Сьогодні о 10.00 в одному з кабінетів Нововолинської міськради почався аукціон. Продавали колишній кінотеатр , що на бульварі Шевченка, і недобудовану поліклініку, шо сусідить із адмінкорпусом міської лікарні.

На кінотеатр було двоє претендентів: Юрій Сиротюк і Вадим Гаврилюк. А от Хасан участі у торгах не брав узагалі.

Вадима влаштовувала стартова ціна – 4,266 млн. грн. (із ПДВ). Юрій запропонував більше.

Будівля площею 1149 квадратних метрів дісталася Сиротюку за 4,7 млн. грн.

Тепер він планує замовити проект, оформити всю документацію і навесні почати перепланування будівлі під центр дитячих розваг.

– А до весни? – поцікавився РАДАР.

– Найму прибиральницю, аби доглядала територію довкола і підтримувала порядок у приміщенні, – сказав Юрій Сиротюк. –  Якщо звернеться громадська організація, що об’єднує дітей із особливими потребами, готовий надати до весни кімнату чи зал – безоплатно.

Вітаємо переможця торгів, зичимо вдалого проекту і якнайшвидшого втілення планів. На дитячий розважальний комплекс нетерпляче очікують тисячі нововолинських родин. Це засвідчила злива лайків і схвальних коментарів під нашою новиною про намір Сиротюка.

Ну, й таке. Подейкують, що Вадим Гаврилюк –  працівник 3D кінотеатру  Ю.Сиротюка. 🙂

 

Підставний гравець?..

 

А як щодо недополіклініки? Її разом із земельною ділянкою 0,19 га придбала за стартовою ціною 786 тис. грн. (із ПДВ) немісцева пані, яка нібито має будівельний бізнес. Інших покупців не було, а об’єкт виставили на торги вже не вперше.

За неофіційною інформацією, перші два поверхи слугуватимуть для потреб медицини. Усе інше – на розсуд власника.

РАДАР не виключає, що будівлю перепродадуть і що купила її креатура секретаря міськради, першого заступника міського голови А.Сторонського.

Нашим читачам буде цікаво дізнатись і про те, що нежитлове приміщення площею 51 кв.м у 15-му мікрорайоні, буд.33 викупила нещодавно Людмила Киричук за 210 тис. грн.

Чомусь його не передали об’єднанню співвласників цього багатоквартирного будинку.

Прочитав сам? Поділись з іншими: