shynaa

Я вийду на Майдан, а ви?

29 7471

Пора починати СПРАВЖНЮ революцію і люстрацію, громадяни.

Не можна жити з таким плювком слуг народу в обличчя кожному з нас.

Готова вийти на майдан у своєму місті.

Готова взяти участь у пікетуванні органів влади. Домагатись, аби прокуратура відкрила сотні кримінальних проваджень за фактами незаконного збагачення наших владців.

На час розслідування і суду всі вони – з мільйонами доларів готівки й десятками квартир – мають бути відсторонені від посад.

Готова разом з вами усунути крадократів від влади.

Це терпіти не можна, прошу репост.

Наталя Камишникова, Нововолинськ

А тут продовження, і то несподіване…

“ПЕРЕМАЙДАНИТИ ЧИ ПЕРЕСИДІТИ? Важкий вибір цих днів”

http://radar.in.ua/peremajdanyty-chy-peresydity-vazhkyj-vybir-tsyh-dniv/

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

29 Коментар "Я вийду на Майдан, а ви?"

повідомляти

Анатоль_
1 рік 8 місяців тому
Ви, Наталіє Семенівно, знаєте, що я на ІІІ Майдані стану поряд із Вами, як завжди. Навіть тоді, коли більше ніхто не прийде, що бувало вже не один раз. Піду у вогонь і у воду за людську і Божу правду, яка задекларована у Конституції та законах України. Яку не хочуть виконувати і бачити впритул ані міський голова В.Сапожніков, ані його б***ядські заступники. Ані начальники відділіів, ні міські – “всенародно обрані” депутати, котрі трясучись від страху разом із “червоними директорами” й слугами, родичами, кумами , сватами та різною іншою н*волоччю, дурять громадян. Котрі обібрали до нитки і продовжують забирати комунальне майно і… Читати далі »
Makoviy
1 рік 8 місяців тому

В кого вимагати відкриття кримінальних проваджень? Ви в це вірите? Формуємо громадський рух для початку…

Анатоль_
1 рік 8 місяців тому

Отут Ви помиляєтесь. Поліція зобов’язана внести повідомлення про злочин до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань (ЄРДР), тут-таки, автоматично. І не важливо є у повідомленні склад злочину чи немає. А потім провівши перевірку відкрити кримінальне провадження чи відмовити у ньому. Багато людей помиляються, тому що не знають про нові статті ККУ. Таким чином, якщо Ви щосьзнаєте про гріхи місцевої влади кримінального характеру – пишіть заяву у поліцію і пан В.В. Лесь вам не відмовить, гарантую. Проте підписувати заяву потрібно справжнім іменем, а не анонімним, і вказувати свою поштову адресу. Проблема, правда ж? :)))

Predominate
1 рік 8 місяців тому

Не буде майдану,забудьте, нічого він не дасть, бо це не вігідно організаторам попереднього хочете ви в це вірити чи ні…

Аміна
1 рік 8 місяців тому
Ну що ж,якщо приєднуватись до обговорення даного посту,то ,напевно,варто було б відповісти на запитання,що виведене в заголовку:ні,я не піду…Ну і тепер в продовження,я,звісно ж,позицію свою аргументую:У повній мірі поважаю народну мудрість,що роками,як найцінніший скарб до сьогодення нам збережено минулими поколіннями і серед цих премудростей є одна:Хто не пам’ятає минулого-не матиме майбутнього,або іще-на помилках вчимось,хтось на чужих,хтось на своїх же…Так от-у минулому маємо два Майдани,обидва по суті своїй благородні і справедливі,а по факту організовані тими силами,які вміло маніпулювали людськими емоціями та використовували для цього напругу в суспільстві,яка і виникала знову ж таки завдяки отим невидимим майже силам,я б їх назвала ляльководами…Ви… Читати далі »
Анатоль_
1 рік 8 місяців тому

Здається, раніше Ви підписувались ніком “Українка”. Все зрозуміло.

Аміна
1 рік 8 місяців тому

Анатоль,як би людина не підписувалась-вона завжди повинна залишатись ЛЮДИНОЮ.А от займатись викривальною практикою з будь-яких питань-це не для мене.Навіть не відповідатиму Вам на це-чи Українка,чи Аміна,чи Білосніжка….

Андрій
1 рік 8 місяців тому

і у вас не вийшло.Бо прочитавши весь ваш спіч доходиш лише до думки- СИДИ В БОЛОТІ ,КУМЕ, І НЕ РИПАЙСЯ . Якщо ви хочете заперечити- просто себе прочитайте ще раз

Роман
1 рік 8 місяців тому

Так я вийду і не один

Андрій
1 рік 8 місяців тому

виходив завжди,як лиш була можливість і починалось дійство.Шкода ,що ні разу не був сам ініціатором, хоча і закликав завжди багатьох

Вадим
1 рік 8 місяців тому

Думаю, что не выйду. С такими тупыми и недальновидными требованиями ничего не достичь, а бить морды можно и во дворе если к тому есть желание.

Вадимко
1 рік 8 місяців тому

Давай, жги. Давайте еще 50 майданов!!!!!!1 ВСЕ В МАЙДАНАХ, распространить майданы на ВСЮ планету!!!!!!!11 ВСЕХ СТРЕЛЛЛЯТЬЬЬ РЕВОЛЮЦИЯ!!!!!….. А может на выборы нормально сходим?

Араміс
1 рік 8 місяців тому

Погані чиновники обираються хорошими громадянами, які не голосують.
Джордж Джин Натан

Виталий
1 рік 8 місяців тому

Да-да, верь в справедливые выборы и главной работай побольше, не отвлекайся.

Наталя
1 рік 8 місяців тому

Сегодня, учитывая ситуацию в нашей стране, такой БРЕД могут писать или враги, или пациенты психиатрической клиники имени В.В.Путина. прочитайте http://ukrpost.biz/it-can-not-stand/

Араміс
1 рік 8 місяців тому

Занепад суспільства починається, коли людина запитує себе: «Що буде?» І не питає себе: «Що можу зробити?».
Дені де Ружемон

Predominate
1 рік 8 місяців тому

“Єдиний урок, який можна взяти з історії народу – це той урок, що народ не виносить з історії ніяких уроків…” Сказав хтось мудрий, не пам’ятаю хто, але здогадуюсь – він був українцем…

Араміс
1 рік 8 місяців тому

Єдиний урок, який можна зробити з історії, полягає в тому, що люди не витягують з історії ніяких уроків.
Бернард Шоу

wpDiscuz