Вчителька заклеїла дітям роти скотчем. Але батько другокласниці…

31 10398

Грандіозний педагогічний скандал назріває у Кривому Розі.

Викладач хореографії у загальноосвітній школі зробила другокласникам кілька зауважень за балачки. А коли слова не подіяли – заклеїла їм роти скотчем до кінця уроку. Аби провчити.

Повернувшись додому, діти розповіли про це батькам.

Сергій Стегар, розпитавши свою 7-річну доньку про подію, обурився диким методом виховання. Але вчинив мудро. Він висловив малій невдоволення її поведінкою, та водночас попросив поради у фейсбук-спільноті “Кривой Рог без цензуры”, як правильно діяти у такому неординарному випадку.

Я учасник АТО. В мене склалася така ситуація. Сьогодні моя донька, учениця другого класу, була на занятті з хореографії. Вчитель зробив декілька зауважень кільком дітям за балачки, а потім заклеїв роти скотчем до закінчення уроку. Тим самим принизив гідність дитини. І не визнає своєї помилки. Що мені робити? Я хочу, щоб мою дитину захистили від такого вчителя. Завтра збираюсь до директора школи.

https://www.facebook.com/groups/811721895616622/permalink/1372434432878696/

 

Вибухнула бурхлива дискусія. Одні радили Сергію звернутись у службу у справах дітей, інші – до очільника відділу освіти й до прокурора. Ще інші – поговорити з викладачкою без свідків так, щоб їй мало не видалось…

А дехто нарікав на неслухняних і невихованих школярів, які “дістануть” кого завгодно, навіть новітнього Макаренка.

 

 

Найбільш характерні репліки:

Raisa Kucmistenko Навчіть свою доньку правильно поводитись на уроках. А вчитель теж людина.

Влад Темерзан Вибачте, доросла жінка заклеює рот скотчем дитині (яка слабша за неї і ніяк не може відповісти ), ви нічого не плутаєте, вона точно нормальна людина? Ну так давайте батько прийде до школи і заклеїть ротяку вчительці, на правах більш сильного?
 
І ось як підсумував цю полеміку батько другокласниці:
Сергій Стегар Всім дякую за коментарі. Ви праві, те, що учасник АТО, тут ні до чого. Це до того, що нервова система не в порядку, і такого вчителя я б і так викинув з вікна школи, хоч до війни, хоч після. Моя семирічна дитина – не пакунок з “Нової пошти”, який можна обв’язувати скотчем. Я просив адекватної поради. Що можна зробити в такому випадку по закону…

Я не буду виправдовувати дитину за поведінку, тим більш за неї вона заробила моє невдоволення. Повірте, це для доньки набагато гірше, ніж я б дав їй по *опі. Але річ не в тому…
 
Яке чужа людина має право чіпати чужу дитину. Я був би згоден на відсторонення від уроків, на виклик батьків, але так…
А поставте себе на місце дівчинки в сім років… СІМ…
Заклеїти роти скотчем???? Вам було би добре?
 
 
РАДАР стежитиме за перебігом скотч-скандалу у 113-й школі Кривого Рогу.

Цікаво, що все ж таки зробить обурений батько і чи дійде він до прокуратури?

ЗАКІНЧЕННЯ ІСТОРІЇ ТУТ:

Фінал скотч-скандалу: вчителька звільнилася за власним бажанням

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
31 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
рома
4 років тому

діти вони і в африці діти.. якщо цей “педагог” не може зацікавити учнів(підхід можна знайти до кожного,тим паче в 1-2 клас), то їй не місце в школі

Лима
4 років тому
Відповісти  рома

Вчителька не права і заслуговує на покарання, але ж і діти тепер не дуже добре виховані. І не дуже добре – це ще м’яко сказано.

Виталий
4 років тому

Нас в школах і били. Була дисципліна а зараз не діти а чортиняти і мають більше прав ніш вчитель.

Вадим
4 років тому
Відповісти  Виталий

Якщо була дисципліна, то навіщо били?

Іра
4 років тому

заяву в прокуратуру та поліцію, притягувати до кримінальної відповідальності!!!!! + в межах провадження звертатися з цивільним позовом про відшкодування моральної шкоди, вимагати додаткового покарання у виді заборони займатися педагогічною та викладацькою діяльностю!!!

Лима
4 років тому
Відповісти  Іра

А чому на уроці діти розмовляють і не слухають вчителя? Хто скаже? Де повага до педагога?

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  Лима

Повага до вчителя закінчується там само, де починаються подарунки для вчителя. Чи Ви, Лима, не розумієте?

Лима
4 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Я розумію. Колись подарунків не давали….

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  Лима

Уявіть собі, що не те, що не давали, а те, що не могли б такого дозволити собі, тому, що справжній Вчитель це розцінив би, як образу.
А сьогодні вчителі замовляють собі подарунки, а посередником являється батьківський комітет. Та Ви, й самі знаєте для чого в школах батьківські комітети- стригти бабло з батьків. А потім на кухнях ці ж батьки обговорюють вчителів-хапуг, а діти все це чують та й знають про подарунки, тому не чекайте від дітей поваги, її не буде.

Лима
4 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Дякую за роз’яснення 😃про колишню ситуацію у школі я знаю не з чуток (близька родичка працювала там лаборантом і секретарем), але вже тоді деякі вчителі дозволяли собі авторитарне правління. А стосовно невихованості деяких теперішніх дітей – то думаю, що самі батьки винні, та і з подарунками ситуацію треба міняти((( – підростає ціле покоління, якому байдуже хто перед ними – вчитель, чи простий перехожий.

Лима
4 років тому
Відповісти  Лима

Влітку молоді мамочки під деревами пили і закушували, а коли ішли додому, то аж ногами заплітали, а крихітки тримались за мамину одежу і тупотіли збоку. То такі мами куплять подарунок і будуть жити за принципом:”розступись море, бо я пливу”. Є погані вчителі, а є погані батьки, так що не можна узагальнювати.

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  Лима

Я Вам більше розповім, якось довелось спостерігати, як вагітна “телиця” зайшла в автобус з декількома пляшками слабоалкогольного напою. Мені хотілось дати їй позубам…та мене б поліція забрала.

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  Лима

З однієї пляшки вона смоктала той напій цілу дорогу.

І рина
4 років тому

В одній із киівських шкіл вчителька за те що діти тупали ногами сказала що повідрізае ноги бензопилою це 3 клас

читач
4 років тому

Правильно зробила! Тепер батьки не виховують,А діти на голову сідають!Провчила,далі будуть слухняні.І що хіба скоч на роті це завдання важких тілесних пошкоджень???

Іра
4 років тому
Відповісти  читач

ви в адекваті?? якщо батьки не виховують є ПЕДАГОГІЧНІ І ЗАКОННІ заходи впливу!! викликати батьків, залучати психологів, ставити на обліку і ССД, відділ ювенальної поліції, переводити дитину в спецшколу чи спецзаклад освіти. ну але не лупити чи скотчем рот клеїти. хай батьки вже по попі вклепають.
давайте хай той батько їй рот заклеїть. ну а шо?? правильно зробить!!!
глянула я б нас, якби вашу дитину так скривдили.
і да, не пошкоджень, а ушкоджень, і ще й скотч боляче віддирати зі шкіри дорослому, а дитині??
заробила собі дурна і заносчива баба 127 статтю КК, а якщо хороший адвокат то і 125ту.

Мередіт
4 років тому
Відповісти  Іра

Згодна з вами… Розумію, що діти зараз вредні, але це жахлива поведінка вчительки… Якби моїй дитині таке зробили, то ця вчителька залишилась би без роботи…

Лима
4 років тому
Відповісти  читач

Повага до вчителя і вихованість починаються із сім’ї. Як батьки не навчили, то школа не навчить, бо дитина прийде додому і поскаржиться. А тато чому не запитав дочку чому вона розмовляла?

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  Лима

Повага до вчителя починається з вчителя, як вчитель дозволяє собі розмовляти з дітьми, Лима, так само діти розмовляють у відповідь. Іншого не існує. Так що, чому навчила – те й отримала.
Добре, що додумалась розрахуватись, бо якщо батьки подадуть до суду, то суд виграють, ще й отримають відшкодування моральної шкоди.

Мередіт
4 років тому
Відповісти  читач

В вас або немає дітей або ви педагог…

Мередіт
4 років тому
Відповісти  читач

Є інші методи виховання аніж заклеювати дитині рот скотчем.. Їй ніхто не давав такого права….

Мередіт
4 років тому
Відповісти  читач

Правильно зробила????? Ви не жартуєте???? То хай би язика вирвала… Так надійніше… Ніхто не давав права так себе поводити з дітьми!!!!

Лима
4 років тому
Відповісти  Мередіт

Я не педагог і вчительку не виправдовую. Але коли я іду через парк тихо-мирно, а до мене нахабно чіпляється купка дітей років 10-12, а я старша від них набагато і це добре видно і я їх не чіпала, то я хочу запитати у вас: хто не навчив дітей правилам поведінки – батьки чи вчителі? І якими виростуть ці діти при такій вседозволеності?

Лима
4 років тому
Відповісти  Лима

А у центрі нашого містечка три хлопчики і одна дівчинка, вже, мабуть, першокласники, перепинили мене і хотіли грошей на морозиво, на вафлі… Дівчинка казала, що хоче “грошиків”, бо мама не дає. “Правильне” виховання у тих дітей – жебраками чи бандитами будуть.

editor
4 років тому
кіллер
4 років тому

у схожих випадках поступи так як до тебе(але не переборщи)-заклеїти вчительці рота і лишити на уроці )) але тільки тоді коли вчителька невизнає свою помилку. Але якщо вчителька визнає свою винну вибачившись або звільнившись-це гарно. Головнне щоб не били діток .

Петр Объедков
4 років тому

Вчитель завжди правий! Краще займіться своїми дітьми які мішають навчатися іншим бажаючим!

Лима
4 років тому
Відповісти  Петр Объедков

У одному класі, як тепер кажуть, гіперактивний хлопчик постійно б’є однокласників і вчительку у тому числі. Нічого не можуть із ним вдіяти. Він батьків не слухає, і робить усе на зло. Іншим діткам вчитись заважає. Чи до нього індивідуальний підхід не знайшли, чи то він просто невиправний малолітній бандит? Хто знає?

Роман
4 років тому
Відповісти  Лима

Побут формує свідомість – говорили вороги українського народу, марксисти – ленінці. А може то були не вороги?

Lesia
4 років тому

Якщо дитина не слухає можна ж звернутися до батьків! Такі викладачі немають права працювати з дітьми. Дай бог щоб тато добився суворого покарання для вчителя

Лима
4 років тому
Відповісти  Lesia

А коли там такі батьки, з якими розмовляти нема про що і немає як? То, можливо, покарання заслуговують батьки а не вчитель і не діти? Як ви вважаєте?