Вітаємо мера і ВУКГ! ОНОВЛЮЄТЬСЯ

4 1406

Нововолинськ нервово відреагував на публікацію про нерегулярне вивезення сміття з вулиці Заводської. Проблема стосується багатьох міських дворів.

Однією з перших обізвалася вулиця Св.Володимира:

 – Подивіться, що у нас коїться! 

Дмитро Васильєв надіслав фото:

 

 

Фото зроблене сьогодні, у світле православне свято.

З чим і вітаємо нововолинського міського голову й директора ВУКГ.

А це вулиця Куліша, фото Льолі Куницької:

 

 

А як у вашому дворі?

Надсилайте фото: info@radar.in.ua

 

У ТЕМУ:

Алло, ВУКГ? Це знову Заводська!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

4
Коментуймо!

3000
2 Коментарі теми
2 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
3 Автор коментаря
РАДАР

Парад баків відкрито! Попереду крокують вулиці Заводська, Св.Володимира і Куліша. Дружно скандують: “Слава меру і ВУКГ!”

Анні

До чого тут мер? Я не заступаюся за нього. Але ж не мер вивозить сміття? У нас в Нововолинську є більше проблем. У нашому місті появився педофіл, який чеплявся до маленького хлопчика. Ось про що треба писати. Треба найти того виродка. Це зараз страшно буде дітей на вулицю самиз випустити.

РАДАР

“Містом ходить педофіл? Чоловік чіплявся до дитини”
http://radar.in.ua/mistom-hodyt-pedofil-cholovik-chiplyavsya-dytyny/

Анатоль_ БІДЗЮРА

Для анонімної “Анні”. Писав сто разів і пишу 101 раз (розсипаю бісер, ніби перед свиньми) для особливо притлумлених і збайдужілих: Розділ 3, ст. 42, пункт 4 у “ЗУ Про місцеве самоврядування” – “Сільський, селищний, міський голова несе ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність (виділення моє – А.Б.) за здійснення наданих йому законом повноважень”. Далі, там же, у пункті 5 написано, цитую: “… міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої ради повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади”. Зрозуміли? Та анічорта ви не зрозуміли. Бо якби, хоча б… Читати далі »