Сьогодні близько 16-ї години двоє молодих нововолинців: Віталій Г. і його брат –  принесли під міську раду два скати і підпалили їх у кращих традиціях народних протестів.

Бо їм набридло 30-річне правління нововолинського мера – В.Б.Сапожнікова.

Про це повідомили нам самі ж брати Г.

Ці двоє зробили точнісінько те саме, що й група робітників дев’ятої шахти. Ті 12 вересня пафосно палили шини під державним підприємством “Волиньвугілля”, вимагаючи відставки гендиректора.

Однак те, що дозволено депутату міськради В.Гурі та членам його профспілкового шахтного осередку щодо Пилипюка, чомусь не дозволено двом простим виборцям щодо Сапожнікова.

Майже одразу, стверджують брати Г., на місце протесту прибули три екіпажі поліції, примчала пожежно-рятувальна машина.

Надзвичайники притьмом загасили тих нещасних пару шин.

 

Перед Нововолинською міськрадою вранці 16 вересня

 

Нагадаємо: шини Гури і Ко жодна служба не насмілювалася турбувати цілий день, хоча під “Волиньвугіллям” та сусідніми закладами 12 вересня було чорно від диму, виникла загроза для здоров’я людей та було завдано шкоди довкіллю.

Ревно виконувала сьогодні свої обов’язки й нововолинська поліція. Правоохоронці намагалися посадити братів-протестувальників у авто й завезти у відділок.

Та довкола них уже зібрався чималий натовп – півтори-дві сотні людей, переважно зовсім молодих. Вони гуляли собі в центрі міста, побачили вогонь і якийсь “движняк” під міськрадою, підтягнулись туди – абсолютно спонтанно. Ніхто нікого не організовував: ані партії, ані блоки, ані рухи.

 

А так палить шини Кременчук. Дуже подібно на акцію в Нововолинську

 

Юрба молоді і стала на заваді правоохоронцям. Брати лишились на плацу перед міськрадою (це в нас площа імені Чорновола), але поліція склала на Віталія Г. два протоколи: за статтями 173 і 178 Адмінкодексу.

Підбадьорений першим успіхом натовп рушив вулицею Кобзаря до маєтку, який міський голова Віктор Сапожніков орендує у свого племінника – підприємця Б.Очеретка.

Молодь довго гукала під вікнами мера: “Виходьте, поговоримо!”

Та Віктор Борисович не дослухався до свого електорату. Може, кудись пішов. А може, відпочивав після напруженого робочого тижня.

Не догукавшись і не дочекавшись, молодь розчаровано розійшлася.

А Віталій Г. і його брат мають намір продовжити свою протестну акцію в неділю, 16 вересня, о 15.00. Знову ж таки під міськрадою чи на центральному майдані Нововолинська.

 

Протест на Вінниччині. У Нововолинську було не так ефектно 🙂 

 

Тепер найпікантніше.

Як стверджують ініціатори цього дійства, одному з них начальник поліції запропонував:

 – Зайди завтра до мене переговорити. І не роби більше таких акцій. Хочеш, дам тобі 1000  гривень, щоб ні мені, ні тобі не було зайвих проблем.

Громадянин начальник – Віктор П. може підтвердити РАДАРУ, уточнити чи категорично спростувати слова цього протестувальника. Чекаємо.

Панове і товаришечки! Тут у РАДАРА на подвір’ї завалялися три шини. Сірники є. А от із грішми не дуже. Може, теж підтягнути скати під виконком?.. І отримати Вітіну тисячу?

 

Мораль

Для міської влади, керівників міських правоохоронних органів і рятувальної служби.

Ви змоделювали цю ситуацію самі – випустили дідька чи там Гуру з глечика 12 вересня.

Процес пішов.

Запасаємось… коктейлями?

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: