021

Усім на радість! Новий дитячий майданчик біля “Альфи” в Нововолинську

39 1895

Повеселішав двір будинку №3 на бульварі Шевченка. Тут підприємець Юрій Сиротюк своїм коштом облаштував ігровий майданчик для малечі.

Завіз після Великодня гойдалки, лави, гірки, карусель. Дітлахи пильнували, коли ж можна буде освоїти атракціони.

Щойно сигнальну стрічку забрали – мами з малятами вже тут! 🙂

Ду-у-у-уже задоволені!

 

 

У планах Юрія Сиротюка – впорядкувати територію біля магазину “Альфа”. Засипати щебенем вибоїни на дорозі, розчистити майданчик, аби дітям було комфортніше.

Знайдеться робота і для батьків, дідусів та бабусь – аби бажання.

 – За ігровий майданчик, – каже Юрій Іванович, – билися три двори, що сусідять із “Альфою”. Мовляв, встановіть у нас… ні, у нас, нам потрібніше. Зрештою, поки що так. А там, диви, і ЖКО щось зробить.

Хочу обгородити майданчик дерев’яним парканом, аби дітям було безпечніше бавитись. Увесь цей проект обійдеться мені приблизно у 100 тисяч гривень. Але добросусідство й радість малечі того варті!

У будинку діє ОСББ, тож я запропонував: візьміть майданчик на свій баланс. Буде контроль із боку мешканців – не буде розкурочених гойдалок і потрощених лав, а буде отак гарно, як зараз. 

 

 

 – Готовий разом із мешканцями цих дворів подбати про подальше облаштування спільного простору. Хай виявляють ініціативу! Допоможу чим зможу, – запевнив Сиротюк.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

39 Коментар "Усім на радість! Новий дитячий майданчик біля “Альфи” в Нововолинську"

повідомляти

Петро
4 місяців 1 день тому

Для порівняння, міський голова сапожніков через міський бюджет освоює кошти на дитячі майданчики, присвоюючи собі всі лаври та титули.
Скромний підприємець Сиротюк Юрій Іванович, з поваги навіть пишу великими літерами, взяв свої кровно зароблені кошти вклав в дозвілля малечі.
Ну що тут ще говорити, різні покоління, різні цінності.

Вадим
4 місяців 1 день тому

Значить пора мера поміняти вже. Бо крепкий хозяйственнік вже хазяйство на плечі підприємців кидає.

гість
4 місяців 23 годин тому

А чого ” вже” ? Мер постійно чужими руками жар загрібає. На 15-м-ні Покінська майданчик спонсорнула, на 5-му – Гузь і т. д. Як 15 м-н будувався , то кошти на майданчики були замовником передбачені. А куди їх заступник по будівництву сапожніков заникав,., вірніше “перенаправив” ? От так господарник по “будівництву” від міськради керував у 90-х. ,де його завидюще око зупинялось – там зараз приватні магазини на комунікаціях , генделики а не дитячі майданчики.

Леся
4 місяців 1 день тому

Біля магазину треба перекрити дорогу,щоб машин меньше їздило

Олександр
4 місяців 17 хвилин тому

Краще на вїздах у місто перекрити так надійніше ))

Тетяна
4 місяців 1 день тому

А Юрій Іванович мером не хоче бути? Я б за нього голосувала залюбки!

Фея
3 місяців 30 днів тому

Тетяна, а ви шукаєте на посаду мера тільки багату людину і не допускаєте думки, що людина з меншим статком може бути хорошим керівником і хорошим мером???

Ірина
4 місяців 1 день тому

Молодець, Юрій! Ось з кого потрібно брати приклад нашим можновладцям і “кричущимся добродіям” . Не на словах, а на ділі все зроблено! Пишаюся, що є такі люди, які творять добрі справи на благо НЕ САМОГО СЕБЕ, а мешканців міста, а особливо діток. Бажаю Вам міцного здоров’я, терпіння, успіхів та здійснення всіх задумів. Дякую за добрі вчинки, нехай все хороше вертається Вам сторицею.

? ? ?
4 місяців 23 годин тому

А в кого замовляв майданчик ? Щось забагато грошей з нього здерли.

Сиротюк Юрій
4 місяців 23 годин тому

Не люблю обманювати, тим більше нема сенсу. Майданчик 65.000 з доставкою, хлопцям за роботу і матеріали, буде огорожа, доасфальтувати, ось і набігло.

Житель міста
4 місяців 10 годин тому
Мені цікаво, чому від цього підприємця пішли такі хороші справи (чи може просто піар) тільки після появи сильного конкурента його бізнесу в нашому місті? Стільки років він робить бізнес в нашому місті а хороші справи почались тільки зараз, коли ще рік назад його магазин (особливо свіжість продуктів) люди згадували не дуже добрими словами і на це від нього ніколи не було ніякої реакції… Чи може, підприємець та мільйонер Сиротюк вирішив таким чином попіаритись перед виборами нового керівника міста? Без образ, але я навчився робити висновки про людей та їхніх вчинках тільки за тривалий проміжок часу (іноді це навіть з десяток… Читати далі »
анти чобіт
4 місяців 22 годин тому

а я вже подумав що це гузь піариться

Наталі
4 місяців 19 годин тому

Молодець Юрій Іванович

Валік
4 місяців 18 годин тому

Юро, ти хазяйственик, мужик во! Скажи, а біля нового магазину, який ти будуєш на місці кінотеатру “Україна”, теж по плану буде майданчик чи ні??? Біля кінотеатру одні шприци. Це просто жах! Зроби щось для діток і там! Ти молодчинка. Навіть асфальт своїм коштом.

Eys
3 місяців 29 днів тому

Ви задовбали своїми майданчиками, чуть, що краще б майданчик для дітей, що хто не строїть, вам ні не годиться краще б майданчик для дітей, ніби в нас мало майданчиків, може взагалі все місто перетворити на майданчик для дітей.

Валік
4 місяців 18 годин тому

Юра а коли буде вчеплена нова вивіска Альфа на магазин. На мою думку краще зробити великі літери Альфа з підсвіткою як на Крайові.

Валік
4 місяців 18 годин тому

Ну Юра вибач не можу промовчати. В Рідному Крайові біля Лікарні при вході в магазин стоїть термінал ПриватБанка. Я завжди увечері кладу гроші через той термінал. В проході між двома дверима немає світла. Карточку в термінал треба тікати навпомацки як і гроші. Я про світло яке треба зробити казав вашому менеджеру торгового залу така світленька. Вона казала добре передам. Видно так і не передала вам! Може так вас боїться чи що? Я щовечора користуюся тим терміналом. Нічорта не видно. Зробіть там хоть якесь світло над терміналом ПриватБанка. (Жирним шрифтом, хай побачить власник і якусь лампочку вкруте там).

Тролик
4 місяців 10 годин тому

Валік , а ти без жовчі не можеш? навіщо скиглиш і псуєш настрій від статті?

Валік
4 місяців 6 годин тому

Я не псую статтю, я лише вказую на ті речі які власник не баче або не хоче бачити. Як от нема світла над терміналом при вході в магазин.

Тролик
3 місяців 29 днів тому

Термінал – власність Приватбанку, а не Сиротюка! Юра здав місце в оренду, на цьому його відповідальність закінчилася. Дзвоніть на гарячу лінію Приватбанку і там висловлюйте свої претензії, не допоможе в Нацбанк – Гройсману на гарячу урядову лінію.
Майданчик разом з Сиротюком тут яким боком до терміналу Приватбанка ?

Альона
3 місяців 29 днів тому

По закону магазин несе відповідальність за термінал, на рівні з приватои дивлячись який договір уклали. Пане Сиротюк краще зверніть увагу на відділ кадрів, беруть людей на стажування, ніяких претензій не мають, а через три дні виганяють,по мотивації що нема місця в тому відділі де ти стажувався, не одну мене так” кинули” і з вами ніяк зв’язатися через магазин не можна, не дають контакти, не кажуть коли ви будете

Оксана
3 місяців 30 днів тому

Молодець, що тут скажеш!!! Побільше би таких людей при владі, як Ви, то може порядки понаводили би.

wpDiscuz