IMG_20180916_075515

Під виконкомом палили шини. Під хатою мера кричала велика юрба

66 4763

Сьогодні близько 16-ї години двоє молодих нововолинців: Віталій Г. і його брат –  принесли під міську раду два скати і підпалили їх у кращих традиціях народних протестів.

Бо їм набридло 30-річне правління нововолинського мера – В.Б.Сапожнікова.

Про це повідомили нам самі ж брати Г.

Ці двоє зробили точнісінько те саме, що й група робітників дев’ятої шахти. Ті 12 вересня пафосно палили шини під державним підприємством “Волиньвугілля”, вимагаючи відставки гендиректора.

Однак те, що дозволено депутату міськради В.Гурі та членам його профспілкового шахтного осередку щодо Пилипюка, чомусь не дозволено двом простим виборцям щодо Сапожнікова.

Майже одразу, стверджують брати Г., на місце протесту прибули три екіпажі поліції, примчала пожежно-рятувальна машина.

Надзвичайники притьмом загасили тих нещасних пару шин.

 

Перед Нововолинською міськрадою вранці 16 вересня

 

Нагадаємо: шини Гури і Ко жодна служба не насмілювалася турбувати цілий день, хоча під “Волиньвугіллям” та сусідніми закладами 12 вересня було чорно від диму, виникла загроза для здоров’я людей та було завдано шкоди довкіллю.

Ревно виконувала сьогодні свої обов’язки й нововолинська поліція. Правоохоронці намагалися посадити братів-протестувальників у авто й завезти у відділок.

Та довкола них уже зібрався чималий натовп – півтори-дві сотні людей, переважно зовсім молодих. Вони гуляли собі в центрі міста, побачили вогонь і якийсь “движняк” під міськрадою, підтягнулись туди – абсолютно спонтанно. Ніхто нікого не організовував: ані партії, ані блоки, ані рухи.

 

А так палить шини Кременчук. Дуже подібно на акцію в Нововолинську

 

Юрба молоді і стала на заваді правоохоронцям. Брати лишились на плацу перед міськрадою (це в нас площа імені Чорновола), але поліція склала на Віталія Г. два протоколи: за статтями 173 і 178 Адмінкодексу.

Підбадьорений першим успіхом натовп рушив вулицею Кобзаря до маєтку, який міський голова Віктор Сапожніков орендує у свого племінника – підприємця Б.Очеретка.

Молодь довго гукала під вікнами мера: “Виходьте, поговоримо!”

Та Віктор Борисович не дослухався до свого електорату. Може, кудись пішов. А може, відпочивав після напруженого робочого тижня.

Не догукавшись і не дочекавшись, молодь розчаровано розійшлася.

А Віталій Г. і його брат мають намір продовжити свою протестну акцію в неділю, 16 вересня, о 15.00. Знову ж таки під міськрадою чи на центральному майдані Нововолинська.

 

Протест на Вінниччині. У Нововолинську було не так ефектно 🙂 

 

Тепер найпікантніше.

Як стверджують ініціатори цього дійства, одному з них начальник поліції запропонував:

 – Зайди завтра до мене переговорити. І не роби більше таких акцій. Хочеш, дам тобі 1000  гривень, щоб ні мені, ні тобі не було зайвих проблем.

Громадянин начальник – Віктор П. може підтвердити РАДАРУ, уточнити чи категорично спростувати слова цього протестувальника. Чекаємо.

Панове і товаришечки! Тут у РАДАРА на подвір’ї завалялися три шини. Сірники є. А от із грішми не дуже. Може, теж підтягнути скати під виконком?.. І отримати Вітіну тисячу?

 

Мораль

Для міської влади, керівників міських правоохоронних органів і рятувальної служби.

Ви змоделювали цю ситуацію самі – випустили дідька чи там Гуру з глечика 12 вересня.

Процес пішов.

Запасаємось… коктейлями?

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

66 Коментар "Під виконкомом палили шини. Під хатою мера кричала велика юрба"

повідомляти

editor
6 місяців 8 днів тому

Василь: Значить, поліція може, якщо хоче 🙁

editor
6 місяців 8 днів тому

Тінь мера під порожнім виконкомом захистять грудьми навіть без указівки, а брутальне пресування Пилипюка спостерігали спокійно цілий день.

Фея
6 місяців 8 днів тому

Так, ситуація!!!…. Вочевидячки поліціянти захищають дорогоцінного мера не шкодуючи засобів і сил – пального, техніки, свого дорогоцінного часу і…грошей?
Мирні протестні акції дозволені на законодавчому рівні і гарантовані Конституцією нашої держави як громадянські права і свободи і волевиявлення народу. В Конституції чітко зазначено, що громадяни мають право на на мирні маніфестації , мітинги і протести. А закон має бути один для всіх. Успіхів і сили духу протестувальникам у відстоюванні своїх громадянських і конституційних прав і власної гідності. Бог у поміч, хлопці✌😇

Фея
6 місяців 8 днів тому

гумор і стьоб просто супер! Я реально в захваті від прочитаного. Вищий клас!

Злая
6 місяців 8 днів тому

А де Сапожніков, як він дивиться на це все

Валік
6 місяців 8 днів тому

Зверніть увагу Нововолинці як оперативно зреагували всі служби. А говорять що відеонагля в Нововолинську зависає а бо взагалі глюче по всьому місту. Нам брехали! Подивіться як чудово працюють відеокамери на міськраді. 🙂 І 3 хвилин не минуло а 3 машини поліції прибуло. Бережуть так нашого мера наче він цар.

Валік
6 місяців 8 днів тому

Хочу дати безкоштовну пораду тим братам на наступний раз якщо захочете поспілкуватися з мером час від часу заходьте в центральний ПриватБанк. Маєте великий шанс зустріти мера в банку і поспілкуватися там з ним 🙂

Катруся
6 місяців 8 днів тому

Ну це ж Ви спонукаєте у Вашіх статтях щоб будь хто може творити все що хоче. У Вашіх статтях звучить спонукання скрізь палити шини.

editor
6 місяців 8 днів тому

Та да, це ж я і Майдан у Києві наприкінці 2013 року організувала. 🙂

анти чобіт
6 місяців 8 днів тому

вам подобається нововолинська влада?

Катруся
6 місяців 7 днів тому

Та суть не в тому подобається чи ні… хочеться порядку. А за теперішнього мера більшість жителів Нововолинська проголосувало. Є жителі Нововолинська які йому довіряють а є ті яким він не довподоби. Але є вибори… і більшість за нього. Скоро вибори а отже ми знов обиратимемо мера нашого міста і зможемо законними методами висловити свою позицію

editor
6 місяців 7 днів тому

За кого нині більшість – невідомо. За кого буде більшість – покаже час.
А час працює НЕ на 64-річного чиновника, який сидить на ключових посадах у виконкомі з 1986 року.
Щодо порядку в нашому чарівному містечку. 12 вересня ми його бачили. 🙁
Повний апофігей порядку у присутності начальника поліції, купи його підлеглих і офіцера СБУ.
То під ДП, де працюють люди, можна демократично палити шини, а під порожнім виконкомом – ні?
А чому?

Катруся
6 місяців 7 днів тому

Ви все вірно відмітили. Вибори покажуть за кого буде більшість. І це буде в рамках закону.

Олександр
6 місяців 7 днів тому

Будете голоси рахувати? Знаєте, ще після минулих виборів провів неофіційне опитування серед своїх друзів, сусідів, просто знайомих-за кого голосували.? Так-от, приблизно тільки один з десяти голосував за те що є! Тому і не сумніваюсь у ваших математичних здібностях…

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 7 днів тому

Я пропонував, після виборів мера ,добитися перерахунку бюлетенів і голосів у них. Це був голос волаючого посеред пустелі. Могло статися, що після цього перерахунку, із великим відривом, перемога була б на боці Євгена Недищука.
Нинішній міський голова сорому не йме: більше 30 років, сидить у “жовтому будинку і хоче сидіти до скону. То може, йому допомогти рпуститися з небес на грішну землю де живемо ми – прості і звичайні люди, які за нього у переважній більшості своїй, не голосували?
Тільки наша молодь може сколупнути цього задавненого “колорадос”!

Фея
6 місяців 7 днів тому

Не треба прикриватися законом, бо я власними очима бачила, як той закон запихають у куток на виборах, заради шкурних інтересів окремих кандидатів, які рвуться до влади і до корита всупереч закону совісті, порядності і здорового глузду. І я впевнена у тому, що кількість реально проголосованих голосів і поданих по звітності за деяких кандидатів не співпадає – корито і влада притягують нахаб і пройдисвітів як магніт

Олександр
6 місяців 7 днів тому

Що, що? Влада? Де Ви її бачили?

Ігор
6 місяців 8 днів тому

треба було на дах йому ті колеса закинути

editor
6 місяців 8 днів тому

Ні, не треба такого. Більше толку було б, якби наші доблесні орган викрили бодай кілька оборудок його найближчого оточення.

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 8 днів тому

Цікава пригода. Аж не віриться. Сьогодні буду на майдані. Скільки можна терпіти комуністичного банд*ка? Ні сорому, ні совісті! Не сколупнеш, присмоктався як п’явка до “чарівного містечка”! Піднімайтеся, народ!

Валік
6 місяців 8 днів тому

Анатолій будьласка захватіть з собою свій фотоапарат і якщо получиться зробіть декілька кадрів для історії міста. Будьласка познімайте якщо зможете.

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 8 днів тому

Фото\відекамера завжди зі мною – вдені вночі, надійна, як АК-47. :)))

Василь
6 місяців 8 днів тому

Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді.

editor
6 місяців 8 днів тому

ага, а під ДП “Волиньвугілля” всі шиноспалювачі були тверезі, як малосольний огірок, – навіть після кількох “Доз”. 🙂
І протоколу за ст.178 там ні на кого не склали… Не знаєте чому?

Василь
6 місяців 8 днів тому

Там хоч за зарплату стояли… а тут мотивація не зрозуміла… Скоро вибори і можна вибрати мера демократично. Висувайте свою кондитатуру. Багато людей проголосує за Вас .., в тому числі і я

editor
6 місяців 8 днів тому

Висувайте ви свою кандидатуру. Мене крісло мера не цікавить.
Кандидати, підтягуйтесь, у РАДАРА легка рука. 🙂

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 8 днів тому

Знаю. Бо поліцаї отримали вказівку нікого не чіпати. А ще – боялися “протестувальників”, щоб не віддухопелили – із залитими баньками оковитою.

Микола
6 місяців 8 днів тому

Оце порівняння…
Шахтарі які хочуть зарплату і не знають в які двері стукати..,
І два брата які не знають що хочуть в цьому житті

editor
6 місяців 8 днів тому

Шахтарів профпастух привів не по зарплату, а захищати Юрківа.
Чим Гурі так дорогий пан Юрків – це окреме цікаве питання.
Хто чого хоче у цьому житті – питання взагалі філософське. От наші містечкові аміголямовичі дуже чітко знають, чого хочуть у цьому житті.

Лондон
6 місяців 7 днів тому

Певно, не хочуть Танчева, бо знають щось про нього. А з Юрківим праця йде.

Микола
6 місяців 8 днів тому
Наше законодавство дивує. П’яного водія скрутять , а той потім подасть в суд бо поліція перевищила свої повноваження ( згадайте інцидент на 15 мікрорайоні більше року тому) – ганьба поліції. Поліція не скрутила порушника, Коли той трощив вікна в автівці колишньої дружини – поліція бездіяла , ганьба поліції. Шахтарі палять шини вимагаючи зарплату – поліція нічого не робить знов їй ганьба. Вчорашні шини біля виконкому і знов поліція не так все робить…. Це щось неймовірне. Може взагалі нам не треба поліції? Вони ж все не так роблять . Начальник поліції доповідає що є вакантні місця. Може є бажаючі показати поліціянтам… Читати далі »
editor
6 місяців 8 днів тому

А от я підтримую міську поліцію двома руками. Вона дає по 1000 гривень, аби громадяни не протестували! 🙂
Це суперметод, хай сховаються дешеві гречконоси!

Микола
6 місяців 8 днів тому

Сумніваюсь щоб начальник поліції пропонував гроші. Це просто смішно!
Тим паче це можливо помста за складені на протестувальників протоколи. У Вас є лише їхні слова.

editor
6 місяців 8 днів тому

Саме тому ми й чекаємо на “слова” (коментар) начальника.
Протоколи склали, наскільки знаю, лише на одного.

Міша
6 місяців 8 днів тому

Цікаво як прокоментує начальник поліції…
Запитайте .
А люди хай думають кому вірити…

editor
6 місяців 8 днів тому

так от же ж запитали! Отут.

Міша
6 місяців 8 днів тому

А що Вам заважає запитати в нього особисто? Ви виклали розмову з кимось невідомим а запитати коментар у начальника поліції по телефону не можете ?

editor
6 місяців 8 днів тому

А що йому заважає спростувати, підтвердити чи уточнити? Тим-таки телефоном, якщо не коментарем на сайті.

Міша
6 місяців 8 днів тому

Можливо начальник не читає радар

editor
6 місяців 8 днів тому

почекаємо, коли прочитає. 🙂

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 7 днів тому

Міша… Гм. Може б назвалися? Ми ж не ховаємо своїх прізвищ. Так ось, “Міша”, “РАДАР” читають всі нормальні люди. Хіба що, не мають чи не вміють користуватися компом.

Мирослав
6 місяців 8 днів тому

не можна порівнювати мітинги профспілкових організацій шахтарів (чиї проблеми не вирішували у ході довгих перемовин) з необгрунтованими діями двох неадекватів.

editor
6 місяців 8 днів тому

Неадеквати, я б навіть сказала – моральні виродки зубоскалять, співають, барабанять і волають: “Це перемога!” – коли їхнього ровесника й земляка, такого самого українця, як вони, заносять непритомного у “швидку”.

editor
6 місяців 8 днів тому

Для “Мирослава”, чий коментар відредаговано . Не вішайте ярликів, не кидайте голослівних звинувачень, оперуйте перевіреними фактами – і буде вам щастя. 🙂

Міша
6 місяців 7 днів тому

Напевно Мирослав висловив свою думку не подумавши (чи адекватних чи ні ніхто незнає бо не має довідки з лікарні. А можливо знає їх особисто).
А на рахунок перевірених фактів то в цій статті теж є не перевірені Вами факти.

Фея
6 місяців 7 днів тому

Коли навіть двоє протестувальників без палаючих шин з голими руками будуть кричати під виконкомом “Виходь мер!”, То це буде голос волаючого у пустелі – мер птиця високого польоту і на такий дріб’язок зі своєї високості уваги не зверне. А коли на землі щось горить, то це одразу привертає увагу і насторожує. Шини були потрібні стовідсотково!

Міша
6 місяців 7 днів тому

З Ваших слів значить вірно що шахтарі палили шини біля Волиньвугілля бо лише так їх могли почути?

Лондон
6 місяців 7 днів тому

Краще було б прийти на вибори, дати дорогу нормальним людям, а не промерським друзякам. Палити шини то таке.

Лондон
6 місяців 7 днів тому

Може б хто пояснив .Чого палити шини під міськрадою в вихідні?До чого тут порівняння з шахтарями, там свої особливості.

А далі видалено, давайте без фамільярності і брехні.
Модер

Фея
6 місяців 7 днів тому

Думаю, що проводити паралелі між шахтарями і протестувальниками під міськрадою зовсім недоречно. Ви б ще згадали, як протестували- бастували шофери, або вчителі. У кожного протесту своє “обличчя” і особливості

Валік
6 місяців 6 днів тому

Анатолій напишіть будь ласка чи ходили ви вчора на ту акцію?

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 6 днів тому

Ходив. Як і обіцяв. Було три людини – сміливих, адекватних і патріотичних! Більше й не потрібно. Зауважили жовтий привид на міській дошці пошани, посеред колишнііх КГБістів – почесних громадян міста. Зробили запит в СБУ, хто із них був агентом КГБ СССР, і хто із нині ще живих – бізнесменів, керівників ОМС Нововолинська та “червоних директорів” перебуває у резерві цієї української спецслужби. І хто з них та коли, присягав на вірність народу України. Чекаємо відповіді.

Фея
6 місяців 6 днів тому

На сайті “Буг” пишуть про цей протест, але щось мені підказує, що публікація “Бугу” – це своєрідний антимайдан і відповідь влади на ці події.

Фея
6 місяців 6 днів тому

Окрім цього все виглядає так, ніби влада посварилася пальцем і пригрозила відповідальністю, що мені сильно нагадує часи тоталітарного правління комуністичної партії, тобто ніяких протестів, бо бунт буде придушено, а “винних”(читай сміливих) буде покарано щоб іншим теж бунтувати не хотілось.
Але ж комуністи у нас під забороною, а це гібридно-пропагандистська війна з власними виборцями, тобто народом.
То це кінець демократії у нашому містечку, бо до цього демократія була, хоч і на папері.

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 6 днів тому

Учасників акції – братів Грабовських перевіряли на алкоголь сертифікованим драгером? Міцева влада завжди робить тих, хто проти неї протестує – або п’яним, або дурним. Яке це мені знайоме! Попереджую місцеву владу і головного лікаря ЦМЛ В.Мороза: якщо хтось із її представників, або він сам намагатиметься офіційно встановити діагноза братам Грабовським (як у випадку із В. Мартинюком) про їхнє, нібито, психічне захворювання – буде відповідати у судах згідно законів України!

Фея
6 місяців 6 днів тому

Я долучуся до вас, пане Анатоль, бо мені такі методи керівництва також знайомі, якщо ви будете не проти і буде потреба. Маю що сказати по зазначеній вами темі.

Міша
6 місяців 5 днів тому

Мартинюк В. це той хто замінував Вопак 3 року тому?

Міша
6 місяців 5 днів тому

Мені подобались статті які Ви писали. Завжди їх читав і підтримував коли це було об’єктивно.
Кожен має можливість висвітлити свою думку на даному сайті… перепрошую але помилився. Те що вам не підходить, Ви просто не публікуєте. Шкода

РАДАР
6 місяців 5 днів тому

Образи, безпідставні звинувачення, ярлики на людей тут стараємось не поширювати. Це нам не підходить, так.

? ? ?
6 місяців 5 днів тому

А. може це були учбові тренування ,як у Вопаці з “вибухівкою”.

? ? ?
6 місяців 5 днів тому

У Якщо 1000 грн. мітингувальнику, то як і чим розраховується мер з начальником поліції, щоб під вікнами мера та його бізнеса був спокій ?

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 5 днів тому
В. Мартинюк, декілька років тому, поклав пакетик селітри у бокс для зберігання особистих речей у “Вопаці”. Потім попередив про це прокурора Нововолинська О. Сліпчука. Був такий. І досі є. У Ковелі. Після чого Мартинюка запроторили у Луцьку закриту психіатричну лікарню №1. Зі страшними порушеннями Конституції і “ЗУ Про психіатричну допомогу”. Трохи не вмер там із голоду. Я, В.Мигас, І. Крищук побували там особисто. Звільнили. Всі документи і фото, про цей дикий випадок у моєму архіві є. Там засвічені менти, прокурори і “доблесні” лікарі-психіатри Нововолинської ЦМЛ. Не можна, просто так кидати у психлікарню людей. Які б вони не були… Україна вже… Читати далі »
анти чобіт
6 місяців 5 днів тому

а хто з ментів із європейського міста там засветився?

Анатоль _ БІДЗЮРА
6 місяців 5 днів тому

Я можу опублікувати офіційний документ, якщо панство бажає. Є фотокопії.

анти чобіт
6 місяців 5 днів тому

із за добрива в психушку

Олег
6 місяців 5 днів тому

Бачив відео.Де там кричала велика юрба?Тільки Віталік.

wpDiscuz