володир3

Тут можна зробити дитячий майданчик. А зараз тут сміттєзбірник!

7 862

РАДАР нагадує нововолинській владі: треба асфальтувати не лише ту частину вулиці, що веде до депутатського маєтку, і прокладати каналізацію не лише до хати родички міського голови.

Повертаємось до печерного безладдя на Володимирській. 

Освітлення там НЕМА, асфальту на половині вулиці НЕМА, баюри страшні, як пика мерового друга Анатолія Коптюка, коли той цілий Коптюк накидається з кулаками й матюками на журналістку. 

Наталя Євтух із Володимирської розповіла РАДАРУ, що було далі – після наших критичних публікацій (див.унизу).

– Знову ми до вас з нашою проблемою на вулиці Володимирській. Відповіді від мера на наш лист іще немає, але знаемо, що Рожелюк віддав її на контроль Жигалюку.

Так, приїхав грейдер із ЖКО, розрівняв трохи дорогу – і все затихло. Коли ми до них зателефонували, була відповідь, що це підготовка для породи, що засипатимуть породою. А коли – невідомо.

Іще приїздив трактор вивезти сміття, та чомусь тільки згорнув, а забрати не забрав. Ми ж то грощі за вивезення сміття платимо.

Ось ділянка, звідки він НЕ забрав непотріб. І якби наще чемне ЖКО почистило там, то можна зробити дитячий майданчик.

 

 

– А освітлення нам так ніхто й не робить, – обурюється Наталя Євтух. – Вірите, вже набридла та безвідповідальність. Уже не знаєщ. до кого звернутись, аби допомогли…

РАДАР звертається до депутата Віктора Яреми:

невже так важко посприяти своїм сусідам-виборцям із освітленням, асфальтуванням, вивезенням сміття й облаштуванням дитячого майданчика?

Чи вони для вас – теж “тварі”, як ви, нешавновний, висловились на адресу репортерки РАДАРА?

 

У тему:

Депутату – асфальтівка, виборцям – болото!

За 200 метрів асфальтівки під хату депутата сплатили сам депутат, міський бюджет і деякі мешканці

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

7 Коментар "Тут можна зробити дитячий майданчик. А зараз тут сміттєзбірник!"

повідомляти

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 2 місяців тому

Та не бійтеся ви того владно-багатійського лайна, що розпухло від громадського добра і бюджетних грош, що й робить. Хорошої влади не буває. Її потрібно контролювати щодня і щогодини. Бо буде дико красти – ось Вам і приклад. Не лякайтеся – вона, (місцева влада) набагато більше боїться Вас, аніж Ви її. Так далі жити не можна.

Чайка
1 рік 2 місяців тому

в мене питання, якого зеленого ЖКО до сміття на території приватної забудови??? ВУКГ забирає тверді побутові відходи які люди виставляють раз на місяць в пакетах

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 1 місяць тому
Не зрозуміло, Олено Іванівно. Продублюйте запитання. А щодо сміття, яке забирає ВУКГ – тут суцільна несправедливість. Пенсіонери мого зразка і подоби, 8 разів у місяць (у вівторок і п’ятницю), виставляють на тротуар по пів-відра побутових відходів = 4 відерця. А платять за декілька м. куб., залежно від зареєстрованих мешканців у квартирі. А деякі, проводячи ремонти помешкань під приватні чи бізнесові потреби, висипають у сміттєві контейнери всілякий мотлох, (у тім числі й будівельний) що обчислюється тонами. Плата за цю послугу однакова – що із злиденного українського пенсіонера, що з біснесмена чи багатія, котрий розжирів на “тендерних” поставках чи ремонтних роботах за… Читати далі »
zet
1 рік 2 місяців тому

Прочитавши статтю в Радарі про вул.Володимирську мені стало цікаво чи дійсно це так як пишуть. І вірите – це просто жах! Людям потрібно гондоли, щоб пропливсти по вулиці . Невже нашим депутатам і владі все рівно як живуть іхні виборці???

wpDiscuz