воног

Шість базарів – і нуль прибутку! Сповідь “базарника”

66 3561

– Позич мені 2000$!

Ця фраза від сусіда мене вразила. Перш ніж я встиг щось відповісти, сусід додав:

– Ти ж «базарнік».

 

Хочу пояснити: більшість із нас (базарників) вже років так 2 чи навіть 3 прибутків не бачить, усе надіємось на щось краще.

Такою надією був початок нового року, мовляв, буде мораторій на перевірки, будуть вільні ціни. Але ж мораторій – це тимчасове явище, вільні ціни нам перебивають магазини, а кожен новий рік нічого кращого не приносить.

Якщо не продовжать мораторій, то приблизно 60% підприємців закриються.

 

 

Ціни на ринку тепер не нижчі, ніж у магазинах, але це залежить не від нас. До закупівельної ціни ми повинні докласти такі витрати: оплата місця, податок, охорона, пенсійний фонд, у деяких підприємців світло (якщо підключене), в деяких – оренда контейнера, та й власний заробіток.

Ми відкриваємось незалежно від погоди. А відстояти в +35 чи -25 не так уже й легко.

 

Березень-2013 базарники згадують досі. Тоді у четвер не відчинили жодного контейнера!

 

Збільшення мережі магазинів у нашому місті нам плюс у прибутку не робить.

А ще не забуваймо про ярмарки, «розклад» яких ніби спеціально дібраний під зарплату шахтарів і дні її видачі.

Є також  категорія людей, які не в змозі призвичаїтися до цін. Наприклад, колись закупівельна ціна чаю (хорошого чаю) була 2$ (на той час – 16 грн.). Нині ціна закупівлі та сама – 2$, а от курс дуже змінився.

Окрема тема – наш керівник, «базарком». Одні його хвалять, інші лають. Так, він недосконалий, проте працює. Почув я на базарі, ніби він когось виганяє. Насправді лад із продуктовим «відділом» навести треба-таки: продавати поряд із харчами  засоби для чистки та гігієни, порошки та іншу хімію є неправильним. Ці всі випаровування осідають на товарах, які ми самі ж і купуємо.

 

 

Два слова про охорону: це жах, не завжди тверезі, не завжди культурні.

Прошу не сприймати цей допис як виправдання чи спробу пожалітись. Мій сусід по контейнеру колись одній жінці відповів:

– Якщо Ви багаті, то й ми теж!

А я скажу: відпрацювати 6 (шість) базарів у нуль – оце прибуток!.. Хто позаздрить?

 

Із повагою до всіх –

БАЗАРНИК

 

Скріншоти з відеосюжетів  Л.Арсеник та Yura Nv

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

66 Коментар "Шість базарів – і нуль прибутку! Сповідь “базарника”"

повідомляти

Сашко
9 місяців 9 днів тому

Зробіть ціни нормальні. Нововолинськ найдорожче місто в Україні. Це стосується і продуктів, спиртного, одежі, таксі і навіть секонд хенду

editor
9 місяців 9 днів тому

ну, за таксі ринкові підприємці точно не відповідають. 🙂

Юрій
9 місяців 9 днів тому

В Польщі таксі коштує приблизно 1.49 злотих за 1 км. З шахтарської на п’ятий приблизно 3-3.5 км. А нововолинські таксисти правлять 50 грн.

Гість
9 місяців 9 днів тому

Продукти дорожче чим де???? Був в Луцьку там дорожче продукти чим у нас. Спиртне так одинакова ціна по всій Україні 79.80, нижче це шмурдяк. Секонд теж однаковий особливо в магазинах. Так що не треба обманювати.

Сашко
9 місяців 9 днів тому

Порівняйте ціни на аналогічні товари в тому самому Володимирі чи Червонограді.

123
9 місяців 9 днів тому

А я був у Ковелі і там ціни на ринку менші за наші нововолинські на продукти,шмотки,взуття і секонд. І вибір більший.Так що ніхто не обманює.Нововолинськ дійсно дорогий,видно ціни розраховані на зарплати і пенсії шахтарів.

Гість16
9 місяців 8 днів тому

Я вам скажу так.Торгувала сама на ринку і ставила нижчі ціни на товар,але приходили (більша частина людей) і говорили а чому так дешево,напевно якесь га…….Висновок один ставиш дорожче говоримо ДОРоГо,ставиш дешевше, ні піду краще дорожче куплю,воно точно якісніше(бо ж дорожче!!!!!) .

Олександр
9 місяців 9 днів тому

М*со у Львові і Києві дешевше! Не потрібно зрівнювати *Бесарабку* з Нововолинськом.Кавуни влітку були навіть по 2.80. А в Нововолинську хтось бачив такі ціни? Давайте позакриваємо всі магазини,бо базар вимре! Продавці в кожен магазин потрібні,в деяких до 6-7 тися платять. Навіщо торгувати собі в збитки?

Сашко
9 місяців 9 днів тому

Чим в Володимирі, Червонограді, Ковелі

Kek
9 місяців 9 днів тому

взуття і одежа з того ж самого китайського підвала у Луцьку дешевша, причому різниця виходить до 2х сотень при ціні в новіку приблизно 1200-1300.

Тетяна
9 місяців 8 днів тому

Чим у Києві!

11111111
9 місяців 8 днів тому

М”ясо дешевше купити в Луцьку чи в Ковелі, Шкільну форму вже 5 років беремо в Ратно, під час відпочинку- комплект сарафан+ піджак 360 грн. Діти просять ще щоденники купити, бо в нас на 30 гр дорожче. У людей є машини і поїхати на закупи подалі від базару у Нововолинську – дешевше і якісніше. А ще є інтернет-магазини, де діти самі замовляють шкільне приладдя- доставка з Тернополя обійшляся дешевше, ніж наш базар. Так що накручуйте ціни на кожну річ і нарікайте на відсутність покупців.

Польща
9 місяців 9 днів тому

Так і бензин дорожче ніж в нас!!!

Андрій
9 місяців 1 день тому

А чому до нас приїжджають з Червонограда , Володимир Волинська, чому?

павлюк
9 місяців 9 днів тому

НЕ НИЙТЕ ТОРГАШИ…

Податкова
9 місяців 9 днів тому

«Якщо не продовжать мораторій, то приблизно 60% підприємців закриються» – це відсоток торгашів які не платять податки , зі слів самих підприємців.

Андрій
9 місяців 9 днів тому

Бідують? хай йдуть на шахту

Тролик
9 місяців 9 днів тому

так шахт немає. тільки в центр зайнятості, а потім у Польщу на заробітки.

Баба Міша
9 місяців 9 днів тому

До речі в Рівному на ринку, товари з Польщі, наприклад, дешевші порівняно з Новіком. Магія просто, може вони не в ту Польщу їздять?

Гість
9 місяців 9 днів тому

Давно пора закрити той базар, завжди намагаються впихтути зіпсовані продукти і здерти ще й побільше.А після себе який *рач залишають….У магазинах вигідніше купувати

яяяяя
9 місяців 9 днів тому

гість, бажають усі торговці тобі такого прибутку

Тетяна
9 місяців 8 днів тому

І постійно обважують! Таке враження, що якщо не обважить, то не проживе!

АНАТОЛЬ_
9 місяців 8 днів тому

Свята правда. Обважують і обраховують на кожному кроці. Боротися із цим неможливо. Я особисто відмовився від послуг базарних торговців: скупляюся у “Вопаці” чи у “Альфі”. Там електронні ваги, нормальний сервіс і непогана якість продуктів. Хай вони самі споживають те, що продають на базарах, разом із торговим відділом місквиконкому та його куратором А.Сторонським!

Сашко
9 місяців 8 днів тому

Та вже достали. У всі статті того Сапожнікова з Сторонським ліпите. Експерт у всіх галузях.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 8 днів тому

Якщо заїло – не читайте, ніхто не змушує.

Олександр
9 місяців 9 днів тому

Яка класна територія під великий торговий центр! І робочі місця будуть і цивілізація.І біля стадіону -гарний магазинчик можна втулити. Іноземці не рідко в місті бувають-соромно дивитись ,як вони носами крутять. Та й *наші* сеньйори* приїжджають на рідну землю з італійськими продуктами.

Михайло
9 місяців 9 днів тому

Я не згіднийі із сміттям, підприємці до сміття не мають відношення, потрібно ,щоб ринок прибирали двірники! Але вони вже 7 година ранку не стоять на ногах, в дупель пяні , цн стосується і охорони контейнерів!
Я згідний треба навести порядок ,аде не з того директор ринку починає.Як кажуть у народі,риба псується не з хвоста , аз голови!!! Шановні підприємці боріться за своі робочі місця!!!

Олександр
9 місяців 9 днів тому

…..але чистять її з хвоста.

Житель міста.
9 місяців 9 днів тому
Доходи впали – бо просто розвелось багато базарників, а якщо простіше – більше ніж потрібно, бо всі побачили як заробляють і живуть “найперші” базарники і почали теж торгувати чи відкривати магазини… ось і тому достатньої кількості покупців на всіх уже і не вистачає. Особливо це далось знати коли впали доходи населення і пропорційно купівельна спроможність, ось тому зараз і жалієтесь. Як би один і той самий товар продавали як і раніше тільки в двох-трьох точках на весь базар чи місто – було би все які раніше, а зараз таких точок (підприємців з одним і тиж самим товаром) десяток а то… Читати далі »
Олександр
9 місяців 9 днів тому

100-300% !!!!Оце ринкові відносини!!!!На речі ,вартістю 300 грн. Спустить 10 грн-можна сидіти далі. Один такий *бізнесмен* ще в 90-і вирішив поїхати до Європи,на великі гроші…..витримав рівно місяць,…до зарплати. *На базарі маю не меньше і біля жінки сплю…і мантулити не потрібно.*Так і торгує до сьогодні.Інша знайома-кожен тиждень їздить за товаром.Чому?-якщо виторгу немає? На продуктовому-біля кожного ПІДПРИЄМЦЯ стоять люди і щось купляють,навіть бабка продає яблука,чи молоко і не забуває спитати *а ти знаєш скільки доллар? Добре,що корова в курсах не розбирається,бо ще і вона б захотіла заробити.

Подросток
9 місяців 9 днів тому

вот я тоже не понимаю,зарплату родители в гривнах получают.я степуху тоже,при чем здесь доллар казалось бы,когда покупаешь яблоки,творог,молоко у бабок а не барыг?

Гість
9 місяців 7 днів тому

А це тому що є глобальна економіка, тобто весь товар коштує стільки він коштує в світі в долларах, тому що все можна продати за кордон, теж молоко, яблоко, як буде велика різниця цін, просто приїде людина скупить все у селянина і продасть за кордон. Тому ціни завжди будуть рівнятись до долару.

Олександр
9 місяців 6 днів тому

Полросток…….але мислиш правильно.Ще залишилось пояснити своїм батькам-бабусям ,що голосувати потрібно за *майбутнє*,а не за совок по 2.20.

Тетяна
9 місяців 8 днів тому

Підтримую на 100%. Згідна з кожним словом!

Гість
9 місяців 9 днів тому

З так званим ” ринком” давно пора навести порядок,наприклад зробити парковку доя машин хоча б під ж/д віткою,місця там достатньо,а ч/з львівську трасу облаштувати пішохідний перехід.А сам ринок давно вже себе пережив,він замалий для міста.Потрібно побудувати новий,в іншому місці,просторіший,з нормальним під’їздом,скляними магазинчиками-торговими місцями.Або цей підняти вгору на два поверхи…

Люся
9 місяців 7 днів тому

я згідна що брудно, але як ринок замалий для міста??? півміста на заробітках. роботу треба нормальну. якщо не продається товар, немає прибутку, якого милого там мерзнути? ідіть ви всі на майдан, вимагайте роботу!

Василь
9 місяців 9 днів тому

Закупляєткся ви що й ковельчани та інші ринки Волині в Чернівцях або Хмельницькому, деякі їздять в Одесу, але чомусь у вас ціні більші ніж у Ковелі чи інде, також й магазини там же закупляються ну ціни у них менше. Так що не треба нити-меші ціни зробіть й не бухайте й не хаміть людям

петя
9 місяців 9 днів тому

аж сльоза навернулась…

Гастроентеролог
9 місяців 9 днів тому

Я теж у сльозах. Просто ридаю.

editor
9 місяців 9 днів тому

Однак ніхто з дотепників не хоче стати на їхнє місце. Сумно від такої зверхності.
На місцевому ринку зараз справді криза, купівельна спроможність людей упала, дрібні торговці заледве виживають, більшість із них – єдині годувальники для своїх родин.
Особливо співчуваю жінкам. Якщо у тієї продавчині троє чи п’ятеро дітей і вона стоїть із тими нещасними шкарпетками, то починати “чистку” ринку з неї і таких, як вона, – це не просто дурість, це паскудство.

Подросток
9 місяців 8 днів тому

было бы плохо,на рынке столько тогргашей не работало,а то все плачут ,а с рынка никуда не уходят,.А чего уходить,пол дня постоять на рынке это не в шахте или стройке смену на сквозняках впахивать при любой температуре,ни катушки на моторах перематывать ни на курчаке в го*не стоять.

Тетяна
9 місяців 8 днів тому

То вона може піти на роботу! Якщо на ринку не виходить….

editor
9 місяців 8 днів тому

і як вона там напрацює з п’ятьма дітьми у хаті?

Христина
9 місяців 4 днів тому

Так, Бог дав жінкам здатність народжувати дітей… Але ще Він дав кожній людині розум, тільки не кожен його використовує. Навіщо стільки народжувати дітей, щоб потім вони росли у злиднях?

Олександр
9 місяців 9 днів тому

Може вийдемо на *майдан*? Або попросимо Гройсмана показати,як потрібно *торгувати* і *керувати* ринком?

Тролик
9 місяців 8 днів тому

На ринку приблизно 1,5 тис працівників, помножте на 2 (в кожного є дружина і діти), додайте родичів, кумів, батьків, вийде маса – майже 5000 людей.
Якщо на протест вийде лише 10 відсотків, вони просто зметуть -і Петра, і Сапога та Сторонського разом із зятем Петра.
А якщо це стадо баранів,то з ним можна робити все, що захочеш.
Але може бути і так:

Оксана
9 місяців 9 днів тому
Чому не купити продукти в магазині, якщо: 1. Магазин поруч, не треба чекати вихідних, щоб їхати скупитись. 2. Ціни однакові шо в магазині, шо на базарі. Навіть часом в магазині вигідніше, бо проводяться акції. 3. По чистоті, то на мою думку, в магазині буде набагато чистіше. 4. В магазині комфортніше. Тепло, якщо холодно і прохолодно, якщо жарко. На ринок люди ходять по звичці, бо колись там було дешевше, от десь на рівні підсвідомості ця інфа залишилась в голові, хоча вже давно це не так. Єдине, за чим можна піти на ринок – це за домашнім мясом. Але це для тих,… Читати далі »
Оксана
9 місяців 8 днів тому

Таке враження складається, що підприємці, які відкривають магазини – звільнені від всіх податків, не платять зарплат працівникам і товар їм безкоштовно з неба падає!
Повірте, більшості покупців абсолютно всеодно, що вам і кому потрібно заплатити, їх цікавить лише ціна товару, і якщо в магазині поруч – більшість товару дешевша навіть на 50 коп., то смисл тратити свій час і лишні гроші ще на маршрутку, нерви в тих толкучках на базарі…?

Податкова
9 місяців 8 днів тому

Дійсно, складається враження, що зараз тільки підприємцям на ринку важко жити, а всім решта живеться як у раю. Шахтарі пару років назад отримували заробітну плату приблизно 1000 ₴, а сьогодні за ту саму роботу лише 300₴, молодий лікар після 7 років навчання отримує 3200 грн. і т.д. Але ніхто з них не плаче, що малі доходи і мовчки платять податки. Так як у населення впали доходи, відповідно впала і купівельна спроможність. Закон ринку, шановні.

editor
9 місяців 8 днів тому

РАДАР радо надасть слово всім медикам і шахтарям.
Шахтарі, хто забув, регулярно перекривають трасу.

Податкова
9 місяців 8 днів тому

Перекривають трасу за несвоєчасну виплату зарплати, а не за її малий розмір.

editor
9 місяців 8 днів тому

підіть послухайте, що вони говорять на трасі. Почитайте, що пишуть у різні інстанції.

пилип
9 місяців 8 днів тому

розігнати його вже давно треба

Тролик
9 місяців 8 днів тому

Пилип, ти думаєш, в місті ціни відразу зменшаться, якщо базар розігнати?
Навпаки, хай існує і магазини в тонусі тримає.

Тетяна
9 місяців 8 днів тому

На базарі ціни дорожчі як в магазині, хоча їм також потрібно платити за оренду, охорону і зарплату продавцям і т.д.
Якщо базарникам важко, то можливо настав час щось змінювати?

юрій
9 місяців 8 днів тому

чому з гнівом накинулись на ринок ? так , там не все в порядку, але …. головний бардак у всьому місті – інфраструтура міста розвалена, що працювало позакривано і розікрадено, люди повиїзжали, працювати нема де, у виконкомі ліниві товсті коти і корупція ………. а ви про ринок

editor
9 місяців 8 днів тому

Так отож. Але ж легше накидатись анонімним гуртом на ту змерзлу тітку з базару, ніж на лінивих виконкомівських мужчинок.

юрій
9 місяців 8 днів тому
дивлячись на сучасний хід подій в місті , у НОВОВОЛИНСЬКА є два шляхи – або залишки містян прокинуться і почнуться зміни в місті , гуртом громади з повністю новою владою в місті , або місто поглине , разом з залишками громади , болото владних сьогоденних структур міста , де на цьому місті з часом лишиться тільки назва або згадка про місто …… і то , не факт
Олександр
9 місяців 8 днів тому

Місто з такими керовниками і виборцями чекає доля аналогічних міст на донбасі. Для чого було створене -скінчилось!. Не страшно-поряд Володимир,прекрасне історичне місто.Пережило монголо-татар,нацистів-пережеве і теперішніх недолугих…..

юрій
9 місяців 7 днів тому

взагалі , то тут є про що говорити, і головна біда, що тільки ГОВОРИТИ, на цьому все і закінчується , з Володимиром ( місто саме так мусить називатися , а не – волинський ), теж не все так добре , як здається. саганюк теж досить складна особа ……..

Олександр
9 місяців 7 днів тому

Так і написано ВОЛОДИМИР! Не все добре,це правда,але навіть там з ринками більше порядку і ціни нижчі,доречі Ви там давно були? На асфальт уваги не звернули? Чи може прямим текстом написати в чому проблеми Нововолинська,Володимира чи всієї України?

Покупець
9 місяців 8 днів тому

Ну нічого собі! Магазини ім ціни перебивають! Ніби в нас в магазинах все дешеве, то що може магазини закрити і розвязати руки базарникам?! Красно дякую, надаю перевагу магазинам, де хоч якийсь порядок,( із цінами тепер до речі теж, завдяки АТБ, – побільше б їх, а ще хай би СІЛЬПО відкрили)! Покупці , шановний пане Базарнику – теж люди. Не вигідно- влаштовуйтесь на роботу як я , і будьте покупцем, а як ні, – то значить не все так погано!

Житель міста
9 місяців 8 днів тому

“Не вигідно- влаштовуйтесь на роботу як я , і будьте покупцем, а як ні, – то значить не все так погано!”
Дуже правильно сказано.
Бо наші базарники попривикали до самої примітивної роботи барижити і, – навіть не знають що таке працювати фізично чи головою, тобто своїми здобутими знаннями на благо (розвиток) суспільства…

один з базарників
9 місяців 7 днів тому

Як можна говорити про мораторій на підприємців не підприємцю!!!??? чому я працюю і плачу податки, а вони не повинні!!!??? якби там бкло би погано і без доходу то вони б зубами так не трималися там!!! скрізь одна брехня!!!!

Заробітчанин
9 місяців 7 днів тому

Стараюсь не купляти на ринку тай в Нововлинську нічого доржче трусів, тому що по перше дорого а по друге трапляються базарники хами. Вигідніше поїхати в той жеш Володимир чи Червоноград.

Вадим
9 місяців 5 днів тому

Я знаю дехто взагалі в Львів по продукти їздить на ринок- шувар.
То діло кожного, а мені і в магазині зручно купувати.

wpDiscuz