Сільська медицина потребує чимало. Та є базові речі, без котрих вона не може функціонувати ефективно. Наприклад, тепле приміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с.Галинівка, що на Володимирщині.

“Щороку я з молодшою медсестрою затягувала наші старі вікна звичайною поліетиленовою плівкою, – розповідає Ірина Гірняк, завідуюча ФАПу. – Звісно, від холоду це майже не рятувало, але принаймні вітер не свистав зі шпарин. У приміщенні було прохолодно.

Ми обслуговуємо 312 чоловік у Галинівці. Маємо обладнання для багатьох процедур. Наприклад, хворі у нас проходять вигрівання, ультразвук, токи, інгаляцію тощо. Також ми проводимо щеплення. Щодня маємо відвідувачів.

Як ви розумієте, в холодному приміщенні проходити такі процедури дуже некомфортно. Та найбільша проблема навіть не в цьому. Маючи вартісне обладнання, ми хвилюємося, що воно може вийти з ладу. Адже для електроніки дуже важливо, аби вона зберігалася при відповідному температурному режимі.  Саме це і стало причиною нашого звернення у Фонд братів Юнаків “Кращий вибір”.”

“Попросили встановити 4 вікна, – розповідає Микола Юнак, засновник благодійного фонду. – Хлопці, оглянувши приміщення, переконалися – треба мінімум 6 вікон замінити. Так і зробили. Сподіваюся, що тепер у трьох кімнатах ФАПу й котельні буде значно тепліше.  Відтак і медикам  апаратуру збережемо, і люди не будуть мерзнути, коли приходять туди лікуватися. “

Прочитав сам? Поділись з іншими: