Обережно, це знову Коптюк!

12 2020

Нововолинці вже встигли помітити: біля Будинку школяра (центру дитячо-юнацької творчості) замінюють покриття. Замість бетонних плит, мабуть, буде бруківка. Це добре.

Погано те, що бюджетні кошти поквапливо освоюють наприкінці року. Надворі все ж таки листопад, а не липень, і погода не сприяє якісному ремонту.

Як організовано роботи і яка тут техніка безпеки (насамперед для дітей, що постійно снують повз гори плит і купи піску) – ви оціните самі.

 

Це зранку…

 

А це надвечір…

 

Така робота триває з понеділка.

Схоже, що тут ударно халтурять   наймити друга мера     працівники А.Коптюка (ПП “МП “Сантехмонтаж”).

 

Усі фото – Агент Проzorro

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр
2 років тому

Ось Вам і приклад нововолинської корупції! Лежали собі плити-ям не было-вирішили прихватизувати кошти…. А в той час безліч доріг і тротуарів без асфальту! Вибирайте далі злодіїв!

Василь
2 років тому
Відповісти  Олександр

Міська рада – це такі люди, які беруть наші гроші, частину залишають соб (проганяючи через фірми кОПТЮКА)і, а на залишені кошти створюють нам проблеми.(знову ж таки через фірми кОПТЮКА).
Чого тільки вартий асфальтовий ремонт за Будинком культури. ЦЕ ЖАХ !!!

Читач
2 років тому

Але телепні. От лежали собі плити і ще б стільки ж пролежали б. Якість бетону того часу, то не зрівняти ні з чим. Невже в тому місці виникла аж така необхідність їх замінювати. Ні, це як би похвально, але тоді коли в місті першочергові проблеми усунені. То годинник той бракує слів. То ремонт доріг не по погоді, щоб на халтурі ще раз гроші відмивати то ці плити. Не місто, а одна біда і дира яка ще більш розширюється. Першочергове безпечність. Камери чуть би не в кожному дворі і тоді мера би вихваляли за таке процвітання в місті і автоматично цим же боротьба з кражами. Хтілось би, щоб діти жили в безпечному місті. Господи почуй молитви.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
2 років тому
Відповісти  Читач

Мер повністю у сунувся від виконання своїх обов’язків. Він і раніше не сяяв працьовитістю хіба що на власний шкурний інтерес, а тепер взагалі відійшов від усіх міських справ. Хоче на голову ОТГ. Проте, шанси доволі примарні. Пора у монастир. Низкиницький. Чернецем. Піст, молитва, щире каяття… :)))

Проzorro
2 років тому

Там просто справжні піщані дюни Коптюка. Піску стільки хоч верблюдів можна випускати але то таке. Головна біда в тому що ті плити поскладені так що малі діти коли скачуть по тих плитах воно страшно хитається. Не дай бог куча плит упаде а збоку малі діти хто тоді буде винний в біді ти!!! Каптюк хоч ленточкою обгородити ті плити. ти ж напевно маєш діти ти батько ти повинний зрозуміти НЕ можна так робити. Поскидали кучу плит на кучу і поїхали. За малими дітьми не услідиш а там один стрибок дитини до біди. Хоч обгородити ті плити стрічкою! Ти своїх дітей уберігаєш а чужиж дітей наражаєш на травмування. Тиж зрузумій халтура це одне а діти інше! Приїдь на об’єкт подивися як твої люди ті плити поскладали. Дождися як діти з гуртків ітимуть і сам побачиш як ті плити під малими дітьми ходором ходять коли діти скачуть по них.

Василь
2 років тому

5-го листопада на річці Риловиця в районі вулиці Луцької у Володимирі-Волинському Коптюк розпочав проводити очищувальні роботи. Розпочати роботи вдалося дякуючи підтримці народного депутата Ігоря Гузя. Гузя вже шахтарські з/п не цікавлять. Йому аби Коптюк без роботи і грошей не сидів. “Мачмалу” на беріг викидає, а вона йому назад в річку сповзає. Рибалкам до річки не підійти. А Ви там з якімись плитами у Новіку. Пісок по документам Коптюк навозив. Його там не було.

Проzorro
2 років тому
Відповісти  Василь

Дуже цікавий досвід по обміну. Син мера Володимира приступив на рік до управління Нововолинським великим ринком (по тті обіцяв порядок там навести). Наш Нововолинський Каптюк у Володимирі дно річки чистить. Дуже цікаво, яку золоту рибку у його кишеню покладе мер Володимира за очисні роботи річки?

Василь
2 років тому
Відповісти  Проzorro

“Ми хочемо зробити відпочинкову зону біля річки. Розпочати роботи вдалося дякуючи підтримці народного депутата Ігоря Гузя. Частина коштів виділена з обласного бюджету. Роботи на річці будуть продовжені і наступного року”,
“Фактично як такої річки Риловиця до сьогодні ми і не бачили. Це були зарослі. Сьогодні ж на меті стоїть очистка річки та покращення гідрологічного стану. Будемо надіятися, що у цьому році вдасться сформувати русло річки. Глибина очистки у межах одного метра, а ширина найменшого місця в межах 3-ох метрів. У районі мосту русло буде викладенобласного екологічного фонду. Сприяв у цьому напрямку народний депутат Ігор Гузь”е бутовим каменем. Також планується сформувати сам острів. Роботи виконуються за кошти, виділені з міського і
Петро Саганюк. та Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук не при ділах, то все Ґузь з коптюком.
https://ru.slovoidilo.ua/promise/42179.html
Ігоре Володимировичу!
Чи будете довго ще цього безпредельщика коптюка до кінця свого депутатського сроку кришувати.
Закупівлі через Проzorro не для Вас пане Ігоре Володимировичу! Суми озвучте! Тоді розскажите шахтарям, чому вони не отримують з/п і шахта не добудовується. ЧЕСНИЙ, ви наш !

Проzorro
2 років тому
Відповісти  Василь

Пісок був під плитами! Його ніхто не привозив!

анти чобіт
2 років тому
Відповісти  Проzorro

його по документам *привезли*

Ульріх
2 років тому

Куди плити подінуть?

Галина
2 років тому

Ще б пандус зробили на сходах, а то з коляскою неможливо туди заїхати (хіба кругом об’їхати по калюжах)