Усім на радість! Новий дитячий майданчик біля “Альфи” в Нововолинську

34 2688

Повеселішав двір будинку №3 на бульварі Шевченка. Тут підприємець Юрій Сиротюк своїм коштом облаштував ігровий майданчик для малечі.

Завіз після Великодня гойдалки, лави, гірки, карусель. Дітлахи пильнували, коли ж можна буде освоїти атракціони.

Щойно сигнальну стрічку забрали – мами з малятами вже тут! 🙂

Ду-у-у-уже задоволені!

 

 

У планах Юрія Сиротюка – впорядкувати територію біля магазину “Альфа”. Засипати щебенем вибоїни на дорозі, розчистити майданчик, аби дітям було комфортніше.

Знайдеться робота і для батьків, дідусів та бабусь – аби бажання.

 – За ігровий майданчик, – каже Юрій Іванович, – билися три двори, що сусідять із “Альфою”. Мовляв, встановіть у нас… ні, у нас, нам потрібніше. Зрештою, поки що так. А там, диви, і ЖКО щось зробить.

Хочу обгородити майданчик дерев’яним парканом, аби дітям було безпечніше бавитись. Увесь цей проект обійдеться мені приблизно у 100 тисяч гривень. Але добросусідство й радість малечі того варті!

У будинку діє ОСББ, тож я запропонував: візьміть майданчик на свій баланс. Буде контроль із боку мешканців – не буде розкурочених гойдалок і потрощених лав, а буде отак гарно, як зараз. 

 

 

 – Готовий разом із мешканцями цих дворів подбати про подальше облаштування спільного простору. Хай виявляють ініціативу! Допоможу чим зможу, – запевнив Сиротюк.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
34 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Петро
4 років тому

Для порівняння, міський голова сапожніков через міський бюджет освоює кошти на дитячі майданчики, присвоюючи собі всі лаври та титули.
Скромний підприємець Сиротюк Юрій Іванович, з поваги навіть пишу великими літерами, взяв свої кровно зароблені кошти вклав в дозвілля малечі.
Ну що тут ще говорити, різні покоління, різні цінності.

Вадим
4 років тому
Відповісти  Петро

Значить пора мера поміняти вже. Бо крепкий хозяйственнік вже хазяйство на плечі підприємців кидає.

гість
4 років тому
Відповісти  Вадим

А чого ” вже” ? Мер постійно чужими руками жар загрібає. На 15-м-ні Покінська майданчик спонсорнула, на 5-му – Гузь і т. д. Як 15 м-н будувався , то кошти на майданчики були замовником передбачені. А куди їх заступник по будівництву сапожніков заникав,., вірніше “перенаправив” ? От так господарник по “будівництву” від міськради керував у 90-х. ,де його завидюще око зупинялось – там зараз приватні магазини на комунікаціях , генделики а не дитячі майданчики.

Леся
4 років тому

Біля магазину треба перекрити дорогу,щоб машин меньше їздило

Олександр
4 років тому
Відповісти  Леся

Краще на вїздах у місто перекрити так надійніше ))

editor
4 років тому

Наталія Цісар: Дуже приємно, гарно, тільки відгородити так, щоб на ніч зачинявся .

Тетяна
4 років тому

А Юрій Іванович мером не хоче бути? Я б за нього голосувала залюбки!

Фея
4 років тому
Відповісти  Тетяна

Тетяна, а ви шукаєте на посаду мера тільки багату людину і не допускаєте думки, що людина з меншим статком може бути хорошим керівником і хорошим мером???

Ірина
4 років тому

Молодець, Юрій! Ось з кого потрібно брати приклад нашим можновладцям і “кричущимся добродіям” . Не на словах, а на ділі все зроблено! Пишаюся, що є такі люди, які творять добрі справи на благо НЕ САМОГО СЕБЕ, а мешканців міста, а особливо діток. Бажаю Вам міцного здоров’я, терпіння, успіхів та здійснення всіх задумів. Дякую за добрі вчинки, нехай все хороше вертається Вам сторицею.

? ? ?
4 років тому
Відповісти  Ірина

А в кого замовляв майданчик ? Щось забагато грошей з нього здерли.

Сиротюк Юрій
4 років тому
Відповісти  ? ? ?

Не люблю обманювати, тим більше нема сенсу. Майданчик 65.000 з доставкою, хлопцям за роботу і матеріали, буде огорожа, доасфальтувати, ось і набігло.

Житель міста
4 років тому
Відповісти  Ірина

Мені цікаво, чому від цього підприємця пішли такі хороші справи (чи може просто піар) тільки після появи сильного конкурента його бізнесу в нашому місті?
Стільки років він робить бізнес в нашому місті а хороші справи почались тільки зараз, коли ще рік назад його магазин (особливо свіжість продуктів) люди згадували не дуже добрими словами і на це від нього ніколи не було ніякої реакції…
Чи може, підприємець та мільйонер Сиротюк вирішив таким чином попіаритись перед виборами нового керівника міста?
Без образ, але я навчився робити висновки про людей та їхніх вчинках тільки за тривалий проміжок часу (іноді це навіть з десяток років), тобто робити висновки про певну людину за довги роки а не певні одиничні вчинки…
Якщо це від щирого серця і просто так від ВАС для ГРОМАДИ – то ЧЕСТЬ ВАМ ТА ХВАЛА!
А якщо це все для швидкого вирішення якихось проблем вашого бізнесу чи майбутніх планів, то…

editor
4 років тому
Відповісти  Житель міста

Без образ, але “житель міста” навіть боїться назватись, а чому? Навчилась робити висновки про таких “жителів” – досить жорсткі.
У нас серед депутатів тих мільйонерів уже як гною. Де їхні добрі справи для громади не під вибори – від душі? Що заважає ЇМ вкласти свої 100 тисяч не у підвально-гральний бізнес, а в дитячий майданчик?
“Сильний конкурент” теж міг би зробити для нашого міста пару-трійку добрих справ. Де ж вони?

Житель міста
4 років тому
Відповісти  editor

Відповім вам честно та прямо – не назвусь тільки тому що серед моїх хороших “знайомих” в нашому місті є ті про кого ви постійно та роками пишете в своїх статтях , ну а я вже дописую що знаю та вважаю що можна безпечно висловити.
Ну і, на сьогоднішній день я теж доволі не бідна людина, особливо по міркам Нововолинська серед наших бізнесменів та керівників, теж маю певний бізнес, правда не в Україні а в іншій сусідній державі, тому вважаю що цілком спокійно можу висловлювати ВЛАСНУ думку та своє бачення ситуації в нашому місті, причому абсолютно без ніяких преференцій та вигод для себе…
НУ І, ЦЕ МОЖЕТЕ НЕ ОПОБЛІКОВУВАТИ – ЦЕ ВІДПОВІДЬ ПЕРСОНАЛЬНО ДЛЯ ВАС!

та вигод л
4 років тому
Відповісти  Житель міста

та чого, опублікую, все одно анонімно. То в мене питання, “доволі небідна людино”: ви особисто вкладаєте свої кошти в добрі справи для нашого міста?
Ми пропіаримо, нам не шкода, розкажіть!
Ну, а особисто я “постійно та роками” пишу про головних шкідників Нововолинська. Це небезпечно, але я пишу. Без преференцій та вигод для себе.

Житель міста
4 років тому
Відповісти  та вигод л

Ні, бо вважаю що більш корисливіше буде “вкласти” в голови та навчити людей самим заробляти, зберігати та інвестувати, ніж просто “дати”…

editor
4 років тому
Відповісти  Житель міста

усі жлоби Нововолинська вам аплодують. Хороша відмазка. І сам не дам, і Юрія спаплюжу.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Житель міста

Нововолинці ні у кого нічого не просять. Бо знають: місцева влада нічого не дасть – у неї свої – шкурні та корупційні інтереси. Вони або крадуть, або заробляють гроші своїми руками.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  та вигод л

І я пишу. І буду – допоки живий. Найбільша наша біда – місцева влада. Це психопати, які розкрадають наші гроші та майно позиціонуючи себе, як “голубів миру”. Немає хорошої влади – є брехуни, що грабують нас і розповідають нам, через підконтрольні ЗМІ, те що їм вигідно і хочуть щоби ми їм дякували і славили за це.
Ми обрали їх із нашої доброї на те волі, а вони зневажили і волю, і нас.
Тільки правдою ми зможемо очиститися від гидоти корупції і її носіїв. Тільки правда звільнить нас від них. А також, від підконтрольних злочинцям-можновладцям суддів, прокурорів та поліціїв. Вона вже тут.

Житель міста
4 років тому
Відповісти  та вигод л

Вам просто нема чого втрачати – ні роботи, ні бізнесу, ні статків… за що ж вам переживати.
А з іншої сторони, жителі міста вдячні що в нас є такі люди які можуть «в вогонь та в воду» чи тілом на амбразуру. За це вас і цінемо!

editor
4 років тому
Відповісти  Житель міста

Усім нам є що втрачати. Роботу в Нововолинську я втрачала саме внаслідок своїх публікацій. Бізнес і статки могла б нагромадити – не дурніша за вас.
Але з собою на ділянку 2х2 ви свої статки не заберете. І ніхто не забере. Ні ваші знайомі, ні міські чиновники-казнокради.
“На амбразурі” втрачають не тільки роботу й заробіток. Втрачають здоров’я, втрачають дорогоцінний час. Та це мій вибір. І мені плювати, чи ви це цінуєте, анонімний жителю
Бачте, як вас заїло, що НЕ ви подарували чужим дітям радість, а Сиротюк.

анти чобіт
4 років тому

а я вже подумав що це гузь піариться

Наталі
4 років тому

Молодець Юрій Іванович

editor
4 років тому

Василина Ромасюк: Клас, побільше б таких людей, які хоч щось роблять для нашого міста

editor
4 років тому

Алла Литвинюк: Хочеться побачити, що зробив для міста депутат, мільйонер Ярема

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  editor

постачав дітям дешеве *масло*

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

Маргарин одним словом. Спред. Була відкрита кримінальна справа. Потім іще одна. Прикрили, твою… сироватку мать.

Гість
4 років тому
Відповісти  editor

Ця людина дає місту робочі місця і пристойну зарплату.

editor
4 років тому
Відповісти  Гість

Прикиньте, так і Сиротюк робить те саме. 🙂

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Гість

Кого ви маєте на увазі, “Гість”? У мене є зовсім інші дані від колишніх його працівників, що так і не отримали з\п за півроку виснажливої праці. Побажали перерахунку її, тому зажерливому дядьку і його патрону, на розкішні і дорогі ритуальні послуги. Так і сказали. То ви там, і своїх 30 срібняків зароблених доносами та анонімними коментарями, на таку урочисту подію не пошкодуйте. :)))

Оксана
4 років тому

Молодець, що тут скажеш!!! Побільше би таких людей при владі, як Ви, то може порядки понаводили би.