мусо

Вітаємо мера і ВУКГ! ОНОВЛЮЄТЬСЯ

4 1184

Нововолинськ нервово відреагував на публікацію про нерегулярне вивезення сміття з вулиці Заводської. Проблема стосується багатьох міських дворів.

Однією з перших обізвалася вулиця Св.Володимира:

 – Подивіться, що у нас коїться! 

Дмитро Васильєв надіслав фото:

 

 

Фото зроблене сьогодні, у світле православне свято.

З чим і вітаємо нововолинського міського голову й директора ВУКГ.

А це вулиця Куліша, фото Льолі Куницької:

 

 

А як у вашому дворі?

Надсилайте фото: info@radar.in.ua

 

У ТЕМУ:

Алло, ВУКГ? Це знову Заводська!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

4 Коментар "Вітаємо мера і ВУКГ! ОНОВЛЮЄТЬСЯ"

повідомляти

РАДАР
2 місяців 24 днів тому

Парад баків відкрито! Попереду крокують вулиці Заводська, Св.Володимира і Куліша. Дружно скандують: “Слава меру і ВУКГ!”

Анні
2 місяців 24 днів тому

До чого тут мер? Я не заступаюся за нього. Але ж не мер вивозить сміття? У нас в Нововолинську є більше проблем. У нашому місті появився педофіл, який чеплявся до маленького хлопчика. Ось про що треба писати. Треба найти того виродка. Це зараз страшно буде дітей на вулицю самиз випустити.

РАДАР
2 місяців 24 днів тому

“Містом ходить педофіл? Чоловік чіплявся до дитини”
http://radar.in.ua/mistom-hodyt-pedofil-cholovik-chiplyavsya-dytyny/

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 23 днів тому
Для анонімної “Анні”. Писав сто разів і пишу 101 раз (розсипаю бісер, ніби перед свиньми) для особливо притлумлених і збайдужілих: Розділ 3, ст. 42, пункт 4 у “ЗУ Про місцеве самоврядування” – “Сільський, селищний, міський голова несе ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність (виділення моє – А.Б.) за здійснення наданих йому законом повноважень”. Далі, там же, у пункті 5 написано, цитую: “… міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої ради повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади”. Зрозуміли? Та анічорта ви не зрозуміли. Бо якби, хоча б… Читати далі »
wpDiscuz