Ти хочеш закрити мені рота, наскрізь корумпований – як вбачається з твоїх декларацій – депутат Климович? Не вийде.

Зізнайся: ти ж догхантер у душі, правда?

Ось уже 12-й рік намагаюся рятувати псів, яких мені підкидають, приносять, зрікаються. Набачилася людських зрад – неміряно. Тому кожну хорошу людину, яка допомагала тим бездомним псам, згадую з вдячністю.

Живу за межею бідності, хворію, але два відра каші зварити і принести собакам – це щодня. Без відпусток і вихідних. У спеку й мороз. Іти з важкими відрами – півтора кілометра.

Ніколи ні від кого не хотіла жодної дяки. Тягну цього воза мовчки. Як можу. Просто не заважайте, підлі дамочки і чоловічки.

Ти хочеш закрити мені рота, наскрізь корумпований – як вбачається з твоїх декларацій – депутат Климович? Не вийде. Зізнайся, пафосний наш: ти ж догхантер у душі, правда?

 

Очумілі депутатські ручки шарпають замок. Климович сплутав своє і чуже, з ним це буває…

 

Пані Шостак, ви помстилися мені за публікації про моральні тортури, які влаштовує родині вбитої дівчини адвокат обвинуваченого, – так?

Отам, у судах, зараз справжня “катівня” для батьків Каті! А ще страхітливіша катівня була на териконі.

Ви теж хочете закрити мені рота. Але я писатиму про адвокатів ди…тини й надалі.

 

На гонорари від обвинувачених у вимаганні, квартирних аферах, убивствах адвокат Шостак міг би збудувати кілька європритулків… Якби хотів

 

Ти, жіночко з пляшечкою, дай раду своєму страшненькому притулку під гаражами й не вештайся під чужим парканом. Чимало твоїх утриманців гинуть під колесами автівок, бо постійно вискакують на дорогу. Годовані тобою зграї нападають на жінок і дітей, загризають псів на смерть, під монастирем пройти стало страшно.

Мої підопічні небезпеки для людей не становлять. Розберися зі своїми, поки діло не дійшло до поліції,  суду і телеканалів.

 

Кого покусали пси біля монастиря – подякуйте “зоозахисниці”

 

Журналістко Тетяно Хомич, частіше мийте руки – у вас дуже брудна робота. Від замовників цього сюжету ви одержали бонуси? срібняки? Чи вас просто використали – як теледівчинку за викликом?

Не вривайтеся більше у чужі помешкання з камерою і мікрофоном, як увірвались у мій дім. Закон почитайте, професіоналко. І не обслуговуйте своїх замовників так відверто.

До речі, на загородженій ділянці є криниця. Пляшечки від “жителів” не потрібні. 

Корумповані шістки корумпованих нововолинських владців, адвокати бандюків, лизоблюди мера! На ваші гроші можна було б давно відкрити в Нововолинську 10 притулків європейського зразка!

Із програмою стерилізації, щеплень, карантинними майданчиками, ветеринарною службою, калорійним харчуванням і повноцінним доглядом.

Але ж ви – жлоби! І цькуєте мене за те, що я вас зневажаю – з усіма вашими смердючими грішми.

…Два відра каші, так… крупи починають закінчуватись. Варю їх на вашій плитці, Андрію. Кашу кладу у відра, подаровані Аллою і Юрієм.

Аню (навіть прізвища вашого не знаю), дякую за вчорашні 200 гривень, це нежданчик. Протримаємось. Я – на каві з хлібом, а хвостатим буде м’яско.   🙂

Не знаю, чи доживуть корумповані скотиняки до суду наді мною. 🙂 Я ж, як більшість нововолинців, з нетерпінням чекаю публічного суду над Климовичем, Коптюком та їхніми покровителями.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: