У Сторонського синдром Сапожнікова. І це не лікується!

44 2502

Почитав перепалку в соцмережах секретаря Нововолинської міськради Андрія Сторонського та помічника народного депутата Гузя – Андрія Бокоча. Посміявся.

З’ясовували, завдяки кому закриття психоневрологічного відділення в Нововолинську відклали до 1 березня. Чия заслуга: нардепа і його помічників чи міського голови Сапожнікова та його першого заступника-секретаря?..

Ледь не запінились.

Хотів би перелічити всі, на мою думку, титанічні «заслуги» Андрія Мироновича Сторонського для міста, для організацій, для людей:

– Захворів синдромом Гройсмана (моє рішення правильне, я вирішую, думка інших неважлива, тільки я, я, я).

– Використовуючи своє службове становище, в тандемі з О.Моренком, за вказівки Сапожнікова звільнив (з’їв, що називається) у 2011 році двох освітян, які вболівали за свою роботу, учнів та колектив.

“Провини” цих освітян були настільки банальними, що й не варті обговорення, а справжнім приводом було інакомисліє, якого мер не терпить.

– Використовуючи своє службове становище, через свої та підставні фірми, ТЗОВи, сітки аптек за завищеними цінами купує для міста ліки та обладнання коштом  міського бюджету (нещодавні обговорення про закупівлю для Нововолинська через систему PROZORRO). Кого цікавить – скину посилання.

Замість створення власної сітки аптек на території лікарні для особистого збагачення помудрував би над створенням сітки муніципальних (комунальних) аптек, які б мали нижчі ціни та приносили прибуток лікарні – а це кошти на розвиток міської лікарні, здешевлені ліки… А так собі рідному в кишеню. СВОЯ КОПІЙКА БЛИЖЧЕ ДО ТІЛА.

 

Колорадський ти наш…

 

– 100%  свого робочого часу на посаді секретаря-заступника, за який він отримує зарплату з наших з вами податків, мав би приділяти таким проблемам, як медицина (відділення психлікарні, якісне використання благодійних внесків, муніципальна каса, муніципальні аптеки), соціалка (пенсіонери, військові-атошники, неблагонадійні сім’ї, діти-сироти, інваліди).Але працює за сумісництвом уже роками офіційно в урологічному відділенні (веде медичну практику), це можна перевірити по робочих табелях.

– Мав би як посадовець максимально сприяти у пошуку ресурсів, приміщення, у фінансуванні громадській організації “Світ для дітей”, де розвивають та виховують особливих діток з вадами руху, аутизмом, іншими проблемами. І ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ДУЖЕ ГУЧНОГО СКАНДАЛУ, РЕЗОНАНСУ В МІСТІ ТА СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ЧАСТКОВО ПІШОВ НА ПОСТУПКИ. Пообіцяв створити комісію, яка почне вивчати питання дітей з особливостями розвитку. Але так нічого й не робиться.

Бридко було читати, коли пообіцяв фінансування на громадську організацію, а потім офіційно, як посадовець, відмовив… При цьому обіцяні кошти використав «під себе». Чиновники через виконком – зверніть увагу, не за свої, не з благодійного фонду, а за бюджетні кошти – закупили подарунки, вручили дітям і при цьому приписали всі почесті собі. А громадську організацію “Світ для дітей” так і не профінансували.

Та  найбільше «вбила» фраза цього посадовця, що організація “Світ для дітей” – найдорожча фінансово ДЛЯ НИХ у Нововолинську.

 

Говорить і показує Сторонський!

 

– Перевищуючи свої повноваження та зловживаючи службовим становищем, за вказівкою мера пробував у 2010 році впливати на контролюючі органи, тиснув усіма можливими важелями адмінресурсу при сфабрикованій замовній перевірці на мене особисто як на голову Асоціації ОСББ «Містечко». Вдавався до брудних методів та «ударів нижче пояса»…

Завдяки їхнім із мером старанням перевірка тривала 4,5 роки (почалася за правління Януковича, перехідний період – Євромайдан, закінчилась при головуванні в Україні Яценюка – Порошенка). Сфабриковану справу врешті-решт закрили за відсутністю фактів та відсутністю складу злочину.

А скільки бруду було на мене вилито, а скільки «чорнухи» люди побачили через кишенькове мерське телебачення… ще досі мені аукається… але це нічого: ЩО НАС НЕ ВБИВАЄ, ТЕ РОБИТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ.

– А ще «заслуга» Сторонського у тім, що отримав з бюджету, з наших податків службовий автомобіль, який використовує у власних цілях, їздить у робочий час займатися медичною практикою… Працівники лікарні розповідали, що постійно Миронович близько обіду приїздить у лікарню на якусь годинку-другу. Вочевидь, або по роботі секретаря-заступника інспектує відділення… або медична практика.

– А ще Андрій Миронович захворів синдромом Сапожнікова…

 

 

…та вважає себе царем.

 

 

Пан Сторонський готується в наступники Сапожнікова – на тепле місце, нагріте мером за стільки років.

А не добудована за стільки років  поліклініка так і стирчить під носом у цих заслужених…

 

 

Руслан Влодарчик

Використані фото: А.Бідзюра, СТН, “Місто вечірнє”, Р.Влодарчик

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
44 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Шаман
4 років тому

то інфекція

editor
4 років тому
Відповісти  Шаман

то зараза 🙂

editor
4 років тому

Добре пам’ятаю ту історію з витискуванням двох освітян-управлінців із мерської системи. Писала про це тоді в “Народній справі”. Роль Сторонського й Моренка була дуже підла й совкова. Адмінресурс в усій своїй огидності.
Під приводом, що начальнику відділу освіти заступник більше не потрібен, Моренко, Сапожніков і Сторонський витиснули з міськво Надію Жук.
Та за кілька років заступник у відділі освіти знову став конче потрібен! Тепер цю посаду обіймає родичка, як кажуть, ПАНА Сторонського.
Усе тече, але нічого не змінюється в нашому прихапізованому місті.

роман
4 років тому

не буду робити якісь судження стосовно Сторонського, оскільки в статті немає фактів, а лише оціночні судження автора )) , але ідея “муніципальних аптек” ????? невже автор хоче створити за рахунок нововолинців чергову “кормушку” для вимивання грошей з міського бюджету? адже так простенько через дотації і субсидії на ті аптеки буде отримувати відкати… чи ситуація з коптюком і яремою (стн) нічого не начила ?

editor
4 років тому
Відповісти  роман

Муніципальні аптеки – благо для тих міст, де влада не краде.
Ціни у приватних аптеках нерідко завищені у 10-11 разів, це свіжі дані офіційної статистики.
Проблема у тім, що нововолинців хронічна ситуація з відкатами, про які хоробро пише Руслан Влодарчик, досі нічого не навчила…
А фактів тут навалом. І цілком достовірних.

Ілона
4 років тому

Я не застпуниця і не прихильниця Сторонського, не захищаю його, розумію, що він використовує своє положення дл власного збагачення. Але, скажіть, будь ласка, Руслане Івановичу, чи правда те, що АОСББ “Містечко”, за час вашого головування там, не нажила жодного майна? Усе для ремонтних робіт, все все, вплоть до молотка, бралось в аренду у вас же ( у якоїсь фірми може вашої), за що вам йшли гроші. Чи це наклеп і у АОСББ є власне майно???

Руслан Влодарчик
4 років тому
Відповісти  Ілона

Цю інформацію та багато іншого якраз декілька років перевіряв ВБЕЗ (відділ по боротьбі з економічною злочинністю), порушень з моєї сторони не було виявлено.
Напишу простіше: за кошти Асоціацї ОСББ “Містечко” інструмент, обладнання тощо НЕ ЗАКУПЛЯЛОСЬ. На балансі Асоціації “Містечко” був майданчик “Соса-Соlа”, його передали Асоціації “Граніт НВ”, і він на сьогодні знищується від безгосподарності теперішнього керівництва…
МАЙНОМ ОСББ Є ВЛАСНІ БУДИНКИ.

Ілона
4 років тому
Відповісти  Руслан Влодарчик

Тут зрозуміло. А якщо у АОСББ виникала потреба у будь якому обладнанні, де воно бралось в оренду? Чи просто наймалась відповідна служба?

editor
4 років тому
Відповісти  Ілона

Ілоно, за всієї поваги до вас – тут інша тема. Є фейсбук, є приват, питайте там.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Ілона

Я частенько, “Ілоно”, читаю ваші коментарі під різними ніками. І не потрібно позиціонувати себе як “ворога” А. Сторонського. Не потрібно обси***ати й Р.Влодарчика. Вам іще далеченько (безнадійно далеко) до нього. Я маю беззаперечні дані, що підтверджують працю в ЦМЛ вашого “симпатяги”, і вочевидь і “господаря”, у робочий час першого заступника\секретаря міської ради\секретаря міського виконавчого комітету і прочая і прочая… Це узурпація влади, прошу пані, найчистішої води. Незабаром, у Львівському апеляційному суді відбудуться перші слухання із цього приводу, із моєї подачі. Бо, бачите, нововолинський суддя М.Ушаков стверджує у своїй “Постанові, що місцеве саморядування в Україні є своєрідним і специфічним, а тому – ЯКЩО ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ТО МОЖНА. Приїжджайте у Львів. Якщо не маєте за що, я доставлю у обидва боки.

Ілона
4 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Я завжди пишу під одним ім”ям – своїм. я не позиціоную себе, як будь чийого ворога. І тим більше нікого не об…як то ви сказали? ну, хай буде – не обгаджую. Я запитала, отримала, відповідь, зробила висновки. Не судіть і не судимі будете! Це я про те, куди кому і до кого далеко. Ви ж мене не знаєте – навіщо так судите? Я і не прагну до рівня Влодарчика – я там нічого не забувала. Направте вашу енергію у позитивне русло, тоді і з”являться хороші думки, а не тільки негатив. Це ж дуже тяжко морально – постійно кипіти у тому всьому негативі. Відволікайтесь думками, тоді не будете бачити всюди ворогів.

,,,,,,,
4 років тому

поговорим, поговорим , а Сторонський все одно буде мером, хоч він того й не заслуговує , і лікарем я його назвати не можу, язик не повертається, не дай боже попасти до нього в лікарню як до лікаря, ще будете згадувати вітю сапога добрим словом, як Сторонський прийде на його місце

Шаман
4 років тому
Відповісти  ,,,,,,,

олені нововолинські ще точно зроблять того лікарчука мером або й очільником отг (

editor
4 років тому

Для Ілони. Ви хочете поспілкуватися з Влодарчиком? Зайдіть до нього на фейсбук, я бачу, ви за ним стежите. 🙂 А тут інша тема.

руслан
4 років тому
Відповісти  editor

і на тому Ілона “здулась”….

Ілона
4 років тому
Відповісти  editor

Ні, ви не праві – не стежу. Побачила тему – запитала. Ось і все. Не шукайте там, де нічого нема)

Гість
4 років тому

Сторонський!Кого він лікує? 0,25 посади забагато для такого професіонала. )) Краще померти…

editor
4 років тому
Відповісти  Гість

Збав Боже. Краще жити. Це завжди краще.

гість
4 років тому

треба на казнокрадів порчу навести

editor
4 років тому
Відповісти  гість

🙂

Шаман
4 років тому
Відповісти  гість

Не наводиться, захист.

editor
4 років тому
Відповісти  Шаман

Шамане, а ви пробували?..

Шаман
4 років тому
Відповісти  editor

соромно зізнатися, але спроби були невдалими

editor
4 років тому
Відповісти  Шаман

вам просто заважала ваша совість. Нема в них особливого захисту.

Хтось
4 років тому

Яку ще мережу аптек (хахахаха)???! Перевіряйте дані або свої джерела інформації!

гість
4 років тому

хочу випити за то щоб у нас все було і нічого нам за те не було,улюблений тост чобота

юрій
4 років тому

те, що Сторонського біда нічому не навчила, показало життя. На жаль, жага до грошей у такого типу людей (не хотілось писати цього слова, але) перемагає нормальні людські якості, і це перший факт.
Що кар’єра продовжується брехнею – теж факт, і це все виливається в великий факт – все, що в мерії, ВЕЛИКА БРЕХНЯ, ДОПОКИ ТАМ Є нововолинська брехлива трійця Сапожніков-Сторонський-Рожелюк.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  юрій

Знаєте – а таки Живий Господь все бачить. І потроху прибирає тих, що без міри зажерливі і брехливі. Гнобителів бідних і сиріт. Можновладців, котрі забули Бога. Поспостерігайте і побачите, як все змінюється на краще. Незабаром і ці підуть туди ж.

юрій
4 років тому

а що ж мене ТАК ріжуть ? за що ???

editor
4 років тому
Відповісти  юрій

а не ображайте інших користувачів. Ілоні від вас перепало, от вас і “порізали”. 🙂

юрій
4 років тому
Відповісти  editor

я нікого не ображаю , а кажу правду. а вона , що малесенька дівчинка , що їй перепало?

editor
4 років тому
Відповісти  юрій

Шановний Юрію, ну, ви ж навіть її не знаєте, щоб казати таку “правду”. Тут спілкуються розумні, самодостатні люди, тому не треба одне одного шпигати. Я теж постараюсь. 🙂

Цікаво
4 років тому
Відповісти  editor

А я трішки розумію Ілону, бо намагалася в Бидзюри випитати що ж то за громадська організація, і до чого слово Польща? Вийшло допитатися через довгих місяців, і то на цьому сайті,… Можливо й Ілона не допитавшися щост в Володарчика, мусила іти на цей крок, а ви на неі так налетіли… Вам пане Анатоль особиста порада трошки стримуйте своі в слово що до жінок, деколи це агресивно звучить

editor
4 років тому
Відповісти  Цікаво

Я? налетіла? та я її від користувача Юрія захищаю! Той вже криком кричить, що я його ріжу 🙂

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Цікаво

Я не знаю хто така “Ілона” – жінка чи чоловік. А ось ви, очевидно, знаєте. Я почуваюсь комфортно і вільною людиною: не краду, не брешу і не боюсь. І вам того ж бажаю. Лякати мене заповідями із Біблії, як це робить вона (він, воно), – марна справа. Я її досліджую щодня. Ворогів поважаю і молюся за них. як за звичайних простих людей. А ось на мої запитання відповідей вони, як державні службовці, що повинні б бути для нас – сірих, взірцем і прикладом, безумовно виконуючи Конституцію та законодавство Держави, вони тупо не бажають. Як думаєте, чому? Останній приклад: В.Сапожніков не хоче виконувати “Постанову” Львівського апеляційного суду від 02.11. 2016 року. Яка стосується мого інформаційного запиту щодо роздачі квартир, земельних ділянок та іншого, нашого із вами, комунального майна за 11 минулих років. Може, ви відповісте? Під своїм справжнім іменем. :)))

юрій
4 років тому
Відповісти  editor

а звідки ви знаєте який я ? …. я не знаю кому пишу, але скажу одне – через мої руки пройшло декілька десятків тисяч людей ї людину я бачу з двох поглядів . Рїжте , не ріжте мені все одно – в нововолинську усі біди від сапожнікова – сторонського-рожелюка, поки вони будуть в кріслах , стільки місто буде жити осторонь України

editor
4 років тому
Відповісти  юрій

“осторонь України” – це гарно сказано.

юрій
4 років тому
Відповісти  editor

і , до речі, через своїх знайомих, я про них багато що знаю

юрій
4 років тому
Відповісти  юрій

я такого не казав . а я ї не дамся. я не в садочку. да і ми всі не в садочку і в любому випадку, рано чи пізно, за свої вчинки прийдеться відповісти….. я за те, щоб раніше, і чим раніше, тим краще, інакше молоде покоління нововолинців – НЕ ЗРОЗУМІЄ

Цікаво
4 років тому
Відповісти  юрій

Повірте, мала кількість людей, два три чоловіки які виступили проти сапога, сторонського, нічого не зроблять, бо іх задавлять,. Якщо більшість нововолинців мовчать значить влаштовує….

editor
4 років тому
Відповісти  Цікаво

Ну, мене ж не “задавили”. І Бідзюрі рота не закрили. І на майдані під нашою мерією 25-26 лютого 2014-го народу ого-го скільки було. Ну, коли шини туди підтягнули 🙂