любад

Поліція “не знайшла” ні самоуправства, ні хуліганства, нічого. А побито людину, розтрощено двері

7 1969

Уявіть здивування РАДАРА, коли керівник відділу поліції пан Лягу дослівно повторив тезу своїх підлеглих: 

 – А родичі не можуть бути свідками!

Та невже?..

 

РАДАР розповів вам 11 днів тому про дикий інцидент у селищі Іваничі. Там на вулиці Відродження в аварійному бараці відбувся погром. Чоловік, який там навіть НЕ проживає, увірвався до чужого житла, розтрощив двері. Аж двоє дверей.

Одні були у помешканні пенсіонерки Я., яка нібито доводиться родичкою його дружині (дружина там теж НЕ проживає, а помешканням пенсіонерка не користується, самовільно зайнявши сусідню квартиру).

Другі двері відділяли порожню квартиру цієї пенсіонерки від помешкання багатодітної родини Дмитруків, яка тулиться у двох кімнатинах.

Обоє дверей вставили Дмитруки у сподіванні покращити свої житлові умови. Одні – точно самовільно, а от другі – все ж таки цілком підставно. На жаль, не домовилися з сусідкою про використання покинутої нею квартири.

 

Барак вважається ветхим житлом. Власник – селищна рада. Чи то пак Іваничівська ОТГ

 

Родичі цієї старшої жінки – пані Я. від її імені судилися з Дмитруками за усунення перешкод у користуванні житлом. Дійшли аж до Верховного Суду. І коли суд підтвердив право пенсіонерки Я. на цю порожню квартиру, де вона зареєстрована, то спритні родичі вирішили не звертатись у виконавчу службу – адже туди тепер треба платити за виконавчі дії. А просто вдертись у барак і вчинити самоуправство.

Так і сказали: це нам буде дешевше, ніж звертатись до виконавця.

Отже, чолов’яга розтрощив двоє дверей, штовхнув Любов Володимирівну Дмитрук (теж пенсіонерку) і ногою вдарив її у живіт. Та впала, уламками скла їй порізало руку. Незадовго перед тим перенесла мікроінсульт, і будь-який стрес їй категорично протипоказаний.

 

Залишки дверей

 

Дмитруки викликали поліцію і “швидку”. По лікарях Любов Володимирівна ходить досі, бо почувається дедалі гірше, а от поліція просто зафіксувала тоді виклик. П’ятеро (!) правоохоронців стояли у хаті серед розбитого скла і твердили:

 – Сума збитків  не тягне на кримінальне провадження, тілесні ушкодження якщо й були, то легкі, а свідків вашого побиття немає. Бо ваш син і невістка свідками бути не можуть. Судіться, якщо хочете, це суто цивільна справа.

З тим і поїхали.

 

 

Наступного ранку РАДАР зателефонував новопризначеному керівнику Іваничівського відділу поліції Андрію Георгійовичу Лягу. Бо розумів: справу про самоуправство нахабного чолов’яги легко можуть зам’яти.

Обурювало й невігластво правоохоронців. Свідком злочину може бути кожен, усі свідчення приймаються у суді! Так, суддя робить поправку на родинні відносини, але оцінку показам дає суд, і тільки суд, а не наряд поліції.

Уявіть здивування РАДАРА, коли пан Лягу дослівно повторив тезу своїх підлеглих: “А родичі не можуть бути свідками!”

Опускаємо деталі. Скажемо так: за лічені хвилини після цієї розмови до Дмитруків знову прибув поліцейський. Опитав, запевнив, що відкриють кримінальне провадження.

Відкрили. Слідство вів Вадим Науменко. Учора Любов Володимирівна ходила до нього, і він чітко сказав: провадження закриємо. Судіться. якщо хочете, це цивільно-правові відносини.

 

 

– То що це виходить? Здоров’я в мене нема, грошей на адвокатів нема, часу на судову тяганину нема – і цей панок може мене бити коли заманеться? – запитує Любов Володимирівна. І йому за те ні кримінальної відповідальності, ні навіть штрафу  – за свавілля, за моє втрачене здоров’я й розбиті двері?

Як мені жити за такого беззаконня?

 

 

Не будемо цитувати тут усі статті, за якими можна і треба притягнути до відповідальності “панка” з села Заболотці (чи де він зареєстрований). Залишимо це для слідчого Науменка, керівника відділку Лягу та прокурора Андрейцева.

.Лиш нагадаємо: в нас тепер нова поліція, нові кадри – й ми зажили по-новому. Але Конституція та сама, й вона захищає недоторканність житла Дмитруків, їхнє здоров’я.

І право багатодітної родини на нормальні житлові умови, але це вже інша історія – по відомству Іваничівської ОТГ та її голови Федора Войтюка.

РАДАР стежить за перебігом цих буремних іваничівських подій.

 

 

У ТЕМУ:

Розтрощив двоє дверей, але криміналу “немає”! Дика приключка в Іваничах

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

7 Коментар "Поліція “не знайшла” ні самоуправства, ні хуліганства, нічого. А побито людину, розтрощено двері"

повідомляти

безоплатна правова допомога
6 місяців 10 днів тому

якщо на адвокатів грошей немає, то маєте право на безоплатну правову допомогу!

Тома
6 місяців 10 днів тому

Тількі ті бесплатні адвокати теж хочутьгрошей. Витрачайте сили і гроші на дозволи і купівлю зброї, бо тільки це реально врятує скоро…

Олег
6 місяців 10 днів тому

Яка допомога, 1 – самовільне встановлення дверей, 2 – не виконання рішення суду. А що їм слабо без виконавчої служби свої двері зняти? Як та жіночка така хвора, то хай не лізе в чуже помешкання, а діти можуть заробити собі на квартиру.

РАДАР
6 місяців 10 днів тому

1. Так там усе самовільно. Одні зайняли вільну квартиру, бо у своїй тримали кіз. Інші зайняли козячу, коли кіз не стало. А селищна рада на все закривала очі й дозакривалась до пожежі.
2. Хай родич із Заболотців сидить у своїй хаті й не лізе ні до кого. Як вам такий варіант?
3. Про рішення суду Люба дізналась, коли їй проломили двері.

Олег
6 місяців 10 днів тому

Любов Володимирівна сидіть в своїй кімнаті і не лізьте в чужу, тоді я думаю ніхто Вас трогати не буде. І питання до радару чого Ви бачите самоуправство в одному випадку, а незаконно встановлені двері це не самоуправство? І прикривати самоуправство старістю і хворобою це нормально!

РАДАР
6 місяців 10 днів тому

Там багато самоуправства від обох родин, але до копняків у живіт і трощення дверей раніше не доходило.
Прикривати явно кримінальне самоуправство чолов’яги, який там взагалі ніхто, – це нормально?.. Ну-ну.
А слабо було йому чи родичам звернутись у виконавчу службу?
Родина Я. теж мала б сидіти у своїй квартирі й не займати чужу. Не робити з квартири хлів і не доводити до пожежі.
До речі, селищна рада і Дмитруки могли подати на винуватців пожежі в суд. Був би добрий урок любителям судитись.

Допі
6 місяців 10 днів тому

Чому ще немає статті про нову пошту?

wpDiscuz