галинівський фап, володимир-волинський район

Нові вікна для галинівського ФАПу від Фонду братів Юнаків

4 969

Сільська медицина потребує чимало. Та є базові речі, без котрих вона не може функціонувати ефективно. Наприклад, тепле приміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с.Галинівка, що на Володимирщині.

“Щороку я з молодшою медсестрою затягувала наші старі вікна звичайною поліетиленовою плівкою, – розповідає Ірина Гірняк, завідуюча ФАПу. – Звісно, від холоду це майже не рятувало, але принаймні вітер не свистав зі шпарин. У приміщенні було прохолодно.

Ми обслуговуємо 312 чоловік у Галинівці. Маємо обладнання для багатьох процедур. Наприклад, хворі у нас проходять вигрівання, ультразвук, токи, інгаляцію тощо. Також ми проводимо щеплення. Щодня маємо відвідувачів.

Як ви розумієте, в холодному приміщенні проходити такі процедури дуже некомфортно. Та найбільша проблема навіть не в цьому. Маючи вартісне обладнання, ми хвилюємося, що воно може вийти з ладу. Адже для електроніки дуже важливо, аби вона зберігалася при відповідному температурному режимі.  Саме це і стало причиною нашого звернення у Фонд братів Юнаків “Кращий вибір”.”

“Попросили встановити 4 вікна, – розповідає Микола Юнак, засновник благодійного фонду. – Хлопці, оглянувши приміщення, переконалися – треба мінімум 6 вікон замінити. Так і зробили. Сподіваюся, що тепер у трьох кімнатах ФАПу й котельні буде значно тепліше.  Відтак і медикам  апаратуру збережемо, і люди не будуть мерзнути, коли приходять туди лікуватися. “

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

4 Коментар "Нові вікна для галинівського ФАПу від Фонду братів Юнаків"

повідомляти

Гастроентеролог
11 місяців 19 хвилин тому
Як на мене, то дивно читати подібні статі, особливо від тих, хто заявляє про свою незаангажованність. Поясню чому. Усі державні установи повинні ремонтуватись та обслуговуватись з держбюджету за наші з вами податки. Чому цього не робиться? Адже податки ми сплачуємо справно. Може тому, щоб подібні Юнаки потім могли себе піарити на подібних “добрих справах”? Не маю звички лізти до чужих гаманців, та у мене питання, а де так тяжко паше сам Юнак, що може дозволити собі бути благодійником та меценатом? Чому пересічні громадяни животіють і не можуть дозволити собі бодай нормально харчуватись та пролікуватись, а “меценати” зростають, як гриби після… Читати далі »
Терапевт
10 місяців 29 днів тому
Гастроентерелог, ваша особиста думка на мою думку – це стереотипи бідної та лінивої людини. Вам дивно читати статті про те, що підприємець який мабуть заробляє десятки тисяч доларів в аграрному бізнесі може частину коштів виділяти на благодійність? Це нормальна практика у всьому світі. Чому вас це дивує? Бо ви би ти так не робили навіть якби заробляти мільйон ? То не міряйте всіх по собі. Я поважаю людей, які жертвують іншим. Я сам в бізнесі багато років і знаю, що бізнесу в нашій с*аній державі ніхто ніколи не помагає. Тому підприємці завжди всього добиваються самі, ні на кого не розраховують,… Читати далі »
Гастроентеролог
10 місяців 29 днів тому
Привіт, колего! Якщо Вас, колего, зачепила моя думка, то Вас щось по-великому не влаштовує. І, так, мені байдуже Ваші майдани, не скачу, не підтримую, не ведуся. Не збираюся нікому нічого жертвувати, бо нікого жертвами не рахую. Що наскакали переможці-нехай хлебчуть. А з депутанами та чинушами не збираюся ні воювати, ні бесіди вести, тому, що не ходжу на вибори. Нема з кого вибирати, бо рахую, що при владі злодії, які зроблять все, щоб при владі і залишитись, і мій голос ламаного гроша не коштує у данній країні. Про підприємців такої ж думки, тому що якщо підприємець ЧЕСНО працюватиме і ЧЕСНО, без… Читати далі »
editor
10 місяців 29 днів тому
Не думаю, що наш “гастроентеролог” – лінива людина. І не думаю, що зажлобив би зі свого мільйону (якби мав) кошти на благодійність. Просто викривальний пафос “гастроентеролога” – не за адресою. Є стільки багатих жлобів, яким глибоко плювати, які там вікна у сільському ФАПі чи як нещасні батьки збирають кошти на операцію дитині. Розкажіть тим батькам про нашу безкоштовну медицину і що держава повинна. І покажіть тим чиновникам, які дерибанять народні гроші, як ви особисто боретеся з корупцією. Ви не зобов’язані боротись? Ну, от і Микола Юнак не зобов’язаний. Давайте виходити з тих реалій, які є. Поважаю багатих, які хоча б… Читати далі »
wpDiscuz