сторик3

У Сторонського синдром Сапожнікова. І це не лікується!

45 2203

Почитав перепалку в соцмережах секретаря Нововолинської міськради Андрія Сторонського та помічника народного депутата Гузя – Андрія Бокоча. Посміявся.

З’ясовували, завдяки кому закриття психоневрологічного відділення в Нововолинську відклали до 1 березня. Чия заслуга: нардепа і його помічників чи міського голови Сапожнікова та його першого заступника-секретаря?..

Ледь не запінились.

Хотів би перелічити всі, на мою думку, титанічні «заслуги» Андрія Мироновича Сторонського для міста, для організацій, для людей:

– Захворів синдромом Гройсмана (моє рішення правильне, я вирішую, думка інших неважлива, тільки я, я, я).

– Використовуючи своє службове становище, в тандемі з О.Моренком, за вказівки Сапожнікова звільнив (з’їв, що називається) у 2011 році двох освітян, які вболівали за свою роботу, учнів та колектив.

“Провини” цих освітян були настільки банальними, що й не варті обговорення, а справжнім приводом було інакомисліє, якого мер не терпить.

– Використовуючи своє службове становище, через свої та підставні фірми, ТЗОВи, сітки аптек за завищеними цінами купує для міста ліки та обладнання коштом  міського бюджету (нещодавні обговорення про закупівлю для Нововолинська через систему PROZORRO). Кого цікавить – скину посилання.

Замість створення власної сітки аптек на території лікарні для особистого збагачення помудрував би над створенням сітки муніципальних (комунальних) аптек, які б мали нижчі ціни та приносили прибуток лікарні – а це кошти на розвиток міської лікарні, здешевлені ліки… А так собі рідному в кишеню. СВОЯ КОПІЙКА БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА.

 

Колорадський ти наш…

 

– 100%  свого робочого часу на посаді секретаря-заступника, за який він отримує зарплату з наших з вами податків, мав би приділяти таким проблемам, як медицина (відділення психлікарні, якісне використання благодійних внесків, муніципальна каса, муніципальні аптеки), соціалка (пенсіонери, військові-атошники, неблагонадійні сім’ї, діти-сироти, інваліди).Але працює за сумісництвом уже роками офіційно в урологічному відділенні (веде медичну практику), це можна перевірити по робочих табелях.

– Мав би як посадовець максимально сприяти у пошуку ресурсів, приміщення, у фінансуванні громадській організації “Світ для дітей”, де розвивають та виховують особливих діток з вадами руху, аутизмом, іншими проблемами. І ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ДУЖЕ ГУЧНОГО СКАНДАЛУ, РЕЗОНАНСУ В МІСТІ ТА СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ЧАСТКОВО ПІШОВ НА ПОСТУПКИ. Пообіцяв створити комісію, яка почне вивчати питання дітей з особливостями розвитку. Але так нічого й не робиться.

Бридко було читати, коли пообіцяв фінансування на громадську організацію, а потім офіційно, як посадовець, відмовив… При цьому обіцяні кошти використав «під себе». Чиновники через виконком – зверніть увагу, не за свої, не з благодійного фонду, а за бюджетні кошти – закупили подарунки, вручили дітям і при цьому приписали всі почесті собі. А громадську організацію “Світ для дітей” так і не профінансували.

Та  найбільше «вбила» фраза цього посадовця, що організація “Світ для дітей” – найдорожча фінансово ДЛЯ НИХ у Нововолинську.

 

Говорить і показує Сторонський!

 

– Перевищуючи свої повноваження та зловживаючи службовим становищем, за вказівкою мера пробував у 2010 році впливати на контролюючі органи, тиснув усіма можливими важелями адмінресурсу при сфабрикованій замовній перевірці на мене особисто як на голову Асоціації ОСББ «Містечко». Вдавався до брудних методів та «ударів нижче пояса»…

Завдяки їхнім із мером старанням перевірка тривала 4,5 роки (почалася за правління Януковича, перехідний період – Євромайдан, закінчилась при головуванні в Україні Яценюка – Порошенка). Сфабриковану справу врешті-решт закрили за відсутністю фактів та відсутністю складу злочину.

А скільки бруду було на мене вилито, а скільки «чорнухи» люди побачили через кишенькове мерське телебачення… ще досі мені аукається… але це нічого: ЩО НАС НЕ ВБИВАЄ, ТЕ РОБИТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ.

– А ще «заслуга» Сторонського у тім, що отримав з бюджету, з наших податків службовий автомобіль, який використовує у власних цілях, їздить у робочий час займатися медичною практикою… Працівники лікарні розповідали, що постійно Миронович близько обіду приїздить у лікарню на якусь годинку-другу. Вочевидь, або по роботі секретаря-заступника інспектує відділення… або медична практика.

– А ще Андрій Миронович захворів синдромом Сапожнікова…

 

 

…та вважає себе царем.

 

 

Пан Сторонський готується в наступники Сапожнікова – на тепле місце, нагріте мером за стільки років.

А не добудована за стільки років  поліклініка так і стирчить під носом у цих заслужених…

 

 

Руслан Влодарчик

Використані фото: А.Бідзюра, СТН, “Місто вечірнє”, Р.Влодарчик

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

45 Коментар "У Сторонського синдром Сапожнікова. І це не лікується!"

повідомляти

Шаман
1 рік 4 місяців тому

то інфекція

роман
1 рік 4 місяців тому

не буду робити якісь судження стосовно Сторонського, оскільки в статті немає фактів, а лише оціночні судження автора )) , але ідея “муніципальних аптек” ????? невже автор хоче створити за рахунок нововолинців чергову “кормушку” для вимивання грошей з міського бюджету? адже так простенько через дотації і субсидії на ті аптеки буде отримувати відкати… чи ситуація з коптюком і яремою (стн) нічого не начила ?

Ілона
1 рік 4 місяців тому

Я не застпуниця і не прихильниця Сторонського, не захищаю його, розумію, що він використовує своє положення дл власного збагачення. Але, скажіть, будь ласка, Руслане Івановичу, чи правда те, що АОСББ “Містечко”, за час вашого головування там, не нажила жодного майна? Усе для ремонтних робіт, все все, вплоть до молотка, бралось в аренду у вас же ( у якоїсь фірми може вашої), за що вам йшли гроші. Чи це наклеп і у АОСББ є власне майно???

Руслан Влодарчик
1 рік 4 місяців тому

Цю інформацію та багато іншого якраз декілька років перевіряв ВБЕЗ (відділ по боротьбі з економічною злочинністю), порушень з моєї сторони не було виявлено.
Напишу простіше: за кошти Асоціацї ОСББ “Містечко” інструмент, обладнання тощо НЕ ЗАКУПЛЯЛОСЬ. На балансі Асоціації “Містечко” був майданчик “Соса-Соlа”, його передали Асоціації “Граніт НВ”, і він на сьогодні знищується від безгосподарності теперішнього керівництва…
МАЙНОМ ОСББ Є ВЛАСНІ БУДИНКИ.

Ілона
1 рік 4 місяців тому

Тут зрозуміло. А якщо у АОСББ виникала потреба у будь якому обладнанні, де воно бралось в оренду? Чи просто наймалась відповідна служба?

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 4 місяців тому
Я частенько, “Ілоно”, читаю ваші коментарі під різними ніками. І не потрібно позиціонувати себе як “ворога” А. Сторонського. Не потрібно обси***ати й Р.Влодарчика. Вам іще далеченько (безнадійно далеко) до нього. Я маю беззаперечні дані, що підтверджують працю в ЦМЛ вашого “симпатяги”, і вочевидь і “господаря”, у робочий час першого заступника\секретаря міської ради\секретаря міського виконавчого комітету і прочая і прочая… Це узурпація влади, прошу пані, найчистішої води. Незабаром, у Львівському апеляційному суді відбудуться перші слухання із цього приводу, із моєї подачі. Бо, бачите, нововолинський суддя М.Ушаков стверджує у своїй “Постанові, що місцеве саморядування в Україні є своєрідним і специфічним, а тому… Читати далі »
Ілона
1 рік 4 місяців тому
Я завжди пишу під одним ім”ям – своїм. я не позиціоную себе, як будь чийого ворога. І тим більше нікого не об…як то ви сказали? ну, хай буде – не обгаджую. Я запитала, отримала, відповідь, зробила висновки. Не судіть і не судимі будете! Це я про те, куди кому і до кого далеко. Ви ж мене не знаєте – навіщо так судите? Я і не прагну до рівня Влодарчика – я там нічого не забувала. Направте вашу енергію у позитивне русло, тоді і з”являться хороші думки, а не тільки негатив. Це ж дуже тяжко морально – постійно кипіти у тому… Читати далі »
,,,,,,,
1 рік 4 місяців тому

поговорим, поговорим , а Сторонський все одно буде мером, хоч він того й не заслуговує , і лікарем я його назвати не можу, язик не повертається, не дай боже попасти до нього в лікарню як до лікаря, ще будете згадувати вітю сапога добрим словом, як Сторонський прийде на його місце

Шаман
1 рік 4 місяців тому

олені нововолинські ще точно зроблять того лікарчука мером або й очільником отг (

Василь
1 рік 4 місяців тому

Знаю сторонського як лікаря. Він не поганий лікар. Відповідаю за свої слова. Що стосовно Сторонського як бюрократа. То він канєшно не на свому місці. Не знаю фактів корупції, а от стосовно того що розїжджає на службовій машині в лікарню то точно

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 4 місяців тому

І не тільки в лікарню. Його, у робочий час, можна побачити у ненесподіваніших місцях Волині не пов’язаних із виконанням обов’язків державного службовця. :)))

Шаман
1 рік 4 місяців тому

Вася: непоганий лікар? може то про Мирона сказати хочете?
Анатоль:тому що він як ВОНА – працює навіть в несподіваних місцях, а все для благ містян, які потім по-міщанськи зроблять його сапожних діл продовжувачем

Гість
1 рік 4 місяців тому

Сторонський!Кого він лікує? 0,25 посади забагато для такого професіонала. )) Краще померти…

гість
1 рік 4 місяців тому

треба на казнокрадів порчу навести

Шаман
1 рік 4 місяців тому

Не наводиться, захист.

Хтось
1 рік 4 місяців тому

Яку ще мережу аптек (хахахаха)???! Перевіряйте дані або свої джерела інформації!

гість
1 рік 4 місяців тому

хочу випити за то щоб у нас все було і нічого нам за те не було,улюблений тост чобота

юрій
1 рік 4 місяців тому

те, що Сторонського біда нічому не навчила, показало життя. На жаль, жага до грошей у такого типу людей (не хотілось писати цього слова, але) перемагає нормальні людські якості, і це перший факт.
Що кар’єра продовжується брехнею – теж факт, і це все виливається в великий факт – все, що в мерії, ВЕЛИКА БРЕХНЯ, ДОПОКИ ТАМ Є нововолинська брехлива трійця Сапожніков-Сторонський-Рожелюк.

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 4 місяців тому

Знаєте – а таки Живий Господь все бачить. І потроху прибирає тих, що без міри зажерливі і брехливі. Гнобителів бідних і сиріт. Можновладців, котрі забули Бога. Поспостерігайте і побачите, як все змінюється на краще. Незабаром і ці підуть туди ж.

юрій
1 рік 4 місяців тому

а що ж мене ТАК ріжуть ? за що ???

wpDiscuz