Почитав перепалку в соцмережах секретаря Нововолинської міськради Андрія Сторонського та помічника народного депутата Гузя – Андрія Бокоча. Посміявся.

З’ясовували, завдяки кому закриття психоневрологічного відділення в Нововолинську відклали до 1 березня. Чия заслуга: нардепа і його помічників чи міського голови Сапожнікова та його першого заступника-секретаря?..

Ледь не запінились.

Хотів би перелічити всі, на мою думку, титанічні «заслуги» Андрія Мироновича Сторонського для міста, для організацій, для людей:

– Захворів синдромом Гройсмана (моє рішення правильне, я вирішую, думка інших неважлива, тільки я, я, я).

– Використовуючи своє службове становище, в тандемі з О.Моренком, за вказівки Сапожнікова звільнив (з’їв, що називається) у 2011 році двох освітян, які вболівали за свою роботу, учнів та колектив.

“Провини” цих освітян були настільки банальними, що й не варті обговорення, а справжнім приводом було інакомисліє, якого мер не терпить.

– Використовуючи своє службове становище, через свої та підставні фірми, ТЗОВи, сітки аптек за завищеними цінами купує для міста ліки та обладнання коштом  міського бюджету (нещодавні обговорення про закупівлю для Нововолинська через систему PROZORRO). Кого цікавить – скину посилання.

Замість створення власної сітки аптек на території лікарні для особистого збагачення помудрував би над створенням сітки муніципальних (комунальних) аптек, які б мали нижчі ціни та приносили прибуток лікарні – а це кошти на розвиток міської лікарні, здешевлені ліки… А так собі рідному в кишеню. СВОЯ КОПІЙКА БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА.

 

Колорадський ти наш…

 

– 100%  свого робочого часу на посаді секретаря-заступника, за який він отримує зарплату з наших з вами податків, мав би приділяти таким проблемам, як медицина (відділення психлікарні, якісне використання благодійних внесків, муніципальна каса, муніципальні аптеки), соціалка (пенсіонери, військові-атошники, неблагонадійні сім’ї, діти-сироти, інваліди).Але працює за сумісництвом уже роками офіційно в урологічному відділенні (веде медичну практику), це можна перевірити по робочих табелях.

– Мав би як посадовець максимально сприяти у пошуку ресурсів, приміщення, у фінансуванні громадській організації “Світ для дітей”, де розвивають та виховують особливих діток з вадами руху, аутизмом, іншими проблемами. І ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ДУЖЕ ГУЧНОГО СКАНДАЛУ, РЕЗОНАНСУ В МІСТІ ТА СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ЧАСТКОВО ПІШОВ НА ПОСТУПКИ. Пообіцяв створити комісію, яка почне вивчати питання дітей з особливостями розвитку. Але так нічого й не робиться.

Бридко було читати, коли пообіцяв фінансування на громадську організацію, а потім офіційно, як посадовець, відмовив… При цьому обіцяні кошти використав «під себе». Чиновники через виконком – зверніть увагу, не за свої, не з благодійного фонду, а за бюджетні кошти – закупили подарунки, вручили дітям і при цьому приписали всі почесті собі. А громадську організацію “Світ для дітей” так і не профінансували.

Та  найбільше «вбила» фраза цього посадовця, що організація “Світ для дітей” – найдорожча фінансово ДЛЯ НИХ у Нововолинську.

 

Говорить і показує Сторонський!

 

– Перевищуючи свої повноваження та зловживаючи службовим становищем, за вказівкою мера пробував у 2010 році впливати на контролюючі органи, тиснув усіма можливими важелями адмінресурсу при сфабрикованій замовній перевірці на мене особисто як на голову Асоціації ОСББ «Містечко». Вдавався до брудних методів та «ударів нижче пояса»…

Завдяки їхнім із мером старанням перевірка тривала 4,5 роки (почалася за правління Януковича, перехідний період – Євромайдан, закінчилась при головуванні в Україні Яценюка – Порошенка). Сфабриковану справу врешті-решт закрили за відсутністю фактів та відсутністю складу злочину.

А скільки бруду було на мене вилито, а скільки «чорнухи» люди побачили через кишенькове мерське телебачення… ще досі мені аукається… але це нічого: ЩО НАС НЕ ВБИВАЄ, ТЕ РОБИТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ.

– А ще «заслуга» Сторонського у тім, що отримав з бюджету, з наших податків службовий автомобіль, який використовує у власних цілях, їздить у робочий час займатися медичною практикою… Працівники лікарні розповідали, що постійно Миронович близько обіду приїздить у лікарню на якусь годинку-другу. Вочевидь, або по роботі секретаря-заступника інспектує відділення… або медична практика.

– А ще Андрій Миронович захворів синдромом Сапожнікова…

 

 

…та вважає себе царем.

 

 

Пан Сторонський готується в наступники Сапожнікова – на тепле місце, нагріте мером за стільки років.

А не добудована за стільки років  поліклініка так і стирчить під носом у цих заслужених…

 

 

Руслан Влодарчик

Використані фото: А.Бідзюра, СТН, “Місто вечірнє”, Р.Влодарчик

Прочитав сам? Поділись з іншими: