громикол

Обстеженнями підприємців зацікавились телевізійники. Увага, нововолинці!

13 1919

РАДАРУ надійшла пропозиція від репортерів популярної телепрограми про проведення спільного журналістського розслідування.

Ідеться про так звані “обстеження” по-нововолинськи.

Телевізійники просять тих підприємців, які були свідками чи фігурантами “обстежень” на ринку, в магазинах, на підприємствах, зголоситись і поділитись інформацією.

Конфіденційність гарантують.

Також просять надати ВІДЕО з камер спостережень.

 Повідомляйте сюди: info@radar.in.ua

 

У ТЕМУ:

Якщо до підприємця нагрянуло “обстеження”…

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

13 Коментар "Обстеженнями підприємців зацікавились телевізійники. Увага, нововолинці!"

повідомляти

Фея
10 місяців 9 днів тому

Мимоволі була свідком, як прийшли представники якоїсь фірми у магазин з перевіркою. Здивуаало те, що вони не мали уявлення хто власник магазину. Як можна іти перевіряти і не знати до кого йдеш? Ситуація була схожа на скандальну програму Ревізор. До того ж той власник надзвичайно дбає про свій заклад.З тими перевірками щось не так – це і неозброєним оком видно.

Аміна
10 місяців 8 днів тому
Про журналістське розслідування-це сильно, враховуючи, що створення комісій з детінізації та легалізації найманої праці відбулось по усій Україні на підставі розпорядження Кабінету Міністрів, а не тільки в Нововолинську. Цікаво тільки, як такі комісії працюють в інших містах та областях і яким чином реалізовують свої функції, чи перевищують свої повноваження. Дивує інше – результат комісії Нововолинська призвів до резонансності та набув широкого розголосу, в зв’язку з чим дійсно є питання до представників органів влади, а посадові особи просто відмовчуються. Є ж чиновники, що створили цю комісію, є керівники, відповідальні за напрямки її роботи, які могли дати на цьому ж ресурсі офіційні… Читати далі »
Песець
10 місяців 8 днів тому

Можливо, там є різниця в методах роботи так званих комісій. Підійшли, запитали чи не хоче підприємець отримати консультацію. Схотів – стали дружно, кожен відспівав по своїй темі і пішли, не схотів – пішли собі далі, та ще й подякували за це. Таке собі волонтерство.
Але ж не таке чудо, як у нашій мерії придумали – нахрапом , криком, комплексну перевірку назвали “обстеженням” і думають, що вхопили удачу за бороду, і народ їм хабарики понесе, та й в казні грошей на новий “недогодинник” додасться.

Олександр
10 місяців 8 днів тому

А в мене запитання до *радара* -що це за подання інформації? Що значить *телевізійники*? Вибачте,я ніяк не відношусь до захисників місцевої влади,але ще критичніше до так званих підприємців.Хочете *правди*? Хто готовий добровільно пройти перевірку? Анонімно,без назв і прізвищ,і тим більше без негативних наслідків. Назвемо це *Антиревізор*,але впевнений,що таких сміливців не знайдеться.

editor
10 місяців 8 днів тому

Телевізійники – це телевізійники, подання інформації коректне. А от писати “так звані підприємці” – дуже зверхньо, фе.

Олександр
10 місяців 8 днів тому

Як реагує пан Громик я не знаю і не варто мене прив*язувати до *громиків*. Персонально мені хочеться жити в цивілізованій країні-де є *нормальний* бізнес,чесна влада ,населення з здоровим мисленням і об*єктивні ЗМІ.Якщо Вам такі не підходять-так і напишіть,не буду нервувати ні Вас,ні інших,кому так не подобаються мої коментарі.

editor
10 місяців 8 днів тому

Та пишіть, на здоров’я. РАДАР тільки радий. 🙂
Але обзивати людей “так званими підприємцями” – не ознака “здорового мислення”.

Олександр
10 місяців 8 днів тому

Краще поясніть мені ,нерозуміючому,як називати ПІДПРИЄМЦЯ,який продає *прострочену* продукцію,не дає фіскального чека, перевозить без квиточка,порушує санітарні та протипожежні норми…Ще?

Тролик
10 місяців 8 днів тому

Ви краще поясніть, як назвати чиновника, який? порушуючи всі закони та кодекси, робить незаконні перевірки? назвавши їх “обстеженням”?
Або іншого ***, який замість того, щоб поставити екологічний пост із відслідковування якості повітря в місті, поставить ще одну стелу або “недогодинник”. Або покладе асфальт, який розповзеться разом зі снігом.

Тролик
10 місяців 8 днів тому

Хочу запитати
А у Вас “перевірялка” виросла?

Олександр
10 місяців 8 днів тому

Хочете поміряти?Біда в тому,що в більшості населення ділянка мозку,де знаходиться *перевірялка* просто відсутня, а в когось там *підприємницька жилка* з*явилась,тому і живемо так. Тільки не втягуйтесь в полеміку-я за нормальний бізнес,а не за *совок* і *бардак*.

Тролик
10 місяців 8 днів тому

“Могем” помірятися.
А я за нормальні закони і за чесну владу. А то в нас одні клани і династії. Тато – голова колгоспу, значить, і сина має бути мінімум замом, тому і живемо так.

Олександр
10 місяців 8 днів тому

Тоді нам *мірятись* не потрібно! Я з Вами згоден.

wpDiscuz