РАДАР нагадує нововолинській владі: треба асфальтувати не лише ту частину вулиці, що веде до депутатського маєтку, і прокладати каналізацію не лише до хати родички міського голови.

Повертаємось до печерного безладдя на Володимирській. 

Освітлення там НЕМА, асфальту на половині вулиці НЕМА, баюри страшні, як пика мерового друга Анатолія Коптюка, коли той цілий Коптюк накидається з кулаками й матюками на журналістку. 

Наталя Євтух із Володимирської розповіла РАДАРУ, що було далі – після наших критичних публікацій (див.унизу).

– Знову ми до вас з нашою проблемою на вулиці Володимирській. Відповіді від мера на наш лист іще немає, але знаемо, що Рожелюк віддав її на контроль Жигалюку.

Так, приїхав грейдер із ЖКО, розрівняв трохи дорогу – і все затихло. Коли ми до них зателефонували, була відповідь, що це підготовка для породи, що засипатимуть породою. А коли – невідомо.

Іще приїздив трактор вивезти сміття, та чомусь тільки згорнув, а забрати не забрав. Ми ж то грощі за вивезення сміття платимо.

Ось ділянка, звідки він НЕ забрав непотріб. І якби наще чемне ЖКО почистило там, то можна зробити дитячий майданчик.

 

 

– А освітлення нам так ніхто й не робить, – обурюється Наталя Євтух. – Вірите, вже набридла та безвідповідальність. Уже не знаєщ. до кого звернутись, аби допомогли…

РАДАР звертається до депутата Віктора Яреми:

невже так важко посприяти своїм сусідам-виборцям із освітленням, асфальтуванням, вивезенням сміття й облаштуванням дитячого майданчика?

Чи вони для вас – теж “тварі”, як ви, нешавновний, висловились на адресу репортерки РАДАРА?

 

У тему:

Депутату – асфальтівка, виборцям – болото!

Депутату – асфальтівка, виборцям – болото!

Прочитав сам? Поділись з іншими: