лмик

Почім нині заказуха на 1+1?

75 4607

Ти хочеш закрити мені рота, наскрізь корумпований – як вбачається з твоїх декларацій – депутат Климович? Не вийде.

Зізнайся: ти ж догхантер у душі, правда?

Ось уже 12-й рік намагаюся рятувати псів, яких мені підкидають, приносять, зрікаються. Набачилася людських зрад – неміряно. Тому кожну хорошу людину, яка допомагала тим бездомним псам, згадую з вдячністю.

Живу за межею бідності, хворію, але два відра каші зварити і принести собакам – це щодня. Без відпусток і вихідних. У спеку й мороз. Іти з важкими відрами – півтора кілометра.

Ніколи ні від кого не хотіла жодної дяки. Тягну цього воза мовчки. Як можу. Просто не заважайте, підлі дамочки і чоловічки.

Ти хочеш закрити мені рота, наскрізь корумпований – як вбачається з твоїх декларацій – депутат Климович? Не вийде. Зізнайся, пафосний наш: ти ж догхантер у душі, правда?

 

Очумілі депутатські ручки шарпають замок. Климович сплутав своє і чуже, з ним це буває…

 

Пані Шостак, ви помстилися мені за публікації про моральні тортури, які влаштовує родині вбитої дівчини адвокат обвинуваченого, – так?

Отам, у судах, зараз справжня “катівня” для батьків Каті! А ще страхітливіша катівня була на териконі.

Ви теж хочете закрити мені рота. Але я писатиму про адвокатів ди…тини й надалі.

 

На гонорари від обвинувачених у вимаганні, квартирних аферах, убивствах адвокат Шостак міг би збудувати кілька європритулків… Якби хотів

 

Ти, жіночко з пляшечкою, дай раду своєму страшненькому притулку під гаражами й не вештайся під чужим парканом. Чимало твоїх утриманців гинуть під колесами автівок, бо постійно вискакують на дорогу. Годовані тобою зграї нападають на жінок і дітей, загризають псів на смерть, під монастирем пройти стало страшно.

Мої підопічні небезпеки для людей не становлять. Розберися зі своїми, поки діло не дійшло до поліції,  суду і телеканалів.

 

Кого покусали пси біля монастиря – подякуйте “зоозахисниці”

 

Журналістко Тетяно Хомич, частіше мийте руки – у вас дуже брудна робота. Від замовників цього сюжету ви одержали бонуси? срібняки? Чи вас просто використали – як теледівчинку за викликом?

Не вривайтеся більше у чужі помешкання з камерою і мікрофоном, як увірвались у мій дім. Закон почитайте, професіоналко. І не обслуговуйте своїх замовників так відверто.

До речі, на загородженій ділянці є криниця. Пляшечки від “жителів” не потрібні. 

Корумповані шістки корумпованих нововолинських владців, адвокати бандюків, лизоблюди мера! На ваші гроші можна було б давно відкрити в Нововолинську 10 притулків європейського зразка!

Із програмою стерилізації, щеплень, карантинними майданчиками, ветеринарною службою, калорійним харчуванням і повноцінним доглядом.

Але ж ви – жлоби! І цькуєте мене за те, що я вас зневажаю – з усіма вашими смердючими грішми.

…Два відра каші, так… крупи починають закінчуватись. Варю їх на вашій плитці, Андрію. Кашу кладу у відра, подаровані Аллою і Юрієм.

Аню (навіть прізвища вашого не знаю), дякую за вчорашні 200 гривень, це нежданчик. Протримаємось. Я – на каві з хлібом, а хвостатим буде м’яско.   🙂

Не знаю, чи доживуть корумповані скотиняки до суду наді мною. 🙂 Я ж, як більшість нововолинців, з нетерпінням чекаю публічного суду над Климовичем, Коптюком та їхніми покровителями.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

75 Коментар "Почім нині заказуха на 1+1?"

повідомляти

editor
9 місяців 2 днів тому

А якого милого Климович намагається зірвати замок і проникнути на чужу територію?..
Узбагойся, підвальний царьок! Це ж не підвали, які ти прихапізував за безцінь із допомогою мера!

Корефан
9 місяців 1 день тому

Климовіч перестань виходь з запоїв, перестань бухати, бо починаєш себе неадекватно вести, на сміх виборцям

анти чобіт
9 місяців 1 день тому

це 162 статья кку,нехай пані шостак запитає що це таке у свого чоловіка,опреатор мовчки знімав хоча б мав викликати поліцію,відбитки на замку є

editor
9 місяців 1 день тому

Климович намагається зламати чужий замок, а поряд терпляче чекає представниця каналу 1+1 Тетяна Хомич. Імовірно, вона й запропонувала йому це зробити.
То там була знімальна група чи диверсійна?..
Курс молодого злочинця на ТСН. Мда.
Уявляю, якби пси зірвались і когось покусали. Або загризли б одне одного. Хто був би винен? Правильно, Климович і Хомич. І вони понесли б кримінальну відповідальність.
Мешканці пр.Перемоги, 1-а, а чого ви стільки років не можете потрапити у свій підвал, загарбаний Климовичем? Депутат вам наочно демонструє, що робити. 🙂

АНАТОЛЬ Бідзюра
9 місяців 1 день тому
Наталіє Семенівно, у Кримінальному Кодексі України повно всіляких статей – тут вам і наклеп, і оббріхування із метою отримання неправомірної вигоди, і цькування для доведення до самогубства… Якщо потрібно буде, можна й знайти і про можливі порушення журналістської етики при виконанні (невиконанні) редакційного завдання, грубість, цинізм, провокативні дії представника ЗМІ, вторгнення на приватну територію чи конституційні порушення недоторканості житла… тощо. Я не знаю, яким тут боком Л.Климович, Г.Шостак та інша компанія, включно із “випадковим” с\г працівником – мічурінцем по вирощуванні бульби. Пси гавкають та виють на місяць і вмирають, як і ми – люди. Пани багатії! Було б краще, якби… Читати далі »
Фея
9 місяців 1 день тому

Як будете свідчити у суді обов’язково мене покличте, бо я маю що сказати – мовчати не збираюсь і буду пам’ятати про ниці підходи владців і через 10 і через 30 років.

АНАТОЛЬ Бідзюра
9 місяців 2 днів тому

Ні до чого причепитись. Абсолютно і повністю. Свинота неотесана із повними кишенями крадених грошей! Так нібито знайшли, не вперше вже. Згадайте недалеке минуле: “Цуцикі голодні…”
А коби хапуги виздихали! А гроші ваші та маєтки згоріли ясним полум’ям.

editor
9 місяців 2 днів тому

ну чого так. Прикиньте, які шикарні собачі притулки можна зробити в їхніх маєтках. 🙂

Аміна
9 місяців 2 днів тому

Місцеві активісти залучені для “картинки”….ініціатива цькування,скоріш за все,через критичні публікації щодо розміщення у місті мережі магазинів АТБ-у власників цієї торгівельної марки якраз вистачить і грошей,і інших можливостей,щоб неугодним “рот закрити”…

editor
9 місяців 2 днів тому

Та там іще простіше. Зателефонувала мені читачка, каже: бачила виконавицю цієї заказухи у теплій компанії власника ТТІ на Світязі.
Замовили – відробила – віддячили… сподіваюсь, не поскупились?
Боже, як усе примітивно. Аж нудно. 🙂

Олена
9 місяців 1 день тому

де фото-підтвердження слів Вашої читачки? Як вірити?

editor
9 місяців 1 день тому

вірте у що хочете, ваше право. От Климович збрехав про скриньки, які нібито всюди по місту стоять, – а їх покрали чи викинули з магазинів багато років тому.
Але маєте повне право вірити в його брехню. Або у брехню Г.Шостак.

Володимир
9 місяців 2 днів тому

Тепер що, депутат Климович разом з пані Шостак та інші герої сюжету покажуть як потрібно вести собачий притулок , а що гроші є , скоро вибори , зробити хорошу справу ( може й міська влада долучиться спасати собак) , але думаю і далі будуть “травити” Камишнікову ,основна ціль сюжету це ж не допомога собакам , а журналіст Камишнікова яка жити спокійно не дає деяким ….

editor
9 місяців 2 днів тому

не журналіст – безробітна, поправочка.

Пішохід
9 місяців 1 день тому

Журналист это не работа а призвание😀

Дричик
9 місяців 2 днів тому

Климович -ця твоя “акція “-“нижче плінтуса”!!! Руки я тобі більш не подам!

Рязанов
9 місяців 2 днів тому
Про притулок імені Герасимчук. Ішов із собакою по дорозі біля монастиря, з гаражів вибігло та напало стадо собак, близько 30 штук. Подумав: ось і настав мій останій вечір. Бог милував, якось відбились, але. Вечір, 30 диких собак, нікого немає, уявіть хоч на хвилину жах цього. Це такий формат притулку пропагують Герасимчук та Галя Шостак? Петро Р., який там порається на городі по сусідству і якого розпитують про собак. “Чия б корова мичала, а твоя мовчала” . Чому не розказуєш , що це твоя мама ходить по місту зі стадом смердючих кіз? Це ті самі легендарні смердючі нововолинські кози. Родина з… Читати далі »
editor
9 місяців 2 днів тому

Буду краток. Бабло. Це відповідь щодо сценариста.
А кози не винні. Їхня хазяйка, напевно, – теж.
Просто козлів із мандатами забагато. 🙂

Оксана
9 місяців 1 день тому

Тоже мені, сенсацію знайшли… Показали б краще, як собаки по місту ганяють зграями, на дітей та дорослих кидаються. Яке бридоття в нас з крана тече. Як шприци валяються на кожному кроці, шо страшно дитину на метр від себе відпутити. Як в дворах стоять смітники із горами сміття по пару днів, шо мусиш додому їх десятими дорогами обходити. Як квартири обкрадають щодня і нікому за то нічо нема. Як дорогу в нас “оригіналненько” ремонтують, в кінці кінців….
А то… проблему знайшли…

333
9 місяців 1 день тому

100 %! Хороша ідея! Давайте запросимо телебачення і покажемо справжні проблеми міста!
Нехай потім “батьки” міста подякують Климовичу за ідею

Пішохід
9 місяців 1 день тому

Все чікі-пікі

шанувальник
9 місяців 1 день тому

ну і скот ти климович . завжди так не буде . а Вам , пані Наталя , здоровя і наснаги.

Гість
9 місяців 1 день тому

Н.С. доглядає за тваринами по мірі своїх можливостей,і за це їй респект.Може комусь не подобаєються ті умови то долучайтесь грошима чи працею,а кричати що не так то нас хлібом не корми.

Валік
9 місяців 1 день тому

Не красиво жінку так позорити на центральному каналі. Хто замовник усі в курсі. Бог все баче. Розплата уже скоро прийде. Тік-так часіки уже заведені…

Фея
9 місяців 1 день тому
Я впізнаю почерк місцевої влади і її провладні методи. Це по великому рахунку методи колишньої правлячої комуністичної верхівки і КДБ. Зв’язки, влада і гроші роблять свою чорну справу. Але проблема у тому, що колишні і ще нині правлячі комуністи, вже по віку своєму і по суті старі люди, пенсіонери виховали ціле покоління собі подібних безпринципних, безсовісних, підлих послідовників. Це гірше вовчої зграї і гірше, ніж чума. А у вашу квартиру, Наталія Семенівна, та і на територію організованого вами притулку без вашого дозволу і без відповідних документів ніхто заходити права не має. Вам той самий Климович хоч чимось допоміг із притулком???… Читати далі »
громада
9 місяців 1 день тому

Климович опозорив себе ,насамперед, та свою усю замовну компанію . ПІДЛО. ОГИДНО. ГАНЕБНО!!!

Олена
9 місяців 1 день тому

Якщо все не так погано у Вас з тими собачками, пані Наталіє, то чого ви папарацію не впустили? Як глядачам розібратися – хто говорить правду? Те, що показали на 1+1 виглядає дуже плачевно! Ви така смілива за монітором і клавіатурою, чому не вийшли і не сказали усе, що тут пишете?

editor
9 місяців 1 день тому

Мабуть, не було вже сенсу говорити. Вичерпно тут: https://www.facebook.com/groups/699873893478487/permalink/1293474377451766/

Фея
9 місяців 1 день тому

Я вам поясню, Олена – справа була продумана і вирішено було усе здалегідь – замовнику потрібна була картинка, під якою можна написати, розказати і показати все так, як замовнику треба. Підлі люди вирішили дружити проти Камишникової і організували командну роботу з цією метою. Це метод зграї і сила грошей.
Тримайтесь, Наталія Семенівна. Не пустили телевізійників, то й добре зробили, бо ті телевізійники зараз були не на боці правди і справедливості і це ясно, як білий день.

333
9 місяців 1 день тому

Людям очі не замилиш!Ми ж знаємо усю правду!Замовлений сюжет,що тут ще сказати…ГАНЬБА!!!Наталіє Семенівно,свідомий народ з вами,продовжуйте свою справу,допомагайте тваринам…ну і людям,відкриваючи усю правду про наших госПІДАРНИКІВ.

ГАНЬБА
9 місяців 1 день тому

Климовичу замало захвачених земель, то на притулок полакомився ….. Песики його розчулили… А скільком простим людям життя попсував захватами підвалів та іншого комунального дармового майна ??? До цих пір суди щодо цього тривають !!! Коли вже цей негідник і брехун насититься??? Цей так званий у заказному сюжеті ЖИТЕЛЬ МІСТА насправді корумпований депутат климович, який очолює депутатську земельну комісію та безбозно дерибанить комунальне майно.

громада
9 місяців 1 день тому

Замість того ,щоб допомогти єдиному у місті притулку для песиків, то влада руками прикормлених депутатів та адвокатів намагається знищити і той, який з усіх сил самотужкин намагається утримувати розумна безкорислива і справедлива людина.

Аміна
9 місяців 1 день тому
Для будь-якого каналу було б ділом честі зробити і показати на всю країну репортаж про так звані європейські цінності та впровадження їх у нашій країні,В даному випадку саме про життя бездомних тварин. і назвати репортаж не СОБАЧЕ ЖИТТЯ,а,наприклад ОДНЕ НА СЛОВАХ,ПРОТИЛЕЖНЕ НА ДІЛІ.Бо керманичі держави на словах сповідують європейські тези щодо захисту тварин,а на ділі-нічого не роблять.І той канал,що 1+1 мав би,як мінімум показати в яких складних умовах приходиться одній людині втілювати самотужки ті європейські цінності на умовах-як життя дозволяє,але не зрікаючись людяності та любові до братів наших менших…Але лише ми,тут на місці,розуміємо суть даної травлі Камишникової Н.С.,Писати керівництву каналу… Читати далі »
анти чобіт
9 місяців 1 день тому

а нехай би 1+1 запитав у сапожнікова як він досі працює попри те що його – як стверджують – зловили на хабарі а він навіть не сидів,хоча б і мав

Фея
9 місяців 1 день тому

Так точно, Аміна, давно пора. Але всі сюжети про бездомних тварин і їхніх рятівників подаються у тому контексті, що хтось там, якісь волонтери тварин рятують, а влада ніби і ні до чого.
А я точно знаю, що влада таки повинна організувати муніципальні притулки для бездомних тварин, бо має для цього гроші, повноваження і можливості, АЛЕ НЕ МАЄ ДЛЯ ЦЬОГО НІЯКОГО БАЖАННЯ. Ганьба такій владі!

макс п.
9 місяців 1 день тому

в чому логіка сюжета на “центральному” каналі?????? на що він може вплинути????хтось пояснить…. всі ж в місті знають хто такий льоня-за…упа, хто такі,адвокат-диявола і його жона.. ну показали трьох-хвилинний ролик…і шоо в їхньому житті змінилося(тільки знову показали свою сутність)

Ульріх
9 місяців 1 день тому

Льоня краще займись виборчим округом в людей вагон проблем

громада
9 місяців 1 день тому

Автономне опалення на 15 мікрорайоні жителям у передвиборчій програмі обіцяв – виконуй ,брехливий льоня климович. Як не брехне. – то. не дихне. На. 1+1 і то забрехався ЖИТЕЛЬ. МІСТА. А що льоня як депутат зробив для бездомних песиків у місті? Про брехні перед громадою міста та дерибан комунального майна- уже й не кажу.У льоні до своіх близьких. людей жалю ніколи не було. Жалісливим захисником тварин прикидається….Аж нудить від такоі смердючоі брехні та фальші климовича

editor
9 місяців 1 день тому

я пам’ятаю його цинічні репліки, коли на одному з нововолинських сайтів обговорювали, чим труїти бездомних собак.
Дуже веселився.

анти чобіт
9 місяців 1 день тому

автономку і зараз ставлять наприклад у смт благодатне у гольчука в аптеці,цікаво як він іі зробив?

Козак
9 місяців 1 день тому

Люди, хелп, в місті гастролери обкрадають квартири. За два дні 4 шт., наводчик Чечен. скотиняку у тюрму.

анти чобіт
9 місяців 1 день тому

звідки інфа за наводчика?

Козак
9 місяців 1 день тому

Бачили люди

Козак
9 місяців 1 день тому

Одна у вопаці інша біля 2 шахти інші ще не можу сказати.також спроба проникнення в магазин “Марія”, крадіжка. скільки це буде у нашому місті?!

Службове розслідування на 1+1
9 місяців 1 день тому

А репортер 1+1 Тетяна Хомич проживає у Луцьку, кабінет репортера в облраді? Чому не цікавилась скаржниками? Чи думала,що в провінціі люди тупі ,глухі і сліпі та не допруть ,що це заказуха брудна і вонюча. 1+1 люструйте репортерів своіх на Волині !

зухвалості не має меж
9 місяців 1 день тому

Викривальні статті Н.С. Камишніковоі про продажних адвокатів та корумповану владу викликали в останніх фальшиву жалістть до песиків бездомних, якими самотужки опікується Наталія Семенівна…..Але не придумали нічого кращого як ославити на1+1 господарку єдиного у місті притулку для песиків ,замість того щоб суттєво допомогти бездомним тваринам,якими так перейнялися депутат та дружина адвоката.

Пішохід
9 місяців 1 день тому

Це не територія Нововолинська, якого милого цей яйцеголовий депутат туди поперся?

editor
9 місяців 1 день тому

Мабуть, він у такий спосіб приєднує Низкиничі до Нововолинська. Думайте, жителі Грядівської сільради, думайте, що вас чекає.
Воно ж прийде і до вас земельку віджимати.

Грядівці
9 місяців 1 день тому

Ми спілки з Сапожніковим мати не хочемо. Хоча в село напхано чимало мерівських прихвостнів

Пішохід
9 місяців 1 день тому

Васильович скоро все продасть.

АНАТОЛЬ Бідзюра
9 місяців 1 день тому

Тяжка у вас справа, селяни. Не потрібно вам входити у зону “сапогізму”, краще обходитися самим, і з тим що є. А є у вас багато чого – земля, роботящі руки, совість і правда… Місто під боком. Хоча й начальство ваше просапожніковське, комуністичне і скорумповане: проте, тримайтеся, так завжди не буде. Витерпіть і вичекайте – все буде Україна! Як казав ваш герой-земляк, сотник УПА Антон Приступа.

гість
9 місяців 1 день тому

Бо в Новіку уже корумпована влада все до рук прибрала, а в селах ще є чим поживитися…

Фея
9 місяців 1 день тому

Була колись одна важка і резонансна справа, вирішити яку мені було дуже важко, але ні один телевізійний канал за цю справу не взявся – побоялися наслідків. Допомогла тільки Камишникова. Тепер журналістам сказали “фас” – і вони погнали виконувати вказівку корумпованого високопоставленого чиновника/чиновників.
Бажаю тим організаторам і і їхнім прихвостням у пеклі горіти, бо у їхнє виправлення і щире каяття я не вірю.

анти чобіт
9 місяців 1 день тому

довго вусатий і його ко хотіли помститися нс за правду,тільки нічого не получилось

таня
9 місяців 1 день тому

питаня до влади.Що зробили для притулку собак?їх собаки не цікавлять їх цікавить Семенівна

editor
8 місяців 27 днів тому

Тут один жалісливий “гість” пише, що Климович зробив правильно. Давайте, гостю, зробимо ще правильніше!
Я так розумію, що ви – чоловік, водій, маєте машину і час, щоб гуляти під чужим парканом. А грошей, здоров’я, сил у вас явно більше, ніж у мене.
Тому хоч сьогодні віддаю вам хоча б двох голодних песиків – і підписуємо угоду, що раз на тиждень я маю право подивитись, як ви їх утримуєте. ОК?
І вам із песиками буде веселіше, і мені буде трохи легше прогодувати інших.
А то підкидають і підкидають. А я ж не найнялася.

Гiсть
8 місяців 26 днів тому

Климович, Шостачка, Герасимчучка – оце компанiя по спасiнню нещасних собачок!!!! Ха-ха-ха!!!
Наталя Семенiвно, плюньте в пики людям, які вас цькують.
Вони не те, що собак не люблять, людей ненавидять. Спочатку нехай вкладуть грошi у вашу працю, тодi нехай критикують.
Явна заказуха зацiкавлених як Климовича, Сапога, так i Шостакiв… Стидоба!! Ганьба цим зганьбившим себе людям!

editor
8 місяців 26 днів тому

Та то вся команда мера ходитиме обпльована, прикиньте. 🙂
Усе норм, я тут вікопомне видовище якраз готую.

мешканець
8 місяців 26 днів тому
Я ще розумію репортажі, коли собак в квартирах тримають, коли справляються на підлогу і це течена сусідів – це пекло…. Люди кому з Новіка заважає притулок за 1км від міста – в полі – де навіть гавкоту не чути ” оні брєшут” – як сказала помагальніца!!! Уявіть що до вас на ділянку припруть завтра такі “помагальніци” з водою, а тут облом – дощ пішов і вона в мисках!!!!Як так позоритись? – хоч би з костомах собакам принесли! Уся правда в тому – що собаки гавкають (таке у них спілкування) а от люди “брєшут” – у неї це і самої з… Читати далі »
editor
8 місяців 26 днів тому

Прикол у тім, що у притулочку є криниця.
А поряд – річечка, джерело, ще й два ставки.
А пляшечки тих, прости Господи, помагальниць були потрібні їм самим – для постановочного сюжету. Щоб горлати впродовж двох годин під парканом, лякаючи всіх собак: “Візьміть воду!!!”
Тому й повикидала.

editor
8 місяців 26 днів тому

а неподалік є криниця, з якої полюбляли брати воду всі городники. Аж поки не занадився психічно хворий молодик із Шахтарського м-ну. Він кидав туди гілляки, колоди, різний хлам.
Втрапив у криницю і кіт – сам чи з його допомогою. Витягала відра колись – бачила шерсть.
Крутилися там підлітки з Низкинич. Розповідав городник: щось туди кидали.
На моє прохання ту криницю прочистили- пані Алла, моя знайома, найняла робітників за 300 гривень. Провозилися цілий день. Однак півроку потому псих повністю забив непотребом доступ до води.
А чорнороті досі брешуть, що це хазяйка притулку накидала туди собак. Підозрюю, вони сильно не дружать із головою.

editor
8 місяців 26 днів тому

Шизік вичворяє там що хоче, бабцю 80-річну хотів згвалтувати – втікала від нього, як молода. Городники на нього колективну заяву писали у поліцію. Сама колись патрульних викликала, коли цей неадекват полем бігав, каменюками у людей кидався і дико волав, як ото дві “зоозахисниці” під парканом.
А найстрашніше було минулої осені. У місці, де він полюбляє сидіти, ми з пастухом виявили нічийного (мабуть) пса, на голові якого лежала кам’яна глиба. Придушив, сволота, собаку. Заманив і придушив.

Ульріх
8 місяців 23 днів тому

Не можна його якось здати на лікування чи там та ж сама проблема що з любителькою сміття з Гагаріна ?

editor
8 місяців 23 днів тому

він на обліку, батьки типу опікуни, а їх він поки що не душить і не гвалтує. Тому здати його на лікування вони не бажають. .

Ульріх
8 місяців 21 днів тому

Батьки не справляються з обов’язками якщо їх підопічний ходить і вбиває тварин і хоче гвалтувати бабць

Ульріх
8 місяців 23 днів тому

В принципі і пів міської ради треба туди здати, бо вони бачать те, чого нема і не бачать те, що є, а то полюбому або білка або клініка.

Фея
8 місяців 26 днів тому

Про подібних дамочок колись при нагоді дещо цікаве розповім. А саме зараз можу сказати одне – у команди мера і мерівських фанатів саме такі методи боротьби із неугодними: цькування, обпльовування, оббріхування, переслідування, втручання в приватне і особисте життя, публічне приниження потенційної жертви і шпигунство. Важко сказати скільком людям вони влаштовували такі карально-показові зачистки, ніхто такої статистики не веде, але ці методи застосовуються дуже широко і особисто мені нагадують методи колишнього КДБ і теперішніх бойовиків на сході України.
Від своїх слів не відмовлюся ніколи і має певні документи такої “діяльності”і таких методів.

editor
8 місяців 25 днів тому

Нніяких костомах, збав Боже. Вдавитись чи пробити уламками кістки шлунок – елементарно.
Не треба там лазити просто, от і все. Хто справді хоче допомогти – знаходить мене й домовляється, коли і чим саме можна підсобити.

Гість
8 місяців 25 днів тому

Оце=то людям немає чим зайнятися, дурні скандалісти, нібито той притулок – найбільша проблема в місті,”така цікава теленовина”, що я таку фігню і дивитись не буду.
А вам, Н.С., раджу менше цим перейматись,бо є такі люди – енергетичні вампіри і з бєлкой на плечі, то це саме вони і виступали в цьому сюжеті.

Фігня
8 місяців 23 днів тому

Так дехто із цих людей з білкою на плечі належать до влади міста, очолюють депутатські комісіі ,і замість того,щоб вирішувати нагальні проблеми міста, навязують людям і телеканалам отаку ФІГНЮ ! При чому тут прості люди ,коли владі у місті немає чим зайнятися ?

Ульріх
8 місяців 23 днів тому

Зробіть новину, де би в коментах можна було писати про проблеми які треба показати на 1+1. Потім скинути лінк на редакцію. Якщо не приїдуть то місто бойкотує канал

editor
8 місяців 23 днів тому

Дякую, так і зробимо.

Фея
8 місяців 22 днів тому

Щойно дізналась від юриста, що вказівки місцевої влади простим людям виконувати не обов’язково, що ті вказівки ніякого юридичного підгрунтя під собою не мають, це рекомендації перш за все і нічого крім рекомендацій. Ніяких законодавчих актів, як то накази чи розпорядження чи постанови влада по відношенню до простих громадян оформляти права не має. І тим більше позбавлена права втручатися у справи самих громадян. Так що владі великий шиш, тобто фіга.

Фея
8 місяців 22 днів тому

І ще один цікавий момент – владі не тільки шиш, тобто фіга, а на владу можна подати до суду і відсудити кругленьку суму (ха-ха!)

бабушка Кати
8 місяців 20 днів тому
Наталья Семеновна! все нововолынцы прекрасно знают и Ваше отношение к бездомным животным и Вашу самоотверженность и позицию в вопросах, касающихся защиты и обиженных людей и несчастных животных. и эта мерзкая провокация, затеянная шостаками, герасимчуками, климовичами и т.д и т.п. ну не может Вас загрязнить! уж поверьте мне. ведь люди не слепые и не тупые как надеются ШОСТАКИ! и этих-то *хероев* ооочень многие знают в лицо! ну захотелось г.шостак покрасоваться и показаться в телевидении на всю страну. покрасовалась!?… ну и Бог с ней!!! главное – НОВОВОЛЫНЦЫ ПРАВДУ ЗНАЮТ! а Вам, Наталья Семеновна, БОЛЬШОЕ СПАСИБО от пострадавших от этих *защитничков*! здоровья Вам… Читати далі »
wpDiscuz