу.Мова іде за чергове незаконне привласнення комунального майна Климовичем для створення бізнесу.Тобто для Героїв місця немає,а для климовичів зелене світло по ” захопленнях ” комунального майна..

Невідомий
11 місяців 19 днів тому

2 роки тому активівісти ЦК “Азов” в парку культури висадили калинову алею до дня народження Т.Шевченка. На даний час осталася 1 калина, хоч ще в минулому році всі посаджані калинові кущі гарно зеленіли.
Народ у нас такий-покрадуть, поламають, знищать.

людмила зіменко
11 місяців 18 днів тому

Я думаю, що той ” народ” бере приклад з керівництва нашого міста.

КіберГай
11 місяців 15 днів тому

На 5-му мікрорайоні за буд.13 (внизу на пустирі) потрібно висадити ці дуби.В память загиблого ГЕРОЯ-КІБЕРГА колишнього мешканця цього будинка.

людмила зіменко
11 місяців 14 днів тому

Повністю згідна з Вами. Тому ще раз закликаю створити ініціативну групу, яка буде займатися цим питанням. Дубові саджанці не тільки треба посадити, іх ще і треба доглядати, поки вони ростимуть .

wpDiscuz