Обстеженнями підприємців зацікавились телевізійники. Увага, нововолинці!

13 1987

РАДАРУ надійшла пропозиція від репортерів популярної телепрограми про проведення спільного журналістського розслідування.

Ідеться про так звані “обстеження” по-нововолинськи.

Телевізійники просять тих підприємців, які були свідками чи фігурантами “обстежень” на ринку, в магазинах, на підприємствах, зголоситись і поділитись інформацією.

Конфіденційність гарантують.

Також просять надати ВІДЕО з камер спостережень.

 Повідомляйте сюди: info@radar.in.ua

 

У ТЕМУ:

Якщо до підприємця нагрянуло “обстеження”…

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

13
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
10 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Фея

Мимоволі була свідком, як прийшли представники якоїсь фірми у магазин з перевіркою. Здивуаало те, що вони не мали уявлення хто власник магазину. Як можна іти перевіряти і не знати до кого йдеш? Ситуація була схожа на скандальну програму Ревізор. До того ж той власник надзвичайно дбає про свій заклад.З тими перевірками щось не так – це і неозброєним оком видно.

Аміна

Про журналістське розслідування-це сильно, враховуючи, що створення комісій з детінізації та легалізації найманої праці відбулось по усій Україні на підставі розпорядження Кабінету Міністрів, а не тільки в Нововолинську. Цікаво тільки, як такі комісії працюють в інших містах та областях і яким чином реалізовують свої функції, чи перевищують свої повноваження. Дивує інше – результат комісії Нововолинська призвів до резонансності та набув широкого розголосу, в зв’язку з чим дійсно є питання до представників органів влади, а посадові особи просто відмовчуються. Є ж чиновники, що створили цю комісію, є керівники, відповідальні за напрямки її роботи, які могли дати на цьому ж ресурсі офіційні… Читати далі »

Песець

Можливо, там є різниця в методах роботи так званих комісій. Підійшли, запитали чи не хоче підприємець отримати консультацію. Схотів – стали дружно, кожен відспівав по своїй темі і пішли, не схотів – пішли собі далі, та ще й подякували за це. Таке собі волонтерство.
Але ж не таке чудо, як у нашій мерії придумали – нахрапом , криком, комплексну перевірку назвали “обстеженням” і думають, що вхопили удачу за бороду, і народ їм хабарики понесе, та й в казні грошей на новий “недогодинник” додасться.

Олександр

А в мене запитання до *радара* -що це за подання інформації? Що значить *телевізійники*? Вибачте,я ніяк не відношусь до захисників місцевої влади,але ще критичніше до так званих підприємців.Хочете *правди*? Хто готовий добровільно пройти перевірку? Анонімно,без назв і прізвищ,і тим більше без негативних наслідків. Назвемо це *Антиревізор*,але впевнений,що таких сміливців не знайдеться.

editor

Телевізійники – це телевізійники, подання інформації коректне. А от писати “так звані підприємці” – дуже зверхньо, фе.

Олександр

Як реагує пан Громик я не знаю і не варто мене прив*язувати до *громиків*. Персонально мені хочеться жити в цивілізованій країні-де є *нормальний* бізнес,чесна влада ,населення з здоровим мисленням і об*єктивні ЗМІ.Якщо Вам такі не підходять-так і напишіть,не буду нервувати ні Вас,ні інших,кому так не подобаються мої коментарі.

editor

Та пишіть, на здоров’я. РАДАР тільки радий. 🙂
Але обзивати людей “так званими підприємцями” – не ознака “здорового мислення”.

Олександр

Краще поясніть мені ,нерозуміючому,як називати ПІДПРИЄМЦЯ,який продає *прострочену* продукцію,не дає фіскального чека, перевозить без квиточка,порушує санітарні та протипожежні норми…Ще?

Тролик

Ви краще поясніть, як назвати чиновника, який? порушуючи всі закони та кодекси, робить незаконні перевірки? назвавши їх “обстеженням”?
Або іншого ***, який замість того, щоб поставити екологічний пост із відслідковування якості повітря в місті, поставить ще одну стелу або “недогодинник”. Або покладе асфальт, який розповзеться разом зі снігом.

Тролик

Хочу запитати
А у Вас “перевірялка” виросла?

Олександр

Хочете поміряти?Біда в тому,що в більшості населення ділянка мозку,де знаходиться *перевірялка* просто відсутня, а в когось там *підприємницька жилка* з*явилась,тому і живемо так. Тільки не втягуйтесь в полеміку-я за нормальний бізнес,а не за *совок* і *бардак*.

Тролик

“Могем” помірятися.
А я за нормальні закони і за чесну владу. А то в нас одні клани і династії. Тато – голова колгоспу, значить, і сина має бути мінімум замом, тому і живемо так.

Олександр

Тоді нам *мірятись* не потрібно! Я з Вами згоден.