Угоду з перевізником розірвали. Але проблему не вирішили!

69 2425

РАДАР отримав від заступника нововолинського міського голови А.М.Сторонського відповідь на критичну публікацію щодо незадовільного курсування маршрутки №13.  

Угоду з перевізником О.Глебою розірвали.

 

 

Однак пасажири й надалі нарікають на складнощі з доїздом із Нововолинська у Благодатне й у зворотному напрямку.

Як розповів РАДАРУ перевізник Іван Чабан, раніше у селище ходили 9 автобусів, а зараз – лише 4. 

 

Ура, якось приїхали! 

Фото – Людмила Зіменко

 

У ТЕМУ:

“13-ку” чекали півтори години. Скільки можна зривати рейси?!

 

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
69 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

запрошую до обговорення перевізників, які працюють чи працювали на цьому маршруті.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Наталія Семенівна. Дякую Вам за підняття цієї важливої теми. Дай Вам Боже здоров’я. Тема і справді дуже важка.

перевізник
4 років тому

Шановні пасажири коли, ви зрозумієте ,що нічого немає БЕЗКОШТОВНО.Коли перевізникам взагалі не буде за що їздити. Автобуси стануть.Тоді буде пізно.Років 15-ть тому таке вже було. ДЕЖАВЮ ?

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  перевізник

Шановний перевізник. А чому бастували і не виїжджали на маршрут у селище Жовтневе/Благодатна шофери, коли працював ще завод СТО/Оснастка? Ми не могли доїхати на роботу. Що хотіли шофери тоді? Хто знає? Наше селище від такого транспортного сполучення постійно трясе, як у лихоманці. То чого шофери хотіли тоді????

мешканець Благодатного
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Тоді був державний транспорт.

гість
4 років тому

так та ” держава” й зараз у виконкомі сидить.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  гість

Правильно. А у документі, який мені надіслали, зазначено, що власником 13-го маршруту є Нововолинська міська Рада.

Alex.
4 років тому

Платити треба за все. Пільг не повинно бути ні для кого. Держава повинна монетизувати пільги. Кожна категорія пільговиків повинна отримати компенсацію від держави. Розпорядитись компенсацією на свій розсуд: їздити в транспорті,комунальні послуги,купити продукти чи інше. Безкоштовний тільки сир у лапувці.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  Alex.

Цілком згідна з вами. Але ж треба, щоб державні мужі мали мужність і прийняли відповідний закон.

Чабан.І.І
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Я з вами згідний.Але кошти які заборгувала мені держава Дуже великі. І всі мені кажуть перевозимо людей за благо міста.Возимо і дальше але буде колись кінець.

Фея
4 років тому
Відповісти  Чабан.І.І

Хочу підтримати перевізника. Пільговиків і справді багато. Вони вишиковуються у черги у холодну пору року / мабуть гроші їм дорожчі за здоров’я коли вони можуть чекати на холоді наступного рейсу. За пільговиків потрібно платити! То чому міськрада як орган влади не розробить план адресної допомоги грошима для малозабезпечених громадян???!!!

схеми
4 років тому
Відповісти  Alex.

Так в тому то й фішка . Корупція не хоче,щоб кошти потрапляли адресно до пільговика. Адже тоді ламаються кримінальні схеми. Ліпше стравити маршрутчиків з пільговиками. І поки народ зайнятий розборками ,”КОЗЛИ” капусту стрижуть.

Дмитро
4 років тому
Відповісти  Alex.

Це або зацікавлені або маршрутками не їздите,сильно розумні і далекі від реалій

Чабан ІІ
4 років тому

Шановні мешканці Благодатного . Я перевізник Чабан.Їздити до вас немає бажання.Багато розумних людей водії відмовляються до вас їздити.ВИБАЧТЕ.Я свій автобус знімаю з 1.12.2017р.

editor
4 років тому
Відповісти  Чабан ІІ

А як же угода, Іване Івановичу? Там такі раптові відмови передбачені?
Що ж, тоді хай пан Коцура возить. Разом із міським і селищним головами!
Напишіть мені свій телефон на пошту РАДАРА, візьму у вас інтерв’ю, ОК?
info@radar.in.ua

Чабан.І.І
4 років тому
Відповісти  editor

Я забезпечив перевезення міста і Благодатного. Рейси не зриваючи. Працюють відповідально .Но мешканцям не подобається.Шукайте іншого перевізника.

editor
4 років тому
Відповісти  Чабан.І.І

Мешканцям завжди щось не подобається. Так само як водіям і перевізникам. Навіть Христос мешканцям не догодив. Але їхати треба.

Чабан.І.І
4 років тому
Відповісти  editor

Не Коцура а ви возіть людей.Як може заходити пенсіонер або багато дітний в мій автобус і говоритиа що всі перевізники би…..ло а я головний.Вибачте я з фактів беру приклад.

editor
4 років тому
Відповісти  Чабан.І.І

Ну, а я тут яким боком? Я ж вам того не кажу. 🙂 І угод із перевізниками не укладаю.
Нє-нє, нехай возять Сапожніков із Коцурою і Сторонський із Топорівським. Це їхня зона відповідальності.

Чабан ІІ
4 років тому

Зінченко перевези людей хоч один день. Я буду рад.

editor
4 років тому
Відповісти  Чабан ІІ

Зінченко – це хто?

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Ми добирались на роботу грузовими машинами і шахтними автобусами. Ми до завода із міста ходили пішки, і від завода до міста також. Ми запізнювались на роботу і не ішли через прохідну, а пролазили у дірки в огорожі. Нас сварило начальство, знімали з нас премії і погрожували звільнити нас із роботи. Завод був напівсекретний, там потрібно було працювати від дзвінка і до дзвінка. А додому я їхала машиною до 5-ї шахти, а потім до селища ішла пішки. То я думаю, що це не люди у селищі розумні, а шофери. Я багато бачила поганого і мені, мабуть, уже не страшно.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Гроші за проїзд я плачу у повній вартості і пільговими автобусами не їжджу. Якщо мене той шофери у чомусь звинувачує, то дарма -, нема чого на дзеркало кивати, коли ножа крива, і не треба перекладати з хворої голови на здорову. Я людина маленька – мене везуть і я їду.

Чабан.І.І
4 років тому

Я перевізник Чабан.ІІ. забезпечую перевезення Нововолинськ С.Благодатне.Працюю з 02.01.2017р.Відносини людейдо моїх водіїв нижче всіх угод.Я відмовляюся від вашого маршруту.

Світлана
4 років тому
Відповісти  Чабан.І.І

Чабан.І І .Скажіть будь- ласка на маршруті 13 працює шофером такий собі Шановний пан Байкаров.Це є ваш перевізник?Це один шофер яким багато людей недовольні .

Вадим
4 років тому

Виводьте на маршрут старого ліаза з атп 10708 🙂 там всім місця хватить.

Чабан.І.І
4 років тому

Шановні мешканці перевезення по місту і за межами Дужеважка справа.Я стараюсь її виконувати якісно.якшо мої водії несправедливо працюють повідомте мене.Но я не маю бажання возити безкоштовно мешканців які в змозі платити. Хто хоче їхати безкоштовно то ходить пільговий автобус.За який я сплатив податок і Сапожников зі Сторонським вам його надав.

Аміна
4 років тому

Приєднаюсь до обговорення,як людина,що багато років теж користувалась транспортом маршрутним саме за цим маршрутом,та як людина,яка сьогодні може пояснити чому власники автобусів змушені розривати укладені договори про перевезення.У нас в державі стало економічно не вигідно не лише надавати послуги перевезення,але і в більшості інших сфер економіки не вигідно вкладати зусилля-хоч матеріальні,а хоч і моральні-усе зрештою коштує здоров’я втраченого…Багато підприємств та підприємців закриваються і просто їдуть на заробітки-надто великою стала різниця між можливістю заробити на відносно гідне життя родини та потребами у такому житті.Виживає у господарській діяльності той,кому економічні обставини дозволяють.Хіба не спостерігаєте,як закриваються магазини-приміщення ще комусь здаються в оренду….,рік тому припинили свою діяльність 1500 підприємців,з них трохи менше половини були діючими….Ті,що залишились теж виживають….навіть не знаю кого б можна назвати на сьогоднішній день “жируючими”….Але…в даному випадку мова ведеться про надання транспортних послуг і саме Нововолинськ-Благодатне…Можна углубитись в калькуляцію вартості проїзду,але я скажу про найбільш значимі витрати і втрати-бензин суттєво подорожчав,запчастини щодекілька місяців дорожчають,податки зростають-після 1 січня 2018 року знову суттєво збільшаться,підняли пенсіонерам пенсії,а ціни на усе у своєму збільшенні їх випередили….і так далі….Власники маршрутних автобусів,думаю,мягко кажучи-вражені…від “розтараханих” своїх транспортних засобів на “чарівній” дорозі до Благодатного,думаю- на цьому маршруті підвіску і все решту приходиться частіше ремонтувати,як на маршрутах у місті….Тому усе просто:власники автобусів порахували економічну доцільність надання таких послуг і дійшли до висновку,що краще вже припиняти так працювати,бо ще трохи і просто здадуть за дві тисячі автобуса на металобрухт..так..коли вони починали працювати на цьому маршруті-заробляли,а зараз виживають,як і усі ми…А пояснювати оце усе і таке ж інше їм просто надоїло….Не “викаблучуються” “маршрутчики”…вони такі ж люди,як і пасажири…у них теж сім’ї…і вони теж розчаровані ситуацією,яка склалась в Україні в плані заробітної плати і доходів…..І проблеми схожого характеру тільки поглиблюються…усе пов’язано…ми з кожним місяцем і роком потихеньку банкрутуємо….просто не усі це розуміють…або й не хочуть розуміти,бо так легше-жити і не знати.Пробачте за реальний песимізм,бо люблю усе позитивне.Залишається вірити,що міська влада таки не залишить людей без транспорту!

сантехнік
4 років тому

Чому на перевізників пишуть , говорять Дуже погані відгуки .Перевозимо мешканців справно бувають збої але це метал і він виходить зі строю.Автобуси Дужестарі і ми їх не поновимо бо немає коштів. Ми котимося до банкрутства.
Анатоль, пані Камишникова і всі хто все розуміє, давайте обсудим проблеми мешканців і не треба робити проблему.
Депутат Бабійчук повинен вибити кошти на пільгове перевезення .Но він перевізника звинувачує в тому що сам не в змозі .виконати .Це наші вибрані.

editor
4 років тому
Відповісти  сантехнік

Думаю так само. Водій керується рішенням міськради, доколупуватися до нього – не депутатське діло. Депутат має спрямувати свій запал на мера і прокурора.
А в селищі справді варто провести круглий стіл: перевізники, водії, пасажири, нач. транспортного відділу Коцура, його куратор Сторонський, помічники нардепа Гузя, депутати обласні, міські, селищні. Спокійно все обговорити. Що можемо, що не можемо, де треба потерпіти, на кого натиснути, щоб отримати компенсацію. І так далі.
Треба зібратися. Гарна ідея. Краще випустити з усіх пару, ніж лишити людей без маршруток.

editor
4 років тому
Відповісти  editor

оті цифри, що називав мені Іван Іванович, треба там озвучити. Казав, що йому за пільговиків держава й місцева влада заборгували 5 мільйонів гривень за 5 років. Є над чим подумати.

мешканець Благодатного
4 років тому
Відповісти  editor

Давайте зважимо, скільки пільговиків перевозить маршрут 13.
Два пенсіонери, два атовці, два багатодітні, і візьме ще один враховуючи проїзд повну вартість. 40 грн. – це в одну сторону . Я запитував у водія, скільки робить рейсів. Як коли, 7-8 рейсів. Рейс – це з міста в селище і назад. На рейс 80 грн., виходить цифра 650 грн. в день, а за місяць 17360 грн.
Я розумію, що перевізники кошти не отримують.

Аміна
4 років тому

Мешканцю Благодатного,який так гарно порахував насухо всього лиш ВИРУЧКУ…і то-не факт,що саме така сума .Нехай буде і так:виручка в місяць 17360 грн,скільки з цього потрібно відняти суми,що припадає на вартість пального?…я прикинула приблизно 600 грн в день,а додати сюди зарплату водія,податки…вже на запчастини і не залишається…..Щось не сходиться….Так от-перш,ніж оприлюднювати такі чималі цифри як доходи перевізника,потрібно вміти це робити:враховувати дохід від плати за проїзд і враховувати витрати,що пов’язані з отриманням цього самого доходу…Бо бачать переважно лише однобоко.

яяяяяя
4 років тому
Відповісти  Аміна

Аміно це сума за пільговиків він написав. Читайте правильно.

гість
4 років тому
Відповісти  editor

Та шо тут думати конфіскувати майно племінників,кумів і прочія підставної братії “держави” та відшкодувати збитки перевізникам.

гсхеми
4 років тому
Відповісти  гість

Відшкодувати і перевізникам і пільговикам,які за власний рахунок їздять, а там сума в рази більша.

Чабан. ІІ
4 років тому
Відповісти  editor

Я перевізник Чабан І.І. я згідний зустрітися з мешканцями і їхніми депутатами.Но за мою працю в сфері перевезення я не пам’ятаю такого випадку щоб нас хтось колись з депутатів почув крім мерії нашого міста.

гість
4 років тому
Відповісти  editor

Бабійчук? та спрямує запал на мера? Так мер же пропхнув його в обласні депутати …. А обласний депутат вміє бути вдячним і гарно служити….

Перевізник
4 років тому
Відповісти  сантехнік

Хай Бабійчук депутат обласної ради виб’є обласну субвенцію для пільгової категорії ПОКАЖЕ СВОЮ РОБОТУ ЯК ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ а тоді розказує про закони які в Україні не діють

editor
4 років тому
Відповісти  Перевізник

Курстака не забудьте, депутат обласної ради, мешкає у Благодатному, доїзд 13-кою – проблема його виборців. А ще в нас є депутати облради Алла Лісова й Володимир Кметь. І селищний голова насамперед має цю проблему вирішувати.

ггромада
4 років тому
Відповісти  editor

Так роль цтх депутатів вибивати кошти для корита. А контролю куди діваються кошти немає… А як дирки не залатані в кишені ,то ніколи вона повною не буде.

Фея
4 років тому
Відповісти  ггромада

У час місцевого самоврядування територіальних громад питання транспор тного сполучення є зоною відповідальності місцевої влади. Якщо через бездіяльність, роззявкуватість чи ще по якійсь причині чиновників це питання не буде вирішено, то яке майбутнє чекає нашу територіальну громаду із такою владою і чи потрібна нам така влада взагалі?

гість
4 років тому
Відповісти  сантехнік

Уже Гузь вибив кошти на одне, а міська рада розпорядилася цими коштами по іншому….

editor
4 років тому

Добра новина. Володимир Павлюк, який першим у Нововолинську порушив це питання, ініціює зустріч перевізників, пасажирів, чиновників із міського і селищного виконкомів, депутатів обласних, міських і селищних для обговорення перевезень за маршрутом №13.
Коли краще? Я так собі думаю, що середа чи п’ятниця – оптимальний час.
Іване Івановичу (до пана Чабана), що скажуть перевізники? коли їм зручно? о котрій?

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Насмілюсь запитати – а чи не піднімуть плату за проїзд тим, хто і так платить повну вартість, а пільговики і далі пільгами користуватимуться? Ні, я не хочу, щоб пільги скасовували, але ж усе за законами фізики – в одному місці убуде, а в іншому прибуде. То чи не з кишень платників будуть витрати компенсувати?

editor
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Влада зобов’язана надавати перевізникам компенсацію за пільговиків. Та вона цього робити не хоче, тому, як слушно зауважили у коментах, нацьковує одну частину пасажирів на іншу. Сама ж умиває руки і споглядає, як вони гризуться.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Для встановлення вартості проїзду потрібно враховувати і протяжність маршруту, а то по місту 3, а нам аж 8 гривень. А із селища до молокозаводу 7,2 кілометра, як по місту, а вартість проїзду аж цілих 5гривень!…. Не стикається, невідповідність вартості проїзду вимальовується. А що дороги погані – то нехай поремонтують. Он вчора приганяли у селище техніку, мабуть із Луцька, бо не Нововолинську, я і фотку зробила, бо думала, що буде щось грандіозне, а то якусь яму латали за палацом Культури всього-навсього. Пасажири ж не винні, що дороги погані, і водії, думаю, теж не винні. Винна влада – так усі кажуть.

Марія
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Чому до Іванич з Нововолинська 12грн , до Вол. Волинська 12грн а до Благодатного 5грн. Відстань різниться в 6 км. Лучше цю тему не чіпати.

Аміна
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Для Людмили Зіменко: не можна рахувати вартість проїзду в кілометрах,порівнюючи між собою абсолютно різні маршрути за характеристикою…У Львові теж може бути проїзд 3 грн,хоч маршрут матиме протяжністю 7 км…А все тому,що зупинки частіше,потік пасажирів “густіший”,таким чином і економічна вигода маршруту краща.По дорозі з Нововолинська до Благодатного є кілометраж,та немає пасажиропотоку..тому і не можна так запросто щось порівнювати.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  Аміна

Цим маршрутом їдуть Біличі, Грибовиці, Лішня, Будятичі, Космівка і т.д. Я висловила свою думку і свої зауваження, маю на це право, і підписались справжнім ім’ям, на відміну від вас. За своі чесні гроші і повну платню за проїзд я хочу і маю право на хороший сервіс, згідно закону про захист прав споживачів.

ггромада
4 років тому
Відповісти  editor

То треба громадою піти до “держави” і зробити імпічмент. Всі памятають як “держава” брехала громадіі просилася залишитися на державній роботі до вислуги років ,до яких залишилося доробити “державі” лише лічені місяці….. Не один десяток років пройшло з того часу……

товариш івана чабана
4 років тому

ІВАН приняв рішення на розрив договора я твоє рішення поважаю повір на цьому маршруті ще ніхто не розбагатів і тобі це не світить до гадалки можеш не ходити а проблем будиш мати кучу ти і твої водії заслуговують на кращі маршрути та на привітних пасажирів доречі в тебе доглянуті автобуси а на цьому маршруті ти їх погубиш……. будьласка зроби правильний вибір

товариш івана чабана
4 років тому

тебе і твоїх водіів деякі пасажири доведуть до сказу і ніхто тобі повір за твою роботу дякую не скажуть розірви договір і обслуговуй місто в тебе це добре виходить гарного тобі вечора

товариш івана чабана
4 років тому

маршрут номер 13 є приміський так як виходить за межі міста тому розрахунки вартості проїзду відрізняються від розрахунку вартості проїзду по місту профукали ви соціалізм халяви більш немає хоч їхати плати

Людмила Зіменко
4 років тому

У мене у документ, який твердить, що це маршрут по місту. Враховуючи, що лікарня, соцслужби, пенсійний у місті, то це справді міський маршрут. І чому до повороту 6-ї шахти з міста. 4 гривні, а до молокозаводу цілих 5? Я плачу повну вартість за проїзд, без пільг, то чому мене дурять?

Людмила Зіменко
4 років тому

Ситуація така: я маленька людина, тихо собі їду, плачу за проїзд скільки скажуть, стою там, де можна стати, коли нема де сісти, а їде пільговик, який сидить( бо пільговики завжди хочуть сісти ще і на певні місця), а тепер я маю ще і платити за проїзд більше, бо за пільговиків держава грошей не перераховує?! Це так, перевізники?

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

У мене пропозиція – платять усі,КРІМ АТОвців, бо вони нас і державу захищали.

яяяяяя
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Скоро так і буде.І я такої думки.Заплатиш гроші і стоїш.

editor
4 років тому

Ахтунг, пасажири з Благодатного!
У п’ятницю, 17 листопада, о 13.00 відбудеться зустріч перевізників за маршрутом №13 і нач. транспортного відділу виконкому з зацікавленою громадськістю.
Бажано, щоб ваші представники (з селищної ради, селищного виконкому, просто активісти) під’їхали сюди, в Нововолинськ. Імовірно, місце зустрічі – виконком. Це ще обговорюється.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Думаю, що зацікавлена громадськість – це пільговики, які за свої пільги горло перегризуть, і в результаті справжні платники платитимуть і за себе,і за “того хлопця”, як у тій пісні.

editor
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

зможете – приїздіть. Або хоча б тут у коментах сформулюйте зауваження і пропозиції до цих перевізників.
Пільговики ще нікому горло не перегризли. Сидять тихенько. Хоча на свої пільги мають законне право.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Пільговики не один раз у автобусі сварилися, та і до мене претензії іноді виставляли. Така правда. Стосовно пільговиків багато сказати можу. Думаю, що пасажирів побільшає врази, коли плата зросте.😃 Розумію становище перевізників, але не можна перекладати все і завжди на справних платників. Якщо у будинку є боржники по платі за опалення, то це ж не означає, що платникам плату піднімають, чи опалення не вмикають. А приїхати не зможу,мабуть. Здається мені, що все уже вирішено, і від мого голосу нічого не залежить.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

І ще один момент дуже важливий – теперішні жінки-пенсіонерки на пенсію пішли у 55років(або і раніше, залежно від обставин), а уряд пенсійний вік підняв для жінок до 60 років(і ще там якісь умови), то мало того, що у нас робити немає , так іще за проїзд повну вартість платимо і до пенсії, та і до пільгового проїзду ще ого-,го! А багато пенсіонерів на роботу їздили і їздять по пільгах. Реальність набагато складніша і страшніша, ніж ми думаємо.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

В мене дома мама інвалід 1-ї групи, з дому не виходить. Нічого не робить, бо повністю зір втратила, то по її справах до міста із її посвідченням я їхати не можу, мушу платити повну вартість. Можу тільки маму супроводжувати, коли вона їде, але їй буде 82 роки, вона по квартирі ледь ходить. Закон не на моєму боці, на жаль. То у такі моменти я дуже “люблю” свою країну і пільговиків які по пільгах на роботу або так просто їдуть також.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

Звертаюся до перевізників: є міністерство, є вища влада. Потрібно чітко сформулювати вимоги і поставити питання про компенсацію від держави за пільгові перевезення, раз є такий закон. Про це наболіле питання уже не раз повідомляли журналісти у телевізійних новинах. Коли є рішення про надання пільг будь-яких, то нехай держава і компенсації виплачує, бо я і такі, як я тут геть ні до чого, без варіантів.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Ви своїми дизлайками моєї думки не поміняєте. Наталія Семенівна, поставте усі мої коментарі, без винятку, навіть ті що я публікувати не хотіла.

editor
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

ну, майже всі вже стоять.

Фея
4 років тому
Відповісти  editor

Основна проблема нашого суспільства у тому, що багатьом громадянам байдуже за чий рахунок їм буде добре, їм начхати на справедливість. І це робить наше суспільство нездоровий, може, навіть, хворим, чи аморальним. Споглядаючи на ці усі негаразди починаєш розуміти чому так часто кажуть і пишуть про гріховність і кінець світу. Тільки грішники каятись вперто не бажають і власних гріхів впритул не бачать.

гість
4 років тому
Відповісти  Фея

в маєте на увазі мерію ?