маршоо

Угоду з перевізником розірвали. Але проблему не вирішили!

69 2143

РАДАР отримав від заступника нововолинського міського голови А.М.Сторонського відповідь на критичну публікацію щодо незадовільного курсування маршрутки №13.  

Угоду з перевізником О.Глебою розірвали.

 

 

Однак пасажири й надалі нарікають на складнощі з доїздом із Нововолинська у Благодатне й у зворотному напрямку.

Як розповів РАДАРУ перевізник Іван Чабан, раніше у селище ходили 9 автобусів, а зараз – лише 4. 

 

Ура, якось приїхали! 

Фото – Людмила Зіменко

 

У ТЕМУ:

“13-ку” чекали півтори години. Скільки можна зривати рейси?!

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

69 Коментар "Угоду з перевізником розірвали. Але проблему не вирішили!"

повідомляти

перевізник
7 місяців 10 днів тому

Шановні пасажири коли, ви зрозумієте ,що нічого немає БЕЗКОШТОВНО.Коли перевізникам взагалі не буде за що їздити. Автобуси стануть.Тоді буде пізно.Років 15-ть тому таке вже було. ДЕЖАВЮ ?

Людмила Зіменко
7 місяців 10 днів тому

Шановний перевізник. А чому бастували і не виїжджали на маршрут у селище Жовтневе/Благодатна шофери, коли працював ще завод СТО/Оснастка? Ми не могли доїхати на роботу. Що хотіли шофери тоді? Хто знає? Наше селище від такого транспортного сполучення постійно трясе, як у лихоманці. То чого шофери хотіли тоді????

мешканець Благодатного
7 місяців 10 днів тому

Тоді був державний транспорт.

гість
7 місяців 9 днів тому

так та ” держава” й зараз у виконкомі сидить.

Людмила Зіменко
7 місяців 9 днів тому

Правильно. А у документі, який мені надіслали, зазначено, що власником 13-го маршруту є Нововолинська міська Рада.

Alex.
7 місяців 10 днів тому

Платити треба за все. Пільг не повинно бути ні для кого. Держава повинна монетизувати пільги. Кожна категорія пільговиків повинна отримати компенсацію від держави. Розпорядитись компенсацією на свій розсуд: їздити в транспорті,комунальні послуги,купити продукти чи інше. Безкоштовний тільки сир у лапувці.

Людмила Зіменко
7 місяців 10 днів тому

Цілком згідна з вами. Але ж треба, щоб державні мужі мали мужність і прийняли відповідний закон.

Чабан.І.І
7 місяців 10 днів тому

Я з вами згідний.Але кошти які заборгувала мені держава Дуже великі. І всі мені кажуть перевозимо людей за благо міста.Возимо і дальше але буде колись кінець.

Фея
7 місяців 7 днів тому

Хочу підтримати перевізника. Пільговиків і справді багато. Вони вишиковуються у черги у холодну пору року / мабуть гроші їм дорожчі за здоров’я коли вони можуть чекати на холоді наступного рейсу. За пільговиків потрібно платити! То чому міськрада як орган влади не розробить план адресної допомоги грошима для малозабезпечених громадян???!!!

схеми
7 місяців 6 днів тому

Так в тому то й фішка . Корупція не хоче,щоб кошти потрапляли адресно до пільговика. Адже тоді ламаються кримінальні схеми. Ліпше стравити маршрутчиків з пільговиками. І поки народ зайнятий розборками ,”КОЗЛИ” капусту стрижуть.

Чабан ІІ
7 місяців 10 днів тому

Шановні мешканці Благодатного . Я перевізник Чабан.Їздити до вас немає бажання.Багато розумних людей водії відмовляються до вас їздити.ВИБАЧТЕ.Я свій автобус знімаю з 1.12.2017р.

Чабан ІІ
7 місяців 10 днів тому

Зінченко перевези людей хоч один день. Я буду рад.

Чабан.І.І
7 місяців 10 днів тому

Я перевізник Чабан.ІІ. забезпечую перевезення Нововолинськ С.Благодатне.Працюю з 02.01.2017р.Відносини людейдо моїх водіїв нижче всіх угод.Я відмовляюся від вашого маршруту.

Світлана
7 місяців 5 днів тому

Чабан.І І .Скажіть будь- ласка на маршруті 13 працює шофером такий собі Шановний пан Байкаров.Це є ваш перевізник?Це один шофер яким багато людей недовольні .

Вадим
7 місяців 10 днів тому

Виводьте на маршрут старого ліаза з атп 10708 🙂 там всім місця хватить.

Чабан.І.І
7 місяців 10 днів тому

Шановні мешканці перевезення по місту і за межами Дужеважка справа.Я стараюсь її виконувати якісно.якшо мої водії несправедливо працюють повідомте мене.Но я не маю бажання возити безкоштовно мешканців які в змозі платити. Хто хоче їхати безкоштовно то ходить пільговий автобус.За який я сплатив податок і Сапожников зі Сторонським вам його надав.

Аміна
7 місяців 10 днів тому
Приєднаюсь до обговорення,як людина,що багато років теж користувалась транспортом маршрутним саме за цим маршрутом,та як людина,яка сьогодні може пояснити чому власники автобусів змушені розривати укладені договори про перевезення.У нас в державі стало економічно не вигідно не лише надавати послуги перевезення,але і в більшості інших сфер економіки не вигідно вкладати зусилля-хоч матеріальні,а хоч і моральні-усе зрештою коштує здоров’я втраченого…Багато підприємств та підприємців закриваються і просто їдуть на заробітки-надто великою стала різниця між можливістю заробити на відносно гідне життя родини та потребами у такому житті.Виживає у господарській діяльності той,кому економічні обставини дозволяють.Хіба не спостерігаєте,як закриваються магазини-приміщення ще комусь здаються в оренду….,рік тому… Читати далі »
сантехнік
7 місяців 10 днів тому

Чому на перевізників пишуть , говорять Дуже погані відгуки .Перевозимо мешканців справно бувають збої але це метал і він виходить зі строю.Автобуси Дужестарі і ми їх не поновимо бо немає коштів. Ми котимося до банкрутства.
Анатоль, пані Камишникова і всі хто все розуміє, давайте обсудим проблеми мешканців і не треба робити проблему.
Депутат Бабійчук повинен вибити кошти на пільгове перевезення .Но він перевізника звинувачує в тому що сам не в змозі .виконати .Це наші вибрані.

Перевізник
7 місяців 9 днів тому

Хай Бабійчук депутат обласної ради виб’є обласну субвенцію для пільгової категорії ПОКАЖЕ СВОЮ РОБОТУ ЯК ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ а тоді розказує про закони які в Україні не діють

гість
7 місяців 6 днів тому

Уже Гузь вибив кошти на одне, а міська рада розпорядилася цими коштами по іншому….

василь
7 місяців 10 днів тому

основна проблема це занижена вартість проїзду якби замовником цього маршруту була волинська ода вартість проїзду становив близько 8грн дитячий квиток-6грн і повірте зривів би не було і перевізники дотримувалися б закону про транспорт і тримали б автобуси у належному технічному стані а за 5грн маємо переповнені автобуси і зрозумійте перевізники збивають 2рейси до купи щоб щось заробити хоча вони цим покладають велику відповідальність на водіїв та пришвидшують зношення вузлів та агрегатів

товариш івана чабана
7 місяців 9 днів тому

ІВАН приняв рішення на розрив договора я твоє рішення поважаю повір на цьому маршруті ще ніхто не розбагатів і тобі це не світить до гадалки можеш не ходити а проблем будиш мати кучу ти і твої водії заслуговують на кращі маршрути та на привітних пасажирів доречі в тебе доглянуті автобуси а на цьому маршруті ти їх погубиш……. будьласка зроби правильний вибір

товариш івана чабана
7 місяців 9 днів тому

тебе і твоїх водіів деякі пасажири доведуть до сказу і ніхто тобі повір за твою роботу дякую не скажуть розірви договір і обслуговуй місто в тебе це добре виходить гарного тобі вечора

товариш івана чабана
7 місяців 9 днів тому

маршрут номер 13 є приміський так як виходить за межі міста тому розрахунки вартості проїзду відрізняються від розрахунку вартості проїзду по місту профукали ви соціалізм халяви більш немає хоч їхати плати

Людмила Зіменко
7 місяців 9 днів тому

У мене у документ, який твердить, що це маршрут по місту. Враховуючи, що лікарня, соцслужби, пенсійний у місті, то це справді міський маршрут. І чому до повороту 6-ї шахти з міста. 4 гривні, а до молокозаводу цілих 5? Я плачу повну вартість за проїзд, без пільг, то чому мене дурять?

Людмила Зіменко
7 місяців 9 днів тому

Ситуація така: я маленька людина, тихо собі їду, плачу за проїзд скільки скажуть, стою там, де можна стати, коли нема де сісти, а їде пільговик, який сидить( бо пільговики завжди хочуть сісти ще і на певні місця), а тепер я маю ще і платити за проїзд більше, бо за пільговиків держава грошей не перераховує?! Це так, перевізники?

Людмила Зіменко
7 місяців 8 днів тому

У мене пропозиція – платять усі,КРІМ АТОвців, бо вони нас і державу захищали.

яяяяяя
7 місяців 8 днів тому

Скоро так і буде.І я такої думки.Заплатиш гроші і стоїш.

wpDiscuz