Вітаємо мера і ВУКГ! ОНОВЛЮЄТЬСЯ

4 1598

Нововолинськ нервово відреагував на публікацію про нерегулярне вивезення сміття з вулиці Заводської. Проблема стосується багатьох міських дворів.

Однією з перших обізвалася вулиця Св.Володимира:

 – Подивіться, що у нас коїться! 

Дмитро Васильєв надіслав фото:

 

 

Фото зроблене сьогодні, у світле православне свято.

З чим і вітаємо нововолинського міського голову й директора ВУКГ.

А це вулиця Куліша, фото Льолі Куницької:

 

 

А як у вашому дворі?

Надсилайте фото: info@radar.in.ua

 

У ТЕМУ:

Алло, ВУКГ? Це знову Заводська!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
3 років тому

Парад баків відкрито! Попереду крокують вулиці Заводська, Св.Володимира і Куліша. Дружно скандують: “Слава меру і ВУКГ!”

Анні
3 років тому

До чого тут мер? Я не заступаюся за нього. Але ж не мер вивозить сміття? У нас в Нововолинську є більше проблем. У нашому місті появився педофіл, який чеплявся до маленького хлопчика. Ось про що треба писати. Треба найти того виродка. Це зараз страшно буде дітей на вулицю самиз випустити.

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Анні

“Містом ходить педофіл? Чоловік чіплявся до дитини”
http://radar.in.ua/mistom-hodyt-pedofil-cholovik-chiplyavsya-dytyny/

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Анні

Для анонімної “Анні”. Писав сто разів і пишу 101 раз (розсипаю бісер, ніби перед свиньми) для особливо притлумлених і збайдужілих: Розділ 3, ст. 42, пункт 4 у “ЗУ Про місцеве самоврядування” – “Сільський, селищний, міський голова несе ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність (виділення моє – А.Б.) за здійснення наданих йому законом повноважень”.
Далі, там же, у пункті 5 написано, цитую: “… міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої ради повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади”. Зрозуміли? Та анічорта ви не зрозуміли.
Бо якби, хоча б 30% виборців це розуміли, то ТАКОГО міського голови, якого ми маємо ось вже більше 20 років, у нас не було б! Про повноваження міського голови читайте у тому ж розділі 3 починаючи із першого пункту.
Так, “Анні”, він відповідає і за вивіз сміття у місті, у межах своєї компетенції. Почитайте. Та не лінуйтеся! Чому я та моя родина маємо страждати через таких, як ви?