маршоо

Угоду з перевізником розірвали. Але проблему не вирішили!

70 2268

РАДАР отримав від заступника нововолинського міського голови А.М.Сторонського відповідь на критичну публікацію щодо незадовільного курсування маршрутки №13.  

Угоду з перевізником О.Глебою розірвали.

 

 

Однак пасажири й надалі нарікають на складнощі з доїздом із Нововолинська у Благодатне й у зворотному напрямку.

Як розповів РАДАРУ перевізник Іван Чабан, раніше у селище ходили 9 автобусів, а зараз – лише 4. 

 

Ура, якось приїхали! 

Фото – Людмила Зіменко

 

У ТЕМУ:

“13-ку” чекали півтори години. Скільки можна зривати рейси?!

 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

70 Коментар "Угоду з перевізником розірвали. Але проблему не вирішили!"

повідомляти

editor
1 рік 6 місяців тому

запрошую до обговорення перевізників, які працюють чи працювали на цьому маршруті.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Наталія Семенівна. Дякую Вам за підняття цієї важливої теми. Дай Вам Боже здоров’я. Тема і справді дуже важка.

перевізник
1 рік 6 місяців тому

Шановні пасажири коли, ви зрозумієте ,що нічого немає БЕЗКОШТОВНО.Коли перевізникам взагалі не буде за що їздити. Автобуси стануть.Тоді буде пізно.Років 15-ть тому таке вже було. ДЕЖАВЮ ?

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Шановний перевізник. А чому бастували і не виїжджали на маршрут у селище Жовтневе/Благодатна шофери, коли працював ще завод СТО/Оснастка? Ми не могли доїхати на роботу. Що хотіли шофери тоді? Хто знає? Наше селище від такого транспортного сполучення постійно трясе, як у лихоманці. То чого шофери хотіли тоді????

мешканець Благодатного
1 рік 6 місяців тому

Тоді був державний транспорт.

гість
1 рік 6 місяців тому

так та ” держава” й зараз у виконкомі сидить.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Правильно. А у документі, який мені надіслали, зазначено, що власником 13-го маршруту є Нововолинська міська Рада.

Alex.
1 рік 6 місяців тому

Платити треба за все. Пільг не повинно бути ні для кого. Держава повинна монетизувати пільги. Кожна категорія пільговиків повинна отримати компенсацію від держави. Розпорядитись компенсацією на свій розсуд: їздити в транспорті,комунальні послуги,купити продукти чи інше. Безкоштовний тільки сир у лапувці.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Цілком згідна з вами. Але ж треба, щоб державні мужі мали мужність і прийняли відповідний закон.

Чабан.І.І
1 рік 6 місяців тому

Я з вами згідний.Але кошти які заборгувала мені держава Дуже великі. І всі мені кажуть перевозимо людей за благо міста.Возимо і дальше але буде колись кінець.

Фея
1 рік 6 місяців тому

Хочу підтримати перевізника. Пільговиків і справді багато. Вони вишиковуються у черги у холодну пору року / мабуть гроші їм дорожчі за здоров’я коли вони можуть чекати на холоді наступного рейсу. За пільговиків потрібно платити! То чому міськрада як орган влади не розробить план адресної допомоги грошима для малозабезпечених громадян???!!!

схеми
1 рік 6 місяців тому

Так в тому то й фішка . Корупція не хоче,щоб кошти потрапляли адресно до пільговика. Адже тоді ламаються кримінальні схеми. Ліпше стравити маршрутчиків з пільговиками. І поки народ зайнятий розборками ,”КОЗЛИ” капусту стрижуть.

Дмитро
10 місяців 18 днів тому

Це або зацікавлені або маршрутками не їздите,сильно розумні і далекі від реалій

Чабан ІІ
1 рік 6 місяців тому

Шановні мешканці Благодатного . Я перевізник Чабан.Їздити до вас немає бажання.Багато розумних людей водії відмовляються до вас їздити.ВИБАЧТЕ.Я свій автобус знімаю з 1.12.2017р.

editor
1 рік 6 місяців тому

А як же угода, Іване Івановичу? Там такі раптові відмови передбачені?
Що ж, тоді хай пан Коцура возить. Разом із міським і селищним головами!
Напишіть мені свій телефон на пошту РАДАРА, візьму у вас інтерв’ю, ОК?
info@radar.in.ua

Чабан.І.І
1 рік 6 місяців тому

Я забезпечив перевезення міста і Благодатного. Рейси не зриваючи. Працюють відповідально .Но мешканцям не подобається.Шукайте іншого перевізника.

editor
1 рік 6 місяців тому

Мешканцям завжди щось не подобається. Так само як водіям і перевізникам. Навіть Христос мешканцям не догодив. Але їхати треба.

Чабан.І.І
1 рік 6 місяців тому

Не Коцура а ви возіть людей.Як може заходити пенсіонер або багато дітний в мій автобус і говоритиа що всі перевізники би…..ло а я головний.Вибачте я з фактів беру приклад.

editor
1 рік 6 місяців тому

Ну, а я тут яким боком? Я ж вам того не кажу. 🙂 І угод із перевізниками не укладаю.
Нє-нє, нехай возять Сапожніков із Коцурою і Сторонський із Топорівським. Це їхня зона відповідальності.

Чабан ІІ
1 рік 6 місяців тому

Зінченко перевези людей хоч один день. Я буду рад.

editor
1 рік 6 місяців тому

Зінченко – це хто?

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому
Ми добирались на роботу грузовими машинами і шахтними автобусами. Ми до завода із міста ходили пішки, і від завода до міста також. Ми запізнювались на роботу і не ішли через прохідну, а пролазили у дірки в огорожі. Нас сварило начальство, знімали з нас премії і погрожували звільнити нас із роботи. Завод був напівсекретний, там потрібно було працювати від дзвінка і до дзвінка. А додому я їхала машиною до 5-ї шахти, а потім до селища ішла пішки. То я думаю, що це не люди у селищі розумні, а шофери. Я багато бачила поганого і мені, мабуть, уже не страшно.
Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Гроші за проїзд я плачу у повній вартості і пільговими автобусами не їжджу. Якщо мене той шофери у чомусь звинувачує, то дарма -, нема чого на дзеркало кивати, коли ножа крива, і не треба перекладати з хворої голови на здорову. Я людина маленька – мене везуть і я їду.

Чабан.І.І
1 рік 6 місяців тому

Я перевізник Чабан.ІІ. забезпечую перевезення Нововолинськ С.Благодатне.Працюю з 02.01.2017р.Відносини людейдо моїх водіїв нижче всіх угод.Я відмовляюся від вашого маршруту.

Світлана
1 рік 6 місяців тому

Чабан.І І .Скажіть будь- ласка на маршруті 13 працює шофером такий собі Шановний пан Байкаров.Це є ваш перевізник?Це один шофер яким багато людей недовольні .

Вадим
1 рік 6 місяців тому

Виводьте на маршрут старого ліаза з атп 10708 🙂 там всім місця хватить.

Чабан.І.І
1 рік 6 місяців тому

Шановні мешканці перевезення по місту і за межами Дужеважка справа.Я стараюсь її виконувати якісно.якшо мої водії несправедливо працюють повідомте мене.Но я не маю бажання возити безкоштовно мешканців які в змозі платити. Хто хоче їхати безкоштовно то ходить пільговий автобус.За який я сплатив податок і Сапожников зі Сторонським вам його надав.

Аміна
1 рік 6 місяців тому
Приєднаюсь до обговорення,як людина,що багато років теж користувалась транспортом маршрутним саме за цим маршрутом,та як людина,яка сьогодні може пояснити чому власники автобусів змушені розривати укладені договори про перевезення.У нас в державі стало економічно не вигідно не лише надавати послуги перевезення,але і в більшості інших сфер економіки не вигідно вкладати зусилля-хоч матеріальні,а хоч і моральні-усе зрештою коштує здоров’я втраченого…Багато підприємств та підприємців закриваються і просто їдуть на заробітки-надто великою стала різниця між можливістю заробити на відносно гідне життя родини та потребами у такому житті.Виживає у господарській діяльності той,кому економічні обставини дозволяють.Хіба не спостерігаєте,як закриваються магазини-приміщення ще комусь здаються в оренду….,рік тому… Читати далі »
сантехнік
1 рік 6 місяців тому

Чому на перевізників пишуть , говорять Дуже погані відгуки .Перевозимо мешканців справно бувають збої але це метал і він виходить зі строю.Автобуси Дужестарі і ми їх не поновимо бо немає коштів. Ми котимося до банкрутства.
Анатоль, пані Камишникова і всі хто все розуміє, давайте обсудим проблеми мешканців і не треба робити проблему.
Депутат Бабійчук повинен вибити кошти на пільгове перевезення .Но він перевізника звинувачує в тому що сам не в змозі .виконати .Це наші вибрані.

editor
1 рік 6 місяців тому

Думаю так само. Водій керується рішенням міськради, доколупуватися до нього – не депутатське діло. Депутат має спрямувати свій запал на мера і прокурора.
А в селищі справді варто провести круглий стіл: перевізники, водії, пасажири, нач. транспортного відділу Коцура, його куратор Сторонський, помічники нардепа Гузя, депутати обласні, міські, селищні. Спокійно все обговорити. Що можемо, що не можемо, де треба потерпіти, на кого натиснути, щоб отримати компенсацію. І так далі.
Треба зібратися. Гарна ідея. Краще випустити з усіх пару, ніж лишити людей без маршруток.

editor
1 рік 6 місяців тому

оті цифри, що називав мені Іван Іванович, треба там озвучити. Казав, що йому за пільговиків держава й місцева влада заборгували 5 мільйонів гривень за 5 років. Є над чим подумати.

мешканець Благодатного
1 рік 6 місяців тому

Давайте зважимо, скільки пільговиків перевозить маршрут 13.
Два пенсіонери, два атовці, два багатодітні, і візьме ще один враховуючи проїзд повну вартість. 40 грн. – це в одну сторону . Я запитував у водія, скільки робить рейсів. Як коли, 7-8 рейсів. Рейс – це з міста в селище і назад. На рейс 80 грн., виходить цифра 650 грн. в день, а за місяць 17360 грн.
Я розумію, що перевізники кошти не отримують.

Аміна
1 рік 6 місяців тому

Мешканцю Благодатного,який так гарно порахував насухо всього лиш ВИРУЧКУ…і то-не факт,що саме така сума .Нехай буде і так:виручка в місяць 17360 грн,скільки з цього потрібно відняти суми,що припадає на вартість пального?…я прикинула приблизно 600 грн в день,а додати сюди зарплату водія,податки…вже на запчастини і не залишається…..Щось не сходиться….Так от-перш,ніж оприлюднювати такі чималі цифри як доходи перевізника,потрібно вміти це робити:враховувати дохід від плати за проїзд і враховувати витрати,що пов’язані з отриманням цього самого доходу…Бо бачать переважно лише однобоко.

яяяяяя
1 рік 6 місяців тому

Аміно це сума за пільговиків він написав. Читайте правильно.

гість
1 рік 6 місяців тому

Та шо тут думати конфіскувати майно племінників,кумів і прочія підставної братії “держави” та відшкодувати збитки перевізникам.

гсхеми
1 рік 6 місяців тому

Відшкодувати і перевізникам і пільговикам,які за власний рахунок їздять, а там сума в рази більша.

Чабан. ІІ
1 рік 6 місяців тому

Я перевізник Чабан І.І. я згідний зустрітися з мешканцями і їхніми депутатами.Но за мою працю в сфері перевезення я не пам’ятаю такого випадку щоб нас хтось колись з депутатів почув крім мерії нашого міста.

гість
1 рік 6 місяців тому

Бабійчук? та спрямує запал на мера? Так мер же пропхнув його в обласні депутати …. А обласний депутат вміє бути вдячним і гарно служити….

Перевізник
1 рік 6 місяців тому

Хай Бабійчук депутат обласної ради виб’є обласну субвенцію для пільгової категорії ПОКАЖЕ СВОЮ РОБОТУ ЯК ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ а тоді розказує про закони які в Україні не діють

editor
1 рік 6 місяців тому

Курстака не забудьте, депутат обласної ради, мешкає у Благодатному, доїзд 13-кою – проблема його виборців. А ще в нас є депутати облради Алла Лісова й Володимир Кметь. І селищний голова насамперед має цю проблему вирішувати.

ггромада
1 рік 6 місяців тому

Так роль цтх депутатів вибивати кошти для корита. А контролю куди діваються кошти немає… А як дирки не залатані в кишені ,то ніколи вона повною не буде.

Фея
1 рік 6 місяців тому

У час місцевого самоврядування територіальних громад питання транспор тного сполучення є зоною відповідальності місцевої влади. Якщо через бездіяльність, роззявкуватість чи ще по якійсь причині чиновників це питання не буде вирішено, то яке майбутнє чекає нашу територіальну громаду із такою владою і чи потрібна нам така влада взагалі?

гість
1 рік 6 місяців тому

Уже Гузь вибив кошти на одне, а міська рада розпорядилася цими коштами по іншому….

василь
1 рік 6 місяців тому

основна проблема це занижена вартість проїзду якби замовником цього маршруту була волинська ода вартість проїзду становив близько 8грн дитячий квиток-6грн і повірте зривів би не було і перевізники дотримувалися б закону про транспорт і тримали б автобуси у належному технічному стані а за 5грн маємо переповнені автобуси і зрозумійте перевізники збивають 2рейси до купи щоб щось заробити хоча вони цим покладають велику відповідальність на водіїв та пришвидшують зношення вузлів та агрегатів

editor
1 рік 6 місяців тому

Добра новина. Володимир Павлюк, який першим у Нововолинську порушив це питання, ініціює зустріч перевізників, пасажирів, чиновників із міського і селищного виконкомів, депутатів обласних, міських і селищних для обговорення перевезень за маршрутом №13.
Коли краще? Я так собі думаю, що середа чи п’ятниця – оптимальний час.
Іване Івановичу (до пана Чабана), що скажуть перевізники? коли їм зручно? о котрій?

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Насмілюсь запитати – а чи не піднімуть плату за проїзд тим, хто і так платить повну вартість, а пільговики і далі пільгами користуватимуться? Ні, я не хочу, щоб пільги скасовували, але ж усе за законами фізики – в одному місці убуде, а в іншому прибуде. То чи не з кишень платників будуть витрати компенсувати?

editor
1 рік 6 місяців тому

Влада зобов’язана надавати перевізникам компенсацію за пільговиків. Та вона цього робити не хоче, тому, як слушно зауважили у коментах, нацьковує одну частину пасажирів на іншу. Сама ж умиває руки і споглядає, як вони гризуться.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Для встановлення вартості проїзду потрібно враховувати і протяжність маршруту, а то по місту 3, а нам аж 8 гривень. А із селища до молокозаводу 7,2 кілометра, як по місту, а вартість проїзду аж цілих 5гривень!…. Не стикається, невідповідність вартості проїзду вимальовується. А що дороги погані – то нехай поремонтують. Он вчора приганяли у селище техніку, мабуть із Луцька, бо не Нововолинську, я і фотку зробила, бо думала, що буде щось грандіозне, а то якусь яму латали за палацом Культури всього-навсього. Пасажири ж не винні, що дороги погані, і водії, думаю, теж не винні. Винна влада – так усі кажуть.

Марія
1 рік 6 місяців тому

Чому до Іванич з Нововолинська 12грн , до Вол. Волинська 12грн а до Благодатного 5грн. Відстань різниться в 6 км. Лучше цю тему не чіпати.

Аміна
1 рік 6 місяців тому

Для Людмили Зіменко: не можна рахувати вартість проїзду в кілометрах,порівнюючи між собою абсолютно різні маршрути за характеристикою…У Львові теж може бути проїзд 3 грн,хоч маршрут матиме протяжністю 7 км…А все тому,що зупинки частіше,потік пасажирів “густіший”,таким чином і економічна вигода маршруту краща.По дорозі з Нововолинська до Благодатного є кілометраж,та немає пасажиропотоку..тому і не можна так запросто щось порівнювати.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Цим маршрутом їдуть Біличі, Грибовиці, Лішня, Будятичі, Космівка і т.д. Я висловила свою думку і свої зауваження, маю на це право, і підписались справжнім ім’ям, на відміну від вас. За своі чесні гроші і повну платню за проїзд я хочу і маю право на хороший сервіс, згідно закону про захист прав споживачів.

ггромада
1 рік 6 місяців тому

То треба громадою піти до “держави” і зробити імпічмент. Всі памятають як “держава” брехала громадіі просилася залишитися на державній роботі до вислуги років ,до яких залишилося доробити “державі” лише лічені місяці….. Не один десяток років пройшло з того часу……

товариш івана чабана
1 рік 6 місяців тому

ІВАН приняв рішення на розрив договора я твоє рішення поважаю повір на цьому маршруті ще ніхто не розбагатів і тобі це не світить до гадалки можеш не ходити а проблем будиш мати кучу ти і твої водії заслуговують на кращі маршрути та на привітних пасажирів доречі в тебе доглянуті автобуси а на цьому маршруті ти їх погубиш……. будьласка зроби правильний вибір

товариш івана чабана
1 рік 6 місяців тому

тебе і твоїх водіів деякі пасажири доведуть до сказу і ніхто тобі повір за твою роботу дякую не скажуть розірви договір і обслуговуй місто в тебе це добре виходить гарного тобі вечора

товариш івана чабана
1 рік 6 місяців тому

маршрут номер 13 є приміський так як виходить за межі міста тому розрахунки вартості проїзду відрізняються від розрахунку вартості проїзду по місту профукали ви соціалізм халяви більш немає хоч їхати плати

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

У мене у документ, який твердить, що це маршрут по місту. Враховуючи, що лікарня, соцслужби, пенсійний у місті, то це справді міський маршрут. І чому до повороту 6-ї шахти з міста. 4 гривні, а до молокозаводу цілих 5? Я плачу повну вартість за проїзд, без пільг, то чому мене дурять?

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Ситуація така: я маленька людина, тихо собі їду, плачу за проїзд скільки скажуть, стою там, де можна стати, коли нема де сісти, а їде пільговик, який сидить( бо пільговики завжди хочуть сісти ще і на певні місця), а тепер я маю ще і платити за проїзд більше, бо за пільговиків держава грошей не перераховує?! Це так, перевізники?

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

У мене пропозиція – платять усі,КРІМ АТОвців, бо вони нас і державу захищали.

яяяяяя
1 рік 6 місяців тому

Скоро так і буде.І я такої думки.Заплатиш гроші і стоїш.

editor
1 рік 6 місяців тому

Ахтунг, пасажири з Благодатного!
У п’ятницю, 17 листопада, о 13.00 відбудеться зустріч перевізників за маршрутом №13 і нач. транспортного відділу виконкому з зацікавленою громадськістю.
Бажано, щоб ваші представники (з селищної ради, селищного виконкому, просто активісти) під’їхали сюди, в Нововолинськ. Імовірно, місце зустрічі – виконком. Це ще обговорюється.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Думаю, що зацікавлена громадськість – це пільговики, які за свої пільги горло перегризуть, і в результаті справжні платники платитимуть і за себе,і за “того хлопця”, як у тій пісні.

editor
1 рік 6 місяців тому

зможете – приїздіть. Або хоча б тут у коментах сформулюйте зауваження і пропозиції до цих перевізників.
Пільговики ще нікому горло не перегризли. Сидять тихенько. Хоча на свої пільги мають законне право.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Пільговики не один раз у автобусі сварилися, та і до мене претензії іноді виставляли. Така правда. Стосовно пільговиків багато сказати можу. Думаю, що пасажирів побільшає врази, коли плата зросте.😃 Розумію становище перевізників, але не можна перекладати все і завжди на справних платників. Якщо у будинку є боржники по платі за опалення, то це ж не означає, що платникам плату піднімають, чи опалення не вмикають. А приїхати не зможу,мабуть. Здається мені, що все уже вирішено, і від мого голосу нічого не залежить.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

І ще один момент дуже важливий – теперішні жінки-пенсіонерки на пенсію пішли у 55років(або і раніше, залежно від обставин), а уряд пенсійний вік підняв для жінок до 60 років(і ще там якісь умови), то мало того, що у нас робити немає , так іще за проїзд повну вартість платимо і до пенсії, та і до пільгового проїзду ще ого-,го! А багато пенсіонерів на роботу їздили і їздять по пільгах. Реальність набагато складніша і страшніша, ніж ми думаємо.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

В мене дома мама інвалід 1-ї групи, з дому не виходить. Нічого не робить, бо повністю зір втратила, то по її справах до міста із її посвідченням я їхати не можу, мушу платити повну вартість. Можу тільки маму супроводжувати, коли вона їде, але їй буде 82 роки, вона по квартирі ледь ходить. Закон не на моєму боці, на жаль. То у такі моменти я дуже “люблю” свою країну і пільговиків які по пільгах на роботу або так просто їдуть також.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Звертаюся до перевізників: є міністерство, є вища влада. Потрібно чітко сформулювати вимоги і поставити питання про компенсацію від держави за пільгові перевезення, раз є такий закон. Про це наболіле питання уже не раз повідомляли журналісти у телевізійних новинах. Коли є рішення про надання пільг будь-яких, то нехай держава і компенсації виплачує, бо я і такі, як я тут геть ні до чого, без варіантів.

Людмила Зіменко
1 рік 6 місяців тому

Ви своїми дизлайками моєї думки не поміняєте. Наталія Семенівна, поставте усі мої коментарі, без винятку, навіть ті що я публікувати не хотіла.

editor
1 рік 6 місяців тому

ну, майже всі вже стоять.

Фея
1 рік 6 місяців тому

Основна проблема нашого суспільства у тому, що багатьом громадянам байдуже за чий рахунок їм буде добре, їм начхати на справедливість. І це робить наше суспільство нездоровий, може, навіть, хворим, чи аморальним. Споглядаючи на ці усі негаразди починаєш розуміти чому так часто кажуть і пишуть про гріховність і кінець світу. Тільки грішники каятись вперто не бажають і власних гріхів впритул не бачать.

гість
1 рік 6 місяців тому

в маєте на увазі мерію ?

wpDiscuz