IMG_20181108_140426

Обережно, це знову Коптюк!

12 1928

Нововолинці вже встигли помітити: біля Будинку школяра (центру дитячо-юнацької творчості) замінюють покриття. Замість бетонних плит, мабуть, буде бруківка. Це добре.

Погано те, що бюджетні кошти поквапливо освоюють наприкінці року. Надворі все ж таки листопад, а не липень, і погода не сприяє якісному ремонту.

Як організовано роботи і яка тут техніка безпеки (насамперед для дітей, що постійно снують повз гори плит і купи піску) – ви оціните самі.

 

Це зранку…

 

А це надвечір…

 

Така робота триває з понеділка.

Схоже, що тут ударно халтурять   наймити друга мера     працівники А.Коптюка (ПП “МП “Сантехмонтаж”).

 

Усі фото – Агент Проzorro

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

12 Коментар "Обережно, це знову Коптюк!"

повідомляти

Олександр
7 місяців 17 днів тому

Ось Вам і приклад нововолинської корупції! Лежали собі плити-ям не было-вирішили прихватизувати кошти…. А в той час безліч доріг і тротуарів без асфальту! Вибирайте далі злодіїв!

Василь
7 місяців 13 днів тому

Міська рада – це такі люди, які беруть наші гроші, частину залишають соб (проганяючи через фірми кОПТЮКА)і, а на залишені кошти створюють нам проблеми.(знову ж таки через фірми кОПТЮКА).
Чого тільки вартий асфальтовий ремонт за Будинком культури. ЦЕ ЖАХ !!!

Читач
7 місяців 17 днів тому
Але телепні. От лежали собі плити і ще б стільки ж пролежали б. Якість бетону того часу, то не зрівняти ні з чим. Невже в тому місці виникла аж така необхідність їх замінювати. Ні, це як би похвально, але тоді коли в місті першочергові проблеми усунені. То годинник той бракує слів. То ремонт доріг не по погоді, щоб на халтурі ще раз гроші відмивати то ці плити. Не місто, а одна біда і дира яка ще більш розширюється. Першочергове безпечність. Камери чуть би не в кожному дворі і тоді мера би вихваляли за таке процвітання в місті і автоматично цим… Читати далі »
АНАТОЛЬ_ Бідзюра
7 місяців 17 днів тому

Мер повністю у сунувся від виконання своїх обов’язків. Він і раніше не сяяв працьовитістю хіба що на власний шкурний інтерес, а тепер взагалі відійшов від усіх міських справ. Хоче на голову ОТГ. Проте, шанси доволі примарні. Пора у монастир. Низкиницький. Чернецем. Піст, молитва, щире каяття… :)))

Проzorro
7 місяців 16 днів тому
Там просто справжні піщані дюни Коптюка. Піску стільки хоч верблюдів можна випускати але то таке. Головна біда в тому що ті плити поскладені так що малі діти коли скачуть по тих плитах воно страшно хитається. Не дай бог куча плит упаде а збоку малі діти хто тоді буде винний в біді ти!!! Каптюк хоч ленточкою обгородити ті плити. ти ж напевно маєш діти ти батько ти повинний зрозуміти НЕ можна так робити. Поскидали кучу плит на кучу і поїхали. За малими дітьми не услідиш а там один стрибок дитини до біди. Хоч обгородити ті плити стрічкою! Ти своїх дітей уберігаєш… Читати далі »
Василь
7 місяців 16 днів тому

5-го листопада на річці Риловиця в районі вулиці Луцької у Володимирі-Волинському Коптюк розпочав проводити очищувальні роботи. Розпочати роботи вдалося дякуючи підтримці народного депутата Ігоря Гузя. Гузя вже шахтарські з/п не цікавлять. Йому аби Коптюк без роботи і грошей не сидів. “Мачмалу” на беріг викидає, а вона йому назад в річку сповзає. Рибалкам до річки не підійти. А Ви там з якімись плитами у Новіку. Пісок по документам Коптюк навозив. Його там не було.

Проzorro
7 місяців 16 днів тому

Дуже цікавий досвід по обміну. Син мера Володимира приступив на рік до управління Нововолинським великим ринком (по тті обіцяв порядок там навести). Наш Нововолинський Каптюк у Володимирі дно річки чистить. Дуже цікаво, яку золоту рибку у його кишеню покладе мер Володимира за очисні роботи річки?

Василь
7 місяців 16 днів тому
“Ми хочемо зробити відпочинкову зону біля річки. Розпочати роботи вдалося дякуючи підтримці народного депутата Ігоря Гузя. Частина коштів виділена з обласного бюджету. Роботи на річці будуть продовжені і наступного року”, “Фактично як такої річки Риловиця до сьогодні ми і не бачили. Це були зарослі. Сьогодні ж на меті стоїть очистка річки та покращення гідрологічного стану. Будемо надіятися, що у цьому році вдасться сформувати русло річки. Глибина очистки у межах одного метра, а ширина найменшого місця в межах 3-ох метрів. У районі мосту русло буде викладенобласного екологічного фонду. Сприяв у цьому напрямку народний депутат Ігор Гузь”е бутовим каменем. Також планується сформувати… Читати далі »
Проzorro
7 місяців 16 днів тому

Пісок був під плитами! Його ніхто не привозив!

анти чобіт
7 місяців 15 днів тому

його по документам *привезли*

Ульріх
7 місяців 14 днів тому

Куди плити подінуть?

Галина
7 місяців 13 днів тому

Ще б пандус зробили на сходах, а то з коляскою неможливо туди заїхати (хіба кругом об’їхати по калюжах)

wpDiscuz