любад

Поліція “не знайшла” ні самоуправства, ні хуліганства, нічого. А побито людину, розтрощено двері

7 1682

Уявіть здивування РАДАРА, коли керівник відділу поліції пан Лягу дослівно повторив тезу своїх підлеглих: 

 – А родичі не можуть бути свідками!

Та невже?..

 

РАДАР розповів вам 11 днів тому про дикий інцидент у селищі Іваничі. Там на вулиці Відродження в аварійному бараці відбувся погром. Чоловік, який там навіть НЕ проживає, увірвався до чужого житла, розтрощив двері. Аж двоє дверей.

Одні були у помешканні пенсіонерки Я., яка нібито доводиться родичкою його дружині (дружина там теж НЕ проживає, а помешканням пенсіонерка не користується, самовільно зайнявши сусідню квартиру).

Другі двері відділяли порожню квартиру цієї пенсіонерки від помешкання багатодітної родини Дмитруків, яка тулиться у двох кімнатинах.

Обоє дверей вставили Дмитруки у сподіванні покращити свої житлові умови. Одні – точно самовільно, а от другі – все ж таки цілком підставно. На жаль, не домовилися з сусідкою про використання покинутої нею квартири.

 

Барак вважається ветхим житлом. Власник – селищна рада. Чи то пак Іваничівська ОТГ

 

Родичі цієї старшої жінки – пані Я. від її імені судилися з Дмитруками за усунення перешкод у користуванні житлом. Дійшли аж до Верховного Суду. І коли суд підтвердив право пенсіонерки Я. на цю порожню квартиру, де вона зареєстрована, то спритні родичі вирішили не звертатись у виконавчу службу – адже туди тепер треба платити за виконавчі дії. А просто вдертись у барак і вчинити самоуправство.

Так і сказали: це нам буде дешевше, ніж звертатись до виконавця.

Отже, чолов’яга розтрощив двоє дверей, штовхнув Любов Володимирівну Дмитрук (теж пенсіонерку) і ногою вдарив її у живіт. Та впала, уламками скла їй порізало руку. Незадовго перед тим перенесла мікроінсульт, і будь-який стрес їй категорично протипоказаний.

 

Залишки дверей

 

Дмитруки викликали поліцію і “швидку”. По лікарях Любов Володимирівна ходить досі, бо почувається дедалі гірше, а от поліція просто зафіксувала тоді виклик. П’ятеро (!) правоохоронців стояли у хаті серед розбитого скла і твердили:

 – Сума збитків  не тягне на кримінальне провадження, тілесні ушкодження якщо й були, то легкі, а свідків вашого побиття немає. Бо ваш син і невістка свідками бути не можуть. Судіться, якщо хочете, це суто цивільна справа.

З тим і поїхали.

 

 

Наступного ранку РАДАР зателефонував новопризначеному керівнику Іваничівського відділу поліції Андрію Георгійовичу Лягу. Бо розумів: справу про самоуправство нахабного чолов’яги легко можуть зам’яти.

Обурювало й невігластво правоохоронців. Свідком злочину може бути кожен, усі свідчення приймаються у суді! Так, суддя робить поправку на родинні відносини, але оцінку показам дає суд, і тільки суд, а не наряд поліції.

Уявіть здивування РАДАРА, коли пан Лягу дослівно повторив тезу своїх підлеглих: “А родичі не можуть бути свідками!”

Опускаємо деталі. Скажемо так: за лічені хвилини після цієї розмови до Дмитруків знову прибув поліцейський. Опитав, запевнив, що відкриють кримінальне провадження.

Відкрили. Слідство вів Вадим Науменко. Учора Любов Володимирівна ходила до нього, і він чітко сказав: провадження закриємо. Судіться. якщо хочете, це цивільно-правові відносини.

 

 

– То що це виходить? Здоров’я в мене нема, грошей на адвокатів нема, часу на судову тяганину нема – і цей панок може мене бити коли заманеться? – запитує Любов Володимирівна. І йому за те ні кримінальної відповідальності, ні навіть штрафу  – за свавілля, за моє втрачене здоров’я й розбиті двері?

Як мені жити за такого беззаконня?

 

 

Не будемо цитувати тут усі статті, за якими можна і треба притягнути до відповідальності “панка” з села Заболотці (чи де він зареєстрований). Залишимо це для слідчого Науменка, керівника відділку Лягу та прокурора Андрейцева.

.Лиш нагадаємо: в нас тепер нова поліція, нові кадри – й ми зажили по-новому. Але Конституція та сама, й вона захищає недоторканність житла Дмитруків, їхнє здоров’я.

І право багатодітної родини на нормальні житлові умови, але це вже інша історія – по відомству Іваничівської ОТГ та її голови Федора Войтюка.

РАДАР стежить за перебігом цих буремних іваничівських подій.

 

 

У ТЕМУ:

Розтрощив двоє дверей, але криміналу “немає”! Дика приключка в Іваничах

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

7 Коментар "Поліція “не знайшла” ні самоуправства, ні хуліганства, нічого. А побито людину, розтрощено двері"

повідомляти

безоплатна правова допомога
25 днів 20 годин тому

якщо на адвокатів грошей немає, то маєте право на безоплатну правову допомогу!

Тома
25 днів 18 годин тому

Тількі ті бесплатні адвокати теж хочутьгрошей. Витрачайте сили і гроші на дозволи і купівлю зброї, бо тільки це реально врятує скоро…

Олег
25 днів 17 годин тому

Яка допомога, 1 – самовільне встановлення дверей, 2 – не виконання рішення суду. А що їм слабо без виконавчої служби свої двері зняти? Як та жіночка така хвора, то хай не лізе в чуже помешкання, а діти можуть заробити собі на квартиру.

РАДАР
25 днів 15 годин тому

1. Так там усе самовільно. Одні зайняли вільну квартиру, бо у своїй тримали кіз. Інші зайняли козячу, коли кіз не стало. А селищна рада на все закривала очі й дозакривалась до пожежі.
2. Хай родич із Заболотців сидить у своїй хаті й не лізе ні до кого. Як вам такий варіант?
3. Про рішення суду Люба дізналась, коли їй проломили двері.

Олег
25 днів 17 годин тому

Любов Володимирівна сидіть в своїй кімнаті і не лізьте в чужу, тоді я думаю ніхто Вас трогати не буде. І питання до радару чого Ви бачите самоуправство в одному випадку, а незаконно встановлені двері це не самоуправство? І прикривати самоуправство старістю і хворобою це нормально!

РАДАР
25 днів 15 годин тому

Там багато самоуправства від обох родин, але до копняків у живіт і трощення дверей раніше не доходило.
Прикривати явно кримінальне самоуправство чолов’яги, який там взагалі ніхто, – це нормально?.. Ну-ну.
А слабо було йому чи родичам звернутись у виконавчу службу?
Родина Я. теж мала б сидіти у своїй квартирі й не займати чужу. Не робити з квартири хлів і не доводити до пожежі.
До речі, селищна рада і Дмитруки могли подати на винуватців пожежі в суд. Був би добрий урок любителям судитись.

Допі
25 днів 12 хвилин тому

Чому ще немає статті про нову пошту?

wpDiscuz