Jpeg

Продаж кінотеатру можуть скасувати. Прокурор підтвердив: кримінальне провадження є

27 2911

Допитливий РАДАР зателефонував 4 вересня у прокуратуру – і попросив керівника Нововолинського відділу І.Васьовчика прокоментувати чутки щодо опломбування кабінетів у міськраді та вилучення документів, пов’язаних із аукціоном.

 – Частково правда, частково брехня,сказав пан Васьовчик.Правда – що документи в міськраді вилучили і кримінальне провадження відкрили.

А брехня – що справу закрили. Слідство триває!

Пана прокурора, мабуть, образила чиясь єхидна репліка у коментарях на РАДАРІ, нібито він вирішив “зрубати з мера бабло”. Однак своїх амбіцій він демонструвати не став, а лише повідомив, що розслідування поліція розпочала 3 серпня – за поданням прокуратури.

Стосується воно продажу колишнього кінотеатру, яке місцевий підприємець Юрій Сиротюк придбав за 4.7 млн. грн.

 

 

Не виключено, що другий учасник торгів – Вадим Гаврилюк був підставним.

Власне, про це і писали на РАДАРІ ще 14 липня. http://radar.in.ua/nedobud-kupyly-tezh-vdali-torgy-v-novovolynsku/

Але такого повороту подій РАДАР аж ніяк не очікував.

Усе ж таки будівля облогує, занепадає, з нею чимшвидше треба щось робити.

 

Це в центрі міста, на хвилиночку!!!

 

 

Тут нагорі було велике пластикове вікно, яке встановив підприємець Хасан.

Коли він вибирався звідси, то забрав це вікно на згадку 🙂

 

Зацініть, який гарний вигляд на бульвар… Тільки ж як занехаяно!

 

Треба або відкривати там якийсь потрібний місту культурно-розважальний заклад, або остаточно віддати все на поталу пиякам і наркоманам.

Поки що вони окупували  сходи й задвірки кінотеатру.

 

Тільки РАДАРУ здається, що це дуже зневажливий напис? Агов, патріоти і комунальники!

 

Зазначено і телефончик тої “Ксюші”…

 

Підприємець Сиротюк одразу після купівлі  розпочав усередині ремонтні роботи.

Зривали прогнилу підлогу, вивозили непотріб.

Зненацька все припинили. Тепер зрозуміло чому.

 

Кінотеатр стоїть зачинений, фото зроблено крізь скло

 

РАДАР запитав пана прокурора, чи не перевіряють, бува, оборудку з недобудованою поліклінікою. Адже до неї питань іще більше, ніж до продажу цього закладу!

Покупець із Володимира-Волинського торгує автомобілями й мотоциклами, досвіду будівництва явно не має. А інших претендентів на споруду і на 19 соток землі довкола неї чомусь узагалі не було.

 – Ні,відповів пан Васьовчик.Кримінальне провадження лише щодо кінотеатру.

 

 

Тим часом жодних будівельних робіт не ведуть і на території лікарні.

РАДАР запрошує читачів до обговорення цих подій.

У ТЕМУ:

У Нововолинській міськраді опломбували кабінети й вилучили документи?..

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

27 Коментар "Продаж кінотеатру можуть скасувати. Прокурор підтвердив: кримінальне провадження є"

повідомляти

Оксана
11 місяців 12 днів тому

Я надіюсь, що Сиротюк всеж таки втілить свої плани з розважальним центром, бо як тільки щось нормальне хочеш зробити, так відразу пхають палки в колеса.

Олена
11 місяців 12 днів тому

Нехай краще кримінальне провадження відкриють щодо халатності посадових осіб, які тримають у роботі Нововолинський парк розваг. Чортове колесо вийшло з експлуатаційного стану ще на початку століття, так само і кліті з веселими гірками!!! І згадаєте мої слова, що не за горами хтось знайде там біду.
Та залиште в спокої той кінотеатр, нема куди вийти з дітьми!!! Ну я розумію, нехай краще гниє той кінотеатр і наступні 50 років, аби нікому не дістався!!!

влодарчик Руслан
11 місяців 10 днів тому

називається….НЕ ЗАВАЖАЙТЕ ЛЮДИНІ РОБИТИ ХОРОШІ СПРАВИ ДЛЯ МІСТА (я про Юру Сиротюка та кінотеатр який розвалюється)…
Краще дожміть, відкрийте знову, повторно перевірте кримінальне провадження по тих беушних трубах по вул.Маяковського на один мільйон гривень!

Юрій Сиротюк
11 місяців 12 днів тому

Якщо хтось планує скасувати продаж, нічого не вийде. Дитячо-розважальному центру – бути, а призупинив роботи, бо роблю проектну документацію і по весні планую розпочати будівельні роботи.

Оксана
11 місяців 12 днів тому

Молодець, дуже вас поважаємо і віримо вам!

куку
11 місяців 10 днів тому

Зробіть басейнн

Українка
11 місяців 12 днів тому

Як щось нормальне хочуть зробити, то відкривають кримінальні справи, а як мільйони крадуть з-під носа….взяти покладку асфальту….то це все норма!!!
Де правда?!!
Я на місці Сиротюка виступила б і розказала людям, що до чого… думаю, його підтримають містяни в любому випадку… бо він хоче зробити хорошу справу! А то дійсно стоїть заклад… і ним користуються не по призначенню!!!

Песець
11 місяців 12 днів тому

Проблема в тому, що як завжди “порішали”.
Чому немає чесного аукціону?
Чому не було об’яви в агентствах нерухомості про торги та на різних тематичних порталах? Якби замість 4 мільйонів місто отримало 12, це не добре, по-вашому?
Сиротюк – єдиний бізнесюк, який збудує центр для дітей?
Гаврилюк – це взагалі смішно, працівник Сиротюка, зі своїм шефом грав у акціон… аж на один крок зробив ставку, і до того ж був першим, хто його зробив.
А Хасана куда поділи? Попросили не заважати?
МЕНІ БРИДКО, ЩО ЙДЕ ВІЙНА, а Сапожников і далі “порішає” разом з Сиротюком, Гаврилюком, Васьовчиком.

Влодарчик Руслан
11 місяців 10 днів тому

Доповнив Українку (надіюсь, не образиться)…
Як щось нормальне хочуть зробити, то відкривають кримінальні справи, а як мільйони крадуть з-під носа… Є ФАКТИ, ФОТО ТА ВІДЕО!Взяти укладання асфальту по цілому місту… труби по Маяковського… сквер біля пам’ятника прикордоннику… вся каналізація… навпроти маг”Колібріс” що на 15-му мікрорайоні… бордюри, які розсипаються по Некрасова, по місту, на буд.№2, 6-ого мікрорайону. І БАГАТО ЧОГО ІНШОГО. То це все норма!!!
Де правда?!!

Світлана
11 місяців 12 днів тому

а я тільки за – за те щоб взяти Вадима Гаврилюка за **** і спитати звідки в нього 4 мільйони грн!

Артем
11 місяців 12 днів тому

Оказується, самий страшний кримінал з кінотеатром!А як 20 млн виділили щоб шахту зрівняти з землею то це все нормально?? Надоїло це ****!

шахта 10
11 місяців 11 днів тому

Надоїло це ****! Добудувати шахту №10 грошей нуль.

Зрада?
11 місяців 11 днів тому

Прокуратура в своєму репертуарі:
Жоден “наркодилер” не сидить і не сяде
По трубах – тишина
10ту шахту напевно 100 років будуватимуть
Відходи течуть через 15 м-н
Кронофільтри теж незрозуміло де
Аромат Курчекель #5 по всьому місту і не тільки
….

А тут розвалюху вирішив до путя довести приватний підприємець, і ….. – ЗРАДА!

В нас багато підприємців, але чомусь вирішив взятись тільки Юрій за це, і ось “нагорода” (((

реалістка
11 місяців 10 днів тому

Будь-який підприємець, вкладаючи у щось гроші, розраховує за певний термін повернути своі капіталовкладення і швиденько отримати хороший прибуток. Для людей хороших і поганих підприємців не існує: вони усі націлені на своє власне збагачення. Кожен із них має свій план і свою стратегію по зароблянню грошей, саме тому і конкуренція, боротьба за власний прибуток між ними така жорстока. Чомусь ніхто не хоче зрозуміти, що у цій боротьбі часто порушуються закони і попираються чиісь права. Замовляючи басейн, або щось інше, подумайте про те, якою буде вартість такого задоволення і про те, якою ціною воно дісталось. Прокуратура даремно справи не заводить.

Красавчік
11 місяців 7 днів тому

Я важаю шо навіть 4міліони то багато за ту розвалюху там все гнеле вся криша дирява воно з дня на день впаде скажемо дякую Сиротюку за те шо він дав 4міліони за нього ви врахуйте те шо йому туда нада ще вложити скількі грошей щьоб те приміщення довести до ладу шоб могли наші діти приходити і проводити там час а не пити і курити за углами…ДЯКУЕМО ВАМ ПАНЕ СИРОТЮК

Максіміліано
11 місяців 7 днів тому
Неяка прокуратура не заводила неякіх справ все справидливо Вадім Гаврилюк хотів зробити там кінетеатр так як він в цьому розбираеться а де він би взяв таку суму грошей то в нього родичі при грошах але Сиротюк дав більшу суму грошей і йому продали його так щьо справедливо і якщьо ви незнаете Сиротюк чоловік свого слова якщьо він сказав щьо буде дитячо розважальний цент то значіть він там буде і повірьте він це робить не раді заробітка а раді наших дітей щьоб вони мали де проводити свій час якби він хотів би заробляти то він би зробив би там якісь супермаркей… Читати далі »
Реалістик
11 місяців 4 днів тому

Людмила ти така умна то нада було тобі взяти гроші прийти і купити це приміщення а не писати тут і мала собі землю в центрі міста якшо на це пішло в радарі писали про те шо мае відбутися аукціон по поводу кінетеатру те щьо участвувало 2 людей Сиротюк не виноватий

Людмила Зіменко
11 місяців 4 днів тому

Просто це відпрацьована і стара, як світ схема. Так точно занедбували профілакторій заводу СТО і сам завод, а потім продали за безцінь, можна сказати. Сиротюка я винним не називала. Куди мені ходити – я буду сама вирішувати. І пишеться не “щьо”, а ” що”, вам про це уже писали.

людмила зіменко.
11 місяців 4 днів тому

Іще”реалістик”, давайте без фаміль’ярності і звертайтесь до мене на “ви”.

wpDiscuz