Повеселішав двір будинку №3 на бульварі Шевченка. Тут підприємець Юрій Сиротюк своїм коштом облаштував ігровий майданчик для малечі.

Завіз після Великодня гойдалки, лави, гірки, карусель. Дітлахи пильнували, коли ж можна буде освоїти атракціони.

Щойно сигнальну стрічку забрали – мами з малятами вже тут! 🙂

Ду-у-у-уже задоволені!

 

 

У планах Юрія Сиротюка – впорядкувати територію біля магазину “Альфа”. Засипати щебенем вибоїни на дорозі, розчистити майданчик, аби дітям було комфортніше.

Знайдеться робота і для батьків, дідусів та бабусь – аби бажання.

 – За ігровий майданчик, – каже Юрій Іванович, – билися три двори, що сусідять із “Альфою”. Мовляв, встановіть у нас… ні, у нас, нам потрібніше. Зрештою, поки що так. А там, диви, і ЖКО щось зробить.

Хочу обгородити майданчик дерев’яним парканом, аби дітям було безпечніше бавитись. Увесь цей проект обійдеться мені приблизно у 100 тисяч гривень. Але добросусідство й радість малечі того варті!

У будинку діє ОСББ, тож я запропонував: візьміть майданчик на свій баланс. Буде контроль із боку мешканців – не буде розкурочених гойдалок і потрощених лав, а буде отак гарно, як зараз. 

 

 

 – Готовий разом із мешканцями цих дворів подбати про подальше облаштування спільного простору. Хай виявляють ініціативу! Допоможу чим зможу, – запевнив Сиротюк.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: