скотчик

Вчителька заклеїла дітям роти скотчем. Але батько другокласниці…

31 9810

Грандіозний педагогічний скандал назріває у Кривому Розі.

Викладач хореографії у загальноосвітній школі зробила другокласникам кілька зауважень за балачки. А коли слова не подіяли – заклеїла їм роти скотчем до кінця уроку. Аби провчити.

Повернувшись додому, діти розповіли про це батькам.

Сергій Стегар, розпитавши свою 7-річну доньку про подію, обурився диким методом виховання. Але вчинив мудро. Він висловив малій невдоволення її поведінкою, та водночас попросив поради у фейсбук-спільноті “Кривой Рог без цензуры”, як правильно діяти у такому неординарному випадку.

Я учасник АТО. В мене склалася така ситуація. Сьогодні моя донька, учениця другого класу, була на занятті з хореографії. Вчитель зробив декілька зауважень кільком дітям за балачки, а потім заклеїв роти скотчем до закінчення уроку. Тим самим принизив гідність дитини. І не визнає своєї помилки. Що мені робити? Я хочу, щоб мою дитину захистили від такого вчителя. Завтра збираюсь до директора школи.

https://www.facebook.com/groups/811721895616622/permalink/1372434432878696/

 

Вибухнула бурхлива дискусія. Одні радили Сергію звернутись у службу у справах дітей, інші – до очільника відділу освіти й до прокурора. Ще інші – поговорити з викладачкою без свідків так, щоб їй мало не видалось…

А дехто нарікав на неслухняних і невихованих школярів, які “дістануть” кого завгодно, навіть новітнього Макаренка.

 

 

Найбільш характерні репліки:

Raisa Kucmistenko Навчіть свою доньку правильно поводитись на уроках. А вчитель теж людина.

Влад Темерзан Вибачте, доросла жінка заклеює рот скотчем дитині (яка слабша за неї і ніяк не може відповісти ), ви нічого не плутаєте, вона точно нормальна людина? Ну так давайте батько прийде до школи і заклеїть ротяку вчительці, на правах більш сильного?
 
І ось як підсумував цю полеміку батько другокласниці:
Сергій Стегар Всім дякую за коментарі. Ви праві, те, що учасник АТО, тут ні до чого. Це до того, що нервова система не в порядку, і такого вчителя я б і так викинув з вікна школи, хоч до війни, хоч після. Моя семирічна дитина – не пакунок з “Нової пошти”, який можна обв’язувати скотчем. Я просив адекватної поради. Що можна зробити в такому випадку по закону…

Я не буду виправдовувати дитину за поведінку, тим більш за неї вона заробила моє невдоволення. Повірте, це для доньки набагато гірше, ніж я б дав їй по *опі. Але річ не в тому…
 
Яке чужа людина має право чіпати чужу дитину. Я був би згоден на відсторонення від уроків, на виклик батьків, але так…
А поставте себе на місце дівчинки в сім років… СІМ…
Заклеїти роти скотчем???? Вам було би добре?
 
 
РАДАР стежитиме за перебігом скотч-скандалу у 113-й школі Кривого Рогу.

Цікаво, що все ж таки зробить обурений батько і чи дійде він до прокуратури?

ЗАКІНЧЕННЯ ІСТОРІЇ ТУТ:

Фінал скотч-скандалу: вчителька звільнилася за власним бажанням

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

31 Коментар "Вчителька заклеїла дітям роти скотчем. Але батько другокласниці…"

повідомляти

рома
11 місяців 19 днів тому

діти вони і в африці діти.. якщо цей “педагог” не може зацікавити учнів(підхід можна знайти до кожного,тим паче в 1-2 клас), то їй не місце в школі

Лима
11 місяців 19 днів тому

Вчителька не права і заслуговує на покарання, але ж і діти тепер не дуже добре виховані. І не дуже добре – це ще м’яко сказано.

Виталий
11 місяців 19 днів тому

Нас в школах і били. Була дисципліна а зараз не діти а чортиняти і мають більше прав ніш вчитель.

Вадим
11 місяців 18 днів тому

Якщо була дисципліна, то навіщо били?

Іра
11 місяців 19 днів тому

заяву в прокуратуру та поліцію, притягувати до кримінальної відповідальності!!!!! + в межах провадження звертатися з цивільним позовом про відшкодування моральної шкоди, вимагати додаткового покарання у виді заборони займатися педагогічною та викладацькою діяльностю!!!

Лима
11 місяців 19 днів тому

А чому на уроці діти розмовляють і не слухають вчителя? Хто скаже? Де повага до педагога?

Гастроентеролог
11 місяців 17 днів тому

Повага до вчителя закінчується там само, де починаються подарунки для вчителя. Чи Ви, Лима, не розумієте?

Лима
11 місяців 17 днів тому

Я розумію. Колись подарунків не давали….

Гастроентеролог
11 місяців 17 днів тому

Уявіть собі, що не те, що не давали, а те, що не могли б такого дозволити собі, тому, що справжній Вчитель це розцінив би, як образу.
А сьогодні вчителі замовляють собі подарунки, а посередником являється батьківський комітет. Та Ви, й самі знаєте для чого в школах батьківські комітети- стригти бабло з батьків. А потім на кухнях ці ж батьки обговорюють вчителів-хапуг, а діти все це чують та й знають про подарунки, тому не чекайте від дітей поваги, її не буде.

Лима
11 місяців 17 днів тому

Дякую за роз’яснення 😃про колишню ситуацію у школі я знаю не з чуток (близька родичка працювала там лаборантом і секретарем), але вже тоді деякі вчителі дозволяли собі авторитарне правління. А стосовно невихованості деяких теперішніх дітей – то думаю, що самі батьки винні, та і з подарунками ситуацію треба міняти((( – підростає ціле покоління, якому байдуже хто перед ними – вчитель, чи простий перехожий.

Лима
11 місяців 17 днів тому

Влітку молоді мамочки під деревами пили і закушували, а коли ішли додому, то аж ногами заплітали, а крихітки тримались за мамину одежу і тупотіли збоку. То такі мами куплять подарунок і будуть жити за принципом:”розступись море, бо я пливу”. Є погані вчителі, а є погані батьки, так що не можна узагальнювати.

Гастроентеролог
11 місяців 16 днів тому

Я Вам більше розповім, якось довелось спостерігати, як вагітна “телиця” зайшла в автобус з декількома пляшками слабоалкогольного напою. Мені хотілось дати їй позубам…та мене б поліція забрала.

Гастроентеролог
11 місяців 16 днів тому

З однієї пляшки вона смоктала той напій цілу дорогу.

І рина
11 місяців 19 днів тому

В одній із киівських шкіл вчителька за те що діти тупали ногами сказала що повідрізае ноги бензопилою це 3 клас

читач
11 місяців 19 днів тому

Правильно зробила! Тепер батьки не виховують,А діти на голову сідають!Провчила,далі будуть слухняні.І що хіба скоч на роті це завдання важких тілесних пошкоджень???

Іра
11 місяців 19 днів тому

ви в адекваті?? якщо батьки не виховують є ПЕДАГОГІЧНІ І ЗАКОННІ заходи впливу!! викликати батьків, залучати психологів, ставити на обліку і ССД, відділ ювенальної поліції, переводити дитину в спецшколу чи спецзаклад освіти. ну але не лупити чи скотчем рот клеїти. хай батьки вже по попі вклепають.
давайте хай той батько їй рот заклеїть. ну а шо?? правильно зробить!!!
глянула я б нас, якби вашу дитину так скривдили.
і да, не пошкоджень, а ушкоджень, і ще й скотч боляче віддирати зі шкіри дорослому, а дитині??
заробила собі дурна і заносчива баба 127 статтю КК, а якщо хороший адвокат то і 125ту.

Мередіт
11 місяців 18 днів тому

Згодна з вами… Розумію, що діти зараз вредні, але це жахлива поведінка вчительки… Якби моїй дитині таке зробили, то ця вчителька залишилась би без роботи…

Лима
11 місяців 19 днів тому

Повага до вчителя і вихованість починаються із сім’ї. Як батьки не навчили, то школа не навчить, бо дитина прийде додому і поскаржиться. А тато чому не запитав дочку чому вона розмовляла?

Гастроентеролог
11 місяців 17 днів тому

Повага до вчителя починається з вчителя, як вчитель дозволяє собі розмовляти з дітьми, Лима, так само діти розмовляють у відповідь. Іншого не існує. Так що, чому навчила – те й отримала.
Добре, що додумалась розрахуватись, бо якщо батьки подадуть до суду, то суд виграють, ще й отримають відшкодування моральної шкоди.

Мередіт
11 місяців 18 днів тому

В вас або немає дітей або ви педагог…

Мередіт
11 місяців 18 днів тому

Є інші методи виховання аніж заклеювати дитині рот скотчем.. Їй ніхто не давав такого права….

Мередіт
11 місяців 18 днів тому

Правильно зробила????? Ви не жартуєте???? То хай би язика вирвала… Так надійніше… Ніхто не давав права так себе поводити з дітьми!!!!

Лима
11 місяців 18 днів тому

Я не педагог і вчительку не виправдовую. Але коли я іду через парк тихо-мирно, а до мене нахабно чіпляється купка дітей років 10-12, а я старша від них набагато і це добре видно і я їх не чіпала, то я хочу запитати у вас: хто не навчив дітей правилам поведінки – батьки чи вчителі? І якими виростуть ці діти при такій вседозволеності?

Лима
11 місяців 18 днів тому

А у центрі нашого містечка три хлопчики і одна дівчинка, вже, мабуть, першокласники, перепинили мене і хотіли грошей на морозиво, на вафлі… Дівчинка казала, що хоче “грошиків”, бо мама не дає. “Правильне” виховання у тих дітей – жебраками чи бандитами будуть.

editor
11 місяців 18 днів тому
кіллер
11 місяців 18 днів тому

у схожих випадках поступи так як до тебе(але не переборщи)-заклеїти вчительці рота і лишити на уроці )) але тільки тоді коли вчителька невизнає свою помилку. Але якщо вчителька визнає свою винну вибачившись або звільнившись-це гарно. Головнне щоб не били діток .

Петр Объедков
11 місяців 18 днів тому

Вчитель завжди правий! Краще займіться своїми дітьми які мішають навчатися іншим бажаючим!

Лима
11 місяців 18 днів тому

У одному класі, як тепер кажуть, гіперактивний хлопчик постійно б’є однокласників і вчительку у тому числі. Нічого не можуть із ним вдіяти. Він батьків не слухає, і робить усе на зло. Іншим діткам вчитись заважає. Чи до нього індивідуальний підхід не знайшли, чи то він просто невиправний малолітній бандит? Хто знає?

Роман
11 місяців 17 днів тому

Побут формує свідомість – говорили вороги українського народу, марксисти – ленінці. А може то були не вороги?

Lesia
11 місяців 17 днів тому

Якщо дитина не слухає можна ж звернутися до батьків! Такі викладачі немають права працювати з дітьми. Дай бог щоб тато добився суворого покарання для вчителя

Лима
11 місяців 16 днів тому

А коли там такі батьки, з якими розмовляти нема про що і немає як? То, можливо, покарання заслуговують батьки а не вчитель і не діти? Як ви вважаєте?

wpDiscuz